ForumBukmacherskiePol.com

NBA wasze typy i analizy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Strona 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: NBA wasze typy i analizy

Pisanie by MichW on Czw Sty 04 2018, 00:29

MECZ: Chicago Bulls - Toronto Raptors
TYP: Bulls (+6,5) (p)
KURS: 1,6
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Goście ostatnio lekko spadli z formą jednak nadal jest to bardzo mocna drużyna która wygrała 7/8 ostatnich spotkań u siebie. Grają z Raptors którzy zaskakująco bardzo słabo wyglądają na wyjazdach. Można dojść do wniosków że wyjazdy traktują trochę luźniej niż mecze u siebie. Myślę że spotkanie będzie zacięte i Bulls powalczą o zwycięstwo.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw Sty 04 2018, 18:56, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Liczba postów : 189
FBPoints : 105

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Czw Sty 04 2018, 00:38

MECZ: Dallas Mavericks - Golden State Warriors
TYP: Dallas poniżej 108.5pkt (p)
KURS: 1,6
ANALIZA:

Dallas słynie z underowych meczów przed własną halą. Jednak dzisiaj będą mieli arcytrudne zadanie bowiem zmierzą się z GSW. O ile obronę gospodarze mają świetną o tyle w ataku prezentują się przeciętnie nieczęsto przekraczając 100pkt w meczach domowych. W 3 ostatnich meczach u siebie Mavericks z GSW nie było w stanie przekroczyć tej linii. Dzisiaj powinno być podobnie.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Pią Sty 05 2018, 23:59

MECZ: Boston Celtics - Minnesota Timberwolves
TYP: Boston lub remis (w)
KURS: 1,53

Nie widać już śladu po wtopie z Wizards u Bostończyków. Gra układa się dobrze czego podsumowaniem była ostatnia wygrana nad Cavaliers 102:88. Minnesota natomiast mocno faluje. Od dziwnego meczu z Nuggets po porażki z Bucks i Nets. Nie ma Teague'a i to wydaje się mocno osłabiać morale przyjezdnych. Myślę że dzisiaj Boston powinien załatwić sprawę i wygrać kolejne spotkanie z rzędu.

U gospodarzy prawdopodobnie zabraknie z istotnych graczy tylko Marcusa Morrisa.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob Sty 06 2018, 19:09, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob Sty 06 2018, 00:14

MECZ: Miami Heat - New York Knicks
TYP: Miami (p)
KURS: 1,5

Miami pomimo średniej formy potrafili ostatnio pokonać niewygodne dla większości ekip Pistons. Dzisiaj zmierzą się z Knicks którzy ostatnio przegrali 4/5 razy. Na pewno zabolała ich ostatnia bardzo wysoka porażka z Wizards. Myślę że zmotywowane podwójnie grą u siebie Heat powinno dzisiaj wyjść z tego meczu zwycięsko.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob Sty 06 2018, 19:10, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob Sty 06 2018, 00:25

MECZ: Dallas Mavericks - Chicago Bulls
TYP: Poniżej 214.5pkt (p)
KURS: 1,55

Dallas u siebie potrafi robić bardzo underowe spotkania. Ostatnie spotkania kończyły się grubymi underami poniżej 200pkt za wyjątkiem meczu z Pistons gdzie obie ekipy ledwo przekroczyły tę barierę. Ostatnio tę passę przełamali z GSW, ale tego można było się spodziewać. Bulls gra w kratkę i nie potrafi zagrać całego spotkania na dobrym poziomie. Myślę że zanosi się dzisiaj na underowy mecz

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob Sty 06 2018, 19:10, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob Sty 06 2018, 00:35

MECZ: Memphis Grizzlies - Washington Wizards
TYP: Memphis (+4,5) 1 połowa (p)
KURS: 1,55
BUKMACHER: Fortuna

Spotkanie w którym głównego faworyta bukmacherzy widzą w gościach. Wizards co prawda ostatnio zanotowali dobrą passę w meczach domowych jednak nadal nie pokazali super meczu na wyjeździe. Memphis natomiast jak na swoje możliwości wygląda całkiem nieźle. Planowane zwycięstwa nad Sacramento i Lakers. Szoł zrobione z GSW i porażka z mocnymi Clippersami. Myślę że łatwo tego meczu nie oddadzą i pojedynek będzie zacięty przynajmniej w pierwszej połowie.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob Sty 06 2018, 19:11, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob Sty 06 2018, 00:39

MECZ: Los Angeles Lakers - Charlotte Hornets
TYP: Charlotte (+2,5) (w)
KURS: 1,57
BUKMACHER: fortuna

Mecz pogrążonych w ogromnym kryzysie Lakers z nieprzewidywalnymi szerszeniami. Lakers 8 porażka z rzędu także ciężko napisać o nich coś pozytywnego kiedy nawet dziennikarze dostają wycieki rzekomych kłótni z szatni. Hornets mocno faluje z formą jednak zdołali ostatnio rozbić Sacramento. Mam nadzieje że to będzie punkt zwrotny i w końcu pójdą za ciosem wygrywając drugi mecz z rzędu.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob Sty 06 2018, 19:11, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob Sty 06 2018, 00:43

MECZ: Portland Trail Blazzers - Atlanta Hawks
TYP: Portland (-4.5) (w)
KURS: 1,59

Portland dało popis dobrej gry w ostatnim meczu w Cleveland. Gdyby nie świetna forma gospodarzy to mogliby ten mecz spokojnie wygrać. Atlanta ostatnio osiągała całkiem dobre wyniki jednak nadal ich gra nie powala. Ostatnio potknęli się na Phoenix także myślę że dzisiaj jeżeli zagra Lillard to więcej jakości będą mieli gospodarze co ostatecznie powinno przeważyć na ich korzyść.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob Sty 06 2018, 23:13

MECZ: Brooklyn Nets - Boston Celtics
TYP: Poniżej 212.5pkt (w)
KURS: 1.56
BUKMACHER:Fortuna

Oglądałem wczoraj spotkanie Bostonu z Minnesotą. Generalnie duży zawód na początku przez postawę koszykarzy a potem dramat sędziowski. Jednak Boston pokazał że nawet przy średniej dyspozycji potrafi wyjść z każdej opresji. Dołożyli parę punktów na granicy 3 i 4 kwarty i zdołali odskoczyć na bezpieczną przewagę. Druga sprawa, pozaboiskowa to pogoda w USA. Spekulowało się że wczorajszy mecz może się opóźnić. Wszystko szczęśliwie udało się dograć na czas ale o ile dzisiaj również uda się rozpocząć mecz o czasie o tyle na pewno może to się odbić na dyspozycji Bostonu. Gra dzień po dniu w tym ogromne utrudnienia w podróży. Głównie rozpatruje ten typ po stronie gości bo ciężko mi wierzyć że Netsi się przebudzą na Celtics. Ostatnie dwa mecze wygrali, oba były mocno underowe pod granicę 200 punktów. Forma mocno przeciętna do tego pewnie zmęczeni goście pewnie nie będą forsować tempa i wygrają ten mecz coś w stylu 95-102. Powodzenia.

PS: Boston pewnie dalej bez Morissa. Brak info o kontuzjach u gospodarzy.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie Sty 07 2018, 17:58, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Nie Sty 07 2018, 01:14

MECZ: Sacramento Kings - Denver Nuggets
TYP: Denver (-4.5) (p)
KURS: 1.6
BUKMACHER: Fortuna
ANALIZA:

Nie będę się zbytnio rozwodzić nad tym meczem bo Nuggets musiałoby zagrać tragicznie żeby tego meczu nie wygrać. Gospodarze poza dziwnym meczem z Cavaliers ostatnio wszystko przegrywają i to bardzo wysoko (różnica minimum 10pkt na korzyść rywali) a warto wspomnieć że terminarz mieli dosyć łatwy i powinni zaprezentować się o wiele lepiej. Gościom natomiast ostatnio trochę nie wyszły spotkania z Minnesotą i Philadelphią, ale odkuli się gromią Suns i ogrywając u siebie Jazz. H2H również bardzo korzystne dla gości którzy pokonali Kings w ostatnich czterech spotkaniach. Powodzenia

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie Sty 07 2018, 17:58, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Nie Sty 07 2018, 01:19

MECZ: Washington Wizards - Milwaukee Bucks
TYP: Washington (+0,5) (p)
KURS: 1.55
ANALIZA:

Widać coraz lepszą grę czarodziei. Ostatnio wygrali 4 spotkania w których ciężko było się przyczepić do ich gry. Podejmą Bucks którzy grają nieźle ale nie mają za dużo graczy do rotacji tym samym ich potencjał jest dużo niższy od ekipy z Waszyngtonu. Według mnie gospodarze powinni ten mecz wygrać.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Nie Sty 07 2018, 17:59, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Nie Sty 07 2018, 01:25

MECZ: Minnesota Timberwolves - New Orleans Pelicans
TYP: NO Pelicans (+5.5) (p)
KURS: 1.5
ANALIZA:

Wczoraj Minnesota uległa w Bostonie po dosyć słabym spotkaniu w którym przez długi czas ratowali ich sędziowie dziwnymi decyzjami. Musieli się przedzierać przez śnieżycę aby powrócić do własnej hali. Goście natomiast swój ostatni mecz zagrali parę dni temu z Cavaliers. Mecz bardzo udany w którym pozostawili po sobie bdb wrażenie. Dzisiaj myślę że są w stanie powalczyć o zwycięstwo z Minnesotą która nadal ma spore problemy z grą przez brak w składzie Teague.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Czw Sty 11 2018, 00:05

MECZ: Charlotte Hornets - Dallas Mavericks
TYP: Poniżej 214.5pkt (p)
ANALIZA:

Gospodarze ostatnio ustabilizowali formę. Ich mecze już nie są tak overowe jak wcześniej. Hornets grają spokojnie, ale w końcu zaczęli wygrywać. Z drugiej strony Dallas które ostatnio dołuje z formą. Na dodatek mają słabą passę z szerszeniami. Myślę że dzisiaj zobaczymy niski pułap punktowy.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw Sty 11 2018, 14:36, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Czw Sty 11 2018, 00:09

MECZ: Indiana Pacers - Miami Heat
TYP: Indiana powyżej 102.5pkt (w)
KURS: 1.62
ANALIZA:

Indiana ostatnio odnosi nie najlepsze wyniki. Pewnie dlatego w poprzednich spotkaniach zaczynali bardzo mocno od wysokiego dorobku punktowego. Miami za to ma bardzo dobrą passę jednak i ich spotkania bardzo często są overowe ponad granicę 200pkt. Myślę że dzisiaj gospodarze powinni przekroczyć 102pkt.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw Sty 11 2018, 14:36, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Czw Sty 11 2018, 00:19

MECZ: Washington Wizards - Utah Jazz
TYP: Poniżej 211.5pkt (w)
ANALIZA:

Obie ekipy są w nie najlepszych humorach po ostatnich spotkaniach. Wizards spartaczyli końcówkę spotkania ulegając z Bucks. Natomiast Utah przegrało 3 kolejne spotkania. Zważając na to że obie ekipy grają słabo myślę że to spotkanie powinno być underowe.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw Sty 11 2018, 14:37, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Czw Sty 11 2018, 00:25

MECZ: Brooklyn Nets - Detroit Pistons
TYP: Powyżej 200.5pkt (p)
KURS: 1.59
ANALIZA:

Obie ekipy ostatnio zanotowały całkiem solidne spotkania. Netsi przegrali po dogrywce z Toronto. Natomiast ograli Rakiety i ulegli z Pelikanami. Jak można zauważyć choćby po statystykach obie ekipy bronią bardzo słabo i jeżeli zawodnicy pokażą dzisiaj się z dobrej strony to te spotkanie będzie overowe.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw Sty 11 2018, 14:37, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Czw Sty 11 2018, 00:29

MECZ: New York Knicks - Chicago Bulls
TYP: Poniżej 213.5pkt (p)
ANALIZA:

Obie ekipy mocno falują z formą. Goście potrafią grać w kratkę kwarty danego spotkania pomimo tego że ekipę mają całkiem dobrą. Gospodarze natomiast na początku meczu grają zaciekle jednak już w drugiej połowie zwalniają tempo grając we własnej hali. Patrząc na te aspekty myślę że koszykarze obu ekip zbytnio dzisiaj nie narzucają a sam mecz będzie underowy.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw Sty 11 2018, 14:38, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Czw Sty 11 2018, 01:32

MECZ: Houston Rockets - Portland Trail Blazzers
TYP: Portland (+10,5) (w)
ANALIZA:

Houston zapewne nadal bez Hardena. Co prawda Rakiety radzą sobie bez niego bdb jednak w niektórych momentach jego brak jest mocno odczuwalny. Goście natomiast ostatnio notują bdb passę z mocnymi rywalami. Myślę że są w stanie pokryć handicap.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw Sty 11 2018, 14:38, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Czw Sty 11 2018, 01:36

MECZ: Milwaukee Bucks - Orlando Magic
TYP: Orlando (+12,5) (w)
ANALIZA:

Gospodarze co prawda ostatnio grają całkiem nieźle. Jednak nie jest to ekipa stworzona do pogromów. Raczej jak wygrywają to skromnie.. Goście co prawda są w beznadziejnej formie jednak promyk nadziei ukazał się w meczu z Cavaliers w którym byli blisko od sprawienie sensacji czyli ogrania śpiących już w 4Q gospodarzy. Dzisiaj myślę że są w stanie powalczyć jak nie o zwycięstwo to chociaż o niski wymiar kary.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw Sty 11 2018, 14:39, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Czw Sty 11 2018, 01:40

MECZ: Denver Nuggets - Atlanta Hawks
TYP: Atlanta (+11,5) (w)
KURS: 1.61
ANALIZA:

Obie ekipy są w dosyć dużym dołku. Denver ostatnio przegrali w beznadziejnym stylu z Sacramento rzucając do połowy 2Q 4pkt (dramat) i ulegając GSW. Atlanta ostatnio 4 porażki z rzędu jednak pomimo lania od Lakersów zebrali się na Clippers i o włos nie sprawili niespodzianki. Poza tym goście mają dobrą passę z gospodarzami także ten mecz powinien być dzisiaj na styku.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob Sty 13 2018, 00:44

MECZ: Charlotte Hornets - Utah Jazz
TYP: Utah (+6,5) (p)
ANALIZA:

Ekipa z Utah podniosła się po serii porażek w meczu z Wizards którzy po raz kolejny zmarnowali ostatnią kwartę i w rezultacie ulegli Jazz. Hornets ostatnio prezentują się całkiem nieźle ale nie jest to moim zdaniem ekipa która miałaby gromić choćby średniaków. Ostatnio ulegli z Mavericks i myślę że dzisiaj Jazz powalczy z nimi o zwycięstwo do końca.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob Sty 13 2018, 18:10, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob Sty 13 2018, 00:50

MECZ: Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers
TYP: Indiana (+3,5) 1 połowa (p)
ANALIZA:

Każdy fan NBA pewnie wie jak emocjonujące są spotkania pomiędzy Pacers a Cavaliers. Mecze te stoją praktycznie zawsze na styku do samego końca. Pomimo roszad kadrowych przed sezonem myślę że i tym razem powinno to być wyrównane widowisko. Co więcej ostatnio Cavs zebrali niezłe lanie od Raptors i Timberwolves. Myślę że Indiana we własnej hali spokojnie jest w stanie pokryć wystawioną przez bukmachera linię

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob Sty 13 2018, 18:10, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob Sty 13 2018, 00:56

MECZ: Washington Wizards - Orlando Magic
TYP: Orlando powyżej 101.5pkt (w)
ANALIZA:

O Magic pisałem już ostatnio i moja analiza się wtedy sprawdziła. Ekipa z Orlando zaliczyła całkiem niezłe spotkanie także myślę że i dzisiaj są w stanie zaprezentować się z dobrej strony. Wizards po fali zwycięstw zaliczyli dwa bardzo dziwne mecze z fatalnymi końcówkami vs Jazz i vs Bucks. Myślę że nawet jak gospodarze odskoczą na większą przewagę to i tak pozwolą narzucać gościom trochę punktów. Over bardzo realny.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob Sty 13 2018, 18:11, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob Sty 13 2018, 01:01

MECZ: Atlanta Hawks - Brooklyn Nets
TYP: Poniżej 216.5pkt (w)
KURS: 1.52
ANALIZA:

Myślę że wystawiona linia przez bukmachera jest trochę zawyżona. Atlanta ostatnio po serii porażek pokonało Denver które kompletnie opadło psychicznie w ostatnich tygodniach. Netsi natomiast grali ostatnio całkiem nieźle jednak o dziwo osłabli bardzo jeżeli chodzi o ofensywę nie przekraczając ostatnio 100pkt w meczu (poza meczem z Toronto).  Zapowiada się typowy mecz walki i myślę że z małą ilością punktów.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob Sty 13 2018, 18:11, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob Sty 13 2018, 01:27

MECZ: Milwaukee Bucks - Golden State Warriors
TYP: GSW (w)
KURS: 1.54
ANALIZA:

Goście pomimo problemów z kontuzjami radzą sobie bardzo dobrze. Ostatnio ulegli Clippers jednak ekipa z LA ewidentnie jest w gazie także można zrozumieć tę porażkę. Gospodarze natomiast odnoszą dobre wyniki jednak potencjałem nie są w stanie się równać z obecnym składem GSW. Goście powinni wziąć ten mecz.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob Sty 13 2018, 18:12, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry