ForumBukmacherskiePol.com

FA Cup i Carling Cup

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

FA Cup i Carling Cup

Pisanie by Moderatorek on Pon Paź 24 2016, 09:36

Umieszczamy typy i analizy z rozgrywek FA Cup i Carling Cup

Moderatorek
Moderator
Moderator

Liczba postów : 208
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by obstawiacz on Pon Paź 24 2016, 10:02

W tych rozgrywkach jak to bywa w Anglii czesto dochodzi to duzych niespodzianek(jeszcze wiekszych niz w Pucharze Polski)
Ja sobie upatrzylem mecz Bristol City-Hull .spotyka sie aktualnie 6 druzyna Championship i 18 Premiership i pomimo ze ekipie Hull nie idzie w lidze(ostatnia porazka u siebie ze Stoke 0-2) to obstawiam awans Hull a skusil mnie na ten mecz wlasnie kurs bo za wygrana w regulaminowym czasie jest 3.20 a na awans tez dobry kurs 2.0
A wiec Hull awans- kurs 2.0

obstawiacz

Liczba postów : 308

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilkarz on Wto Paź 25 2016, 14:12

Arsenal - Reading
Typ: Pierwsza połowa over 1.5 gola
Kurs: 2.06

Przed nami spotkania pucharowe w Anglii. Trzeba przyznać, że zdarzają się tam bardzo często.niesppdzianki. Więc tutaj Zaryzkuje i pójdę w bramki. oczywiście jestem za Arsenalem i to właśnie oni są faworytem tej potyczki. Do tego fakt że grają u siebie to motywuje aby pokazać się swoim kibicom z dobrej strony. Kibice Arsenalu mogą być dumni ze swoich piłkarzy bo aktualnie w lidze mają oni tyle samo pkt co Man City i Liverpool - 20. Ekipa z Arsenalu strzeliła 19 goli i 9 stracili a więc siła ofensywna jest bo mają w swoich szeregach Sancheza, Walcotta, Ozila i Giuroda, którzy są motorem napędowym Arsenalu i stać ich na strzelanie goli jak i w pierwszej tak i w drugiej połowie.
Reading 8 ekipa w Championship z 22 pkt z bilansem goli 15/18. Ekipa, która leży arsenalowi bo ostatnie 5 spotkan obu ekip to wszystkie dla gospodarzy. Reading całkiem przyzwoita drużyna na 14 spotkań wygrala 6, 4 remisujac i 4 w plecy. Cały czas liczą się w walce o play-off i chcą awansować do Premier League. .Stawiam tu na dwa gole w pierwszej połowie i myślę że śmiało wejdzie. Puchar to Puchar i rządzi się swoimi prawami. Pewnie szansę na grę mogą dostać nowi zawodnicy i będą gryźć trawe aby się pokazać i walczyć o podstawową 11

pilkarz

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilkarz on Wto Paź 25 2016, 14:14

Bristol City - Hull City
Typ: Bristol City over 1.5 gola
Kurs: 2.16

Poszukam małej niespodzianki dzisiaj. Może trochę szalony typ, ale na.pewno warto zaryzykować. Hull ma problemy i to nie tylko na boisku. Początek sezonu był wymarzony, Phelan dostał kontrakt i od tej pory skończyła się sielanka. Nowi zawodnicy nie przybyli, w klubie są problemy wewnętrzne, trochę kontuzji, a ich ostatnie 5 spotkań prezentuje się następująco:

vs Arsenal (home) 1:4
vs Liverpool (away) 1:5
vs Chelsea (home) 0:2
vs Bournemouth (away) 1:6
vs Stoke (home) 0:2

Wszystko to zaowocowało spadkiem do czerwonej strefy. Myślę, że najmniej do szczęścia potrzebny im jest teraz EFL. To raz. Dwa, nawet gdy będą chcieli zagrać o awans, to wcale nie są faworytami. Bristol jest niezłe w domu, gdzie przegrali tylko minimalnie z Newcastle. Mają ciekawą młodą strzelbę wypożyczoną z Chelsea - Tammy'ego Abrahama. Być może ich najlepszy strzelec zagra w tym spotkaniu. Motywacji na zespół z PL nie powinno zabraknąć, a i ekipie Jonhsona nie powinno brakować chęci rewanżu za ubiegłoroczne 0:4 na KC Stadium. Kursy mocno pospadały w ostatnim czasie.

pilkarz

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Pisanie by obstawiacz on Sro Paź 26 2016, 08:41

No i Hull wczoraj mnie nie zawiodl i wygral z Bristol 2-1.
A dzis wzielem pod lupe mecz dwoch druzyn z premiership West ham- Chelsea.proponuje over 2.5 gola po kursie 1.65.
Chelsea ostatnio w formie strzeleckiej i nie powinna miec problemu z bramkami z West Ham ktore w lidze slabo gra choc ostatnio wygrali dwa mecze z rzedu ale wczesniej to porazka za porazka

obstawiacz

Liczba postów : 308

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry