ForumBukmacherskiePol.com

Płatne typy, prawda czy fałsz?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by sss17 on Wto Gru 06 2016, 06:35

Ale jeszcze jakiś link podaj bo jak ktoś ma ciebie znalezc Razz
sss17

Liczba postów : 597
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tixed on Wto Gru 27 2016, 22:21

Oczywiście, że nie wałek Smile
Skoro są płatne i mają pewność, że będą wchodzić, to odpowiedz mi na pytanie Dlaczego sami ich nie grają? I po co się dzielą z ludźmi za grosze? Smile Banda dzieciaków, która niema za co grać... Smile Oczywiście Moje zdanie.

Tixed

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Pisanie by gierout on Sro Gru 28 2016, 18:08

To jest pożywka na głupi lud. Ci niby pro typerzy szczególnie podczas podawania dokładnych wyników. Wysyłają na powitanie za darmo 10 różnych wyników 10 róznym osobom, jeden wejdzie i ta osoba zafascynowana typerem chce grać nadal i płaci po 200$ za typ. I w ten oto sposób niby typerek na meczu zarabia 200 dolców. Recepta na sukces rodem z Kariery Nikosia Dyzmy
gierout

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Pisanie by kujka321 on Czw Gru 29 2016, 23:18

to jest totalna sciema

kujka321

Liczba postów : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by Pyxe on Pią Sty 20 2017, 16:43

No ale np na us sportsy można znaleźć zagranicznych typerów, którzy regularnie notują dodatni yield.

Pyxe

Liczba postów : 15

Powrót do góry Go down

Pisanie by peuelute on Wto Sty 31 2017, 18:43

Logiczne, że ściema. Ten kto dziennie potrafi zarobić na bukmacherce nie ogłasza się w internecie, a jakby już to robił to nie za śmieszne opłaty

peuelute

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

Pisanie by Damian Piątkowski on Sro Lut 01 2017, 08:27

osobiście dla mnie jest to śmieszne Very Happy ale widze ze masa ludzi kupuje typy
Damian Piątkowski

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hulk93 on Nie Lut 12 2017, 01:32

Płatne typy są opłacalne z własnego doświadczenia . Na faceboomu można znaleźć grupe co za 80 zł miesiecznie daje typy 10 typerów co musielibysmy zaplacic okoli 500 euro . Grając płaską stawką 100 zł zyski sięgają 2000-4000 zł miesięcznie. Nie żadne fixy itd. Typerzy wrzucają chcą zarobić , też grają pewnie swoje , pamiętajmy że większiść buków pi pewnym czasie daje limity no poza Pinnacle i kilku azjatyckich.Jak ktoś nie jest w temacie to niech nie wypizuje głupot. Płatne typy to już wyższy level .Smile regularne zyski i podejście do sprawy zarobkowej na dłuższy okres
Pozdraeiam
Hulk93

Liczba postów : 269
FBPoints : 133

Powrót do góry Go down

Pisanie by fazi1916 on Sob Lut 25 2017, 15:21

Nie wierzę w płatne typy

fazi1916

Liczba postów : 19
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Typy płatne

Pisanie by rybason7 on Wto Mar 07 2017, 18:10

Wszystko jest dla ludzi nawet płatne typy tylko trzeba wiedzieć gdzie kiedy i z kim taka prawda wszystko trzeba robić z głową wtedy nabieramy doświadczenia i pewności siebie
rybason7
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Berkos12 on Czw Mar 09 2017, 21:52

Płatne typy? Jak ja to rozumiem? Po prostu ktoś sobie chcę zarobić. Skoro są to takie dobre i przemyślane typy z dobrą skutecznością, dlaczego Ci sprzedający sami ich nie grają? tylko szukają ludzi, z których będzie można pociągnąć trochę kasy. Ja jestem tego zdania iż wolę zrobić swoją dokładną analizę i obstawić. Wejdzie to wejdzie, będę zadowolony. Nie wejdzie, trudno, przynajmniej nie będę miał do nikogo pretensji, co najwyżej do swojej osoby.

Berkos12

Liczba postów : 303

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jajeeek on Pon Mar 13 2017, 18:13

Predzej czy pozniej sie zawsze okazuje ze nie ma sensu kupowac typow.. Lepiej grac swoje... Very Happy

Jajeeek

Liczba postów : 18

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Pon Mar 13 2017, 19:55

Zgadzam się z przedmówcą,swego czasu próbowałem tego wykupiłem abonament na bardzo popularnym fanpagu na facebooku i typy raz wchodziły,raz nie wchodziły i tak w kółko,poza tym zauważyłem że ci "profesjonalni" gracze praktycznie graja za każdym razem te same zespoły np. jesli chodzi o overy bramkowe.
Tak czy siak stwierdziłem że nigdy więcej,wolę już sam poświęcić trochę czasu na analizę i grać swoje typy.
sss17

Liczba postów : 597

Powrót do góry Go down

Pisanie by kizior on Wto Mar 28 2017, 13:50

Platne typy to tak jak gra z podatkiem albo z prowizja... bylem na 2 forach zamknietych i tam nikt typow nie sprzedawal, bo po prostu sie nie oplaca... takie cos psuje rynek niszowy, wiec kto ma zdrowy rozsadek takich typow nie bedzie sprzedawal. Nie wiem jak to jest z platnymi stronkami, bo nigdy za to nie placilem, ale reklamuja sie typami z najlepszych lig i jak sie przeglada strony z sekcja platna to to jakas porazka jest...

kizior

Liczba postów : 26

Powrót do góry Go down

Pisanie by Pawel Kot on Pią Maj 26 2017, 16:04

Hehe jakie platne typy? Nazwalbym je raczej typy dla naiwnych przeciez ludzie pomyslcie zdarza sie ze  kursy 1.1 nie wchodza bo to sport i nie jestesmy w stanie przewidziec na 100%  jak sie rozstrzygnie dany mecz nie wierzcie w pewne typy bo pewniakow niema
Pawel Kot

Liczba postów : 15

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry