ForumBukmacherskiePol.com

Turnieje ATP

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Turnieje ATP

Pisanie by Moderatorek on Pią 30 Wrz - 15:34

First topic message reminder :

Umieszczamy typy i analizy turniejów rangi ATP

Moderatorek
Moderator
Moderator

Liczba postów : 208
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Re: Turnieje ATP

Pisanie by bmx34 on Pią 3 Lis - 16:52

ATP Paryż
Verdasco-Sock
Typ: 1
Kurs: 1.75
Fortuna

Hiszpan w tym turnieju wygląda naprawdę dobrze,pokonal młodego Rublewa,Andersona i w ostatnio co bylo niespodzianką Thiema.Amerykanin "skarpeta" nigdy chyba mnie do siebie nie przekona swoją grą,zawsze jest jakis apatyczny i jak wygrywa to w mękach,dziś wydaje mi się ze Fernando to wezmie.

bmx34

Liczba postów : 54
FBPoints : 98

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Pią 3 Lis - 19:50

ATP - Singiel (Paryż)
Verdasco F. - Sock J.
Typ: +2.5 seta
Kurs: 2.35
Bukmacher: Jetbull

Dziś o godzinie 21:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Hiszpanem - Verdasco, a Amerykaninem - Sockiem, według mnie spotkanie będzie na pewno bardzo wyrównane i zacięte, obaj tenisiści z czasem w tym sezonie coraz bardziej się rozkręcają, jeżeli chodzi o korty twarde. Moim zdaniem to spotkanie nie zakończy się w dwóch setach i do rozstrzygnięcie spotkania będziemy potrzebować 3 seta. Moim typem na to spotkanie jest +2.5 seta w tym spotkaniu.
Special

Liczba postów : 76
FBPoints : 107

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on Nie 5 Lis - 11:38

Dodig/Granollers-Kubot/Melo
Typ: 2
Kurs: 1.67
Fortuna

Jako ze moj ostatni mecz deblowy okazal sie trafny to probujemy pograc dzis na mecz finalowy.Obie pary są w dobrej formie co pokazuje ten turniej i napewno bedzie to zacięty mecz ale ja gram w stronę naszej pary ze względu na nawierzchnię w Paryzu ktory do najszybszych nie nalezy i w takich warunkach myslę ze "Kuboty" mają lekką przewagę.

bmx34

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Nie 5 Lis - 12:53

ATP - Singiel (Paryż)
Verdasco F. - Sock J.
Typ: +2.5 seta
Kurs: 2.35

Krajinovic F. - Sock J.
Typ: Dokładny Wynik: 0:2
Kurs: 2.20

Kolejnym moim typem, jest spotkanie finałowe turnieju ATP Paryż. Krajinovic zagra z Sockiem. Faworytem w tym spotkaniu jest Amerykanin, który powoli wraca do swojej optymalnej formy i zaczyna grać na prawdę solidny tenis. Kraijnovic jest również w bardzo dobrej formie, jest nie pokonany od 7 spotkań na kortach twardych. Moim typem na to spotkanie jest mimo wszystko wygrana Sock'a 2:0, ma większe doświadczenie i jest lepszym tenisistą.
Special

Liczba postów : 76
FBPoints : 107

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on Wto 7 Lis - 10:05

ATP NEXT GEN FINALS
Rublow-Quinzi
Typ: Quinzi +2,5 seta
Kurs: 1.60
1xbet

Wydaje mi się ze Rosjanin nie jest az tak duzym faworytem jak to wskazują bukmacherzy,czesto miewa przestoje w grze i nie spodziewam się tutaj gładkiego 3:0.Włoch Quinzi to 21 latek ktory ma niezle warunki,potrafi trzymac pilke w korcie do tego niezły serwis,jak dla mnie typ w miarę pewny ze urwie co najmniej seta a moze i coś więcej.

bmx34

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on Wto 14 Lis - 9:06

ATP WORLD FINALS
Federer-A.Zverev
Typ: 2:0
Kurs: 1.77
1xbet

Nie widzę tutaj zbytnio szans dla młodego Niemca i bede zdziwiony jesli maestro straci tutaj seta.W poprzednium meczu Zverev zaprezentował się mocno średnio,miewał często przestoje a serwis tez nie funkcjonuje perfekcyjnie co Roger napewno wykorzysta.

bmx34

Powrót do góry Go down

Pisanie by Saladyn96 on Wto 14 Lis - 18:02

Federer - Zverev typ: over 2.5 seta kurs 2.95

Myślę, że to ciekawa propozycja na to spotkanie. Kurs bardzo dobry, zwłaszcza jeżeli spojrzymy na H2H, które jest na korzyść niemca 3:2. W pierwszym spotkaniu młodziak ograł Cilicia, jeżeli tutaj ugra chodź seta to będzie na najlepszej drodze do awansu. Fedex często łapie przestoje w grze, co Zverev może wykorzystać. Nie wykluczam tutaj nawet jego zwycięstwa, ale bezpieczniej wg mnie zagrać opcję setową.

Saladyn96

Liczba postów : 12
FBPoints : 15

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry