ForumBukmacherskiePol.com

Gdzie są orły Wenty

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Gdzie są orły Wenty

Pisanie by kobra on Wto Paź 31 2017, 10:53

Co się dzieje z naszą reprezentacją szczypiornistów?
Kto dziś się boi meczów z Orłami?
Dlaczego z potęgi światowej i drużyny budzącej respekt staliśmy się chłopcami do bicia?
kobra

Liczba postów : 120
FBPoints : 72

Powrót do góry Go down

Re: Gdzie są orły Wenty

Pisanie by stoprocent8 on Pią Lis 10 2017, 13:57

Pewnie są na emeryturze 
Niestety ale podejrzewam, że przyjdzie nam poczekać na kolejne pokolenie takich szczypiorniaków jak za Wenty tak jak czekaliśmy na kolejne pokolenie Górskiego.

stoprocent8

Liczba postów : 7
FBPoints : 13

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Pią Lis 10 2017, 14:30

Bardzo możliwe, według mnie złym ruchem Polskiego Związki Piłki Ręcznej, było zatrudnienie - Tałant Dujszebajewa. Całkowicie nie pasował do naszej reprezentacji, miał zły wpływ na chłopaków, dużo krzyczał, mało wnosił dla tej kadr. Już w Vive również coraz gorzej się spisuję, też jestem tego zdania, że poczekamy trochę na takie pokolenie, co gorsze drużyny z  Polskiej również gorzej się spisują w Europejskich Pucharach.
Special

Liczba postów : 303
FBPoints : 627

Powrót do góry Go down

Pisanie by lisiczka2 on Sob Lis 11 2017, 19:24

Ale to nie chodzi tylko o piłkę reczną. Na ogół w Polsce pojawia się jakiś talent( lub grupa utalentowanych osob) pograją chwilę na światowym poziomie w danej dyscyplinie a jak skończą kariery to jest wielka lipa. Wydaje mi się się tylko lekkoatletyka się wyłącza z tego grona. Wydaje mi sie, że to chodzi bardziej o szkolenie, działaczy mentalnosc, burdel w związkach sportowych itp. Ciągle tylko slyszymy, o nowych ofertach w związkach. A to jakieś przepychanki w biatlonie, a to w kolarstwie osoby bez odpowiednich kompetencji pełnią ważną rolę w związku a to w piłce nożnej jakiś działacz skorumpowany. Wazna też jest praca u podstaw, to u nas lezy. Weźmy takie Niemcy: prawie w każdej dyscyplinie odnoszą sukcesy albo są przynajmniej przyzwoici. Powinniśmy z nich brać
przykład. Jeśli chodzi o piłkę ręczną to wydaje mi się że takiej dobrej gry jak za Wenty długo nie zobaczymy.

lisiczka2

Liczba postów : 22
FBPoints : 17

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry