ForumBukmacherskiePol.com

BET-IBC o sobie

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

BET-IBC o sobie

Pisanie by BETIBC Agent on Sro Kwi 12 2017, 08:13

First topic message reminder :

Czym jest BET-IBC
Rynek dostawców usług bukmacherskich jest bardzo zróżnicowany. 
Istnieje mnóstwo firm oferujących nieskończone możliwości. 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najbardziej wiarygodnego oraz uniwersalnego agenta: BET-IBC.
Chcielibyśmy się przywitać z wszystkimi użytkownikami forum.
Dlaczego 
BET-IBC to doskonałe rozwiązanie dla polskich graczy?
BET-IBC to firma świadcząca usługi brokerskie, która działa na rynku od 2007 roku jako pośrednik pomiędzy graczami oraz bukmacherami. 
Oferujemy wysokiej jakości usługi, czego dowodem są tysiące zadowolonych klientów z całego świata. 
Możemy wam pomóc stworzyć konta na najlepszych stronach bukmacherskich, takich jak: 
Betfait, Matchbook, BetISN, MAXBET, SBOBET, Pinnacle,
oraz zająć się wpłatami i wypłatami pieniędzy. Co więcej, oferujemy także specjalne konto VIP-IBC  , dzięki któremu będziecie mogli obstawiać jednocześnie u wielu bukmacherów, wliczając w to Betfair.
Swoje usługi świadczymy  dla miłośników zakładów sportowych oraz kasyna! Wygrywający są u nas doceniani. 

BET -IBCto doskonałe rozwiązanie, niezależnie czy jesteś amatorem, czy profesjonalistom grającym za wysokie stawki oraz szukającym nowych możliwości obstawiania!
Obsługa klienta odbywa się za pomocą
 czatu na żywo na naszej stronie internetowej, 
na Skype (help.bet-ibc) 
lub pod adresem support@bet-ibc.com.

Ostatnio zmieniony przez BETIBC Agent dnia Sro Kwi 12 2017, 10:27, w całości zmieniany 1 raz
BETIBC Agent

Liczba postów : 64
FBPoints : 511

Powrót do góry Go down

Re: BET-IBC o sobie

Pisanie by henias87 on Pon Cze 26 2017, 11:32

Z tego co wiem to nie trzeba bo logujesz się przez platforme brokera

henias87

Liczba postów : 3
FBPoints : 417

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Wto Cze 27 2017, 11:55

zacharty napisał:Czyli nie będzie trzeba amemu kombinować w ustawieniach rutera itd?
Tak, również można to potwierdzić, kontaktując się z dostawcą na: http://acc-ex.com/pl/kontakt/
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by zacharty on Pon Lip 03 2017, 08:07

Panowie i jak wygląda sprawa po 1 lipca ?
Strona dostępna bez problemu, można grać?

zacharty

Liczba postów : 16
FBPoints : 443

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Pon Lip 03 2017, 15:38

zacharty napisał:Panowie i jak wygląda sprawa po 1 lipca ?
Strona dostępna bez problemu, można grać?

Tak, to prawda, po 1 lipca strona BET-IBC będzie wciąż dostępna bez problemów.
Jeśli chciałbyś/chciałabyś otworzyć konto, skontaktuj się z nami drogą mailową: Support@bet-ibc.com, przez Chat na żywo na  http://bet-ibc.com/pl/ lub przez Skype (ID: help.bet-ibc)
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by sierpinski1 on Sro Lip 05 2017, 14:07

co będzie z płatnościami Skrill pozostaną dostępne dla graczy Bet-ibc?

sierpinski1

Liczba postów : 2
FBPoints : 413

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Pią Lip 07 2017, 08:25

sierpinski1 napisał:co będzie z płatnościami Skrill pozostaną dostępne dla graczy Bet-ibc?
Skrill jest jedną z najpopularniejszych metod płatności wśród naszych klientów, jest i będzie dostępna w przyszłości, jest zawsze dostępna na polskim rynku - bez obaw.

Z powazaniem,
BET-IBC
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by kobra on Sob Lip 08 2017, 11:46

Czy jest szansa, że kiedyś będzie można korzystając z bet365 przez betibc mieć dostęp do oferty bonusowej?

kobra

Liczba postów : 58
FBPoints : 459

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Pon Lip 10 2017, 14:10

kobra napisał:Czy jest szansa, że kiedyś będzie można korzystając z bet365 przez betibc mieć dostęp do oferty bonusowej?

Na chwilę obecną BET-IBC nie pracuje z Bet365 i nie planuje rozpoczęcia współpracy. Dobrą wiadomością jest to, że nasz partner http://acc-ex.com/ otwiera konta Bet365! Prosimy o kontakt z www.acc-ex.com, żeby dowiedzieć się więcej!

Z powazaniem,
BET-IBC
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by vamoskamil on Wto Lip 11 2017, 07:50

Może ktoś mi wyjaśnić jak to się odbywa dokładnie
Założyłem konto w Pinacle przez bet-ibc
Co dalej?
Chce się zalogować i wyskokuje mi informacja że podaje złe dane logowania
Gdzieś wyczytałem żeaby odblokować dostęp należy złożyć depozyt ale jak skoro nie mam dostępu do konta

vamoskamil

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Wto Lip 11 2017, 14:41

vamoskamil napisał:Może ktoś mi wyjaśnić jak to się odbywa dokładnie
Założyłem konto w Pinacle przez bet-ibc
Co dalej?
Chce się zalogować i wyskokuje mi informacja że podaje złe dane logowania
Gdzieś wyczytałem żeaby odblokować dostęp należy złożyć depozyt ale jak skoro nie mam dostępu do konta

Dzień dobry.
Tak, jest to prawda - należy wpłacić depozyt, a my zresetujemy dla ciebie hasło i rozwiążemy Twój problem.
Najlepszym rozwiązaniem dla ciebie jest skontaktowanie się z nami poprzez email Support@bet-ibc.com , jeśli nie mówisz po angielsku i jeśli mówisz po angielsku - przez email, chat na https://bet-ibc.com/pl/  lub Skype (help.bet-ibc), a nasza ekipa obsługi klienta z pewnością ci pomoże i rozwiąże Twój problem. 

Z poważaniem,
Zespół BET-IBC.
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Pią Lip 21 2017, 15:58

Witamy, 

BET-IBC ponownie z dumą ogłasza swoją współpracę z nowym bukmacherem! Pierwsza giełda zakładów całkowicie dedykowana wyścigom koni i chartów dla entuzjastów tych sportów, która pojawiła się na świecie pod nazwą Turf7!

Jest łatwa, prosta i dostępna 24/7 na każdym urządzeniu, która ma dostęp do Internetu z każdego miejsca na świecie! Wraz z niektórymi bardzo popularnymi azjatyckimi loteriami, prezentuje pakiet rozrywki, który jest zdecydowanie warty wypróbowania! Zatem, pospiesz się i zapisz się tutaj: http://bet-ibc.com/pl/otworz-konto-turf7/ i nie przegap okazji.
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by waco1337 on Pon Lip 24 2017, 12:48

Witam mam pytanie do Agenta BETIBC
Interesuje mnie gra w pinnacle przez państwa platformę.
Obecnie mieszkam w Niemczech. Strona pinbet88 nie jest dostępna ze względu na niemieckie IP.
Czy mieszkając w Niemczech ( majac niemiecki adres zameldowania ,skril itd ) ale logujac sie przez Polskie IP przez które strona pinbet88 działa nie będzie stanowić to problemu?
pozdrawiam

waco1337

FBPoints : 173

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Czw Lip 27 2017, 15:41

Dzień dobry, 

Najpierw musisz zarejestrować się w formularzu na naszej stronie: https://bet-ibc.com/pl/otworz-konto-pinnacle/

Potem otrzymasz dane do logowania na konto pinbet88. Z otrzymanymi od nas danymi, możesz zalogować się na stronie pinbet88. I tak, jeśli starasz się dostać do niej z ograniczonej strefy, wówczas musisz użyć usług VPN, żeby przebić się do strefy nieograniczonej.  Tutaj znajdziesz różne propozycje:  http://bet-ibc.com/pl/otworz-konto-pinnacle/

Prosimy o poinformowanie nas, jeśli możemy jeszcze w czymś pomóc.
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by harryangel on Sro Sie 02 2017, 12:47

witam Agenta

jestem po wielomiesięcznej rozmowie z Waszym Supportem. niestety prawie nic się przez niego nie dowiedziałem. Support od początku nie wydawał się mnie zachęcać do współpracy pisząc coś w stylu "kiedy będziesz gotowy do założenia konta odezwij się do nas", wymijając odpowiedzi na temat moich pytań, które przecież nie były jakieś podstępne. kiedy w końcu spróbowałem wytestować konto Betfair o którym tam rozmawialiśmy dowiedziałem się że w tym momencie nie jest ono oferowane. czy Agent Bet-Ibc potwierdza tą informację?

czy konta założone wcześniej też już nie funkcjonują przez Bet-Ibc, i co się dzieje jeśli Bet-Ibc przestaje oferować tego typu usługę? rozumiem że usługa nie będzie więcej oferowana przez Bet-Ibc, a nie raz jest, a raz nie jest.

próbowałem się dowiedzieć czy jest możliwy limit konta oferowanego przez Bet-Ibc, na Betfair, oraz jeśli by się taki zdarzył (mam takie informacje) założą bez problemu nowe konto, skoro danych podobno nie weryfikują. nie otrzymałem odpowiedzi na to pytanie.

mam takie samo pytanie na temat praktyki funkcjonowania w Acc-Ex.

w jaki sposób mogę pozyskać rekomendację do Acc-Ex, czy to forum może wystarczyć za rekomendację i jak mnie zarekomenduje?

pozdrawiam uprzejmie

harryangel

Liczba postów : 4
FBPoints : 158

Powrót do góry Go down

Pisanie by harryangel on Sro Sie 02 2017, 18:21

dostałem również informację że Wasz partner nie oferuje już Bet365. ciekawie oferujecie usługi, po jednym razie Smile. albo losujecie, komu dacie, a komu odmówicie, albo w ogóle Wasze oferty są na dni i tygodnie. ponawiam pytanie co z kontami już założonymi w Acc-Ex, jak i w Bet-Ibc?

harryangel

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Czw Sie 03 2017, 10:40

Dzień dobry, 

Przedyskutujmy to po kolei. Po pierwsze, BET-IBC przewiduje prawo do oferowania/nie oferowania kont Betfair w zależności od okoliczności. Zatem tak, jeśli dział obsługi powiadomił Cię, że konta Betfair są niedostępne w tym momencie, wówczas jest to prawda. Za każdym razem, kiedy klient chce otworzyć konto, my informujemy go/ją, czy są one dostępne w tym właśnie momencie. 

Po drugie, w związku z ACC-EX, BET-IBC nie posiada informacji związanej z ich wewnętrznym systemem pracy. Jest to nasz partner, któremu w 100% ufamy i za którego możemy świadczyć. Ale żeby otrzymać bardziej szczegółowe informacje, musisz skontaktować się z nim bezpośrednio. 

W związku z listem rekomendacyjnym dla ACC-EX, BET-IBC może zaoferować go swoim klientom. Alternatywnie możesz przesłać KYC, żeby posiadać konto ACC-EX.

BET-IBC był, jest i będzie na rynku zakładów. Możesz nam ufać!
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by harryangel on Wto Sie 08 2017, 01:52

witam

niestety nie uzyskałem w sumie prawie żadnych informacji od Waszego Partnera dlatego próbuję zweryfikować coś przez forum. konto na Bet365 nie jest na razie oferowane.

natomiast nie wiem co w przypadku zlimitowania konta gracza, czy zakładane jest nowe konto, bezproblemowe w ramach dotychczasowych opłat. również nie wiem co jeśli zostanie zlimitowane a w tym momencie stwierdzicie że "w tej chwili nie oferujecie kont na Betfair/Bet365". bo na zlimitowanym przecież nie pogram.

nie wiem nawet czy jeśli przestajecie już oferować dla nowych klientów coś tam to czy to dalej działa u tych co zostało wcześniej otwarte Smile

w życiu nauczyłem się że nie warto nikomu ufać, nawet sobie Smile

co dopiero jeśli chodzi o bukmacherkę, nie można ufać zawodnikom, co dopiero bukmacherom. Bet365 na moim koncie zaniżał kursy, inaczej się świeciły offline a inaczej online, albo źle rozlilczył mi zakłady po wygranym punkcie w tenisie. Wasz Partner nie odpowiedział czy dba o takie "niuanse" a Agent chce żebym Brokerów obdarzał zaufaniem!

harryangel

Powrót do góry Go down

Pisanie by BETIBC Agent on Czw Sie 10 2017, 08:11

Dzień dobry, 

Obecnie nie oferujemy kont Betfair osobom z ograniczonych obszarów. Jedynie osobom z dozwolonych krajów. 

Jeśli chodzi o ACC-EX, to zależy od nich, czy oferują/ nie oferują kont Betfair lub Bet365. Prosimy o bezpośrednie zwrócenie się do nich. 

Dziękujemy.
BETIBC Agent

Powrót do góry Go down

Pisanie by harryangel on Czw Sie 10 2017, 14:36

witam ponownie

więc ponieważ mi ucięło dłuższą wypowiedź ograniczę się do krótkich stwierdzeń.

nie odsyłajcie do Supportu który nie odpowiada na żadne pytanie na temat kont Bet365 i Betfair.

nie odżegnujcie się od Agenta do którego korespondencji kierowanej, się odnosicie.

ponieważ Wasze wszystkie odpowiedzi są jak najkrótsze pozostawiacie wszystko na wyobraźnię. więc dedukuję że skoro nie oferujecie kont z krajów objętych restrykcją, to pozamykaliście już otwarte tam konta jak zrobił to SportMarket, na swojej Pro platformie dla Betfair. ciekawe czym jest to spowodowane jeśli nie ujawniacie danych swoich użytkowników Betfair czy Bett365 itd. bo SportMarket ujawnia kraj a to już jest wystarczające i nie ma nic wspólnego z tym, co jest nam deklarowane na starcie i mija się z celem, dla którego istnieje Broker.

Acc-Ex odpowiedziało mi że nie ma ram czasowych dla dostępności kont Bet365. jednak po zapytaniu czy oferują już tą usługę, odpowiedziano mi że nie będą udzielali mi odpowiedzi i informacji. ciekawe podejście Smile

mogę powiedzieć że po taśmowej korespondencji z Acc-Ex jak i wcześniej z Waszym Supportem, nie dowiedziałem się praktycznie nic co by wyjaśniło jakąkolwiek kwestię na 100%.

Support Acc-Ex stwierdził że nie odpowiada na temat kont w Bet365 bo ich nie oferuje. ale może oferować w każdym momencie, jak i oferował chyba wcześniej? natomiast na temat Betfair też odpowiedział niewiele więcej, mimo że oferuje. z tej korespondencji tylko zasiana została dla mnie nowa wątpliwość czy można mieć jedno i to samo konto do Sporsbook i Exchange na Betfair, aczkolwiek dla mnie to akurat marginalne jest bo wiadomo że do Betfair idzie się po Exchange.

nie uzyskałem też odpowiedzi jak za pośrednictwem Acc-Ex działają programy tradujące. czy jest jakaś różnica w praktyce. aczkolwiek to pytanie teoretyczne bo nie jestem traderem.

dla ułatwienia sporządziłem ankietę na którą wystarczy odpowiedzieć potwierdzająco, albo wpisać odmienne zdanie i wypełnić brakujące pole w liczbie 3 (a może i mniej). zakładam że taka odpowiedź zarówno z Suppportu Acc-Ex jak i Bet-Ibc nigdy nie nadejdzie.

:

1) NIKT NIGDY NIE MIAŁ ZLIMITOWANEGO ANI PRZYMKNIĘTEGO KONTA ZAŁOŻONEGO ZA POŚREDNICTWEM ACC-EX I OCZYWIŚCIE ŻADNE KONTO I WYPŁATY NIE ZOSTAŁY ZABLOKOWANE

2) JEŚLI JEDNAK TO SIĘ STANIE, ZAŁOŻYMY W CIĄGU KILKU DNI KONTO KOLEJNE W RAMACH OPŁAT ZA DOTYCHCZASOWE

3) KURSY NIE SĄ ZANIŻONE NA KONTACH ZAKŁADANYCH PRZEZ ACC-EX A JEŚLI BY SIĘ TAK STAŁO, TO W CIĄGU KILKU GODZIN ZAŁATWIMY SPRAWĘ Z BUKMACHEREM / BETFAIREM

4) PO ZAŁOŻENIU KONTA ŻEBY GRAĆ WYSTARCZY

A)

B)

C)

D) ZALOGOWAĆ SIĘ NA KONCIE NA ORYGINALNYM SERWISIE BETFAIR / BET365

4) WPŁATY ODBYWAJĄ SIĘ DROGĄ X, Y, Z I TRWAJĄ CZASU ~< A WYPŁATY DROGĄ Z, Y, X I TRWAJĄ DO ~>

5) MAXYMALNE ODŚWIEŻANIE NA BETFAIR USTAWIA SIĘ TUTAJ I POTEM TO DZIAŁA ZAWSZE

6) NASTAWIENIE NA NAJWYŻSZY AKTUALNY KURS NA BETFAIR USTAWIA SIĘ TUTAJ I POTEM TO DZIAŁA ZAWSZE

7) RAZ OTWARTE KONTO JEST OFEROWANE NA ZAWSZE BEZ WZGLĘDU NA OFERTY DLA KLIENTÓW NOWYCH ZWIĄZANE Z OTWIERANIEM

Cool PRZELEWY MIĘDZY KONTEM W BET365 A BETFAIR SĄ DARMOWE

nie muszę dodawać że nie dostałem na powyższe tematy odpowiedzi od Acc-Ex. ponieważ mam takie informacje jakie posiadam, proszę o odpowiedzi osoby które już się zadały z Acc-Ex i założyły tam konta w Bet365 i Betfair jak i Betfair w Bet-Ibc. czy dalej działa oferta czy już się jej nie oferuje jak nowym członkom klubu (bo do dzisiaj nie uzyskałem odpowiedzi na to pytanie), czy jesteście zadowoleni, czy komuś zlimitowano konto, czy jesteście czymś rozczarowani, jak Was Support obsługuje, czy gracie codziennie bo to jest ważne, jeśli zadowoleni jesteście, czy ktoś puszcza przez to VPS jakieś programy tradujące, bo nie chce mi się interesować teorią w tej chwili no i jak to u nich tam jest Smile, postanowiłem zrobić opracowanie na temat Brokerów ponieważ zawiódł mnie SportMarket, gdyby wszystko szło z płatka to może dzisiaj zarabiałbym na Acc-Ex i nie tworzył takich wątków i miał lepsze zajęcia, ale skoro to tak działa jak działa to się temu przyjrzę. na priv być może

harryangel

Powrót do góry Go down

Pisanie by rukiewicz on Czw Paź 12 2017, 14:43

Witam  wszystkich
Zarejestrowałem konto i wpłaciłem 700 euro
Powie mi ktoś jak teraz zagrać u nich w bet365 ?

rukiewicz

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry