ForumBukmacherskiePol.com

Betn1.com bonus 200 euro

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Betn1.com bonus 200 euro

Pisanie by Admin on Czw Lut 02 2017, 10:16

Kliknij w BetN1 i zarejestruj się z bonusem 100%
Złóż depozyt na koncie Betn1 a otrzymasz 100% bonusu powitalnego  aż do 100 €

BONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU 100% SPORT aż do 200 euro tylko na FBPOL.COMWpłać od 10 do 200 euro a otrzymasz automatyczne podwojenie depozytu!
ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ NA BETN1!
Złóż teraz depozyt na twoim koncie Betn1 a otrzymasz 100% bonusu powitalnego natychmiast, aż do 100 €
Data rozpoczęcia promocji: 03 kwiecien 2017
Regulamin:
1. Złóż swój pierwszy w historii depozyt pieniężny a podwoimy go NATYCHMIAST o 100%, maksymalnie do 100€
2. 100% Bonus zostanie automatycznie zaksięgowany na twoim rachunku.
3. Minimalna kwota depozytu wynosi 10 €.
4. Maksymalny 100% BONUS, może wynosić 200€.
5. BONUS dostępny jest tylko dla wszystkich klientów ktorzy złożą  pierwszy depozyt od dnia 03.04.2017.
6. Promocja jest ważna do odwołania
7. Bonus nie może zostać wypłacony.
8. Wygrane z bonusu mogą zostać przeliczone na prawdziwe pieniądze i wypłacone, gdy spełnione zostaną wymagania dotyczące obrotu.
9. Tylko jeden BONUS przypada na jedną osobę.
10.Zasady obrotu muszą być spełnione w ciągu 60 dni od dnia złożenia depozytu. Jeśli warunki nie zostaną spełnione przed upływem terminu ważności, kwota premii nie zostanie przelana na konto gracza.
11. Wymagany obrót dla tej oferty to równowartość 12 (dwanaście) razy wysokość depozytu.
12. Tylko kupony z minimum dwoma zdarzeniami będą brane pod uwagę do obliczania obrotu.
13. Inne zasady dotyczące obrotu:
a. zakłady muszą zawierać wybór o kursie co najmnie 1.70
b. zakłady na Asia Handicap, Goal Line oraz Baseball Money linii rynkowej nie są wliczane do wymogu obrotu.
c. zakłady na gry wirtualne nie są wliczane do wymogu obrotu.
14. Błędnie lub świadomie anulowane bonusy i wygrane nie podlegają zwrotom.
15. Nasze oferty są skierowane do graczy rekreacyjnych i Betn1 zastrzega sobie prawo do wykluczenia niektórych posiadaczy rachunków (w tym podmiotów zależnych) z promocji.
16.Betn1 zastrzega sobie prawo do odwołania promocji lub ofert bonusowych, dowolnego rodzaju w dowolnym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia.
17. Oferta jest skierowana tylko do użytkowników spełniających kryteria promocji.

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto Lis 14 2017, 19:16, w całości zmieniany 8 razy

Admin
Admin

Liczba postów : 1045
FBPoints : 37

http://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Re: Betn1.com bonus 200 euro

Pisanie by palczakcom on Czw Lut 02 2017, 12:24

Szkoda ze bonus powitalny ma tak wysoki obrót
ale te 5 euro darmowy zakład fajna sprawa
grał tam już ktoś ? bo moge sie zarejestrowac i pograc

palczakcom

Liczba postów : 10
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Pisanie by ROGAL5 on Pon Lut 20 2017, 13:59

Dawno nie widziałem tak po*ebanego bonusu POWITALNEGO. Jak to pięknie brzmi: 100% do 100euro!
Żeby otrzymać bonus trzeba zagrać 12 razy za swój depozyt...  Przy wpłacie 100 euro musisz postawić ze swojego depozytu aż 1200 euro żeby dostać ten pożal sie Boże bonus powitalny pomijając już fakt ze 90% depozytorów nie da rady ze swojej wpłaty zrobić tak olbrzymiego obrotu żeby dostaać bonus więc przy ewentualnej porażce nie mają z czego robić obrotu i ot bonus powitalny nigdy się nie pojawi na koncie mimo wpłaty.  Żenada jakiej od dawna na rynku nie widziałem. Nie polecam

ROGAL5

Liczba postów : 104

Powrót do góry Go down

Pisanie by palczakcom on Pon Lut 20 2017, 14:31

@ROGAL5
Są gorsze bonusy do otrzymania np. OddsRing itp.
Jak widać tylko czyhasz na bonusy a jak ktoś gra u buka to wcześniej czy później zrobi obrót i otrzyma . Wcale się im nie dziwie, że walczą z graczami zakładającymi konta tylko dla bonusów. Bukmacherom nie zależy na złapaniu graczy ktorzy wpłacą tylko dla bonusu i uciekną 
Jednak moim zdaniem spoko oferta
zwłaszcza mozliwość testu wpłacasz 10 euro na następny dzień masz 5 euro bez obrotu i do tego kolejne 10 jak zrobisz obrót depozytu

palczakcom

Powrót do góry Go down

Pisanie by bonusowo on Pon Lut 20 2017, 14:34

@ROGAL5 napisał:Dawno nie widziałem tak po*ebanego bonusu POWITALNEGO.
Dostajesz ostrzeżenie
Tak czy inaczej napisany wulgaryzm nie zmienia znaczenia

bonusowo

Liczba postów : 126

Powrót do góry Go down

Pisanie by ROGAL5 on Pon Lut 20 2017, 20:05

@palczakcom napisał:@ROGAL5 Wcale się im nie dziwie, że walczą z graczami zakładającymi konta tylko dla bonusów. Bukmacherom nie zależy na złapaniu graczy ktorzy wpłacą tylko dla bonusu i uciekną 
Jednak moim zdaniem spoko oferta
zwłaszcza mozliwość testu wpłacasz 10 euro na następny dzień masz 5 euro bez obrotu i do tego kolejne 10 jak zrobisz obrót depozytu
Zastanów się co Ty piszesz w ogóle. Może zaprzyjaźnisz się w firmami bukmacherskimi i przegrasz parę setek żeby im smutno nie było że ich ograłeś ostatnio? Bukmacherów się rżnie na kase tak jak oni to robią na codzień. I w tym przypadku również chciałem wpłacic żeby skorzystać tylko i wyłącznie z bonusu który okazał się istną tragedią. Takiego szajsu jak ten bonus dawno nie widziałem, W dobie dzisiejszych promocji powitalnych  dostepnych na rynku oczywiście. Ale widzę jesteś laikiem w bukmacherce więc wpłać tam sobie 10 euro i licz na drugie tyle w bonusie za parę miesięcy

ROGAL5

Liczba postów : 104

Powrót do góry Go down

Pisanie by palczakcom on Pon Lut 20 2017, 20:10

Podałem tylko przykład
Jak widać to Ty jesteś lajkiem wpłacając najpierw a potem czytając regulamin
Ja gram w większości firm bez depozytów
Gdybyś miał o tym pojęcie to byś wiedział że niebonusy a kursy się liczą
Dlatego nie kompromituj się więcej

palczakcom

Powrót do góry Go down

Pisanie by bonusowo on Wto Lut 21 2017, 17:38

@ROGAL5
Pytał w twojej sprawie o bonus itd.
Podobno większość twoich zakładów nie spełniało wymogów regulaminu bonusu?
Pracownik Betn1 napisał mi, że stawiałeś sporo zakładów jednak nie kwalifikowały się wymagań obrotowych. Podobno masz jeszcze 60 dni aby spełnić wymóg i skończyć brakujący obrót 60 euro i wówczas otrzymasz bonus. Z tego co wiem z oferty 5 euro już też skorzystałeś

bonusowo

Liczba postów : 126

Powrót do góry Go down

Pisanie by kobra on Wto Kwi 04 2017, 18:15

Świetna oferta w porównaniu do tej ogólnodostępnej. Wcześniejsza oferta była słaba bo tak naprawdę nie miała nic wspólnego z 100% skoro trzeba była najpierw dokonać obrotu potem otrzymywano bonus. Ponownie BRAWO WY
kobra

Liczba postów : 95
FBPoints : 41

Powrót do góry Go down

Pisanie by ROGAL3 on Wto Kwi 04 2017, 23:23

Z tej strony ROGAL5.   Na starę konto nie mogę się zalogować. Gdy klikam przypomnij hasło to dostaję komunikat że login wraz z mailem nie znajduję się w bazie danych. Zaraz zgłoszę to do administratora.

Mam pytanie. Otóż konto na betn1 z linka forumowego założyłem gdy jeszcze była ta stara promocja gdize trzeba było obrócić 12x dpeozyt zanim otrzymam bonus. Teraz widzę że bonus dopisywany jest od razu po depozycie. Czy forum współpracuję z firmą betn1 i jest szansa żebym otrzymał 100E w bonusie?  Wpłaciłem tam 100E dawno ale niestety przegrałem i nie udało się zrobić wymaganego obrotu.  Skoro teraz jest od razu dopisywane to czy jest szansa żeby i mi dopisać tenże bonus?
Rejestracja poszła z Waszego linku więc jakby udało się pomóc to byłbym wdzięczny

Login do konta betn1 : ROGAL1

PS. Nie mam wystarczającej ilości postów do pisania na priv w celu wyjaśnienia tego problemu z logowaniem sie na stare konto. Niech administrator może odblokuję mi tą możliwość Smile

ROGAL3

Liczba postów : 24
FBPoints : 2

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Sro Kwi 05 2017, 00:30

1) Większość postu powinna trafić do innego działu
2) Wysłałem nowe hasło na e-mail zarejestrowany na koncie ROGAL5
3) Z bonusu mogą skorzystać wszyscy którzy rejestrowali się z naszych linków i nie dokonali pierwszej wpłaty przed 3 marca 2017

Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by andree on Sro Kwi 05 2017, 01:05

@ROGAL3
Wystarczy przeczytać punkt nr.5 regulaminu ale już po wypowiedziach twoich umieszczonych jakiś czas temu widać że czytanie regulaminów nie jest twoją mocną stroną.
Bez urazy, ale się kompromitujesz trochę. kilka postów jedziesz na bukmachera a potem jakby nigdy nic prosisz bezpodstawnie o bonus Smile

andree

Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Pisanie by ROGAL3 on Sro Kwi 05 2017, 11:02

Luzik. Kumam. W takim razie nie było pytania Smile

ROGAL3

Powrót do góry Go down

Pisanie by ulter on Wto Maj 09 2017, 15:21

witam. promocja trwala do 1 maja. aktualnie ten bukmacher proponuje cos od depozytu?

ulter

Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Wto Maj 09 2017, 16:20

Promocja dalej jest aktualna
Proszę się wstrzymać na dniach będzie ta oferta + bonus bez depozytu tylko dla naszego forum.
Nikt więcej w Europie nie ma takiej oferty w BETn1
Wszędzie mają tak, że bonus jest dopisany po spełnieniu obrotu a nie po złożeniu depozytu

Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by ulter on Wto Maj 09 2017, 16:23

okej to czekam cierpliwie Wink

ulter

Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

Pisanie by ROGAL3 on Wto Maj 09 2017, 16:26

Szkoda tylko że "starzy" gracze którzy zrobili tam konta gdy istniała jeszcze ta pierwotna żałosna promocja nigdy nie zobaczyli bonusu od depozytu ( obrót depozytem 12X żeby dostać bonus powitalny XD). I dla tych graczy nic nie ma bez depo ani tego bonusu powitalnego też nie mogą zobaczyć na własne oczy na swoim koncie

PS. Na swoim przykładzie. Wpłaciłem 100 euro z myślą że dostane drugie tyle w bonusie. A tu sie okazała kicha. Musiałeem zrobić obrót dwunastokrotny depozytem żeby go otrzymać. Czyli zagrać na kwotę 1200 euro ( prawie 5 tysięcy złotych) żeby dostać bonus 100 euro.  
Niezły cyrk na kółkach. Szkoda że o takich graczach zapominają

Ostatnio zmieniony przez ROGAL3 dnia Wto Maj 09 2017, 16:29, w całości zmieniany 1 raz

ROGAL3

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Wto Maj 09 2017, 16:28

Chyba już to przerabialiśmy @ROGAL3 regulamin był dostępny za nim wpłaciłeś w takim razie nie rozumiem twoich pretensji. Żaden bukmacher nie daje nowej oferty graczom którzy skorzystali ze starej oferty powitalnej.

Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by ROGAL3 on Wto Maj 09 2017, 16:32

FBP napisał:Chyba już to przerabialiśmy @ROGAL3 regulamin był dostępny za nim wpłaciłeś w takim razie nie rozumiem twoich pretensji. Żaden bukmacher nie daje nowej oferty graczom którzy skorzystali ze starej oferty powitalnej.

A tutaj Cię zaskoczę. Na Iforbecie miałem konto od samego początu istnienia. Wtedy promocją powitalną było 20 zł bez depo z której skorzystałem. Dopiero jakis czas temu zmienili ofertę powitalną na 100% od pierwszej wpłaty. I co ? Po zapytaniu się na live chacie powiadomili mnie że mogę skorzystać z bonusu powitalnego 100% do 650zł w ramach tego że weszła ona niedawno a podczas mojej rejestracji nic takiego nie było.

No no . muszę wpłacić prawie 5000zł i zrobić z tego obrót żeby otrzymać dawny bonus od tego bukmachera. No naprawdę to jest zabawne. Sądziłem że Waszze forum coś poradzi skoro z nimi współpracujecie Smile

ROGAL3

Powrót do góry Go down

Pisanie by ROGAL3 on Wto Maj 09 2017, 16:36

I nie mam żadnych pretensji tylko tak mi się przypomniała ta przykra sprawa.

PS. Jeśli chodzi o aktualną promkę to kozak opcja więć można polecić i nikomu nie odradzam tam gry.

ROGAL3

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Wto Maj 09 2017, 16:38

Sądziłem, że czytasz regulaminy. Gdyby w jakikolwiek sposób oszukali Ciebie nie pisząc jasno warunków to byśmy pomogli. Jednak regulamin wówczas jasno mówił, że bonus otrzymuje się po obrocie depozytu a nie automatycznie.
Zgadza się z tym Forbetem jednak zapytaj ich jak zmienią ofertę czy znowu będziesz mógł skorzystać Smile
Tu już skorzystałeś z oferty powitalnej
Przypomnij mi login w Betn1

Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by ROGAL3 on Wto Maj 09 2017, 16:41

Login do bet1n to : ROGAL1

Nie skorzystałem z żadnej oferty powitalnej w betn1 bo żadnego bonusu powitalnego nie ujrzałem na oczy w tym bukmacherze i raczej nigdy nie zobaczę bo obrót 5000zł zrobie może za rok,dwa Smile)

ROGAL3

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Wto Maj 09 2017, 16:43

Spokojnie
Poczekaj kilka minut zaraz to sprawdzimy.
Właśnie rozmawiam z Agentem Betn1 w twojej sprawie

Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Wto Maj 09 2017, 17:06

@ROGAL3 napisał:Login do bet1n to : ROGAL1

Nie skorzystałem z żadnej oferty powitalnej w betn1 bo żadnego bonusu powitalnego nie ujrzałem na oczy w tym bukmacherze i raczej nigdy nie zobaczę bo obrót 5000zł zrobie może za rok,dwa Smile)
@ROGAL3 jak chcesz skorzystać z oferty 100% do 100 euro to masz taką możliwość
Jednak będzie wymagany depozyt.
Jeżeli Ci to odpowiada napisz jutro do mnie po dokonaniu wpłaty po godzinie 12 a ja skontaktuje się z Betn1 i zostanie on dopisany ręcznie.
Odpowiada ci taka oferta?
Oczywiście bonus zgodnie z regulaminem aktualnej oferty na forum.

Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by ROGAL3 on Wto Maj 09 2017, 17:12

Jeśli tylko będę miał większy zastrzyk gotówki do przeznaczenia na bukmacherkę to zawitam tam ponownie.
Tak, oferta mi odpowiada. Jeśli zdecyduję się tam wpłacić to odezwę sie do Pana na priv.

PS. Dziękuję za interwencję w mojej sprawie.

Pozdrawiam

ROGAL3

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry