ForumBukmacherskiePol.com

Bettson

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Bettson

Pisanie by ROGAL5 on Czw Paź 20 2016, 12:58

Kolejnym bukmacherem którego chciałbym pokrótce opisać będzie bettson którego darze "sympatią"

"Betsson działa od 2002 roku i posiada licencję na Malcie. Betsson jest stroną dostępną w 19 językach, w tym po polsku. Betsson Malta Ltd. jest częścią Betsson AB, która na giełdzie w Sztokholmie, a jej wartość liczy się w setkach mln €. Bukmacher jest zarejestrowany w IBAS."

Betsson posiada SBR ranking C+.

Swoją przygodę z bettsonem na poważnie rozpocząłem od momentu gdy pewnego ranka otrzymałem od nich 15 PLN-ów bez depozytu bez jakiegokolwiek wymogu obrotu przed wypłatą. Zrobiło to na mnie spore wrażenie i szczerze mówie,że od tamtej chwili gram u nich regularnie. Oferte zakładów mają szczerze mówiąc kiepską ale jestem w stanie to przeboleć. Najbardziej podobają mi się u nich promocję. Widać na pierwszy rzut oka że dbają o swoich klientów.  Co weekend otrzymuje zakład bez ryzyka o wartości 15 PLN, bardzo często darmowe spiny a raz gdy zdarzyło mi się nic do nich nie wpłacić przez miesiąc to zachęcili mnie do dalszej gry dopisując do konta UWAGA - 80 PLN bez wymogu obrotu! Są hojni i trzeba im to przyznać. Dodam że nie wpłacam tam ogromnych sum pieniędzy a jak już składam depozyt to zazwyczaj wypłacam wygrane Smile

Jeśli jesteśmy już przy wypłatach to nigdy nie robili problemów aby dostarczyć pieniążki na konto bankowe. Zazwyczaj trwa to od 1 do 2 dni roboczych.

Bonus powitalny też elegancki 100% do 200 PLN

Obrót 6x po kursie 1,5

Moja ocena tego bukmachera to 9/10 więc gorąco polecam!

Ostatnio zmieniony przez ROGAL5 dnia Czw Paź 20 2016, 13:00, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : blaad)

ROGAL5

Liczba postów : 104
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Re: Bettson

Pisanie by manin_10 on Nie Paź 23 2016, 00:18

Betsson działa od 2002 roku, jest średniej klasy, ale wysoko notowany. Zalety : brak podatku, bardzo wiarygodna firma, faja oferta na żywo, dobre kursy, wiele bonusów, natychmiastowe bonusy na skrill.    Wady: Szybko nakładają limity na graczy którzy wiele wygrywają. Mało mniej popularnych zakładów.

manin_10

Liczba postów : 132
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry