ForumBukmacherskiePol.com

1xbet o sobie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

1xbet o sobie

Pisanie by Admin on Pon Sie 01 2016, 13:22

Firma bukmacherska 1xBet

1xBet jest młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą. 1xBet posiada ponad 1000 kolektur. Ponad 400 000 użytkowników stawia zakłady w 1xbet.com.
Kanał wideo

Na kanale wideo 1xBet znajdziesz zapowiedzi najciekawszych nadchodzących spotkań, a także analizy pomeczowe. Możesz też wziąć udział w konkursie odbywającym się w dziale «Kanał wideo«.
Pomoc

1xBet zapewnia całodobowe wsparcie telefoniczne pod numerem 8 (800) 707-50-10. Na stronie 1xBet dostępna jest też usługa «Konsultant online». Można się też skontaktować z nami za pomocą poczty elektronicznej. Wszystkie nasze dane kontaktowe są wymienione w dziale «Kontakt».

Sporty

1xBet codziennie oferuje zakłady na 1000 różnych wydarzeń. Zakłady można stawiać na takie dyscypliny jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie, golf, boks, piłka ręczna, futbol amerykański, hokej, baseball, tenis stołowy, biathlon, futbol australijski, hokej na trawie. W ofercie 1xBet są także: krykiet, snooker, Formuła 1, kolarstwo, skoki narciarskie, curling, hokej halowy, hokej na rolkach, piłka wodna. Z 1xBet możesz codziennie stawiać zakłady na ponad 1000 różnych wydarzeń.
Depozyt/podjęcie środków

Depozyt złożyć można w formie gotówkowej w kolekturach 1xBet. Przyjmujemy także wpłaty za pośrednictwem WebMoney, Qiwi i innych.

Wypłata wygranych następuje w ten sam sposób, w jaki złożono depozyt.

Rodzaje zakładów

Bukmacher 1xBet oferuje wiele dodatkowych zakładów na konkretne wydarzenia: europejski handicap, dokładny wynik, przebieg gry, powyżej/poniżej, który zespół jako pierwszy zdobędzie punkt i inne. W ofercie jest też duża liczba zakładów na spotkania międzynarodowe na poziomie klubowym i reprezentacyjnym.

W sportach indywidualnych, takich jak kolarstwo, golf, lekkoatletyka, narciarstwo i inne, oprócz stawki na wygraną zawsze dostępne są stawki na zwycięzcę w rywalizacji head-to-head.

1xBet oferuje różne rodzaje zakładów, takie jak zakłady pojedyncze, akumulatorowe, systemowe i chain.

W 1xBet można stawiać na ТOTO-15, ТOTO dokładny wynik.

1xBet codzienne przedstawia «Mecze dnia», z najlepszymi ofertami dnia. Na wszystkie takie mecze oferujemy lepsze kursy i wyższe stawki!

Ostatnio zmieniony przez FBP dnia Sob Lip 22 2017, 11:13, w całości zmieniany 1 raz

Admin
Admin

Liczba postów : 1110
FBPoints : 106

http://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Re: 1xbet o sobie

Pisanie by rafalpon on Wto Sie 09 2016, 11:26

Witam
Zarejestrowałem się kilka dni temu
Pomimo, że wiele zzłego słyszałem o tej firmie
jednak w moim przypadku otrzymałem wypłatę błyskawicznie
Chciałby wpłacić większą kwote i pograć
400 zł które wpłaciłem w przypadku straty bym przebolał jednak chciałbym grać za ponad 1000 i tu się już obawiam
Dajcie znać jakie są wasze doświadczenia

rafalpon

Liczba postów : 5
FBPoints : -902

Powrót do góry Go down

Pisanie by obstawiacz on Wto Sie 09 2016, 11:31

Przy wyplacie wiekszej kwoty moga poprosic cie o weryfikacje ale przeciez to normalne.jesli chodzi o moje doswiadczenia z 1xbet to nie narzekam bo wyplaty w roznych kwotach oczywiscie nie ponad 1 tys wyplacane do 15 min na skrila

obstawiacz

Liczba postów : 308
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Pisanie by obstawiacz on Wto Sie 23 2016, 13:08

Dziwne bo na konkurecyjnym forum zle opinie teraz wystawili o tym buku i chca usunac ten temat a ja nigdy nie mialem z nimi problemow

obstawiacz

Liczba postów : 308

Powrót do góry Go down

Pisanie by rafalpon on Sob Wrz 03 2016, 07:13

Kilka dni temu zarejestrowałem się
zgarnięty bonus, obrót zrobiony wypłata zlecona jednak odrzucili
otrzymałem info o weryfikacje dowód i skrill no to pomyslałem, że bedzie lipa
po wysłaniu nie otrzymałem przez godzine zadnego e-maila i ponownie spróbowałe wypłacić 946 euro
I tu znowu zaskoczenie po zalogowaniu się na skrilluna jakieś 3 minuty po wypłacie kasa już tam była
gratki ++++++++++++++++++++++++++++

rafalpon

Liczba postów : 5
FBPoints : -902

Powrót do góry Go down

Pisanie by aroszka on Pon Sty 09 2017, 00:48

Także u nich grałem jeszcze przed negatywnymi opiniami z innych for. dla mnie wszystko na plus zaczynając od bonusu po kursy.

aroszka

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Pisanie by Fausta on Sro Maj 17 2017, 10:19

Ja mam złe doświadczenie z tym bukiem. Jest wiele osób które zostały pokrzywdzone przez niego i nadal nie otrzymały swoich pieniędzy. Ja dorobiłam się ponad 1tys i środki nagle zostały zamrożone na koncie po 2 tyg od rejestracji.Nie wiem co było przyczyną, ciężko jest z nimi o normalny i rzetelny kontakt. Zobaczmy co będzie dalej ale mam słabe nadzieje słysząc co ludzie piszą naokoło.

Fausta

Liczba postów : 1
FBPoints : -440

Powrót do góry Go down

Pisanie by nowicki10 on Wto Wrz 19 2017, 13:46

Polecam wszystkim , oferta i  kursy pierwsza klasa jak dla mnie (typuje duzo tenisa) . Wyplacane 2 razy na skrill praktycznie instant , nie wiem jak teraz to wyglada , ale na pewno jeszcze do nich zajrze

nowicki10

Liczba postów : 30
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by oracz on Wto Wrz 19 2017, 16:11

@nowicki10 napisał:Polecam wszystkim , oferta i  kursy pierwsza klasa jak dla mnie (typuje duzo tenisa) . Wyplacane 2 razy na skrill praktycznie instant , nie wiem jak teraz to wyglada , ale na pewno jeszcze do nich zajrze
Obecnie bez zmian z tym wyjątkiem, że na Ecopazy dla Polaków
Ja dalej korzystam ze skrilla gdyż mieszkam na stałe na Ukrainie ale z tego co kojarzę to z Polski nie można korzystać jak ma się konto zarejestrowane na adres w PL

oracz

Liczba postów : 12

Powrót do góry Go down

Pisanie by spec19883 on Wto Wrz 19 2017, 19:56

A wypłaty na skrill idą? Bo wpłaty nie da rady zrobić

spec19883

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down