ForumBukmacherskiePol.com

15 Kolejka - Lotto Ekstraklasa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Pisanie by Special on Czw Lis 02 2017, 01:09

PIĄTEK (03.11.2017)

(Godz: 18:00) Korona Kielce - Śląsk Wrocław
(Godz: 20:30) Arka Gdynia - Lechia Gdańsk

SOBOTA (04.11.2017)

(Godz: 15:30) Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
(Godz: 18:00) Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz
(Godz: 20:30) Górnik Zabrze - Lech Poznań

NIEDZIELA (05.11.2017)

(Godz: 15:30) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice
(Godz: 15:30) KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
(Godz: 18:00) Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Special

Liczba postów : 88
FBPoints : 125

Powrót do góry Go down

Re: 15 Kolejka - Lotto Ekstraklasa

Pisanie by Special on Czw Lis 02 2017, 01:48

Wpadłem na pomysł, aby każda kolejka była w oddzielnym temacie, myślę, że poprzez takie działania będziemy tutaj częściej zaglądać, oraz na pewno chętniej, również to się wiąże z porządkiem i ładem na forum, do którego chyba wszyscy chcemy doprowadzić wraz z nowym właścicielem:)

Piątek - 03.11.2017 (godz: 18:00)
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: +2.5 gola w meczu
Kurs: 1.95 (1xbet)
Korona Kielce w ostatnim czasie jest na prawdę w bardzo dobrej formie, co zresztą pokazało spotkanie z Lechią Gdańsk, ekipa prowadzona przez Lettieriego pewnie pokonała w Lechię 5:0, warto dodać, że spotkanie było rozgrywane w Gdańsku, co jeszcze bardziej podbudowało morale ekipy z Kielc. Zespoły Korony Kielce i Śląska Wrocław w ostatnim czasie bardzo dobrze się spisują w grze ofensywnej, ale przy dobrze grających przeciwnikach również w ataku, zaczynają popełniać błędy w grze defensywnej. Myślę, że będzie to otwarty mecz, ofensywny mecz w dwie strony i zobaczymy w nim sporo bramek. W ostatnich dwóch spotkaniach z udziałem zespołu z Kielc zobaczyliśmy aż 11 goli (Lechia Gdańsk 0:5 Korona Kielce, Górnik Zabrze 3:3 Korona Kielce). Jeżeli chodzi o dwa ostatnie spotkania Śląska, to zobaczyliśmy w nich również dużą ilość bramek bo aż 9 goli (Śląsk Wrocław 3:0 Pogoń Szczecin, Wisła Płock 4:1 Śląsk Wrocław). Jeżeli weźmiemy pod uwagę również spotkania bezpośrednie między tymi zespołami, to w czterech z pięciu ostatnich spotkań bezpośrednich padało minimum 3 goli na mecz. Forma Korony jest nie wiarygodna w ostatnim czasie i myślę, że na tym nie koniec, grają bardzo dobrze na własnym terenie. Śląsk nie wygrał od pięciu spotkań w ekstraklasie na wyjeździe, tak jak wcześniej pisałem obie drużyny wygrały swoje ostatnie dwa mecze w ekstraklasie i to dość wysoko, typ +2.5 bramki w tym spotkaniu, jest typem na pewno rozsądnym i uzasadnionym. 1xbet również oferuje ciekawą opcję zakładu (HT/FT+suma) - Korona Kielce/Korona Kielce + over 2.5, bukmacher oferuję kurs w postaci 5.1, można spróbować Smile
Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on Pią Lis 03 2017, 05:43

Arka-Lechia
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.76
1xbet

Starcie derbowe.W obu ekipach napewno pełna mobilizacja,moim zdaniem lekkie wskazanie na Arkę ze względu na atut własnego boiska.Lechię napewno stać na zdobycie przynajmniej jednej bramki i myslę ze nie będą rozpamiętywać ostatniej wpadki 0:5 z Koroną.Dobrze pamiętam ostatnie derby w Gdynii gdzie padł wynik 1:1 i myslę ze dziś moze byc podobnie.Jezeli jakiś buk ma w ofercie to polecam tez grac over kartek.

bmx34

Liczba postów : 54
FBPoints : 98

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Pią Lis 03 2017, 19:40

No już raczej się nic nie zdarzy w spotkaniu Korony Kielce z Śląskiem Wrocław, pewna wygrana Korony. Co do mojego typu powyżej, to pisałem o typie +2.5 gola w tym spotkaniu, oczywiście typ wszedł, już można to powiedzieć w tej chwili, w drugiej fazie wiadomości napisałem, że można zaryzykować i postawić HT/FT+ilość goli. (1/1+2.5) bukmacher 1xbet oferował kurs w postaci 5.1, to też ładnie siadło, mam nadzieję, że ktoś skorzystał Wink

Następnym moim typem na tą kolejkę Ekstraklasy jest spotkanie Arki Gdynia z Lechią Gdańsk, uważam, że Arka jest na tyle w dobrej formie, że spokojnie sobie z Lechią poradzi, dodatkowo duże problemy w Gdańsku, ostatnio porażka 0:5 na własnym terenie z Koroną, uważam, że dni trenera Lechii są już policzone. Moim typem na to spotkanie jest wygrana Arki Gdynia.
Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on Nie Lis 05 2017, 12:22

Pogoń-Legia
Typ: 2
Kurs: 2.25
Fortuna

Myslę ze ten kurs to spore value i warto zaryzykowac.Sytuacja Pogoni mysle jest wszystkim znana,ostatnie miejsce w tabeli i ostatnie wyniki wprost tragiczne,5 ostatnich spotkan to 4 porazki i jeden remis.Legia aktualnie na fali wznoszącej 4 pozycja i trzy wygrane z rzędu,a więc wszystko wskazuje na to ze punkty pojadą do Warszawy.

bmx34

Liczba postów : 54
FBPoints : 98

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Nie Lis 05 2017, 12:46

Pogoń - Legia
Typ: BTTS: TAK
Kurs: 1.71
1xbet

Dziś o godzinie 18:00 do Szczecina przyjeżdża Legia Warszawa, według mnie kurs na Pogoń na pewno kuszący. Ostatnio Pogoń bez formy, gdy jeszcze trenerem był Maciej Skorża, jak doskonale wiemy został ostatnio zwolniony, wszyscy w Szczecinie pragną zwycięstwa. Pogoń zajmuje obecnie 16 (ostatnie) miejsce w Ekstraklasie, Legia w coraz lepszej formie, pnie się w górę, zajmuję obecnie 4 miejsce z dorobkiem 25 punktów i trzech zwycięstw z rzędu. Moim typem na to spotkanie w tym meczu jest to, że oba zespoły zdobędą gola.
Special

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry