ForumBukmacherskiePol.com

Typy Dnia - 30.10.2017 (poniedziałek)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Typy Dnia - 30.10.2017 (poniedziałek)

Pisanie by totupisz on Nie Paź 29 2017, 21:48

Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Lechia : Korona
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.28
Bukmacher : Astekbet

Lechia w/g mnie i może nie tylko gra poniżej oczekiwań i zajmuje aktualnie 12 miejsce natomiast goście na miejscu 9 i mało brakuje aby znależć się w tej pierwszej 8 ale nie będę typował kto wygra albo ile bramek ale mój ulubiony temat czyli czerwień , zawody poprowadzi Krzysztof Jakubik który pokazał w tym sezonie 27 żółtek 2 czerwone i podyktował aż 8 rzutów karnych i nie ukrywam że taki typ brałem pod uwagę jednak ostatecznie poszedłem w czerwoną , dlaczego ? a no jest jeden jak dla mnie mocno przemawiający fakt a to mecze Korony które prowadził pan Krzysztof , ogólnie tych meczy było 20 a oto ich bilans 88 żółtek 8 czerwieni ( 4 dla Korony i 4 dla rywali ) i 5 rzutów karnych , w tym sezonie pan Krzysztof sędziował 1 mecz Korony kiedy grali z Cracovią - wynik 4:2 i 2 rzuty karne 1 dla Korony i 1 dla Cracovii tak wiec karne już były i czas na czerwień , Lechia w tym fatalnym jak dotąd okresie patrząc pod względem dyscyplinarnym załapała 28 żółtych i aż 3 czerwienie czyli jak nie idzie to agresja bierze górę , Korona pod tym względem 24 żółtka i 1 czerwień i jak dla mnie to trochę dziwne gdyż Korona słynęła z brutalnej gry ale co się odwlecze to nie uciecze jak to się powiada do końca sezonu jeszcze sporo spotkań a jak nie pójdzie dobrze i zdarzy się nie zbyt dobra seria to i gra się może zaostrzyć i dziś liczę że na boisku może być sporo fauli a pan Krzysztof wyciągnie z kieszeni czerwoną !

totupisz

Liczba postów : 12
FBPoints : 4

Powrót do góry Go down

Re: Typy Dnia - 30.10.2017 (poniedziałek)

Pisanie by totupisz on Nie Paź 29 2017, 21:53

Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hellas Verona - Inter Mediolan
Typ: 2
Kurs: 1.40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Wygląda obiecująco. Inter gra bardzo skuteczną piłkę w obecnej kampanii Serie A. Jak dotychczas nie doznali podopieczni Luciano Spallettiego jeszcze porażki. Mają za to na swoim koncie aż 8 zwycięstw oraz 2 remisy między innymi z Napoli w Neapolu. Skutkuje to oczywiście wysokim miejscem w ligowej tabeli obecnie są na 4. lokacie, ale w przypadku poniedziałkowego zwycięstwa przeskoczą Lazio oraz Juventus i będą drudzy. Hellas na innym biegunie tabeli. Są trzeci od końca z 1 zwycięstwem oraz aż 6 porażkami. Myślę, że przewaga boiska nie będzie wystarczającym handicapem żeby urwać punkty skutecznemu Interowi. Łatwo pewnie nie będzie, ale kolejny komplet punktów Mediolańczycy powinni do swojego konta jutro dopisać.

totupisz

Liczba postów : 12
FBPoints : 4

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry