ForumBukmacherskiePol.com

Gra o 1000

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Gra o 1000

Pisanie by MT on Pią Wrz 15 2017, 18:54

First topic message reminder :

1xbet - login
Astekbet -
login
Sekabet - login

Monchengladbach - Stuttgart
Augsburg - RB Lipsk
Schalke - Bayern
Wolfsburg - Bremen
FC Koln - Frankfurt
Freiburg - Hannover
Hamburger SV - Dortmund
Hertha - Leverkusen
Mainz - Hoffenheim
Ath. Bilbao - Atl. Madryt
Leganes - Girona
La Coruna - Alaves
Real Madryt - Betis
Sevilla - Las Palmas
Benevento - AS Roma
AC Milan - Spal
Atalanta - Crotone
Cagliari - Sassuolo
Genoa - Chievo
Juventus - Fiorentina
Lazio - Napoli
Udinese - Torino
Verona - Sampdoria
MT

Liczba postów : 16
FBPoints : 411

Powrót do góry Go down

Pisanie by spec19883 on Pią Wrz 22 2017, 15:19

Pod górę to robicie wy wymuszając pisanie postów to raz , dwa jak widać nagrodzenhj dostali swoje i olali forum bo nic nie piszą , a trzy następnej edycji nie będzie bo widać że słaby tutaj ruch , więc czuję się pokrzywdzony , a najlepsze jest to że żałujecie bonusu którego z własnej kieszeni nie dajecie.

spec19883

Liczba postów : 31
FBPoints : 435

Powrót do góry Go down

Pisanie by MT on Sob Wrz 23 2017, 16:23

spec19883 napisał:Pod górę to robicie wy wymuszając pisanie postów to raz , dwa jak widać nagrodzenhj dostali swoje i olali forum bo nic nie piszą , a trzy następnej edycji nie będzie bo widać że słaby tutaj ruch , więc czuję się pokrzywdzony , a najlepsze jest to że żałujecie bonusu którego z własnej kieszeni nie dajecie.
Czujesz się pokrzywdzony 
Teraz to mnie rozbawiłeś. Trzeba było zastosować się do regulaminu i byś otrzymał tak jak pozostałe dwie osoby. Po pierwsze nie potrzebne na forum osoby które tylko biorą udział w konkursach i nic więcej nie wnoszą na forum. Po drugie to już sprawa samych nagrodzonych. Po trzecie nikomu niczego nie żałujemy i niekoniecznie w 100% nagrody są pokrywane kieszeni bukmachera.
 Na przyszłość czytaj regulamin a potem dodawaj typy lub decyduj się na udział w konkursie. Wziąłeś w nim udział więc zaakceptowałeś warunki regulaminu, olałeś to licząc, że powtórzy się historia z przeszłości i pomimo niespełnienia warunków nagrody zostaną przyznane.
MT

Liczba postów : 16
FBPoints : 411

Powrót do góry Go down

Pisanie by nowicki10 on Wto Wrz 26 2017, 08:43

MT napisał:
spec19883 napisał:Pod górę to robicie wy wymuszając pisanie postów to raz , dwa jak widać nagrodzenhj dostali swoje i olali forum bo nic nie piszą , a trzy następnej edycji nie będzie bo widać że słaby tutaj ruch , więc czuję się pokrzywdzony , a najlepsze jest to że żałujecie bonusu którego z własnej kieszeni nie dajecie.
Czujesz się pokrzywdzony 
Teraz to mnie rozbawiłeś. Trzeba było zastosować się do regulaminu i byś otrzymał tak jak pozostałe dwie osoby. Po pierwsze nie potrzebne na forum osoby które tylko biorą udział w konkursach i nic więcej nie wnoszą na forum. Po drugie to już sprawa samych nagrodzonych. Po trzecie nikomu niczego nie żałujemy i niekoniecznie w 100% nagrody są pokrywane kieszeni bukmachera.
 Na przyszłość czytaj regulamin a potem dodawaj typy lub decyduj się na udział w konkursie. Wziąłeś w nim udział więc zaakceptowałeś warunki regulaminu, olałeś to licząc, że powtórzy się historia z przeszłości i pomimo niespełnienia warunków nagrody zostaną przyznane.

Nie potwierdzam , do dnia dzisiejszego nie otrzymałem nagrody . Wstyd

nowicki10

Liczba postów : 27
FBPoints : 455

Powrót do góry Go down

Pisanie by FBP on Wto Wrz 26 2017, 20:04

@nowicki10 otrzymujesz ostrzeżenie 
Jak już wylewasz żale to może przedstaw całą sytuacje 
Dzwoniłem do @MT i powiedział, że próbował przelać Ci nagrodę ale miałeś niezweryfikowane konto
@MT do czwartku ma wolne (od poniedziałku godz.15.00 do czwartku 18.00)
W poniedziałek jeszcze nie przesłałeś mu wiadomości o zakończeniu weryfikacji, jeżeli została ona zakończona to z pewnością otrzymasz nagrodę.
Jednak w związku z Twoim zachowaniem to ostatnia nagroda jaką otrzymasz od forum.
Na przyszłość zanim zacznie ktoś  wypisywać głupoty niech upewni się np. u mnie w czym jest problem. A wstyd jest wypisywać takie bzdury lub niepełne informacje.
FBP
Admin

Liczba postów : 1012
FBPoints : 670

http://www.forumbukmacherskiepol.com https://www.facebook.com/Forumbukmacherskie-165610487151343/

Powrót do góry Go down

Pisanie by nowicki10 on Wto Wrz 26 2017, 20:19

Poniosło mnie trochę , specjalnie chodziłem i załatwiałem dokument do weryfikacji ecopayzy , bo czepiali sie mega . W poniedziałek rano wiadomość już została wysłana o zakończeniu weryfikacji , ale ok wszystko wiem i czekam na odpowiedz . Przepraszam za swoje zachowanie

nowicki10

Powrót do góry Go down

Pisanie by oracz on Sro Wrz 27 2017, 23:07

Najwyraźniej tak
U mnie nagroda trafiła tego samego dnia na konto w którym podano wyniki konkursu.
Szkoda, że oprócz Adminom nikomu nie zależy na rozwoju forum

Sent from Topic'it App

oracz

Liczba postów : 12
FBPoints : 442

Powrót do góry Go down

Pisanie by oracz on Sro Wrz 27 2017, 23:11

Myślę też że można byłoby zrobić mały porządek np. oddzielny temat że zapisami do konkursu

Sent from Topic'it App

oracz

Liczba postów : 12
FBPoints : 442

Powrót do góry Go down

Pisanie by andree on Sob Wrz 30 2017, 02:36

Jak sprawa wypłaty nagrody?
Nigdy nie było z tym problemu chociaż na db kilku hejterow pisali różne dziwne bzdury na to forum
Daj znać
Jak jest ok to trzeba namawiać ludzi do brania udziału
Takich nagród przy tak niskim wymogu mam na myśli typowanie 1X2 nigdzie nie ma

andree

Liczba postów : 34
FBPoints : 434

Powrót do góry Go down

Pisanie by nowicki10 on Sob Wrz 30 2017, 08:43

wyplacona , wszystko w porzadku . chyba jedno z najlepszych forum w sieci , szkoda tylko ze uzytkownikow brak

nowicki10

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry