ForumBukmacherskiePol.com

Serie A

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Serie A

Pisanie by Admin on Pią Wrz 23 2016, 22:40

First topic message reminder :

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie Paź 29 2017, 10:59, w całości zmieniany 1 raz

Admin
Admin

Liczba postów : 1045
FBPoints : 37

http://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Re: Serie A

Pisanie by sss17 on Pon Paź 24 2016, 14:14

Rzeczywiście mecz Fiorentina-Crotone wydaje się pewny ale kurs trochę niski 1.25 ja zaryzykowałbym na wygraną Fiorentiny w pierwszej połowie albo Fiorentina -1,5,ewentualnie można wziąć pod uwagę że Crotone może zrobić niespodziankę (w ostatnim meczu z Napoli byli bliscy nawet remisu) więc typ na over 2,5 też mółgby być niezły.
sss17

Liczba postów : 597
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moderatorek on Pon Paź 24 2016, 17:40

Dosyć nietypowo, bo w środku tygodnia zostanie rozegrana dziesiąta seria spotkań we włoskiej Serie A. Pierwszy i zarazem jedyny mecz w tej serii spotkań zostanie rozegrane we wtorkowy wieczór, gdzie drużyna Genoa  zagra z Milanem. Goście na pewno są na fali po ostatnich zwycięstwach. A w szczególności jeszcze większą pewnością siebie uzyskali po wygranej nad Juve. A gospodarze nic szczególnego nie pokazują znajdują się w środku tabeli, w ostatniej kolejce przegrali z Sampdorią.

Podczas środowych spotkań dojdzie do pojedynku pomiędzy Chievo, a Bologną. Nieznacznym faworytem tego spotkania są gospodarze, ale nie wygrali oni ostatnich dwóch spotkań. Większych problemów z wygraniem swojego pojedynku nie powinna mieć drużyna Fiorentiny, ktora podczas najbliższego spotkania zagra z Crotone, czyli najsłabszą drużyną w Serie A. Fiołki są na fali, po ostatniej wysokiej wygranej, aż 5-3 nad Cagliari. Ciężko będzie na pewno o punkty dla Interu, który zawodzi od dłuższego czasu,a  podczas tej kolejki przyjdzie im zmierzyć się z Torino, dobrze ułożonym zespołem, który zajmuje piąte miejsce. Dla porównania Inter sklasyfikowany jest na czwartej pozycji mając zaledwie jedenaście punktów. Juve w tym sezonie zanotowało dwie porażki, teraz na pewno będą chcieli się odbić i sięgnąć po wygraną, a z tym nie powinni mieć większych problemów, bowiem przyjdzie im zagrać z Sampdorią. Walcząca o czołowe pozycje drużyn Lazio w tej kolejce zmierzy się z Cagliari, które sklasyfikowane jest na dziesiątej pozycji. Widać, że w zespole Napoli brakuje Milika co potwierdzają ostatnie mecze. Ten zespół natomiast nie powinien mieć tutaj większych problemów, aby sięgnąć po wygraną, bowiem przyjdzie im zagrać z Empoli, czyli z ekipą znajdują się w strefie spadowej. Niewątpliwie jako zdecydowani faworyci do spotkania przystąpią piłkarze AS Romy, którzy na wyjeździe Sassuolo. Śmiało pojedynek pomiędzy Palermo, a Udinese można nazwać jako mecz "za sześć punktów" obie drużyny prezentują bardzo słabo poziom i można być pewnym, że do końca będą walczyli o utrzymanie się w lidze.

Nasze propozycje :
Juventus - Sampdoria BTS NIE @ 1.60
Genoa - AC Milan remis lub Milan @1.48

ZAPRASZAMY DO KOMENTOWANIA I PISANIA ANALIZ

NIE MASZ JESZCZE KONTA W 1XBET ZAŁÓŻ JE KLIKAJĄC TU

Moderatorek
Moderator
Moderator

Liczba postów : 208

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Sro Paź 26 2016, 16:35

Chievo-Bologna
Typ: X
Kurs: 3.10
1xbet zajerestruj się
Mam jakieś przeczucie że w tym meczu będzie remis,a przynajmniej remis jest bardziej prawdopodobny niż wygrana którejś z drużyn.Co do statystyk to H2H na ostatnie 5 meczy były 2 remisy.Poza tym ostatnie 5 meczy Bolognii to aż 3 remisy,Chievo natomiast zremisowało tylko raz na 5 meczy ale i tak uważam jest duże prawdopodobieństwo że zobaczymy w tym meczu podział punktów.
sss17

Powrót do góry Go down

Pisanie by manin_10 on Sro Paź 26 2016, 19:41

Fiorentina-Crotone
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,60
unibet
Fiorentina słabo zaczeła nowy sezon i musi gonić swoich rywali. Do Florencji przyjeżdza najsłabsza drużyna w lidze, po 9 kolejkach ma na swoim koncie zaledwie 1 punkt! Po efektownym zwycięstwie z Cagliari i 8 bramkami w meczu spodziewam się dziś podobnej ilości bramek, a na pewno co najmniej 3.

manin_10

Liczba postów : 132

Powrót do góry Go down

Pisanie by manin_10 on Sro Paź 26 2016, 19:48

Napoli-Empoli
Typ: Napoli Over 7,5 rr/Over 3 azjan
Kurs: 2.10/1.90

Już kiedys pisałem, że Napoli to maszyna do zdobywania rzutów rożnych, Zdania nie zmieniam i wciąż myślę tak samo. Napoli na swoim stadionie będzie chciało, zaprezentować jak najlepszą grę i strzelić przeciwnikom jak najwięcej bramek, co będzie skutkowało dużą ilością ataków. Gdy Napoli przegrywa 8 rożnych potrafi zdobyć w jedną połowę. Liczę tutaj na mecz z dużą ilością bramek oraz okazji bramkowych.

manin_10

Powrót do góry Go down

Pisanie by manin_10 on Sro Paź 26 2016, 22:52

Okazji było sporo, bramek brakło 2.. Rożne poraz kolejny dają zarobić, a Napoli zdobyło ich 11 Smile alien
@manin_10 napisał:Napoli-Empoli
Typ: Napoli Over 7,5 rr/Over 3 azjan
Kurs: 2.10/1.90

Już kiedys pisałem, że Napoli to maszyna do zdobywania rzutów rożnych, Zdania nie zmieniam i wciąż myślę tak samo.  Napoli na swoim stadionie będzie chciało, zaprezentować jak najlepszą grę i strzelić przeciwnikom jak najwięcej bramek, co będzie skutkowało dużą ilością ataków. Gdy Napoli przegrywa 8 rożnych potrafi zdobyć w jedną połowę. Liczę tutaj na mecz z dużą ilością bramek oraz okazji bramkowych.

manin_10

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Czw Paź 27 2016, 05:21

Zdajesz sobie sprawę , że wszystkie Twoje typy
cytowane i komentowane przez Ciebie nie będą brały udziału w klasyfikacji na aktywność

Admin
Admin

Liczba postów : 1045
FBPoints : 37

http://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by obstawiacz on Czw Paź 27 2016, 06:23

@sss17 napisał:Chievo-Bologna
Typ: X
Kurs: 3.10

Mam jakieś przeczucie że w tym meczu będzie remis,a przynajmniej remis jest bardziej prawdopodobny niż wygrana którejś z drużyn.Co do statystyk to H2H na ostatnie 5 meczy były 2 remisy.Poza tym ostatnie 5 meczy Bolognii to aż 3 remisy,Chievo natomiast zremisowało tylko raz na 5 meczy ale i tak uważam jest duże prawdopodobieństwo że zobaczymy w tym meczu podział punktów.
Gratuluje ladnego typu .Remis 1-1 i ladny kurs 3.10.Tylko zalowac ze sie tego nie pogralo

obstawiacz

Liczba postów : 308

Powrót do góry Go down

Pisanie by manin_10 on Czw Paź 27 2016, 08:16

Po coś ta opcja na forum chyba jest? Jakoś muszę rozliczać typ, tak wygląda przejrzyście, a nie każdy obserwuje statystyki rzutów rożnych i wie ile w danym meczu było. Mnie na aktywności nie zależy, byle typy wchodziły i zarobek dawały. Pozdrawiam
FBP napisał:Zdajesz sobie sprawę , że wszystkie Twoje typy
cytowane i komentowane  przez Ciebie nie będą brały udziału w klasyfikacji na aktywność

manin_10

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moderatorek on Czw Paź 27 2016, 11:41

Nie ma wolnego w Serie A. W tygodniu emocjnonwaliśmy się dzieisątą serią spotkań, a już przed nami jdenasta kolejka, które rozpocznie się w sobotni wieczór. Na pierwszy plan pójdą drużyny Bologny oraz Fiorentiny. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli, mając po trzynaście punktów. Patrząc na ostatnie mecze ro obie ekipy prezentują pdoobny poziom, bowiem bardzo często remisują. Wcale mnie nie zdziwi podział punktów w sobotni wieczór. Hit tej kolejki na pewno to pojedynek pomiędzy Juve, a Napoli. Ekipa Staraj Damy przegrała dwa dosyć prestożowe pojedynki w tym sezonie z Interem oraz Milanem. Koleja przegrana z Topową drużyną będzie sporym bólem dla tego zespołu. jednak Napoli nie radzi sobie zbyt dobrze skromnie wygrane nad Crotone oraz Empoli to najlepiej pokazują. Widać gołym okiem jest brak Milika, o czym coraz głośniej sie mówi.

Pierwsze niedzielne spotkanie to pojedynek pomiędzy Atlantą, a Genoą. Gospodarze ten sezon rozpoczeli fatalnie, bo od serii porażek, ale w pięciu ostatnich potyczkach nie przegrali, ani razu notując cztery zwycięstw i jeden remis. Genoa natomiast w ostatnim czasie prezentuje się dosyć przeciętnie, remis z Empoli oraz porażka z Sampodorią najlepiej to pokazuje. Milan w ostatnim pojedynku dosyć sensacyjnie, bo aż 3-0 przegrał z Genoą, teraz przyjdzie im zagrać z Pascarą, gdzie to tak naprawdę nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem wygranehj.. Zdecydowanie najsłabsza drużyna w Serie A, czyli Crotone w tej serii spotkań zagra z Chievo, które nie wygrało od trzech spotkań. Jednak co tutaj dużo mówić, znacznie mocniejszą drużyną są przejezdni i to włąsnie oni pwonni wygralć ten mecz. Bardzo cięzkie zadanie czeka Empoli, które w tym sezonie gra fatalnie, a w dodatku ta drużyna strzeliła zaledwie dwie bramki, zagra z Romą. Gdzie to zdecydowanymi faworytami są piłkarze z Rzymu. Walcząca o czołowe miejsca ekipa Lazio zagra z Sassuolo, Patrząc na możliwości obu zespołów to faworytami są tutaj gospdoarze, ale może paść tutaj sporo bramek. Ostatnie niedzielne spotkanie to konfrojtnacja pomiędzy Sampodrią, a Interem. Ekipa z San Siro po serii porażek w ostatniej kolejce zanotowała zwycięstwo i to dosyć prestiżowe, bo z Torino. W tej kolejce nie mają łatwo rywala, ale Inter jest tutaj faworytem.

Na poniedziałek zaplanowano dwa pojedynki. Najpierw Udinese zagra z Torino. Nie da się ukryć, że znacznie mocniejszą drużyną są tutaj przejezdni, którzy w dodatku będą chcieli się zrewanżować za ostatnią porażkę z Interem. Po dwóch porazkach z rzędu drużyuan Cagliari o punkty powalczy z Palermo, zespołem, który od początku sezonu prezentuje się bardzo słabo i znajduje się w strefie spadkowej. Nie chce mi się wierzyć, żeby przejezdni mogliby sprawić spore problemy dla gospodarze.

Nasze propozycje:
Crotone - Chievo Typ Chievo lub remis @ 1.35
Empoli - AS Roma Typ 2 @ 1.62
Sampdoria - Inter Typ Inter lub remis @ 1.34

ZAPRASZAMY DO TYPOWANIA I PISANIA ANALIZ

NIE MASZ JESZCZE KONTA W 1XBET ZAŁÓŻ JE KLIKAJĄC TU

NIE MASZ JESZCZE KONTA W 1XBET ZAŁÓŻ JE  KLIKAJĄC TU

Moderatorek
Moderator
Moderator

Liczba postów : 208

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Czw Paź 27 2016, 16:31

Palermo-Udinese
Typ: Rzuty rożne-powyżej 10,5
Kurs: 1.83

Znalazłem ciekawy typ na dzisiejszy mecz Serie A.Ogólnie w lidze Włoskiej pada sporo rożnych,a patrząc statystycznie to Udinese zdobywa ich nawet bardzo dużo,praktycznie najmniejsza ich liczba w ostatnich meczach to 5 co i tak jest dobrym wynikiem.Co do Palermo to rożne u nich w kratkę raz mają tylko 2 a raz 10 więc u nich może być różnie ale myślę że dzisiaj będą chcieli zaatakować co też będzie się wiązało z większą liczbą rzutów rożnych.Polecam
sss17

Powrót do góry Go down

Pisanie by manin_10 on Sob Paź 29 2016, 14:31

Juventus-Napoli
Typ: Over 3,5 RR Napoli
Kurs: 1.75

Jak dla mnie znów Bet dnia. Powtórzę się poraz kolejny, że Napoli to maszynka do rożnych. Nawet z takim przeciwnikiem jak Juventus będzie na pewno w stanie zdobyć tylko 4 rożne przez regulaminowe 90 min. Napoli bez Milika gra jakos dziwnie i nieskutecznie, ale Insigne, Callejon i Mertens to niewątpliwie duża siła rażenia, która dzisiejszego wieczoru musi nam zapewnić min. 4 rzuty rożne Smile Powodzenia.

manin_10

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Pon Paź 31 2016, 16:23

Udinese-Torino
Typ: Powyżej 2,5
Kurs: 1.85

Po takim kursie myślę że warto.Oba kluby grają do przodu i potrafią strzelać bramki.Udinese na ostatnie 5 meczy aż 4 razy notowało powyżej 2,5 gola a Torino na ostatnie 5 spotkań aż 5 meczów overowych.Mam nadzieję że oba zespoły na tym nie poprzestaną i zaatakują od pierwszych minut.
sss17

Powrót do góry Go down

Pisanie by Piciu1404 on Czw Lis 03 2016, 17:24

AC Chievo Verona - Juventus Turyn
Typ:2
Kurs 1,45

Lider Serie A Juventus Turyn wybierze się na wyjazdowe spotkanie do Verony. Jakby nie analizować takiego spotkania to Starej Damie po prostu nie wypada takich spotkań przegrywać. Jestem fanem drużyny z Turynu i zawsze patrze na nich z sentymentem. Ostatnie spotkanie wyjazdowe z Milanem zostało niestety przegrane. Remis w Lidze Mistrzów również jest rozczarowaniem. Zawodnicy z Turynu na pewno postarają się poprawić sobie humory kosztem Chievo.
Piciu1404

Liczba postów : 128

Powrót do góry Go down

Pisanie by manin_10 on Pią Lis 04 2016, 16:58

Napoli-Lazio ++++ Fart bo 9-2 w rożnych Razz
Typ: Over 10 rr
Kurs: 1.90

Typ dnia. Napoli maszynka do zdobywania rożnych, Lazio wcale nie gorsze bo ich średnia na mecz wynosi 7,5 rożnego. Typ godny zagrania. Spodziewam się tutaj zwycięstwa do przerwy Lazio co tylko będzie owocować ciągłymi atakami Napoli w 2 połowie, a w konsekwencji rzutami rożnymi. Kiedy Napoli przegrywa potrafi w 1 połowe nabić 8 rożnych.... Mertens, Callejon czy Insigne na pewno pomogą nam w tym, żeby ten typ okazał się trafny. Powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez manin_10 dnia Sob Lis 05 2016, 23:24, w całości zmieniany 1 raz

manin_10

Powrót do góry Go down

Pisanie by manin_10 on Pią Lis 04 2016, 16:58

@manin_10 napisał:Juventus-Napoli +++++++++
Typ: Over 3,5 RR Napoli
Kurs: 1.75

Jak dla mnie znów Bet dnia. Powtórzę się poraz kolejny, że Napoli to maszynka do rożnych. Nawet z takim przeciwnikiem jak Juventus będzie na pewno w stanie zdobyć tylko 4 rożne przez regulaminowe 90 min. Napoli bez Milika gra jakos dziwnie i nieskutecznie, ale Insigne, Callejon i Mertens to niewątpliwie duża siła rażenia, która dzisiejszego wieczoru musi nam zapewnić min. 4 rzuty rożne Smile Powodzenia.

manin_10

Powrót do góry Go down

Pisanie by Piciu1404 on Pią Lis 04 2016, 17:37

AS Roma - Bologna
Typ 1
Kurs 1,29

Najwyższy kurs na to spotkanie proponuje Sportingbet. Jest to również typowy mecz na podbicie. Roma ze stratą 4 pkt do Juve i słabszą formą Starej Damy caly czas może myśleć o mistrzostwie kraju. Jednak aby o tym myśleć takie spotkania jak to należy po prostu wygrywać. U siebie narazie stracone 4 bramki i wszystkie spotkania wygrane. Faworyt jest tylko jeden
Piciu1404

Liczba postów : 128

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sami on Nie Lis 20 2016, 19:42

W dniu dzisiejszy odbędzie się ciekawie zapowiadające starcie pomiędzy AC Milan- Inter M być może drużyne te od kilku lat grają poniżej oczekiwań swoich kibiców jednak wciąż jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych starć w Seria A.
MÓj typ 1 kurs w zależności od bukmachera nawet 2.95
Sami

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Pon Lis 28 2016, 14:27

Napoli-Sassuolo
Typ: Rzuty rożne-Napoli powyżej 8,5
Kurs: 2.00

Wyniki Napoli ostatnio nie są za ciekawe a więc wybierając ten mecz zdecydowałem się pograć na rzuty rożne drużyny Napoli.Co prawda linia na Bet365 jest wysoko ustawiona ale Napoli zdobywa kornerów naprawdę bardzo dużo ba jestem zdania że chyba najwięcej na świecie Razz a w szczególności u siebie.Ich statystyki rożnych z ostatnich 5 meczy u siebie to odpowiednio: 17,9,11,17,9.
sss17

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Czw Gru 22 2016, 11:14

Fiorentina-Napoli
Typ: Rzuty rożne-Napoli powyżej 4,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet

Dotychczas grałem jeden taki zakład na Napoli ale wtedy linia była powyżej 8,5 z tym że grali u siebie i ze słabszym rywalem i weszło szczęśliwie,dziś linia zdecydowanie niżej i myślę że spokojnie Napoli nabije 5 rożnych w szczególności gdy Fiorentina strzeli pierwsza bramkę a jest to mozliwe.
sss17

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hulk93 on Pon Lut 13 2017, 19:23

Lazio-Milan
Typ: over 5.5 kartki
Kurs:1,95
Buk: bet365

Witam. Już za nieco ponad godzine szlagier Lazio -Milan , faworytem sa gospodarze głównie przez braki kadrowe gości.Ja postanowiłem zagrac na kartki , Milan gra bardzo ostro, w ostatnim meczu 2 czerwone kartki a w 8 ostatnich spotkaniach aż 7 , ponadto mnóstwo żk. Typ z bet365, 1 czerwona równa sie 2 żółtym jak to w piłce, myślenatle takuego rywala jak Lazio over 5.5 zk pewny
Hulk93

Liczba postów : 210
FBPoints : 76

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hulk93 on Sob Lut 25 2017, 20:03

Juventus-Empoli
Typ:under 3.5
Kurs:1.54
Unibet
Witam. Dziś już za chwile w meczu 26 kolejki Włoskiej Serie A lider z Turynu podejmie Empoli. Zdecydowanym fawirytem są gospodarze którzy ba tygodniu w 1/8 finalu Ligi Mistrzów ograli nawyjeździe FC Porto. Trener z tego ci wiem da odpocząć kilku graczom jedbak nie zmienia to faktu że są mega fafowyrytami. Juve u siebie wygralo wszystkie 13 meczy . kurs na zwycięstwo mizerny , osobiście pistanowiłem obsnawić na liczbe bramek a mianowicie ponizej 3.5 . Nie sądze abyśmyzobaczyli tutaj grad goli. Mocno osłabione Empoli na pewno wyjdzie mega defensywnie na Juve. Statystycznie tylko 7 overow 3.5 w meczach juve przy 18 underach, Empoli 4 do 21. Sądze że zobaczymy mecz dojednej bramki a wynik końcowy to 2-3 bramkowe zwycięstwo gospodarzy. Ostatnie 8 z 10 spotkań Juve to zwycięstwa przy strzelonych 1-2 bramkach, także można zauważyć ze Stara Dama nie miażdży rywali jak choćby Bayetn w Bu deslidze . Bezpieczny typ dodubelka . h2h też wygląda dobrze 4 z 5 ostatnich konfrontacji poniżej 3.5 no to gramy
Hulk93

Liczba postów : 210
FBPoints : 76

Powrót do góry Go down

Pisanie by totupisz on Nie Paź 29 2017, 21:45

Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Verona-Inter
Typ: 2/2
Kurs 1.91
Buk fortuna
Analiza: Ostatnie spotkanie 11 kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej, w którym ekipa Verony na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Mediolańskiego Interu, gospodarze na chwile obecną są na 18 pozycji w ligowej klasyfikacji i do tej pory ugrali zaledwie 6 punktów, goście natomiast są na 4 miejscu i do liderującego Neapolu tracą 5 punktów ,ale mają jedno spotkanie rozegrane mniej od ekipy Napoli. W tym meczu Inter jest faworytem pomimo tego że nie będzie grał na swoim stadionie, bowiem Inter ostatnio gra niezłą piłkę nie przegrał 16 kolejnych spotkań do tego tylko 3 razy podzielił się punktami, resztę zakończył z 3 punktami na swoim koncie, gospodarze natomiast w poprzednich 10 kolejkach zanotowali zaledwie 1 wygraną , tutaj też bym raczej marnie widział ich wygraną lub nawet remis, bowiem jeśli goście chcę wrócić do czołówki Serie A to takie spotkania jak to po prostu muszą wygrywać. Stawiam na wygraną zespołu Interu do połowy jak i na koniec spotkania. Typuję dokładny wynik 1:3 po 90 minutach tej rywalizacji.

totupisz

Liczba postów : 12
FBPoints : 4

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Nie Lis 05 2017, 18:16

Sassuolo - AC Milan
Typ: Zwycięzca: AC Milan
Kurs: 1.98
Fortuna

Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie 12 kolejki Serie A. Sassuolo zagra z AC Milan, moim faworytem w tym spotkaniu jest ekipa gości, która wraca do bardzo dobrej formy z początku sezonu. Sassuolo zajmuję obecnie 17 miejsce z dorobkiem 8 punktów, natomiast ekipa AC Milan plasuje się na 8 miejscu z dorobkiem 16 punktów. Na ostatnich pięć spotkań między tymi drużynami mamy bilans: 3-2 dla AC Milan. Moim typem na to spotkanie jest wygrana AC Milan, kurs jest na prawdę dobry by na tą ekipę zagrać.
Special

Liczba postów : 88
FBPoints : 125

Powrót do góry Go down

Pisanie by love456 on Czw Lis 16 2017, 15:19

Bardzo lubie obstawiac ta lige na typ ze obie strzela .
Jak ktos ma na najblizsza kolejke Serie A mecze w ktorych jest przekonany ze bedzie BTS to moze zapodac to chetnie skorzystam

love456

Liczba postów : 55
FBPoints : 65

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry