ForumBukmacherskiePol.com

Bundesliga 2017/18

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Bundesliga 2017/18

Pisanie by smolensk on Sob 28 Paź 2017 - 23:11

Myślę, że skoro nowe porządki to powinien zostać stworzony nowy temat w każdej lidze

W dniu dzisiejszym pokuszę się o podsumowanie sobotnich spotkań 10 kolejki
Z pewnością długą zapadnie mi w sercu gdyż postawiłem na Hannover  po kursie 8.40 który pokonał u siebie faworyzowane BVB. To spotkanie pokazało, że czasami można znaleźć porządny kurs na mecz który wcale nie jest z góry spisany na straty, Hanower w tym sezonie spisuje się świetnie w tak silnej lidze jak Bundesliga natomiast BVB po świetnym stracie zaczyna łapać zadyszkę.
Kolejnym spotkaniem na kuponie było spotkanie Herty z Hamburgiem po kursie 2.10 zakończone wynikiem 2-1 ciężko mi mówić o przebiegu spotkania bo widziałem tylko bramki ale mimo wszystko wielkie gratki i podziękowania dla stołecznego klubu.
Ostatnim spotkaniem na kuponie było starcie dwóch finansowych potęg ligi za naszej zachodniej miedzy Bayern - RB Lipsk Spotaknie już w 14 minucie zostało ustawione przez nie jakiego Orbana (cherry czerwona kartka) o którym dużo się mówi w ostatnich dniach na polskich serwisach sportowych. Nie jaki pan piłkarz Orban tak związany jest z Polską, że deklaruje nawet chęć gry w biało-czerwonych jednak tylko pod warunkiem nie otrzymania szansy gry w niemieckiej reprezentacji  Smile Precz z farbowanym lisem
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0  (kurs 1.4)a jedną z bramek strzelił Robert Lewandowski który opuścił boisko już w pierwszej połowie
AKO 24.69  x stawka 281 plnów = 6939 (taka to skromna wygrana)

smolensk

Liczba postów : 5
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Re: Bundesliga 2017/18

Pisanie by bmx34 on Pią 3 Lis 2017 - 5:49

Frankfurt-Bremen
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.91
1xbet

Zaskoczył mnie tak wysoki kurs na to zdarzenie.Typ czysto statystyczny,na ostatnie 5 meczy we Frankfurcie pomiędzy obiema ekipami az 4 krotnie obie strzelały gole i po takim kursie myslę ze mozna grać.
bmx34

Liczba postów : 107
FBPoints : 211

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Pią 3 Lis 2017 - 14:26

FC Koln - Hoffenheim
Typ: zwycięstwo: FC Koln
Kurs: 2.80
Iforbet

Według mnie to spotkanie będzie na pewno bardzo ciekawe, FC Koln, które powraca do dobrej formy podejmuję Hoffenheim. FC Koln zajmuję obecnie ostatnie miejsce w Bundeslidze z dorobkiem 2 punktów, żadnego spotkania jeszcze w Bundeslidze nie wygrali. Natomiast ostatnio pokonali w Pucharze Niemiec Herthe Berlin (3:1) po bardzo dobrym meczu, oraz w Lidze Europy pokonali Bate Borysów 5:2. Hoffenheim jest bez formy, i nie potrafi wygrać od czterech spotkań w lidze. Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy - FC Koln.
Special

Liczba postów : 303
FBPoints : 627

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Nie 5 Lis 2017 - 12:58

Wolfsburg - Hertha
Typ: Zwycięstwo: Wolfsburg
Kurs: 2.07
Bukmacher: Fortuna

Kolejnym moim spotkaniem z Bundesligi będzie spotkanie Wolfsburgu z Herthą Berlin, kursy są dość wyrównane na oba zespoły. Moim zdaniem faworytem w tym spotkaniu jest zespół Kuby Błaszczykowskiego. Wolfsburg zajmuje obecnie 14 miejsce z dorobkiem 10 punktów, do tej pory Wolfsburg ma fatum remisów, na 10 spotkań, aż 7 razy zremisował. Hertha Berlin zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 13 punktów (bilans spotkań: 3-4-3). Myślę, że Wolfsburg wkońcu przełamię passę remisów i wygra w tym spotkaniu. Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy,
Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by messi on Pon 6 Lis 2017 - 0:38

@Specjal masz ode mnie + (reputacji)
Oczywiście nie za skuteczność typów bo 2 pudła na 2 mecze jednak nareszcie ktoś coś pisze sensownego. Po co dawać suche typy,zawsze jakieś przybliżenie statystyk jest pomocne.
messi

Liczba postów : 70
FBPoints : 22

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on Pią 17 Lis 2017 - 10:04

Stuttgart-Dortmund
Typ: Powyżej 3
Kurs: 1.76
1xbet

Obie drużyny wolą raczej grać do przodu i gra defensywna nie jest ich domeną,mozna powiedziec ze strzelją sporo i tracą sporo.H2h takze przemawia za tym typem,ostatnie 5 meczy to wyniki : 0:3,1:3,4:1,2:3,2:2.Myślę ze dziś tez zobaczymy parę bramek.
bmx34

Liczba postów : 107
FBPoints : 211

Powrót do góry Go down

Pisanie by love456 on Pią 17 Lis 2017 - 12:22

@bmx34 a ja sugerujac sie wynikami w ostatnich 5 meczach ktore podales to sklaniam sie ku typowi:

Stuttgart-Dortmund
Typ:obie strzela i powyzej 2.5 gola
Kurs:1.74
Fortuna

love456

Liczba postów : 79
FBPoints : 111

Powrót do góry Go down

Pisanie by frank1989 on Nie 19 Lis 2017 - 0:08

Po piątkowej niespodziance i porażce BVB mozna powiedzieć, że sobotnia seria spotkań zokończyła się bez wpadek i zgodnie z przewidywaniami bukmachera Fortuna.pl . Pewnie wygrał Bayern w składzie z Robertem Lewandowskim który strzelił 2 z 3 bramek zdobytych przez Monachijczyków. Ta zdobycz bramkowa pozwoliła zachować lidera w klasyfikacji strzelców (13 bramek) i powiekszyć przewage nad drugim w klasywfikacji  Aubameyangiem (10 goli).
Brawo Robert oby tak dalej

Bayern - Augsburg 3 : 0
Hoffenheim - Frankfurt 1 : 1
Leverkusen - RB Lipsk 2 : 2
Mainz - FC Koln 1 : 0
Wolfsburg - Freiburg 3 : 1
Hertha - Monchengladbach 2 : 4
frank1989

Liczba postów : 28
FBPoints : 48

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Nie 19 Lis 2017 - 3:42

Dokładnie tak jak napisał kolega wyżej - @frank1989, wszystko w miarę zgodnie z przewidywaniami, największym przegranym podczas sobotnich spotkań, zespół - Hoffenheim, lokalni kibice jak i sami piłkarze liczyli w tym spotkaniu na pewno na 3 punkty, a tak muszą się zadowolić remisem i jednym punktem.

Dziś dwa spotkania:
Schalke - Hamburger SV (w)
Werder Bremen - Hannover (w)

Dwa bardzo ciekawe spotkania, jeżeli miałbym obstawiać to postawiłbym w tych spotkaniach na zwycięstwa gospodarzy, chociaż wolałbym jednak ominąć te spotkania, bardziej pewne wydaję się jednak zwycięstwo Schalke w meczu z Hamburgerem niż Werderu z Hannoverem.

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw 23 Lis 2017 - 11:47, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Rozliczenie)
Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by love456 on Nie 19 Lis 2017 - 8:36

A ja ponownie zagram typ ze obie strzela i pow 2.5 gola tym razem w meczu Werder Brema-Hannover po kursie 1.94 i tez u bukmachera Fortuna
(p)

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw 23 Lis 2017 - 11:47, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Rozliczenie)

love456

Liczba postów : 79
FBPoints : 111

Powrót do góry Go down

Pisanie by frank1989 on Nie 19 Lis 2017 - 13:45

Nadszedł czas na Bundesligę.
Mój wybór padł dzisiaj na mecz Schalke - Hamburger SV.
Gospodarze w tej edycji zanotowali u siebie tylko jedną porażkę 0-3 w bardzo prestiżowym meczu dla regionu z Bayernem. Jeżeli chodzi o Hamburger SV, to W ostatnich 4 meczach wyjazdowych doznał kompletu porażek, tracąc 10 bramek i zdobywając tylko 3.
Nie sądze, aby dzisiaj zagrozili gospodarzom.

mój typ

NIEMCY: Bundesliga
Schalke - Hamburger SV
w1
kurs 1.80 (w)
bukmacher Astekbet
frank1989

Powrót do góry Go down

Pisanie by frank1989 on Nie 19 Lis 2017 - 20:41

Podsumowując  dzisiejsze spotkania musze powiedzieć skromnie, że kolejna moja prognoza była poprawan.
Schalke - Hamburger SV 2 : 0
Bremen - Hannover 4 : 0
frank1989

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Sob 25 Lis 2017 - 15:23

Augusburg - Wolfsburg

Typ: Wolfsburg strzeli minimum jednego gola (powyżej 0.5 bramki w meczu)

Kurs: 1.41 (Astekbet) (w)

Analiza: Witam Wszystkich. Dziś o godzinie 15:30 rozpocznie się spotkanie 13 kolejki pomiędzy Augsburgiem a Wolfsburgiem. Według bukmacherów faworytem w tym spotkaniu jest zespół gospodarzy, co prawda nie dużym, bo kursy są dość wyrównane. Augsburg zajmuje obecnie 11 miejsce w Bundeslidze z dorobkiem 16 punktów (Bilans spotkań 4-4-4 [Bilans goli: 16:14]). Obie ekipy są bardzo blisko siebie w tabeli, bo Wolfsburg zajmuje 13 lokatę z dorobkiem 14 punktów (Bilans spotkań: 2-8-2 [Bilans goli: 16:17]). Wolfsburg na 12 spotkań tylko w jednym spotkaniu nie strzelił bramki, na początku sezonu gdy przegrał z Borussia Dortmund 0:1. Wolfsburg jest również nie pokonany w Bundeslidze od 8 spotkań, strasznie dużo póki co remisują. Moim typem na to spotkanie jest strzelenie minimum jednego gola przez Wolfsburg.
Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by mazik on Nie 26 Lis 2017 - 11:55

HAMBURGER SV - HOFFENHEIM
obie strzelą
kurs 1.6 (p)
Sekabet

Obie drużyny strzelą - both to score
Będące w trudnej sytuacji HSV ma w tym spotkaniu szanse na punkty, bo rywal gra trudny mecz w europejskich pucharach. Ekipa z Hamburga nie broni jednak dobrze, a Hoffenheim w zdecydowanej większości swoich meczów strzeliło bramkę i tym razem powinno być podobnie.

HAMBURGER SV
Piłkarze HSV oddali tylko jeden ceny strzał na bramkę Schalke i przegrali z gospodarzami 0:2.
W dwóch ostatnich meczach od początku zagrał w ataku młody Jann-Fiete Arp, który w ostatnich trzech meczach zdobył dwie bramki dla drużyny Markusa Gisdola.
Z powodu kontuzji zagrać znów nie mógł Szwed Albin Ekdal, który wcześniej zagrał w ośmiu spotkaniach i zanotował asystę.
Markus Gisdol był w latach 2013-2015 trenerem Hoffenheim, z którego został zwolniony po serii kiepskich meczów. Pod jego wodzą drużyna grała nieźle w ataku, ale traciła sporo bramek.

HOFFENHEIM
Piłkarze Juliana Nagelsmanna przegrywali z Eintrachtem od 13 minuty, a wyrównali dopiero w doliczonym czasie gry zdobywając w tym spotkaniu jeden punkt.
Zespół uratował najskuteczniejszy w tym sezonie gracz Wieśniaków: Niemiec Mark Uth, który w jedenastu spotkaniach zdobył dotąd sześc bramek i zanotował dwie asysty.
W czterech ostatnich spotkaniach zagrał ostatnio 22-letni obrońca Kevin Akpoguma, który w Bundeslidze rozegrał dotąd zaledwie pięć spotkań.
Hoffenheim wygrało dwa z ostatnich czterech spotkań z HSV na wyjeździe, zespół Nagelsmanna wygrał w tym sezonie również dwa mecze wyjazdowe, zaledwie jedno przegrał.

mazik

Liczba postów : 94
FBPoints : 220

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Pon 27 Lis 2017 - 10:45

Fortuna Düsseldorf - Dynamo Dresden

Fortuna Düsseldorf lub remis i Over 1.5 gola w meczu.

Kurs: 1.59 (p)
Fortuna

Totolotek

Na poniedziałkowy dzień, w którym jak zawsze zbyt wielkiej oferty nie ma - przygotowałem analizę na ostatni mecz 15 kolejki 2.Bundesligi Niemieckiej. Wystąpi Fortuna Dusseldorf z Dynamo Dresden, gdzie od razu powiem, że stawiam na wygraną lub remis gospodarzy i over półtorej bramki w meczu. Taki zakład można postawić na LV Bet po kursie 1.59. Myślę, że warto zagrać taki zakład, gdyż Fortuna aktualnie spadła na 2 miejsce, ale po wygranej powróci na fotel lidera. W przypadku remisu zrówna jedynie się punktami z Kilonią, która w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, a jeszcze tak niedawno występowali na boiskach 3.Ligi. Dusseldorf od początku sezonu grała bardzo dobrze, lecz w ostatnich spotkaniach coś piłkarze spuścili z tonu. Porażka z Ingolstadt 1:0 na wyjeździe i dwa remisy z rzędu - jeden u siebie z Heidenheim 2:2 i na wyjeździe bezbramkowo z Bochum, co razem daje aż 7 straconych punktów. Mogli bardzo oddalić się drugiej ekipie w tabeli, ale jednak stało się inaczej. Tak czy inaczej u siebie jeszcze meczu nie przegrali i to jest kolejny argument, aby typ 1X i Over 1.5 goli był na plusie. Jeśli chodzi o bramki, mają ich bardzo mało zdobytych w porównaniu z innymi zespołami z czołówki, ale za to Drezno ma dużo straconych. Dokładnie 25 bramek i jest to trzeci wynik zaraz po Heidenheim i Darmstadt. Ogólnie Dynamo w tym sezonie bardzo słabo sobie radzi. W poprzednim mogli nawet włączyć się do walki o baraże, a teraz znajdują się pod czerwoną kreską. Mają 14 punktów po 14 kolejkach i ostatnio nie wygrali żadnego meczu. Natomiast w każdym były minimum dwie bramki. Myślę, że gospodarze powinni sobie poradzić z rywalem i strzelić jakieś gole. Mecz zaczyna się o 20:30. Powodzenia! Wink

wilu1103

Liczba postów : 60
FBPoints : 133

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Sob 2 Gru 2017 - 16:48

Schalke - FC Koln
Typ: 1 połowa / wynik końcowy - Schalke / Schalke
Kurs: 1.93 (p)
Fortuna

Analiza: Przyszedł czas na pierwsze spotkanie z Bundesligi. Dziś o godzinie 18:30 rozpocznie się spotkanie 14 kolejki Bundesligi. Schalke na własnym terenie zagra z ekipą FC Koln, faworytem według bukmacherów w tym spotkaniu jest oczywiście zespół gospodarzy - Schalke. Schalke zajmuje obecnie 3 miejsce z dorobkiem 24 punktów, są w bardzo dobrej formie, nie przegrali spotkania w Bundeslidze od 7 spotkań z rzędu. FC Koln zajmuje ostatnie miejsce w Bundeslidze z dorobkiem 2 punktów, fatalna forma -  nie wygrali żadnego spotkania od początku sezonu! Co jest fatalnym wynikiem. Myślę, że Schalke w obecnej formie nie powinno mieć żadnych problemów w tym spotkaniu. Moim typem na ten mecz jest wygrana Schalke w 1 połowie jak i w całym spotkaniu.
Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Nie 3 Gru 2017 - 9:38

Hertha - Frankfurt

Frankfurt bez remisu

Kurs: 2,50 (w)
fortuna

w ramach 14 kolejki Bundesligi pomiędzy Herthą Berlin a Eintrachtem Frankfurt.Na chwile obecna Hertha jest 11 z dorobkiem 17 oczek a Frankfurt 9 z 19 oczkami.Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo gości a w przypadku remisu dostajemy zwrot i bukmacher Fortuna na to zdarzenie proponuję nam kurs az 1.8 i mysle ze warto go zagrac.Na ostatnich 5 spotkań miedzy obiema ekipami 3 razy padł remis a 2 razy wygrywała Hertha.Stawiam na Herthe bo to ekipa własnego stadionu i tam tak jak w poprzednim sezonie gromadziła dużo punktów i miała tam fortece.Bo gdzie jak nie na własnym stadionie w Berlinie wygrywać takie spotkania.Czołówka już powoli ucieka więc trzeba zaczac wygrywac spotkania a ja w razie bezpieczenstwa zabezpieczam się zwrotem w przypadku remisu.Taki wysoki kurs na gosci jest spowodowany ich ostatnio lepszymi wynikami choc w ostatniej kolejce odniesli już porażke z Bayerem Leverkusen na własnym boisku.

wilu1103

Liczba postów : 60
FBPoints : 133

Powrót do góry Go down

Pisanie by mazik on Nie 3 Gru 2017 - 12:56

VfL Wolfsburg - Borussia M'gladbach
Obie drużyny strzelą
1.60 (p)
1xbet

Obie drużyny grają ostatnio dobrze,  jednak zarówno Wolfsburg jak i Borussia mają ogromne problemy z grą w  defensywie, przez które tracą sporo bramek. Spodziewamy się wyrównanego spotkania z kilkoma bramkami dla obu drużyn. jeżeli chodzi o typ na wynik końcowy to skłanaiłbym się ku bramkowemu remisowi.

mazik

Liczba postów : 94
FBPoints : 220

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry