ForumBukmacherskiePol.com

888win.bet 100% do 100 euro

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

888win.bet 100% do 100 euro

Pisanie by Admin on Czw Lis 09 2017, 11:13

Kliknij w 888win i odbierz bonusy 
8,88 euro darmowej premi
100% do 100 euro od depozytu 

Bonus powitalny 100%

Aby zakwalifikować się do bonusu, postępuj zgodnie z instrukcją:
      1. Otwórz konto,
      2. Dokonaj depozytu w wysokości 25 € lub więcej, a będziesz mieć prawo do otrzymania premii 100% za kwalifikujący się depozyt do maksymalnej kwoty 100 €.
Po otwarciu konta po prostu dokonaj  depozytu, a automatycznie  zostanie zaksięgowany bonus w wysokości 100% pierwszej wpłaty  na Twoim Koncie.
Jeśli nie otrzymasz bonusu, wyślij nam wiadomość e-mail na adres support@888win i dopiszemy bonus ręcznie
Przed zleceniem wypłaty musisz dokonać obrotu 5 x  depozyt + bonus zgodnie z naszymi warunkami

Regulamin

1. Dokonaj pierwszego  depozytu w wysokości 25 € lub więcej, aby zakwalifikować się do otrzymania bonusu 100% swojego depozytu do maksymalnie 100 euro.
Maksymalna premia, o którą można się ubiegać, wynosi 100 €. Aby uniknąć wątpliwości, jeśli kwalifikujący się depozyt wynosi 100 € lub więcej, kwalifikujesz się do otrzymania premii w wysokości 100 €.
      2. Musisz mieć rozliczone zakłady do wartości pięciu (5) razy początkowej wpłaty (do 100 €) + Bonus przed dokonaniem wypłaty
      3. Jeśli wymagania obrotu dotyczące tej oferty nie zostaną spełnione w ciągu 60 dni, wszelkie środki znajdujące się w twoim saldzie bonusowym przepadną.
      4. W przypadku wycofania lub przeniesienia:
          za. wszelkie późniejsze depozyty nie będą wliczane do początkowego kwalifikującego depozytu; lub
           przed wypełnieniem wymagań dotyczących obrotu wszelkie środki w saldzie bonusowym zostaną utracone, a oferta nie będzie już dostępna.
      5. Możesz mieć tylko jedną aktywną premię w tym samym czasie. Aby ubiegać się o kolejną premię, aktualna aktywna premia musi zostać ukończona lub zamknięta jako pierwsza.
      6. Niniejsza oferta nie może być używana w połączeniu z żadną inną ofertą otwartego konta.
      7. Żadne pojedyncze lub wielokrotne zakłady postawione po kursie niższym niż 2,50 nie będą brane pod uwagę przy  obrocie. W przypadku wielokrotności jedna drużyna musi mieć co najmniej kurs 2,00.
      8. Tylko zakłady postawione na pierwszą selekcję w dowolnej kombinacji rynku / meczu, zarówno przed meczem, jak iw trakcie gry, będą brane pod uwagę przy  obrocie. Wszelkie kolejne zakłady
 postawione na inne selekcje w tej samej kombinacji rynku / spotkania nie będą brane pod uwagę w stosunku do wymagań obrotu. 
      9. Zakłady postawione na handicap azjatycki zarówno przed meczem, jak iw trakcie gry nie będą się wliczać do wymaganego obrotu określonego w warunku
W przypadku naruszenia dowolnego terminu oferty lub promocji lub istnieje dowód na serię zakładów złożonych przez klienta lub grupę klientów, 
 ulepszonych płatności, darmowych zakładów, zakładów bez ryzyka lub innej oferty promocyjnej skutkuje gwarantowanymi zyskami klientów niezależnie od wyniku, niezależnie od tego, 
czy pojedynczo, czy jako część grupy, 888win zastrzega sobie prawo do odzyskania bonusowego elementu takich ofert i według własnego uznania albo rozlicza zakłady po prawidłowych kursach, 
unieważnia wolne i wolne od ryzyka obstawia lub unieważnia każdy zakład opłacony bonusem depozytowym. Ponadto 888win zastrzega sobie prawo do nałożenia opłaty administracyjnej na klienta 
do wartości bonusu od depozytu, darmowego zakładu, zakładu bez ryzyka lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. Zastrzegamy sobie również prawo do poproszenia 
dowolnego klienta o dostarczenie nam wystarczającej dokumentacji, abyśmy byli usatysfakcjonowani według naszego absolutnego uznania, co do tożsamości klienta przed przyznaniem nam 
jakiegokolwiek bonusu, darmowego zakładu, zakładu bez ryzyka lub oferty na jego konto.
      10. Wszystkie oferty 888win są przeznaczone dla graczy rekreacyjnych, a 888win może według własnego uznania ograniczyć dla klientów do udziału w całości lub części jakiejkolwiek promocji.
      11. Wszystkie oferty dla klientów są ograniczone na jednej na osobę, rodzinę, adres domowy, adres e-mail, numer telefonu, ten sam numer rachunku płatniczego (np. Karta debetowa lub kredytowa, Ecopayz itp.) I komputer współdzielony, np. biblioteka publiczna lub miejsce pracy. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert do dowolnego klienta lub grupy klientów w dowolnym momencie i według naszego wyłącznego uznania. Oferty dotyczą tylko klientów, którzy dokonali rzeczywistego / rzeczywistego depozytu pieniężnego z 888win.
     12. 888win zastrzega sobie prawo do zmiany, anulowania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji według własnego uznania.

Admin
Admin

Liczba postów : 1045
FBPoints : 37

http://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Re: 888win.bet 100% do 100 euro

Pisanie by kobra on Sob Lis 11 2017, 11:26

W takim razie przyszedł czas na pierwsze moje podsumowania bukmachera
Zarejestrowałem się i załączyłem dokumenty do weryfikacji około godziny 22.00 po jakiejś godzinie konto zostało zweryfikowane a saldo zwiększone  o 8,88 bez depozytu(postawiłem zakład i przegrałem)
Wpłaciłem 100 euro i tu też elegancko z automatu pojawił się bonus 100%
Postawiłem kilka zakładów i zrobiłem obrót następnie zleciłem wypłatę około 1800 euro alien
Wypłatę robiłem około 4 nad ranem a jak się obudziłem kaska była na ecopayz
A oto przykładowe kupony
888win bardzo dobry ma też cash out

a to kolejny już rozliczony po zakończeniu

kobra

Liczba postów : 95
FBPoints : 41

Powrót do góry Go down

Pisanie by wojtak311 on Wto Lis 14 2017, 10:05

Mogę potwierdzić, że bukmacher 888win.bet wypłacalny
wygrana z darmowej kasy 330 euro potem depozyt 70 euro i automatycznie dopisany bonus 70 euro.
Po obrocie zostało z depozytu tylko 30 euro i poszła wypłata na 360 na ecopayz (kasa była po jakiś 2 godzinach może szybciej)

wojtak311

Liczba postów : 14
FBPoints : 13

Powrót do góry Go down

Pisanie by supertyper on Wto Lis 14 2017, 10:10

Wychodzi na to ze bukmacher zyskuje zaufanie i chyba wpłacę do niego parę euro
@wojtak311 rozumiem ze obrot bonusem w AKO moga byc dwa spotkania i nie ma wymogu ze musi ich byc okreslona ilosc
supertyper

Liczba postów : 37
FBPoints : 11

Powrót do góry Go down

Pisanie by wojtak311 on Wto Lis 14 2017, 10:15

@supertyper napisał:Wychodzi na to ze bukmacher zyskuje zaufanie i chyba wpłacę do niego parę euro
@wojtak311 rozumiem ze obrot bonusem w AKO moga byc dwa spotkania i nie ma wymogu ze musi ich byc okreslona ilosc

Nie zwracałem na to uwagi
Miałem sporo kuponów i znacznie więcej niż obrót wymaga. Myślę, że AKO może się składać z dwóch spotkań po kursie 2,00 i 1,25
Jedno co jest pewne to, że kupony sprzedane za pomocą cash out nie są brane do obrotu

wojtak311

Powrót do góry Go down

Pisanie by supertyper on Wto Lis 14 2017, 10:25

Dziękuje
No to ostatnie pytanie ten cash out mają na wszystkie zdarzenia czy tylko wybrane
Sorki za ostatni post ale nie działały mi chyba polskie znaki, coś nie tak z Altem
supertyper

Liczba postów : 37
FBPoints : 11

Powrót do góry Go down

Pisanie by wojtak311 on Wto Lis 14 2017, 10:30

Zazwyczaj korzystam z takiego rozwiązania grając mecze live
W tym przypadku przynajmniej na siatkówkę oraz tenis ziemny był dostępny kiedy chciałem skorzystać. Nie sprawdzałem przy każdym postawionym kuponie

wojtak311

Powrót do góry Go down

Pisanie by dominikbolt95 on Czw Lis 16 2017, 16:40

Mogę już coś polecić i powiedzieć na temat 888win
Pierwsza wypłata dotarła już na konta dlatego duży plus się należy nowemu bukmacherowi
Chyba nizbyt wiele narazie mają klijentów bo mam ID-4..
dominikbolt95

Liczba postów : 3
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry