ForumBukmacherskiePol.com

BET-IBC o sobie

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

BET-IBC o sobie

Pisanie by BETIBC Agent on Sro Kwi 12 2017, 08:13

First topic message reminder :

Czym jest BET-IBC
Rynek dostawców usług bukmacherskich jest bardzo zróżnicowany. 
Istnieje mnóstwo firm oferujących nieskończone możliwości. 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najbardziej wiarygodnego oraz uniwersalnego agenta: BET-IBC.
Chcielibyśmy się przywitać z wszystkimi użytkownikami forum.
Dlaczego 
BET-IBC to doskonałe rozwiązanie dla polskich graczy?
BET-IBC to firma świadcząca usługi brokerskie, która działa na rynku od 2007 roku jako pośrednik pomiędzy graczami oraz bukmacherami. 
Oferujemy wysokiej jakości usługi, czego dowodem są tysiące zadowolonych klientów z całego świata. 
Możemy wam pomóc stworzyć konta na najlepszych stronach bukmacherskich, takich jak: 
Betfait, Matchbook, BetISN, MAXBET, SBOBET, Pinnacle,
oraz zająć się wpłatami i wypłatami pieniędzy. Co więcej, oferujemy także specjalne konto VIP-IBC  , dzięki któremu będziecie mogli obstawiać jednocześnie u wielu bukmacherów, wliczając w to Betfair.
Swoje usługi świadczymy  dla miłośników zakładów sportowych oraz kasyna! Wygrywający są u nas doceniani. 

BET -IBCto doskonałe rozwiązanie, niezależnie czy jesteś amatorem, czy profesjonalistom grającym za wysokie stawki oraz szukającym nowych możliwości obstawiania!
Obsługa klienta odbywa się za pomocą
 czatu na żywo na naszej stronie internetowej, 
na Skype (help.bet-ibc) 
lub pod adresem support@bet-ibc.com.

Ostatnio zmieniony przez BETIBC Agent dnia Sro Kwi 12 2017, 10:27, w całości zmieniany 1 raz
BETIBC Agent

Liczba postów : 64
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Re: BET-IBC o sobie

Pisanie by BETIBC Agent on Pią Kwi 21 2017, 11:51

@obstawiacz napisał:Zgadza się jest to super opcja na niespokojne czasy 
Jedyny minus jaki widzę to brak dostępy do oferty bonusowej 
Zarejestrowałem się w bet365 i pomimo wpłaty ponad 700 euro nie otrzymałem bonusu 
Pytanie do agenta 
Czy jest szansa aby w przyszłości oferty bonusowe były dostępne dla graczy rejestrujących się za pośrednictwem waszej platformy

Witaj,

Niestety, bonusy u poszczególnych bukmacherów nie są dostępne dla naszych użytkowników. Jednakże pragniemy przypomnieć, że ciągle jest szansa na stawianie zakładów u wielu bukmacherów, do których polscy użytkownicy nie mają dostępu. Jeśli w późniejszym czasie będzie możliwy dostęp do ofert bonusowych, z pewnością o tym poinformujemy.

Pozdrawiam
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Pią Kwi 21 2017, 11:56

@Krystian777 napisał:Na pewno jest to bardzo wielki + dla użytkowników, którzy załamali się zamknięciem chociażby BET365. Sam wkrótce zamierzam założyć tam konto, póki co polecam komu tylko mogę BET-IBC bardzo fajna alternatywa jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie w naszym kraju.

Witaj,

Dziękujemy za Twoją opinię, jesteś za nią bardzo wdzięczni. Jeśli kiedykolwiek chciałbyś skontaktować z nami w jakiejkolwiek sprawie, możesz to zrobić w dowolnym momencie.

Pozdrawiam
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by wtapiacz on Pon Kwi 24 2017, 00:39

Sorki ale jestem całkowicie zielony w tym temacie 
Czy może mi ktoś wytłumaczyć jakby tłumaczył głąbowi Smile punkt po punkcie
jak wygląda gra u brokera?
czy moje dane są weryfikowane przez brokera czy bukmachera?
w jaki sposób się stawia wysyła się to brokerowi co ma postawić czy ma się dostęp do normalnego konta w Pinacle czy Betfire?
Ile czasu na skrill idzie wypłata wygranej ?

wtapiacz

Liczba postów : 38

Powrót do góry Go down

Pisanie by Chr0n05 on Pon Kwi 24 2017, 01:14

Z tego co wcześniej było napisane to:
1. Dane są weryfikowane przez brokera, a broker weryfikuje się u bukmachera i dzięki temu na terenie Polski możesz grać u bukmachera, który zablokował możliwość grania.
2. Po założeniu konta u brokera - podajesz informacje gdzie chcesz grać, broker zakłada konto i dostajesz dostęp do tego konta więc grasz u bukmachera przez konto brokera.
3. Co do wypłat - nie mam jeszcze pojęcia ponieważ jeszcze nie próbowałem grać przez brokera.

Chr0n05

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Wto Kwi 25 2017, 09:13

@wtapiacz napisał:Sorki ale jestem całkowicie zielony w tym temacie 
Czy może mi ktoś wytłumaczyć jakby tłumaczył głąbowi Smile punkt po punkcie
jak wygląda gra u brokera?
czy moje dane są weryfikowane przez brokera czy bukmachera?
w jaki sposób się stawia wysyła się to brokerowi co ma postawić czy ma się dostęp do normalnego konta w Pinacle czy Betfire?
Ile czasu na skrill idzie wypłata wygranej ?

Witaj,

Wszystko odbywa się poprzez brokera, a wszystkie Twoje dane personalne nie są udostępniane osobom trzecim, dzięki czemu Twoje konto pozostaje anonimowe.
Posiadasz zawsze dostęp do normalnych kont bukmacherskich.
Wypłaty dokonywane są w ciągu 24 godzin poprzez Skrill i Neteller. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, nie wahaj się o nie nas bezpośrednio zapytać.

Pozdrawiam
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by messi on Wto Maj 02 2017, 10:59

Świetne rozwiązanie 
Szkoda, że nie ma bonusów 
W weekend przewaliłem jakieś 3000 w bet365 na tych dziwnych wynikach a rzadko mi się zdarza być na minusie 
Fajna sprawa nawet dla tych co mieli po blokowane przez bet365 konta
messi

Liczba postów : 67
FBPoints : 16

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Wto Maj 02 2017, 11:14

@messi napisał:Świetne rozwiązanie 
Szkoda, że nie ma bonusów 
W weekend przewaliłem jakieś 3000 w bet365 na tych dziwnych wynikach a rzadko mi się zdarza być na minusie 
Fajna sprawa nawet dla tych co mieli po blokowane przez bet365 konta

Witamy,

bardzo nam miło słyszeć tak przyjemne słowa o naszych usługach. Jeśli chodzi o bonusy to masz rację, nie są one możliwe. Życzymy Tobie możliwie największych wygranych!

Pozdrawiamy
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by opelnat on Nie Maj 07 2017, 00:09

@messi
Dzięki z opinie
Jeżeli Ty polecasz to chyba warto:) Zwlekałem od dawna z rejestracją bo obawiam się tego typu nowości
Jednak jak Ty polecasz doświadczony użytkownik którego widzę na kilku forach to myślę że warto
Trochę szkoda oddawania tych opłat za przelewy ale chyba to nasze jedyne rozwiązanie na dziś
W takim razie rejestruje się i napisze jak z mojej strony wygląda gra przez tą firmę

opelnat

Liczba postów : 43
FBPoints : 16

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Pon Maj 08 2017, 08:23

@opelnat napisał:@messi
Dzięki z opinie
Jeżeli Ty polecasz to chyba warto:) Zwlekałem od dawna z rejestracją bo obawiam się tego typu nowości
Jednak jak Ty polecasz doświadczony użytkownik którego widzę na kilku forach to myślę że warto
Trochę szkoda oddawania tych opłat za przelewy ale chyba to nasze jedyne rozwiązanie na dziś
W takim razie rejestruje się i napisze jak z mojej strony wygląda gra przez tą firmę

Witamy,

Jeśli chodzi o opłaty za przelewy, takie posiadamy warunki. Decyzja należy tylko i wyłącznie od Ciebie. Posiadamy wielu klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług. Zachęcamy do skorzystania z nich, gdyż obecnie nie ma zbyt dużej ilości rozwiązań do otrzymania dostępu do kont bukmacherskich bez pomocy.

Pozdrawiamy

Witamy,

dziękujemy za wybranie BET-IBC.
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by rycerz on Pią Maj 12 2017, 10:23

Fajne rozwiązanie jednak chyba nie dla mnie 
Wysoki jak dla mnie limit wpłaty jeżeli chodzi o bet365 pomimo, że potrafię zagrać czasami za grubą kasę no i brak bonusów

rycerz

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Pią Maj 12 2017, 11:02

@rycerz napisał:Fajne rozwiązanie jednak chyba nie dla mnie 
Wysoki jak dla mnie limit wpłaty jeżeli chodzi o bet365 pomimo, że potrafię zagrać czasami za grubą kasę no i brak bonusów

Witamy,

Tak, to prawda, że wszelkie bonusy są niedostępne. Wszystko zależy od Ciebie, co lepiej pasuje Twoim oczekiwaniom. Niemniej jednak w obecnych czasach jest praktycznie niemożliwe uzyskanie dostępu z terytorium Polski do kont bukmacherskich, takich jak Betfair czy Bet365.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, gdyż zawsze jesteśmy skłonni do pomocy.

Pozdrawiamy
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by rycerz on Pon Maj 15 2017, 22:56

Pytanie do Agenta
Jaka jest minimalna wpłata oraz wypłata dla kont w bet365 zakładanych za pośrednictwem waszej platformy?
Ile wynoszą opłaty i prowizje za przelewy ze Skrill?

rycerz

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Wto Maj 16 2017, 14:14

@rycerz napisał:Pytanie do Agenta
Jaka jest minimalna wpłata oraz wypłata dla kont w bet365 zakładanych za pośrednictwem waszej platformy?
Ile wynoszą opłaty i prowizje za przelewy ze Skrill?

Witamy,

Dzięki współpracy z naszym nowym partnerem ACC-EX istnieje możliwość założenia konta na Bet365. Można to zrobić klikając TUTAJ.

Wszelkie informacje dotyczące minimalnej kwoty wpłaty i wypłaty, jak i również prowizje za przelewy Skrill można uzyskać pisząc pod adres email: support@acc-ex.com.

Dział obsługi klienta ACC-EX z chęcią udzieli Tobie odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania.

Pozdrawiamy
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by aciu100 on Sro Maj 17 2017, 11:24

witam czyli po zalozeniu konta,bede mogl sam wchodzic na strone bet365 i stawiac mecze?

aciu100

Liczba postów : 327
FBPoints : 39

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Sro Maj 17 2017, 11:39

Dokładnie tak
Masz konto zakładane nie na swoje dane tylko na brokera
konto również weryfikujesz u brokera a nie w bet365

Admin
Admin

Liczba postów : 1045
FBPoints : 37

http://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Czw Maj 18 2017, 09:57

@aciu100 napisał:witam czyli po zalozeniu konta,bede mogl sam wchodzic na strone bet365 i stawiac mecze?

Witamy,

Tak, po założeniu konta będziesz w stanie wchodzić bezpośrednio na stronę Bet365. Gdy założysz konto przez ACC-EX masz możliwość logowania się bezpośrednio na stronę bukmachera. Dzięki temu jesteś w stanie postawić na jakikolwiek mecz, ciesząc się z pełnego dostępu do konta.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, z chęcią na nie odpowiemy.

Pozdrawiamy
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by aciu100 on Czw Maj 18 2017, 19:54

mam jeszcze pytanie dlaczego wplata minimalna jest az 500 euro i jak dziala oplata miesieczna bodajze 80 euro?konto juz zalozylem przez wasza strone jednak nie podjalem dalszych krokow poniewaz nie jestem gotowy do obstawiania i tez nie mam poki co 500 euro

aciu100

Liczba postów : 327
FBPoints : 39

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Pią Maj 19 2017, 15:07

@aciu100 napisał:mam jeszcze pytanie dlaczego wplata minimalna jest az 500 euro i jak dziala oplata miesieczna bodajze 80 euro?konto juz zalozylem przez wasza strone jednak nie podjalem dalszych krokow poniewaz nie jestem gotowy do obstawiania i tez nie mam poki co 500 euro

Witamy,

Bardzo nam miło, że korzystasz z naszych usług i założyłeś konto na naszej stronie internetowej. Minimalna kwota wpłaty nie może być mniejsza, gdyż w tym momencie posiadamy takie a nie inne warunki. Jeśli chodzi o miesięczną prowizję, obejmuje ona opłatę za serwer dedykowany (VPS), konto Betfair i konto Bet365. Zgodnie z naszymi aktualnymi warunki także nie może być ona niższa.

Pozdrawiamy
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by betm01m on Sro Maj 24 2017, 08:37

Naprawdę świetne rozwiązanie 
Olałem trochę tą masową emigracje największych firm bet365, Pinacle itd. i postanowiłem grać u licencjonowanych bukmacherów ale to żenujące jak stawiam zazwyczaj kursy 1,3 - 2,0 za stawkę około 1000 zł
I tak przy kursie 1,3 w weekend postawiłem dwa kupony po 1000 na każdym 
Normalnie powinienem wygrać 600 zł na czysto jednak STS wypłacił 320 zł czyli praktycznie połowę
Dlatego dziękuje bardzo i dziś się rejestruje aby móc grać w bet365
Mam nadzieję że użytkownik @BETIBCAgent pomoże w razie jakichkolwiek problemów

betm01m

Liczba postów : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Sro Maj 24 2017, 11:24

@betm01m napisał:Naprawdę świetne rozwiązanie 
Olałem trochę tą masową emigracje największych firm bet365, Pinacle itd. i postanowiłem grać u licencjonowanych bukmacherów ale to żenujące jak stawiam zazwyczaj kursy 1,3 - 2,0 za stawkę około 1000 zł
I tak przy kursie 1,3 w weekend postawiłem dwa kupony po 1000 na każdym 
Normalnie powinienem wygrać 600 zł na czysto jednak STS wypłacił 320 zł czyli praktycznie połowę
Dlatego dziękuje bardzo i dziś się rejestruje aby móc grać w bet365
Mam nadzieję że użytkownik @BETIBCAgent pomoże w razie jakichkolwiek problemów

Witamy,

Z dużą przyjemnością zachęcamy do założenia u nas konta i możliwości grania na pożądanej przez Ciebie stronie bukmacherskiej.  Jeśli masz jakiekolwiek pytania, z chęcią na nie odpowiemy. Życzymy sukcesów w grze i dużych wygranych!

Pozdrawiamy
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by andree on Czw Cze 01 2017, 14:12

Również polecam 
Zarejestrowałem się jakiś czas temu i na chwilę obecną wszystko super funkcjonuje 
Małym minusem są opłaty ale w sumie cieszę się że mogę korzystać z bukmacherów niedostępnych na naszym rynku

andree

Liczba postów : 36
FBPoints : 2

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Pią Cze 02 2017, 09:57

@obstawiacz napisał:Zgadza się jest to super opcja na niespokojne czasy 
Jedyny minus jaki widzę to brak dostępy do oferty bonusowej 
Zarejestrowałem się w bet365 i pomimo wpłaty ponad 700 euro nie otrzymałem bonusu 
Pytanie do agenta 
Czy jest szansa aby w przyszłości oferty bonusowe były dostępne dla graczy rejestrujących się za pośrednictwem waszej platformy
Witamy,

Bardzo nam miło, że korzystasz z naszych usług i założyłeś konto na naszej stronie internetowej.
Z poważaniem,
BET-IBC
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by zobaczmecz on Pon Cze 05 2017, 20:56

@andree napisałem do ciebie PW 
Opisz mi proszę wszystko co i jak 
Jak się wpłaca jakie są konkretnie opłaty itd.  bo tu ten temat przez agenta jest delikatnie mówiąc omijany
Mam jakieś 1000 euro na zainwestowanie w grę a nie chcę w sts bo podatek, najchętniej pograłbym w bet365 jednak jak opłaty będą wyższe niż podatek w polskich buraczanych bukmacherach to nie ma sensu

zobaczmecz

Liczba postów : 4

Powrót do góry Go down

Pisanie by 01mistrz on Pon Cze 05 2017, 21:01

Słuchaj @zobaczmecz ja tam niestety w bet365 jestem jakieś 700 euro na minusie 
Na początku jednak kilka razy wygrałem i z tego co pamiętam opłaty były zdecydowanie niższe niż podatek w naszych rodzimych bukach 
Potem jednak seria niespodzianek sprawiła ze przegrałem łącznie jakieś 1200 euro i suma sumarum jestem jakieś 700 euro w plecy  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

01mistrz

Liczba postów : 11

Powrót do góry Go down

Pisanie by 01mistrz on Pon Cze 05 2017, 21:01

Jak ochłonę to z pewnością ponownie dokonam jakiegoś depozyciku

01mistrz

Liczba postów : 11

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next