ForumBukmacherskiePol.com

Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje

Pisanie by Special on Pon Lis 27 2017, 22:42

Brazylia - Wenezuela
Typ: Zwycięzca Meczu - Brazylia
Kurs: 1.40 (w)
1xbet

Analiza: Przyszedł czas na kolejną analizę ode mnie, tym razem koszykówka i kwalifikację do Mistrzostw Świata. Brazylia zmierzy się na własnym terenie z Wenezuelą. Faworytem tego spotkania według bukmacherów jest ekipa - "Canarinhos". Jest do druga kolejka pierwszej rundy eliminacji, w pierwszym spotkaniu Brazylia pokonała Chile - 86:73. Reprezentacja Wenezueli w swoimi pierwszym spotkaniu pokonała Kolumbię - 81:75. Co ciekawe na ostatnich pięć spotkań bezpośrednich między tymi reprezentacjami, mamy bilans: 3-2 dla Wenezueli, mimo wszystko uważam, że reprezentacja Brazylii wygra to spotkanie, tym bardziej, że są to eliminację do Mistrzostw Świata, taki jest również mój typ na to spotkanie.
Special

Liczba postów : 314
FBPoints : 656

Powrót do góry Go down

Re: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje

Pisanie by Special on Wto Lis 28 2017, 01:18

Kolumbia - Chile
Typ:(AH) +7.5 Chile
Kurs: 1.50 (w)
Astekbet

]Analiza: Kolejne nocne spotkanie z eliminacji do Mistrzostw Świata. Kolumbia zagra z Chile, faworytem tego spotkania jest na pewno reprezentacja Kolumbii, warto też sprawdzić na wahania kursów w tym meczu, kurs na Chile spadł z 5 na 2.3, więc najpewniej jakaś informacja dotarła do bukmacherów. Kolumbia swoje pierwsze spotkanie przegrała z Wenezuelą - 85:71, natomiast ekipa Chile swoje pierwsze spotkanie przegrała z Brazylią 86:73. Według mnie spotkanie to będzie na pewno bardzo wyrównane, więc handicap w stronę Chile + 7.5 to bardzo dobry typ dla tego spotkania.(Chile może wygrać to spotkanie, lub przegrać 7 punktam)
Special

Liczba postów : 314
FBPoints : 656

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry