Pisanie by mazik on Sro Lis 22 2017, 14:41

1 set over 45.5 pkt

Kurs: 1.67
Fortuna
(w)

Ciekawy mecz szykuje nam się  w Bełchatowie, ale też trudny do wytypowania, ja postanowiłem skusić się jednak na over 45.5 pkt w 1 secie, czyli wygrana którejś drużyny po prostu do 21, a dlaczego według mnie to najrozsądniejsza decyzja? Skra świetnie radzi sobie w pojedynkach domowych, do tej pory nie przegrali żadnego meczu, ba nie stracili nawet jednego seta, grają niesamowicie, choć kilka setów udało im się wygrać dopiero na przewagi, tym razem przyjeżdża do nich zespół z Gdańska i naprawdę myślałem coś nad zagraniem w ich stronę, ale w całym meczu obawiałbym się ich gry, Skra po prostu ma lepszych zawodników na każdej pozycji, a na dodatek własna hala przynosi im niebywałe szczęście, przez co porzuciłem grę w stronę Trefla, czy też na over meczowy, tym bardziej, że nie wiadomo czy zagra Wlazły, jeśli tak możemy tu ujrzeć kolejne 3:0, jeśli nie może być ciężko, tym bardziej, że goście radzą sobie zdecydowanie lepiej na wyjazdach niż w domu. Over w 1 secie wydaje się być najlepszym rozwiązaniem, nie wydaje mi się, żeby już w pierwszym secie któraś drużyna odskoczyła już na +4 pkt, Skra niby nie straciła żadnego seta w swoich 6 domowych meczach, ale pierwsze sety kończyły się wynikami 25:17 z Resovią, 25:22 z Lubinem, 25:22 z Bydgoszczą, 26:24 z ONICO, 25:23 z Wartą i 25:22 z Katowicami, jak widać tylko raz nie padł over w pierwszym spotkaniu, z Resovią, gdzie to już nie ten sam zespół co kiedyś, jak dla mnie 25:21, bądź też 21:25 jak najbardziej realne i najpewniejsze z tego spotkania.

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw Lis 23 2017, 11:40, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : rozliczenie)

Totolotek

Proponuje ciekawy kurs, aż 1.93, dla porównania Fortuna tylko 1.62. Starcie Espadonu z ZAKSĄ szykuje nam się na jednostronne widowisko, według mnie ten mecz łatwo weźmie zespół z Kędzierzyn-Koźla, bardzo prawdopodobne, że nawet i 0:3, ale skupię się w tym meczu na handicapie punktowym. Zespół ze Szczecina niespodziewanie dobrze radzi sobie w tym sezonie, jak na razie 5 pozycja w lidze, ale trzeba zwrócić też uwagę z jakimi przeciwnikami sobie radzili, w tym sezonie nie przegrali jeszcze nie urywając choćby seta, ale to może się szybko zmienić. ZAKSA dominuje, aktualny mistrz Polski kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa wręcz masakrując swoich przeciwników, 11 wygranych na 11 spotkań, tylko raz zwyciężyli po tie breaku z Olsztynem, a i tak udało im się wygrać ten mecz 11 pkt, nawet tracąc seta potrafią pokryć linię punktową, bo poszczególne sety wygrywają wręcz miażdżąc, wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkanie z GKS, gdzie wygrali 0:3, mimo osłabień, a sety wygrywali do 14, 16 i 13. Ostatnie 5 spotkań to 4 razy pokrywanie linii, nie udało im się tylko we wspomnianym meczu z Olsztynem. Myślę, że tu Espadon nie będzie miał za dużo do powiedzenia i podobnie jak w tamtym sezonie, gdy przegrał oba mecze po 3:0, a w punktach była przewaga +23 pkt i +27 pkt, tak jutro przy odrobinie szczęścia mogą ugrać seta, ale nic więcej. Radzę korzystać, póki taki kurs na to jest.

Fortuna
Świetna szansa na odegranie się za ostatnią bardzo bolesną porażkę z ZAKSĄ, GKS Katowice mierzy się z Wartą Zawiercie, myślałem nad jakimś handi setowym, ale z setami różnie bywa, a handi punktowe, takie niskie handi może wejść i przy tie breaku, dlatego warto zagrać. Tak jak wspominałem zespół z Katowic bardzo boleśnie poległ z mistrzami Polski, przegrane sety do 14, 16 i 13 na własnej hali to duży cios, w ostatnim czasie im się nie poszczęściło, bo kolejkę wcześniej grali ze Skrą, także teraz nadarza się duża szansa na odegranie, a na pewno zrekompensowanie swojej publiczności tamtej dotkliwej porażki. GKS jak na razie zajmuje 7 miejsce w lidze z 6 zwycięstwami i 4 porażkami, u siebie bilans 2-2, przegrali z ZAKSĄ i Bydgoszczą 1:3, ale wygrywali po 3:0 z Będzinem i Kielcami. Teraz przyjeżdża do nich Warta, beniaminek, który do tej pory zwyciężył w dwóch pojedynkach, ograli 3:2 u siebie Olsztyn i ostatnio na wyjeździe z Resovią 2:3, gdzie zawodnicy z Rzeszowa nie popisali się, ale jak już wcześniej wspominałem, to już nie ten sam zespół. Oprócz tego przegrali 8 pojedynków, 3 razy po tie breaku, tutaj jednak spodziewam się, że z podrażnionym zespołem z Katowic nie będą mieli za dużo do powiedzenia, liczę, że sportowa złość pomoże wygrać GKS, a jeśli wygrają mecz, to na spokojnie zrobią to 3 pkt.

mazik

Pisanie by wilu1103 on Pon Lis 27 2017, 12:40

Bydgoszcz K - Proxima Kraków K

Bydgoszcz K

Kurs: 1.52 (p)
Fortuna

Chciałbym zaproponować Wam typ z polskiej Ligi siatkówki kobiet. Jutro o godzinie 18 naprzeciw siebie staną: Bydgoszcz i Proxima Kraków. Gospodynie zajmują obecnie 7 miejsce w tabeli. Po 6 rozegranych jak dotąd kolejkach mają na koncie 11 punktów. Odniosły w tym czasie 3 zwycięstwa i 3 porażki, zdobyły 13 setów, a straciły 11. Z kolei u siebie w 3 spotkaniach odniosły 2 zwycięstwa i porażkę, zdobyły 6 setów, a straciły 4. Goście zajmują obecnie 15 miejsce w tabeli. Po 6 rozegranych jak dotąd kolejkach mają na koncie 4 punkty. Odniosły w tym czasie zwycięstwo i 5 porażek, zdobyły 8 setów, a straciły 15. Z kolei na wyjeździe w 5 spotkaniach odniosły zwycięstwo i 4 porażki, zdobyły 8 setów, a stracili 12. Ostatnie 5 meczów Bydgoszczy (licząc wszystkie rozgrywki) to 3 zwycięstwa i 2 porażki. Wygrały z Budowlani Toruń 3:0, z Dąbrowa Górnicza 3:1 i z Wrocław 3:1, a przegrały z Chemik Police 2:3 i z ŁKS Łódź 0:3. Ostatnie 5 meczów Proxima Kraków (licząc wszystkie rozgrywki) to zwycięstwo i 4 porażki. Wygrały z Budowlani Łódź 3:0, a przegrały z Piła 1:3, z Muszyna 1:3, z Budowlani Toruń 2:3 i z Chemik Police 0:3. Stawiam na zwycięstwo gospodyń.

1xbet

Plus Liga.Resovia wyraznym faworytem ale moim zdaniem siatkarze z Warszawy mogą pokusic się tu o niespodziankę.Ostatnio notują bardzo dobre wyniki,dwie wygrane z rzedu w tym ostatnio jakze okazała 3:0 z Jastrzębskim,po tej wygrane napewno morale w druzynie urosły i dzisiaj moim zdaniem powlaczą.

Unibet

Analiza:Dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie Plusligi. Bydgoszcz na własnym terenie zmierzy się z Cuprumem. Obie drużyny w ostatnim czasie są w fatalnej formie. Bydgoszcz zajmuje obecnie 13 miejsce z dorobkiem 11 punktów - cztery ostatnie spotkanie z rzędu przegrane. Cuprum plasuje się obecnie na 10 miejscu, w dorobku mają 16 punktów - Cuprum nie potrafi wygrać od pięciu spotkań. Cuprum ma lepszy bilans bezpośredni, ale moim zdaniem to gospodarze są faworytem w tym spotkaniu, najbezpieczniejszym zakładem jest tutaj postawienie handicapu setowego +1.5  stronę gospodarzy.