ForumBukmacherskiePol.com

Uwagi, skargi, zażalenia

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by FBP on Pon Maj 09 2016, 14:24

FBP
Admin

Liczba postów : 1012
FBPoints : 670

http://www.forumbukmacherskiepol.com https://www.facebook.com/Forumbukmacherskie-165610487151343/

Powrót do góry Go down

Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by maluchteam on Sob Lip 09 2016, 23:04

Dla czego bonus z grupy wip nie jest dostępny dla wszystkich

maluchteam

Liczba postów : 6
FBPoints : 413

Powrót do góry Go down

Pisanie by Malson on Pon Lip 11 2016, 00:25

Pod przyciskiem GALERIA wyświetla się lista użytkowników forum.

Liczba postów : 90
FBPoints : 412

Powrót do góry Go down

Pisanie by PH1964 on Pią Paź 14 2016, 23:17

Strasznie nie czytelne to forum.Wszystko "duże ,świeci i mruga" ale ciężko sie w tym połapać.Proponuje zmiane co cos bardziej przejzystego.

pozdro

PH1964

Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

Pisanie by obstawiacz on Sob Paź 15 2016, 16:34

PH1964 napisał:Strasznie nie czytelne to forum.Wszystko "duże ,świeci i mruga" ale ciężko sie w tym połapać.Proponuje zmiane co cos bardziej przejzystego.

pozdro
Kwestia przyzwyczajenia i gustu

obstawiacz
Forumowicz
Forumowicz

Liczba postów : 308
FBPoints : 435

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moderatorek on Nie Paź 16 2016, 14:24

PH1964 napisał:Strasznie nie czytelne to forum.Wszystko "duże ,świeci i mruga" ale ciężko sie w tym połapać.Proponuje zmiane co cos bardziej przejzystego.

pozdro

Byś mógł dokładnie opisać o co chodzi Smile ? "duże ,świeci i mruga" zbyt dużo nam to nie mówi. Dokladnie jakie masz uwagi, co byś zmienił itp. Z góry dziękujemy za uwagi

Moderatorek
Moderator
Moderator

Liczba postów : 208

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Nie Paź 16 2016, 16:44

Pewnie chodzi mi o to że dużo banerów jest na forum,ale przeciez muszą być.
Ja od siebie to zmieniłbym np. jak jest strona główna i dział typy i analizy to lepiej by wyglądało jakby były same tematy w które user może wejść bez tych avatarów,herbów lig czy jak to się nazywa Razz Sam temat by wystarczył danej ligi i wyglądało by przejrzyściej,herby lig mogą być już w samym temacie jak się wejdzie.
sss17
SuperFBPol
SuperFBPol

Liczba postów : 597
FBPoints : 434

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moderatorek on Nie Paź 16 2016, 19:08

Co do herbow nie do końca mogę się z tym zgodzić. Nie da się ukryć, że większość osób bardziej zobaczymy na obrazek niż opis. Również to nieco bardziej przejrzyście wygląda.  Jeżeli masz jakieś uwagi dotyczące forum lub co byś zmienił.  Prosimy o każdą uwagę, razem możemy coś zmienić ;-)

NIE MASZ JESZCZE KONTA W 1XBET ZAŁÓŻ JE  KLIKAJĄC TU

Moderatorek
Moderator
Moderator

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Nie Paź 16 2016, 19:36

A można chociaż zmienić napis Moderator na nie świecący i nie ruszający się ? to taki szczegół tylko.

Co do poważniejszych rzeczy to moglibyście zrobić taką opcję gdzieś na głównej stronie że każdy jak wchodzi to widzi np. 5-6 ostanich postów w jakich działach były.Tak jak jest widać "most active topics" po prawej stronie to np. zamiast tego ostatnie posty by się pokazywały.
Mam nadzieję że skumałeś o co mi chodzi Razz
sss17
SuperFBPol
SuperFBPol

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moderatorek on Nie Paź 16 2016, 21:18

Co do napisu moderator. To musi raczej w jakiś sposób się odróżniać od pozostałych użytkownik, żeby w razie potrzeby łatwiej było go znaleźć.

Jeżeli idzie o drugą sprawę to dziękujemy za uwagę i się na tą sprawą zastanowimy.

NIE MASZ JESZCZE KONTA W 1XBET ZAŁÓŻ JE  KLIKAJĄC TU

Moderatorek
Moderator
Moderator

Powrót do góry Go down

Pisanie by obstawiacz on Pon Paź 17 2016, 07:25

A ja mam propozycje by dzial Rozmowy o wszystkim,luzne rozmowy ktory jest zablokowany byl odblokowany aby wszyscy mogli porozmawiac o roznych sprawach jak sama nazwa mowi luzne rozmowy

obstawiacz
Forumowicz
Forumowicz

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moderatorek on Pon Paź 17 2016, 10:53

kolokolo napisał:A ja mam propozycje by dzial Rozmowy o wszystkim,luzne rozmowy ktory jest zablokowany byl odblokowany aby wszyscy mogli porozmawiac o roznych sprawach jak sama nazwa mowi luzne rozmowy

Ok. Dziekujemy za uwagę Smile

Moderatorek
Moderator
Moderator

Powrót do góry Go down

Pisanie by vlepek on Pią Paź 21 2016, 11:06

Moja mała taka uwaga.
Działy tematyczne są założone po to aby podawać w nich typy razem z ANALIZĄ a nie suche typy bez uzasadnienia. Do podawania swoich luźnych typów jest chyba odpowiedni dział a mianowicie TYPOSFERA, w którym możemy założyć własny temat i wrzucać co się chce bez uzasadniania swojego wyboru. Warto by było to przypilnować i pokasować zbędne posty dzięjki temu forum zyska na wartości.

Pomogłem?? Podziękuj. Kliknij "+" w prawym górnym rogu posta. Ciebie to nic nie kosztuje a mnie motywuje do dalszego działania.
vlepek

Liczba postów : 76

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Sob Paź 22 2016, 20:02

vlepek to ja dodam też coś od siebie,nie musisz cytować własnych postów w dziale z analizami Razz
sss17
SuperFBPol
SuperFBPol

Powrót do góry Go down

Pisanie by vlepek on Sob Paź 22 2016, 20:07

sss17 napisał:vlepek to ja dodam też coś od siebie,nie musisz cytować własnych postów w dziale z analizami Razz

Działałem na wielu forach o tematyce bukmacherskiej i na każdym działała inna zasada podsumowania swoich typów. Jedni cytowali inni edytowali i zaznaczali typ na czerwono jeśli przegrany a jak wygrany na zielono.
Jeśli mój sposób nie odpowiada to mogę się dostosować do panujących zasad.
Chodzi o to żeby przejrzyście było widać jak dany typer typuje. Przykładowo wchodzimy w posty danego użytkownika i widzimy czy gra na + czy na - jeśli posty w działach tematycznych są odpowiednio podsumowane. Bo nie każdy użytkownik śledzi wyniki wszystkich dyscyplin sportowych i jest z nimi na bieżąco.
vlepek

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Sob Paź 22 2016, 20:21

Dla tego od tego jest dział typosfera tam mozna dawać statytyki swoje podsumowania itp a w dziale z ananalizami maja być same analizy bo tak jak każdy będzie cytował własne analizy to zrobi się burdel,takie moje zdanie.
sss17
SuperFBPol
SuperFBPol

Powrót do góry Go down

Pisanie by FBP on Sob Paź 22 2016, 20:31

vlepek napisał:
sss17 napisał:vlepek to ja dodam też coś od siebie,nie musisz cytować własnych postów w dziale z analizami Razz

Działałem na wielu forach o tematyce bukmacherskiej i na każdym działała inna zasada podsumowania swoich typów. Jedni cytowali inni edytowali i zaznaczali typ na czerwono jeśli przegrany a jak wygrany na zielono.
Jeśli mój sposób nie odpowiada to mogę się dostosować do panujących zasad.
Chodzi o to żeby przejrzyście było widać jak dany typer typuje. Przykładowo wchodzimy w posty danego użytkownika i widzimy czy gra na + czy na - jeśli posty w działach tematycznych są odpowiednio podsumowane. Bo nie każdy użytkownik śledzi wyniki wszystkich dyscyplin sportowych i jest z nimi na bieżąco.

W dziale typosfera możesz edytować swoje posty zaznaczając na zielony trafione czerwony przegrane itd.
Tylko edycja zawsze budzi kontrowersje czy tylko edycja była w celu zaznaczania rezultatu czy zimny edycji
Proponuje przy założeniu swojego tematu jako typera w pierwszym poście wstawiać typ np.
22.10 Legia -Lech typ 1 kurs 1,9
23 Lechia - Piast typ 1 kurs 1,8
a w kolejnych postach wpisywać więcej szczegółów np.
Legia - Lech typ 1 kurs 1,9 bukmacher 1xbet
Opis i przemyślenia
Następnie po zakończeniu spotkania w 1 poście zaznaczyć na zielono lub czerwono wynik.
Nie będzie wówczas możliwości manipulacji
np
FBP
Admin

http://www.forumbukmacherskiepol.com https://www.facebook.com/Forumbukmacherskie-165610487151343/

Powrót do góry Go down

Pisanie by vlepek on Sob Paź 22 2016, 20:37

Pierwszy raz się spotykam z czymś takim na Forum o tematyce bukmacherskiej aby typy w działach nie miały podsumowania. Nie chodzi o statystyki, yield, formę itp. tylko o wynik analizowanego spotkania. Wchodzę np. w "Sporty walki" (nie mam o nich zielonego pojęcia) widzę, że często typuje tam użytkownik "XYZ" i po jego typach z podsumowaniami widzę jak typuje i wiem czy warto skorzystać z jego typów czy nie. Nie będę przecież wertował info wstecz na rożnych portalach z wynikami czy informacjami sportowymi jak dane spotkanie się zakończyło. Chyba po to są fora bukmacherskie aby dzielić się z innym swoimi typami i wspólnie ogrywać buki bo chyba taki wszyscy mamy cel. Forum powinno być jasne i przejrzyste dla każdego użytkownika. Przecież z taki pomocy korzystają osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką. A taki sposób podsumowania będzie dla nich o wiele prostszy.
Jeśli cytowanie nie odpowiada wystarczy edytować post i innym kolorem czcionki napisać wynik.

Pomogłem?? Podziękuj. Kliknij "+" w prawym górnym rogu posta. Ciebie to nic nie kosztuje a mnie motywuje do dalszego działania.
vlepek

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Sob Paź 22 2016, 20:40

Myslę że taka opcja jest najlepsza, edytowanie postu i zaznaczenie go kolorem zielonym jesli trafiony lub czerwonym jesli nietrafiony a niebieskim zwrot i tyle.
sss17
SuperFBPol
SuperFBPol

Powrót do góry Go down

Pisanie by FBP on Sob Paź 22 2016, 20:43

Zapraszam do założenia tematu w dziale
Uwagi, Skargi...
Tam możemy prowadzić dyskusje na ten temat
Tu zaśmiecamy niepotrzebnie temat taką dyskusją
Oczywiście jeżeli większość z was będzie chciała takiej zmiany to zrobimy tak aby większość decydowała
Forum to miejsce tworzone przez użytkowników i będziemy brali pod uwagę wasze sugestie

Można wpisywać wyniki ale w swoim temacie na typosfera np. VLEPEK TYPY

FBP
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by obstawiacz on Sob Paź 22 2016, 20:43

Vlepek jak np.nie masz zielonego pojecia o danej dyscyplinie np.sporty walki to po co sie za nia brac jak jest tyle innych dyscyplin na ktorych napewno sie znasz

obstawiacz
Forumowicz
Forumowicz

Powrót do góry Go down

Pisanie by FBP on Sob Paź 22 2016, 20:46

Przypominam, że na dole strony znajduje się okno czatu
Tam również możecie prowadzić dyskusję
lub kliknąć w Chatbox i otworzyć pełne okno na nowej stronie
FBP
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by obstawiacz on Sob Paź 22 2016, 20:50

Admin jak juz jestes to mozesz mi powiedziec czy wedlug ciebie slowo szmaciarze to wulgaryzm.?patrzylem w slowniku Jezyka Polskiego to znaczy cos innego

obstawiacz
Forumowicz
Forumowicz

Powrót do góry Go down

Pisanie by vlepek on Sob Paź 22 2016, 20:50

kolokolo napisał:Vlepek jak np.nie masz zielonego pojecia o danej dyscyplinie np.sporty walki to po co sie za nia brac jak jest tyle innych dyscyplin na ktorych napewno sie znasz

No bo chyba po to jest FORUM BUKMACHERSKIE.
Dzielimy się tutaj typami nie po to żeby zaśmiecać forum i nabijać posty ale po to żeby pomóc innemu typerowi.
Osoby zajmujące się bukmacherką nie są znawcami każdej dyscypliny. Ja osobiście gram Tenis, Hokej, Żużel i sporadycznie piłkę nożna i typami z tych dyscyplin chce się dzielić na forum z innymi aby mogli wygrać. Jeżeli ktoś zna sie na innych dyscyplinach po za moimi i widzę w dziale tematycznym, że dobrze mu to idzie, to korzystam z jego typu aby może wygrać kolejny postawiony kupon. Chyba o to w tym wszystkim chodzi.
Chyba że jestem za stary i nie rozumiem obecnego trendu forum bukmacherskiego

vlepek

Powrót do góry Go down

Pisanie by FBP on Sob Paź 22 2016, 20:55

kolokolo napisał:Admin jak juz jestes to mozesz mi powiedziec czy wedlug ciebie slowo szmaciarze to wulgaryzm.?patrzylem w slowniku Jezyka Polskiego to znaczy cos innego
Wiem o  czym mówisz w tym kontekście wypowiedzi toleruje takie stwierdzenie.
Jednak jeżeli ktoś je użyje w stosunku do innego użytkownika dostanie z automatu bana bez prawa do powrotu.
Nie będę wówczas rozstrzygał kwestii czy użytkownik piszę 1 post na miesiąc czy 50 dziennie
Nie zaśmiecajmy tematu
albo Chatbox albo temat w dziale Uwagi, Skargi
FBP
Admin

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry