ForumBukmacherskiePol.com

Bet-at-home 50 pln za rejestracje

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Bet-at-home 50 pln za rejestracje

Pisanie by Edek97 on Nie Gru 31 2017, 13:08

Ktoś w ogóle dostał to 50 pln ?

Edek97

Liczba postów : 21
FBPoints : 10

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Nie Gru 31 2017, 13:13

@Edek97 napisał:fbmod ja posiadam zweryfikowane konto w bahu i dużo rozliczonych kuponów a nagrody nie otrzymałem także coś tu nie halo Smile Szkoda myślałem , że to forum jest poważne Evil or Very Mad
Prześlij mi zrzut z konta lub weryfikacji 
Otrzymaliśmy informacje, że na zweryfikowane konta nagrody wpłynęły.
Kiedy zweryfikowałeś konto?
Czy masz jakiś aktywny bonus?
Pamiętaj, że tylko jeden bonus może być aktywny na koncie.
Panowie nie wprowadzajcie zamieszania bo będą ostrzeżenia i Bany. 
Wszystkie nagrody i bonusy są wypłacane zgodnie z regulaminem i nie ma z tym problemów.
Jeżeli coś jest nie tak proszę najpierw kontakt na PW lub do @admin  admin@forumbukmacherskiepol.com
Co do ROGAL3 czekamy na potwierdzenie ale jestem przekonany, że wina leży po jego stronie wcześniej podobna sytuacja była z kontem ROGAL5

Admin
Admin

Liczba postów : 1192
FBPoints : 26

http://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by mazik on Nie Gru 31 2017, 13:24

@Edek97 napisał:Ktoś w ogóle dostał to 50 pln ?
Odpowiedź na twoje pytanie 
Tak ja dostałem zgodnie z terminem podanym na forum i dziękuje za to bardzo.

Teraz do ogółu 
Co za buractwo się tu zbiera, kilka razy wygrałem coś na forum lub skorzystałem z bonusów bez depozytu tylko dla użytkowników i zawsze wszystko było ok. Zawsze jakiś śmieszek znajdzie się co próbuje coś wyłudzić a jak się nie uda to ma pretensje do całego świata. Jechać z takimi kłamcami i wyłudzaczami jak pilonki, rogal czy z tego co wynika rogale , przez takich gości większość bukmacherów traktuje polaków jak złodziei i wyklucza z ofert specjalnych.
mazik

Liczba postów : 142
FBPoints : 39

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Nie Gru 31 2017, 13:47

@ROGAL3 i @edek97 mija 30 minut od momentu kiedy prosiłem o info na priv lub e-mail ewentualnie wstawienie tu dla informacji wszystkich i udowodnieniu, że wina leży po naszej stronie. Ani jeden ani drugi użytkownik nie skontaktowali się ani już nie odpowiadają w temacie.
W takim razie wnioski same przychodzą do głowy i nie trzeba być geniuszem żeby stwierdzić kto tu oszukuje.

Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Edek97 on Nie Gru 31 2017, 13:57

Poczekaj nie każdy siedzi non stop przed komputerem. Wysłałem screena na e-mail.

Edek97

Powrót do góry Go down

Pisanie by lukaszafc on Nie Gru 31 2017, 13:58

Dodałem temat do śledzenia i jestem ciekawy finału tej aferki Smile
Na teraz wszystko wskazuje że Rogal3 się skompromitował.
Na mój gust to już powinien otrzymać dożywotniego  ban
Jakim wspomnianym  "0" trzeba być żeby kombinować i jeszcze straszyć ze się zrobi zła  reklamę forum 
No sobie to ty człowieku właśnie robisz reklamę a myslę że forum samo się właśnie broni
lukaszafc

Liczba postów : 47
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Nie Gru 31 2017, 14:03

@Edek97 napisał:Poczekaj nie każdy siedzi non stop przed komputerem. Wysłałem screena na e-mail.
Do ciebie akurat jeszcze nic nie mam, może się okazać, że w momencie przyznawania nagród miałeś aktywny bonus od depo i dlatego cię ominęła nagroda (przesunęła się w czasie)
Cały czas nie mam e-maila  ale na webmaila docierają często z poślizgiem, więc zaczekamy.
Natomiast @ROGAL3 ma już zapewnionego bana ale czekamy do końca dnia. 
Chcemy uniknąć sytuacji w której będzie   mówił, że dostał blokadę i nie mógł się odnieść do oskarżeń a my go oszukaliśmy.

Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Nie Gru 31 2017, 14:15

Ok otrzymałem e-mail 
Konto faktycznie jest zweryfikowane. W momencie dopisywania bonusów z forum miałeś aktywny bonus  za depozyt z 22 grudnia -88.34 euro (po przewalutowaniu) dlatego nie mogłeś otrzymać bonusu.
Jeden bonus może być aktywny w tym samym czasie na koncie. 
Czyli nie jest nasza wina, że nie otrzymałeś w tym terminie 50 pln.
Daj znać jak spełnisz warunki obrotu i z pewnością otrzymasz nagrodę. Na przyszłość proszę czytać to co piszemy bo wspominane już było o tym, że tylko jeden bonus może być aktywny.

Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Edek97 on Nie Gru 31 2017, 14:26

Ok dziękuję za wyjaśnienie. Nie wiedziałem o tym że nie mogę skorzystać z bonusu powitalnego w tym czasie. Obrót bonusem wykonałem pare dni temu

Edek97

Powrót do góry Go down

Pisanie by fbmod on Nie Gru 31 2017, 14:49

Nie ma bukmachera u którego możesz mieć dwa aktywne bonusy w tym samym czasie. Wysyłam ponownie zgłoszenie- licz się jednak z tym, że jak dziś nie dopiszą to dopiero 2 stycznia otrzymasz bonus.
Na przyszłość za wprowadzanie zamętu będziemy nakładać bany i ostrzeżenia (chyba, że wina będzie leżała po stronie forum)

Liczba postów : 118
FBPoints : 24

Powrót do góry Go down

Pisanie by Edek97 on Wto Sty 16 2018, 13:45

Prawdziwych uczestników promocji można policzyć na palcach jednej ręki jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymałem tego 50 pln. Spodziewałem się więcej po tym forum. Pozdrawiam Evil or Very Mad

Edek97

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Wto Sty 16 2018, 13:53

Nie otrzymałeś co było ci tłumaczone kilkadziesiąt razy gdyż miałeś bonus aktywny na koncie Bet-at-home
Chociażby w momencie akceptacji bonusu od depozytu w regulaminie masz wpis, że tylko jeden bonus może być aktywny na koncie.
Zgadza się?
Jak zacząłeś pisać, że spełniłeś warunki to wysłałem zgłoszenie na e-mail agenta odpowiedzialnego za forum.
W odpowiedzi (automat) odpisał, że obecnie przebywam na urlopie jak tylko wrócę do pracy skontaktuje się z tobą.
Dwa dni ponownie wysłałem zapytanie i osoba odpowiedzialna za forum dalej przebywa na urlopie.

Widzę, że kolejna osoba myśli, że pisząc coś takie na forum przyspieszy cokolwiek. Wina nie leży po stronie forum. wystarczyło wcześniej napisać, że skorzystałeś z bonusu i nie zakończyłeś obrotu to zapewne informacja zaotsałaxby przekazane do innego agenta i po zakończeniu obrotu bonusu powitalnego otrzymałbyś ten śmieszny bonus.

Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Edek97 on Wto Sty 16 2018, 14:05

Tylko jeden bonus może być aktywny więc trzeba było napisać o tym w 1 poście. Jest napisane "50 PLN za rejestracje" i dalej mamy napisane 1 rozliczony zakład i tyle. Ktoś ma się potem domyślać , że nie może skorzystać z bonusu powitalnego bo zarejestrował się z waszego linku gdzie dajecie niby 50 pln za rejestracje ? What a Face Miałem rozliczony zakład napewno przed zakończeniem promocji a obrót zakończyłem pewnie koło dnia zakończenia promocji. Śmieszny bonus nie śmieszny głównie to skusiło mnie , żeby się tam zarejestrować clown

Edek97

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Wto Sty 16 2018, 14:32

Nikt nie musi się niczego domyślać kolego. Ale w momencie kiedy zdecydowałeś się na skorzystanie z bonusu powitalnego to czytałeś jego regulamin czy na czuja robiłeś obrót. Jak przeczytałeś to powinieneś wiedzieć, że nie możesz do momentu zakończenia obrotu otrzymać innego  bonusu. W takim razie do kogo masz pretensje? Nie miałeś zakończonego obrotu w momencie próby dopisania bonusu.
kolejna sprawa, wymieniliśmy z 20 wiadomości e-mail i chyba nie ma sensu kolejny raz tego tłumaczyć.  Następna sprawa, to nikt cię nie pozbawił tej nagrody ale trzeba czekać na powrót osoby, która może go dopisać i to też już ustaliliśmy podczas korespondencji.
Nie wypłacamy tych bonusów z własnej kieszeni więc nie mam interesu abyś go nie otrzymał. A nawet gdyby był ze środków forum to tez nie z mojej kieszeni.

Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Diablo on Wto Sty 16 2018, 14:40

Prześledziłem ten temat hehe
Uwielbiam takie akcje
Mam wrażenie że @edek97 zachowujesz się trochę nie w porządku, każdy bukmacher ma taki punkt w regulaminie, że można mieć tylko jeden aktywny bonus lub jak wysyła ofertę z nową akcją bonusowa to informuje o tym, że jest dostępna tylko dla osób które nie maja aktywnej oferty.
Śmieszy mnie jednak bardziej to że rozmawiałeś z Adminem na PW i ci wyjaśnił a teraz robisz dym
Diablo

Liczba postów : 7
FBPoints : 5

Powrót do góry Go down

Pisanie by hetman6 on Wto Sty 16 2018, 14:46

@Diablo nie czepiaj się chłopa w końcu spełnił warunki i mu się należy
Fakt nie powinien tak sapać skoro został problem omówiony i wyjaśniony
A gdzie jest śmieszny @Rogal3 który tak płakał i go oszukano ale nie jest w stanie udowodnić że spełnił jakikolwiek warunek
hetman6

Liczba postów : 31
FBPoints : 11

Powrót do góry Go down

Pisanie by JoPoker on Sro Sty 17 2018, 13:59

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sro Sty 17 2018, 16:49, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : Edycja)

JoPoker

Liczba postów : 2
FBPoints : 2

Powrót do góry Go down

Pisanie by Qwezy on Sro Sty 17 2018, 16:45

Na forum jest zakaz handlu. Administracja chyba śpi przez 2 godziny. Chyba, że jestem w błędzie.

Qwezy

Liczba postów : 70
FBPoints : 48

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry