ForumBukmacherskiePol.com

Liga Mistrzów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Liga Mistrzów

Pisanie by supertyper on Nie Mar 05 2017, 08:25

Ligi Mistrzów mężczyzn pomiędzy Hiszpanską La Rioja, a Francuskim Nantes. Stawiam tutaj wygraną gości, a w przypadku remisu będzie zwrot. Czyli popularne DNB po kursie 1.63 u partnera Betsson. Faworytami są tutaj przyjezdni, a ja zgadzam się z tą tezą, ponieważ w tym sezonie Nantes gra niesamowicie. Potrafili wygrać nawet z wielkim PSG, gdzie moim zdaniem mają aktualnie najlepszą "pakę". Wynik był wysoki, bo aż 37:30 na korzyść wówczas gospodarzy. Wygrana też wysoka patrząc na rywala, ale reasumując całą ligę Francuską - Nantes jest na 2 miejscu z dorobkiem 29 punktów (14 wygranych - 1 remis - 1 porażka). Tracą punkcik do lidera, a przewagę nad trzecim St.Raphael mają dosyć dobrą w postaci 5 oczek. La Rioja radzi sobie ostatnio bardzo słabo jak na możliwości i potencjał który jest w tej ekipie. Zajmują 3 miejsce w ASOBAL Lidze z dorobkiem 31 punktów, gdzie tracą aż 9 do lidera - Barcelony oraz 4 do 2 miejsca - Ademar. Zanotowali ostatnio 2 porażki z rzędu, wygraną i remis. Wczoraj Montpelier wygrał również na wyjeździe z Motorem 34:36, więc Nantes postara się aby w kolejnej rundzie zagrać właśnie z rywalem ze swojego podwórka. Dodam, że wygrali oni swoją grupę, gdzie były takie zespoły jak właśnie Motor, Holstebro, Dinamo Bucuresti, ABC Braga i Besiktas. Zdobyli 17 punktów na 20 możliwych, przy czym La Rioja zajęła 2 miejsce z 11 punktami. ( 4 porażki- 1 remis- 5 wygranych). Myślę że obecnie lepszy skład, lepszą formę i lepszą atmosferę ma Nantes i to on wyjdzie zwycięsko z tego meczu
supertyper

Liczba postów : 47
FBPoints : 26

Powrót do góry Go down

Re: Liga Mistrzów

Pisanie by Special on Czw Lis 30 2017, 19:58

Kadetten - Dinamo Bukareszt
Typ: (AH) -1.5 Kadetten
Kurs: 1.41 (w)
Vulkanbet

Przyszedł czas na pierwszą moją analizą z piłki ręcznej - 10 kolejka spotkań Grupy C i spotkanie Kadetten;u z Dinamem Bukareszt. Faworytem w tym spotkaniu jest oczywiście zespół gospdoarzy, który zajmuje obecnie 5 miejsce z dorobkiem 6 punktów, bilans spotkań: 3-0-6. Ich przeciwnicy zespół Dynama zajmują obecnie 6 miejsce z dorobkiem 2 pinktów, bilans spotkań: 1-0-8. Zespół Kadettenu pewnie będzie chciał się chciał zrewanżować za pierwsze spotkanie na Rumunii gdzie przegrali: 29:28. Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy minimum dwiema bramkami.
Special

Liczba postów : 297
FBPoints : 614

Powrót do góry Go down

Pisanie by mazik on Czw Lis 30 2017, 21:05

Oczywiście moje uwagi umieszczone pod tym linkiem http://www.forumbukmacherskiepol.com/t376p25-europa-euroliga-mezczyzn#9331 dotyczyły tego typu nie koszykówki.
Tak to jest jak ktoś się czepia, że kopiuje  typy z innego serwisu. Tyle, ża ja udowodniłem, że na tamtym serwisie również ja wystawiałem analizy. @Special jak z tego będziesz się upierał, że kurs z pewnością po minucie spadł z 1.41 na 1.36 to mam jeszcze jedną rewelacje. Nie stosujesz się do regulaminu    Z tym banem to żartuje 

mazik

Liczba postów : 94
FBPoints : 220

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Czw Lis 30 2017, 21:06

Stosuję się do regulaminu w momencie oddawania typu, kurs był 1.41.
Możliwe, że po minucie spadł, czasem tak bywa.
Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Sob Gru 02 2017, 20:02

Nantes - Barcelona
Typ: Zwycięzca Meczu: Barcelona
Kurs: 1.60
Fortuna

Analiza: Przyszedł czas na kolejne spotkanie z Ligi Mistrzów piłkarzy ręczny, spotkanie 10 kolejki to mecz Nantes - Barcelona, faworytem w tym spotkaniu według bukmacherów jest oczywiście zespół z Hiszpanii. Nantes zajmuje obecnie 2 miejsce z dorobkiem 13 punktów w tabeli (Bilans spotkań: 6-1-2). Barcelona plasuje się oczko niżej, na 2 miejscu z dorobkiem 12 punktów (bilans spotkań: 5-2-2). Spotkanie te jest walką o drugie miejsce w tabeli, według mnie Barcelona jest bardziej kompletnym zespołem i wygra to spotkanie. Pierwsze spotkanie w Hiszpanii Barcelona wygrała 31:25, według mnie dziś będzie podobnie. Moim typem na to spotkanie jest wygrana Barcelony.
Special

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry