ForumBukmacherskiePol.com

Puchar Swiata w skokach narciarskich

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Puchar Swiata w skokach narciarskich

Pisanie by love456 on Pią Lis 17 2017, 12:32

Juz w sobote i niedziele startuje Puchar Swiata w skokach narciarskich sezon 2017/18 a inauguracija odbedzie sie w Polsce a dokladniej w Wisle.
W Polsce jeszcze w styczniu zobaczymy dwa konkursy w Zakopanem.
W sumie ma sie odbyc 31 konkursow w tym 8 druzynowych.
Zakonczenie sezonu zaplanowano na 25 marca w Planicy

love456

Liczba postów : 79
FBPoints : 111

Powrót do góry Go down

Re: Puchar Swiata w skokach narciarskich

Pisanie by bmx34 on Pią Lis 17 2017, 15:08

A nie dzisiaj startuje? bo o 18 w programie na zywo jest,chyba ze to kwalifikacje.
bmx34

Liczba postów : 109
FBPoints : 213

Powrót do góry Go down

Pisanie by love456 on Pią Lis 17 2017, 16:53

Tak to kwalifikacje to niedzielnego konkursu indywidualnego.Jutro konkurs druzynowy

love456

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hulk93 on Pią Lis 17 2017, 19:05

Witam. Wtrącając się do dyskusji patrząc na treningi i fakt że to najlepszy zawodnik poprzedniego srzonu można śmiało grać na zwycięstwo Krafta. Czekamy na kursy, i na koniec kwalifikacji pol
Hulk93

Liczba postów : 269
FBPoints : 133

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hulk93 on Pią Lis 17 2017, 19:23

Kraft wygrywa kwalifikacje , Polacy średnio -kiepsko. W indywidualnym podtrzymuje typ na Austriaka co do drużynówki popattzymy na kursy ale raczej Niemcy, choć Polacy na treningach zazwyczaj jak nie błyszczeli to pokazywali moc w konkursie. Zobaczymy na kursy w co warto pójść. Kraft napewno + Stoch podoum
Hulk93

Powrót do góry Go down

Pisanie by love456 on Nie Lis 19 2017, 09:17

Jednak w druzynowym drugie miejsce razem z Austria.Norwegowie po za zasiegiem.
Dla nie ktorych 2 miejsce do niedosyt ale cofajac sie jeszcze kilka lat temu to moglismy tylko pomarzyc o podium.
Dzis konkurs indywidualny i moze zobaczymy jakiegos Polaka na podium

love456

Powrót do góry Go down

Pisanie by love456 on Nie Lis 19 2017, 17:14

A tak wyglada podium po konkusie w Wisle
1.Junshiro Kobayashi
2.Kamil Stoch
3.Stefan Krafft

Mamy Polaka na podium.Niespodzianke sprawil Japonczyk

love456

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Nie Lis 19 2017, 17:20

Nie wiem czy to tak duża niespodzianka obecność Junshiro na podium, świetnie się spisywał w serach próbnych, dodatkowo bardzo udane kwalifikacje no i dobry w jego wykonaniu konkurs drużynowy. Spodziewałem się, że może namieszać i zahaczyć dziś o podium.
Special

Liczba postów : 314
FBPoints : 656

Powrót do góry Go down

Pisanie by kobra on Nie Lis 19 2017, 19:16

skoki świetna postawa naszych na inauguracje sezonu
podium w drużynówce oraz podium indywidualnie prognozuje dobry sezon

brawo pol
kobra

Liczba postów : 120
FBPoints : 72

Powrót do góry Go down

Pisanie by mazik on Pią Lis 24 2017, 11:36

PŚ Ruca Kwalifikacje: H2H Tande - Wellinger
Daniel Andre Tande (p)
Kurs: 1.72
Totolotek

Typ na dzisiaj, niestety oferta na moje upatrzone spotkania dalej uboga, ale za to dzisiaj odbywają się kwalifikacje do konkursu w Ruca, więc i tu można było znaleźć coś ciekawego. Ciężko typować, gdy nie odbyły się wcześniej żadne treningi, ale po pierwszym konkursie w Wiśle, oraz po wynikach z poprzednich sezonu można powoli wysuwać wnioski kto jest w dobrej formie i komu ta skocznia leży. Ja wziąłem dzisiaj pod lupę parę Daniela Andre Tande z Adreasem Wellingerem, typuje, że to Norweg skoczy dalej w kwalifikacjach. Daniel na początku sezonu spisuje się znakomicie, bardzo przyczynił się do wygrania drużynowych zawodów w Wiśle przez Norwegię, w konkursie indywidualnym zepsuł trochę pierwszy skok, ale i tak znalazł się na 5 miejscu w stawce. W ubiegłym sezonie w Ruca w pierwszym konkursie zajął dopiero 14 miejsce, ale oddał dwa równe skoki, za to już w drugim konkursie był na drugim miejscu, widać że w Finlandii skacze dobrze i czuje tą skocznię. Wellinger jak na razie zawiódł w drużynówce w Wiśle, gdzie Niemcy zajęli dopiero 4 miejsce, a w konkursie indywidualnym również tylko 9 miejsce, kompletnie psując swój pierwszy skok, w tamtym sezonie w Ruca również nie skakał jakoś nadzwyczajnie, w pierwszym konkursie tylko 22 miejsce, choć w drugim skoku poleciał aż na 138 metr, a w drugim konkursie tylko 20 miejsce. Forma nie skoczy z dnia na dzień, tym bardziej jak skocznia mu nie leży, Daniel jeśli utrzyma swoją formę, powinie polecieć dalej w kwalifikacjach.

mazik

Liczba postów : 94
FBPoints : 220

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hulk93 on Nie Gru 03 2017, 14:04

PŚ Nizhny Tagił HS134 . 03.12.17., GODZ.14:30
Typ: Freitag w top 3
Kurs: 2.2 (w)
Bukmacher:Astekbet

Witam. Na dziś ze skoków narciarskich wybrałem kolejne podium Richarda Fraitaga. Świeżo upieczony lider Pucharu Świata skacze bardzo równo począwszy od treningów kwalifikacji , i wczorajszej seri próbnej aż po wygrany konkurs. Dziwi mnie aż tak wysoki kurs. Pozostali rywale w ten weekend skakali różnie. Tande zupełnie odpalił, Eisenbichler zaś w konoursie zaliczył klape. Moim zdaniem o podium powalczy nawet 7- 8 dkoczków jednak wydaje mi się że lider ma na tą chwile najwiejsze szanse. Co tu pisać, najrówniejszy , e czołówce i wvzoraj okazał się najlepszy, po takim kutsiku bierzemy
Hulk93

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry