ForumBukmacherskiePol.com

Turnieje ATP

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Turnieje ATP

Pisanie by Moderatorek on Pią Wrz 30 2016, 15:34

First topic message reminder :

Umieszczamy typy i analizy turniejów rangi ATP

Moderatorek
Moderator
Moderator

Liczba postów : 208
FBPoints : 416

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Re: Turnieje ATP

Pisanie by sss17 on Czw Paź 27 2016, 12:58

Goffin - Del Potro
Typ: Goffin +1,5 seta
Kurs: 1.76

Niestety nie zgodzę się z kolegą wyżej i pogram w drugą stronę a mianowicie że David Goffin ugra choćby 1 seta.Oglądałem wczoraj Del Potro w starciu z R.Haase i nie wyglądał on już tak dobrze jak w poprzednich spotkaniach,męczył się przy swoich podaniach a do tego 2 czy 3 razy stracił swoje podanie z dość przeciętnym zawodnikiem i do tego Haase był kontuzjowany(naciągnięta pachwina).Owszem Del Potro wygral 2:0 ten mecz ale gdyby miał na przeciwko lepszego rywala to z pewnością tak by nie było i tutaj widzę szanse dla Davida.Myślę że Belg seta wygra a może i coś więcej.
sss17
SuperFBPol
SuperFBPol

Liczba postów : 597
FBPoints : 438

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ernest Kula on Czw Paź 27 2016, 17:50

ATP Wiedeń
Andy Murray (-5,5) - Giles Simon
typ: 1 kurs 1.90 BET365

Murray hest w świetnej formie wygrane turnieje w Pekinie i Szanghaju. Nie powinien mieć problemów z chimerycznym Simonem. Francuz poza turniejem w Szanghaju odpadal ostatnio w 2gich rundach. Francuz nie jest mocny psychicznie, często przegrywa sety 6:1,6:2 a i 6:0 nie jest rzadkością. W tym upatruje szanse powodzenia typu. Świetnie returnujący Murray nie powiniwn mieć problemu z przełamaniem rywala, a jeśli zrobi to raz to słaby psychicznie Francuz będzie się mylił co raz więcej.
Ernest Kula

Liczba postów : 7

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Pią Paź 28 2016, 02:08

Karlovic - Khachanov
Typ: Khachanov +2,5
Kurs: 1.63
Bukmacher: 1xbet

Analiza:Wydaje mi się że Karlovic jest juz zmęczony sezonem,w końcu ma 37 lat a i ten sezon dla niego dość intensywny co widac po jego grze,serwis już tak nie siedzi jak to ma zwyczaju,szczegolnie bylo to widać w ostatnim meczu z Dzhumurem gdzie bodajże 3 razy stracił swoje podanie i powinien przegrać mecz.Co do Rosjanina to młody chłopak i napewno utalentowany,serwis niezły w grze z głebi kortu też wygląda dobrze a napewno lepiej niż Karlovic.Jeżeli Chorwat ma wygrać ten mecz co najwyżej 7:6 7:6.
sss17
SuperFBPol
SuperFBPol

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by sss17 on Pon Paź 31 2016, 10:33

Paire-Lorenzi
Typ: 2
Kurs: 2.00

Benoit Piare ostatnio w słabej formie i nic nie wskazuje że będzie lepiej,mimo że gra "u siebie" w Paryżu.Paolo Lorenzi natomiast radzi sobie lepiej,poza tym dwa ostatnie mecze wygrał z Francuzem.Jezeli chodzi grę w hali to Włoch ma bilans na plus 4:3 a Paire na minus 3:6 co też przemawia za moim typem.
sss17
SuperFBPol
SuperFBPol

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Czw Lis 03 2016, 11:44

Nishikori-Tsonga
Typ: 1
Kurs: 1.66

Gra Tsongi jakoś mnie nie przekonuje,jak przychodzi mu się zmierzyć z kimś z czołówki to zwyczajnie przegrywa.Co do Nishikoriego to oglądałem go wczoraj i widać że jest w niezłej formie i co najwazniejsze chce mu się grać a wcale nie musi bo udział w Masters ma już zapewniony.Gram dziś w stronę Japończyka.
sss17
SuperFBPol
SuperFBPol

Powrót do góry Go down

Pisanie by Piciu1404 on Czw Lis 03 2016, 18:02

ATP - SINGIEL: Paris (Francja), twarda (w hali) - 1/8-finału
Berdych - Simon
Typ 2
Kurs 1,9

W normalnych okolicznościach i normalnej dyspozycji Tomasa Berdycha stawiał bym zupełnie odwrotnie. Jednak to co w ostatnich spotkaniach robi Czech faworytem spotkania czyni Francuza. Spotkanie które odbywa się w Paryżu i publiczność, która zasiądzie na trybunach kortu będą dodatkowym czynnikiem motywującym Simona. Ćwierćfinał jest jak najbardziej w zasięgu Simona, który jeszcze niedawno pokonywał zawodników znajdujących się w dużo wyższej formie od Czecha.
Piciu1404
junior
junior

Liczba postów : 128

Powrót do góry Go down

Pisanie by Piciu1404 on Pią Lis 04 2016, 12:05

ATP - SINGIEL: Paris (Francja), twarda (w hali) - Ćwierćfinał
Isner - Sock
Typ 2
Kurs 1,67

O godzinie czternastej na korcie w Paryżu zagrają ze sobą dwaj Amerykanie. Wczorajszy pojedynek Socka to jego dominacja w pierwszym secie, słabszy drugi i trzeci najciekawszy, w którym Sock był już skazany na porażkę po przełamaniu przez Gasqueta. Odrobił jednak stratę po czym natychmiast stracił swój serwis. Chłopak jest ambitny nie załamało go to by dwukrotnie przełamać Francuza i uniknąć Thie breaka. Z Isnerem Sock w ostatnich pięciu pojedynkach wygrywał czterokrotnie i wydaje być się faworytem spotkania.
Piciu1404
junior
junior

Liczba postów : 128

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Sro Lis 16 2016, 09:05

Cilic-Wawrinka
kurs: 2.08

Dzisiaj idę w stronę Wawrinki,mimo słabego początku w 1 spotkaniu(porażka z będącym w dobrej formie Nishikorim) uważam że dziś Wawrinka odniesie 1 zwycięstwo.Swoją drogą Cilic też nie zaprezentował się zbyt dobrze w 1 meczu(porażka co prawda z Murreyem) ale zagrał przeciętnie.H2H z ostatnich 5 meczy obu panów wygląda obiecująco 5:0 na korzyść Stana.
sss17
SuperFBPol
SuperFBPol

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Pią Sty 20 2017, 00:40

Tomic-Evans
Kurs: 2.26
Bukmacher: Betsson

Wpadł mi w oko bardzo ciekawy mecz.
B.Tomic obecnie 27 w rankingu ATP zmierzy się Danielem Evansem który jest 51.
Wydaje mi się że kursy powinny byc rozstawione co najmniej po równo ale buki faworyzują tutaj Tomica,może dlatego że jest ciut wyzej w rankingu no i gra u siebie w Australii,jezeli tak to te argumenty do mnie nie przemawiają.Australiczyjk w ostatnim meczu męczył się z emerytowanym Estrellą,ostatecznie pokonał go 3:1 a moim zdaniem mógł przegrać.Brytyjczyk Evans natomiast odprawił Marina Cilica po niezłym meczu także 3:1.Widze value w tym kursie i sądze że w obecnej formie Evans pokona Tomica i awansuje do kolejnej rundy.
sss17
SuperFBPol
SuperFBPol

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Pią Sty 20 2017, 11:04

sss17 napisał:Tomic-Evans
Kurs: 2.26
Bukmacher: Betsson

Wpadł mi w oko bardzo ciekawy mecz.
B.Tomic obecnie 27 w rankingu ATP zmierzy się Danielem Evansem który jest 51.
Wydaje mi się że kursy powinny byc rozstawione co najmniej po równo ale buki faworyzują tutaj Tomica,może dlatego że jest ciut wyzej w rankingu no i gra u siebie w Australii,jezeli tak to te argumenty do mnie nie przemawiają.Australiczyjk w ostatnim meczu męczył się z emerytowanym Estrellą,ostatecznie pokonał go 3:1 a moim zdaniem mógł przegrać.Brytyjczyk Evans natomiast odprawił Marina Cilica po niezłym meczu także 3:1.Widze value w tym kursie i sądze że w obecnej formie Evans pokona Tomica i awansuje do kolejnej rundy.

Normalnie raczej nie rozliczam typów w działach z analizami zeby nie było śmietnika,ale dziś jestem dumny z mojego typu Razz
Bardzo dobry mecz Evansa i wygrana 3:0 !!
sss17
SuperFBPol
SuperFBPol

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Nie Sty 22 2017, 07:56

Federer-Nishikori
Typ: 1
Kurs: 1.66

Bardzo ciekawe spotkanie na Australijskich kortach.Roger obecnie 17 w rankingu ATP a naprzeciw 5 w rankingu Kei Nishikori.
Nie wiem dlaczego kursy rosną na Rogera ale oglądałem go w ostatnim meczu z Berdychem i grał na niesmowitym luzie,inna sprawa że Berdych nic nie grał.W takiej formie myślę że Ferdek dojdzie do finału.Japończyk mimo wielu lat w ścisłej czołówce chyba nigdy mnie nie przekona do siebie swoją grą,próbujemy dziś na legendę tenisa.
sss17
SuperFBPol
SuperFBPol

Powrót do góry Go down

Pisanie by Berkos12 on Sob Mar 11 2017, 21:30

David Goffin - Khachanov
Kurs: 4.33

Analiza: Czuję iż w tym meczu dojdzie do niespodzianki, Khachanov prezentuję naprawdę dobry tenis i jeżeli pierwszy serwis będzie na dobrym poziomie to jest szansa, iż Rosjanin wygra to spotkanie. Ostatnie spotkanie Khachanov wygrał z Robredo w dosyć dobrym stylu 2:0. Goffin swoje ostatnie spotkanie przegrał z Querrey'em 0:2. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Rosjanina, liczę na niespodziankę a kurs jest naprawdę solidny.

Berkos12
Forumowicz
Forumowicz

Liczba postów : 303
FBPoints : 636

Powrót do góry Go down

Pisanie by Berkos12 on Wto Mar 14 2017, 00:20

No niestety spotkanie powyżej nie weszło, ale niema co się przejmować Wink Lecimy z kolejną analizą.

Pablo Cuevas - Fabio Fognini
Typ: Dokładny wynik: 2:0
Kurs: 3.90

Analiza: Pablo Cuevas - Fabio Fognini. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Faworytem według bukmacherów jest Fabio Fognini, ale muszę wam przyznać iż nie lubię stylu gry jaki prezentuję Fognini i zakładam iż przegra pierwszego seta, a jak wszyscy wiemy Fognini ma problemy z psychiką, gdy gra zaczyna się układać nie po jego myśli to zaczyna "szaleć" i sądze iż w tym spotkaniu będzie podobnie. Włoch w swoim ostatnim spotkaniu zrobił dużą niespodziankę odprawiając do domu Tsonge, ale sądzę iż był to wypadek przy pracy Francuza, natomiast Cuevas ograł 2:0 Klizana. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo 2:0 Pablo Cuevasa.

Berkos12
Forumowicz
Forumowicz

Powrót do góry Go down

Pisanie by Berkos12 on Wto Mar 14 2017, 14:34

Analiza, która wam przedstawiłem powyżej pewnie weszła, kurs 3.9 naprawdę był dobry kursem Wink Mam nadzieję, że ktoś skorzystał.

Wyniki analiz:
Pablo Cuevas - Fabio Fognini (typ: dokładny wynik 2:0) - Wynik 2:0. Analiza na +

Lecimy z kolejną analizą na dzisiejszy dzień.

Pouille - Young
Typ: Young 

Kurs: 3.250 
Analiza: Pouille - Young spotkanie obydwóch tenistów zapowiada się bardzo ciekawie. Fawoytem według bukmacherów jest Francuz - Pouille. Natomiast nie skreślałbym zawodnika z USA - Young'a. Według mojej oceny kurs na Young'a jest dosyć mocno zawyżony. Jeżeli chodzi o spotkania bezpośrednio, to tenisiści spotkali się dwukrotnie w 2016 roku na Wimbledonie (nawierzchnia: trawiasta), wtedy wygrał 3:0 Francuz, zagrali również ze sobą w 2014 roku w turnieju w Nicei na kortach ziemnych, wtedy wygrał 2:0 Pouille. Young wyeliminował takiego zawodnika jak Querrey w poprzedniej rundzie Indian Wells, także nie był faworytem, natomiast Poulle w poprzedniej rundzie wyeliminował z turnieju Struff'a. Moim type na to spotkanie jest zwycięsto Young'a.

Berkos12
Forumowicz
Forumowicz

Powrót do góry Go down

Pisanie by Berkos12 on Sro Mar 15 2017, 15:13

Pouille - Young
Typ: Young 

Wkrótce pojawią się kolejne analizy Wink

Berkos12
Forumowicz
Forumowicz

Powrót do góry Go down

Pisanie by supertyp on Sro Mar 15 2017, 17:37

ATP - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda - 1/8-finału, wybrałem ciekawy mecz który ma rozpocząć się o godzinie 23:00 czasu polskiego a zagrają w nim Serb Novak Djokovic oraz Nick Kyrgios z Australii. Serb to tenisista 29 letni przez ostatnie sezony rządził w rozgrywkach męskich i zajmował 1 miejsce w ATP, obecnie Novak Djokovic jest numerem 2 ATP stracił swoj fotel na rzecz Andy Murraya, Kyrgios jest obecnie na miejscu 16 ATP, 21 latek pnie sie w gore listy a w tym sezonie trzeba powiedzieć ze wystartował naprawdę dobrze na 15 rozegranych spotkań wygrał 11 razy i 4 razy przegrał, na turnieju w Acapulco pokonał Djokovica 2:0 bylo to 3 marca br. Novak w tym sezonie przegral 2 razy a wygrał 11 spotkań, wygrał turniej w Doha (Katar) a w Australian Open odpadł w 2 rundzie z Istominem co bylo gruba niespodzianka. W tym meczu stawiam na zwycięstwo Novaka Djokovica w handicapie -2.5 gema, kurs 1.61 bet365, Djokovic przegrał juz z Kyrgiosem w marcu i dzisiaj nie pozwoli sobie na to po raz drugi z cala pewnością chociaż reki bym sobie ociąć za to nie dal bo rozne historie sie zdarzaja, zycze wygranych!
supertyp

Liczba postów : 20
FBPoints : 432

Powrót do góry Go down

Pisanie by Berkos12 on Pią Mar 17 2017, 11:03

R. Federrer - N. Kyrygios
Typ: Kyrygios

Kurs: 2.50 

Analiza: Faworytem według bukmacherów jest Roger Federer. Kyrygios jest w niesamowitej formie, pokonał ostatnio między Novaka Djokovica 2:0. Federer także wygrał ostatnie spotkanie z Rafaelem Nadalem. Spotkanie zapowiada się naprawdę bardzo wyrównane i emocjonujące, jeżeli chodzi o pojedynki bezpośrednie obu Panów to spotkali się w 2015 roku na kortach ziemnych w turnieju w Madyrcie i Krygios wygrał 2:1. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo N. Kyrygiosa.

Berkos12
Forumowicz
Forumowicz

Powrót do góry Go down

Pisanie by Berkos12 on Pią Mar 17 2017, 11:19

Carreno Busta - Wawrinka
Typ: Carreno Busta (4.00)

Analiza: Faworytem według bukmacherów jest oczywiście Wawrinka, ale Carreno Busta na pewno łatwa się nie podda i moim zdaniem spotkanie będzie bardzo emocjonujące, oraz będzie stałe naprawdę na bardzo wielkim poziomie. Carreno swoje ostatnie spotkanie wygrało 2:0 z Cuevasem, natomiast Wawrinka pokonał Thiem'a 2:1. Obaj Panowie grali ze sobą dwa razy na kortach ziemnych, dwa razy lepszy okazał się Wawrinka. Widziałem jak gra Carreno i muszę przyznać, że jest w niesamowitej formie, dlatego dzisiaj typuję na zwycięstwo jego.

Berkos12
Forumowicz
Forumowicz

Powrót do góry Go down

Pisanie by Berkos12 on Sob Mar 18 2017, 20:03

R. Federrer - N. Kyrygios
Typ: Kyrygios

Carreno Busta - Wawrinka
Typ: Carreno Busta (4.00)
- Mecz w toku po zakończeniu, pojawi się wynik.

Dzisiaj lub jutro możecie się spodziewać kolejnych analiz z mojej strony.

Berkos12
Forumowicz
Forumowicz

Powrót do góry Go down

Pisanie by Berkos12 on Wto Mar 21 2017, 15:33

J. Donaldson - Kozlov
Typ: Donaldson

Kurs: 1.67

Analiza: Faworytem według bukmacherów w tym spotkaniu jest oczywiście Donaldson. Jest to ostatnia runda kwalifikująca do turnieju ATP Masters Miami, zwycięzca tego spotkania będzie się cieszył z awansu do turnieju głównego. Donaldson swój ostatni pojedynek wygrał z Wu Y 2:0, natomiast jego przeciwnik w dzisiejszym spotkaniu  Kozlov w swoim ostatnim pojedynku pokonał Kuhn'a 2:1. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Donaldsona.

Berkos12
Forumowicz
Forumowicz

Powrót do góry Go down

Pisanie by ROGAL3 on Pon Maj 01 2017, 16:55

Safwat-Tomic 

Polecam tutaj grać 2:0 dla Tomica. Nie widzę jakichkolwiek szans dla Safwata

ROGAL3

Liczba postów : 23
FBPoints : 458

Powrót do góry Go down

Pisanie by nowicki10 on Wto Wrz 19 2017, 13:25

ATP Metz
Almagro - Benneateau -
Benneteau @1.55

Polecam do dubla . Almagro przeplata ten sezon kontuzjami , ciezko o rywalizacje sportowa , kiedy ciagle musisz sie leczyc . Francuz broni tu punktów za zeszłoroczny cwiercfinal . do dubla idealny  kurs

nowicki10

Liczba postów : 27
FBPoints : 459

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry