ForumBukmacherskiePol.com

Puchar Hiszpani

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Puchar Hiszpani

Pisanie by mazik on Wto Lis 28 2017, 10:38

Real Madryt - Fuenlabrada
Real -2,5
kurs 1.57 (p)
1xbet

Real -2.5 (Real wygra przynajmniej trzema bramkami) Królewscy z pewnością zagrają w mocno zmienionym składzie, ale i tak powinni zdecydowanie pokonać dużo słabszego rywala.

Real Madryt
Królewscy zdecydowanie zdominowlai rywala: mieli piłkę przez 73% czasu gry i wygrali 2:0.
Zgodnie z przewidywaniami w składzie było kilku rezerwowych takich jak Mayoral, Tejero czy Vallejo, ale bramki strzelali zawodnicy często grajacy w pierwszej drużynie jak Lucas Vazquez i Marco Asensio.
W rewanżu z pewnością nie zagra Vallejo, który w 89 minucie został ukarany czerwoną kartką.
Po 2:0 w pierwszym spotkaniu w rewanżu z pewnością zagra wielu rezerwowych, pewnie także z Realu B.

Fuenlabrada
Zawodnicy Fuenlabrady oddali tylko cztery strzały na bramkę Realu, ale pierwszego gola stracili dopiero w 63 minucie.
W pięciu spotkaniach po pierwszym spotkaniu z Realem drużyna grającą w Segunda Division B nie przegrała pięciu kolejnych spotkań cztery wygrywając i jedno remisując.
Fuenlabrada prowadzi w swojej grupie, a w ośmiu spotkaniach wyjazdowych w tym sezonie jeszcze nie przegrała wygrywając siedem spotkań, a jedno remisując.
W rewanżu na pewno nie zagra pomocnik Paco Candela, który w drugiej połowie został usunięty z boiska z powodu dwóch żółtych kartek. W składzie pierwszego spotkania nie było wypożyczonego z Realu Alvaro Bravo, ale za to zagrał inny zawodnik Królewskich Dani Fernandez.

mazik

Liczba postów : 94
FBPoints : 220

Powrót do góry Go down

Re: Puchar Hiszpani

Pisanie by mazik on Sro Lis 29 2017, 10:07

FC Barcelona - Real Murcia CF
Barcelona -2.5
kurs 1.64 (w)
1xbet

(Barcelona wygra przynajmniej trzema bramkami)
W rewanżu z Murcią nie zagra kilku podstawowych zawodników na czele z Messim, ale Barcelona i tak nie powinna mieć większych problemów z odniesieniem wysokiego zwycięstwa.
Wiem, że pieniądze nie graja ale takie małe porównanie wartość rynkowa zawodników (22) Realu Murcia to 5.2 mln natomiast drugi najtańszy piłkarz Barcelony wyceniony jest na 7,5 mln euro

mazik

Powrót do góry Go down

Pisanie by mazik on Sro Lis 29 2017, 10:12

Dla uzupełnienia wiadomości najniżej wycenianym piłkarzem Fc Barcelony jest Thomas Vermaelen (3 mln euro) obecnie na wypożyczeniu w AS Romie do 30 czerwca. Najtańszym piłkarzem będącym do dyspozycji jest Aleix Vidal 7,50 mln euro

mazik

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on Sro Lis 29 2017, 17:18

Barcelona-Murcia
Typ: Barcelona over 2,5 gola
Kurs: 1.44 (w)
1xbet

Normalnie nie ruszałbym tego meczu ale Barcelona ma zagrać w miarę solidnym składzie,z tych znanych mają zagrac Pique,Paulinho,Busquets,Delofeou,Digne,Suarez,Paco Alcacer.
Licze tez ze Murcia nie postawi autobusu bo przeciez nie mają nic do stracenia po porazce 0:3 w pierwszym meczu.
bmx34

Liczba postów : 109
FBPoints : 213

Powrót do góry Go down

Pisanie by kameleon on Sro Lis 29 2017, 23:29

Z pewnością do największej niespodzianki można zaliczyć moją dzisiejszą wtopę w Astekbet
Real Sociedad 2 - 3 Lleida
Kurs na gości przed meczem był w granicach 15.00 Sad
W 34 minucie gospodarze wygrywali juz 2-0 i zamiast sprzedać kupon gdyż było to już ostatni mecz w moim AKO 47.30 to poszedłem na halę pograć w piłkę
Po powrocie cieszyłem się że mogę już wypłacić ale na koncie bez zmian. Już myślałem że Astekbet coś kombinuje ale kumpel mnie uświadomił że wtopa bo też to zagrał. miało być ponad 5000 a była figa z makiem pewnie jakbym zrobił cash out to bym zamiast 5000 dostał 4500-4700
Ludzka pazerność nie zna granic
kameleon

Liczba postów : 4
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Pisanie by mazik on Czw Lis 30 2017, 18:20

Espanyol - Tenerife
wygra Espanyol
kurs 1,50 (w)
1xbet

W meczu rozegranym tydzień temu pomiędzy tymi drużynami padł bezbramkowy remis i dlatego Espanyol jeżeli myśli o dalszej grze w  tych rozgrywkach musi wygrać. Tenerife teoretycznie znajduje się w lepszej sytuacji gdyż wystarczy im bramkowy remis jednak nie sądze aby strzelili bramkę.

mazik

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Czw Lis 30 2017, 18:33

Espanyol - Tenerife
Typ: Espanyol
Kurs: 1.54 (w)
Fortuna

Analiza: Espanyol - Tenerife to kolejne spotkanie, które chciałbym dla was przedstawić. Faworytem w tym spotkaniu jest oczywiście Espanyol. W pierwszym spotkaniu na Tenerife padł bezbramkowy remis. A więc tylko wygrana Espanyolu daje awans do następnej rundy, przypomnijmy iż jest to 1/16 finału Puicharu Króla. Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy dzisiejszego spotkania - Espanyolu.
Special

Liczba postów : 314
FBPoints : 656

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Czw Lis 30 2017, 18:37

Betis - Cadiz
Typ: Zwycięzca Meczu: Betis
Kurs: 1.57 (w)
Fortuna

[b]Analiza: [/b] Kolejne spotkanie, które mnie zaciekawiło z Pucharu Króla, odbędzie się dziś o godzinie 21:30. Betis na własnym terenie podejmie zespół Cadiz. Faworytem w tym spotkaniu jesy oczywiżcie drużyna z najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpaniii - Betis. W Pierwszym spotkaniu Betis wygrał na wyjeździe 1:2. Na ostatnich pięć spotkań bezpośrednich między tymi drużynami, mamy bilans: 2-3-0 w stronę Betisu. Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy.
Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by mazik on Czw Lis 30 2017, 18:43

Betis - Cadiz CF
wygra Betis
kurs 1,55 (p)
1xbet

Kolejna moją propozycją jest ponownie spotkanie na Copa del Rey 2017/2018. Tym razem proponuje typ na wynik końcowy i wygrana gospodarzy. W pierwszym spotkaniu Betis pokonał na wyjeździe Cadiz 2-1. Biorąc pod uwagę, że Betis na własnym terenie spisuje się nieźle a gra o jeden szczebel rozgrywkowy wyżej to nie powinien mieć problemu z pokonaniem swoich dzisiejszych rywali

mazik

Powrót do góry Go down

Pisanie by mazik on Czw Lis 30 2017, 19:12

Valencia - Zaragoza
1 połowa Valencia
kurs 1.6 (w)
Totolotek

Pierwsze spotkanie na wyjeździe wygrała Valencia 0-2 i jest już praktycznie pewna wygranej i kolejnej rundy. Valencia obecnie znajduje się w wyśmienitej formie i nie przegrała w tym sezonie spotkania w  hiszpańskich rozgrywkach. Tylko w rozgrywkach ligowych zdobyła, aż 17 bramek a straciła tylko 3. Można dyskutować na temat ostatniego meczu z FC Barcelona i nieuznanej  bramki Leo jednak w świat idzie oficjalny wynik a ten zakończył się remisem 1-1. Myślę, że Valencia spokojnie wygra ta spotkanie i potwierdzi swoja świetna dyspozycje już w pierwszej połowie.

mazik

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Czw Lis 30 2017, 19:29

Villarreal - Ponferradina
(AH) -2.5 Villareal
Kurs: 1.57 (w)
Fortuna

Dziś o godzinie 19:30 rozpocznie się spotkanie 1/16 finału Pucharu Króla. Villareal zagra z Ponferdiną, faworytem w tym spotkaniu jest oczywiście zespół gospodarzy - Villareal. W Pierwszym spotkaniu Ponfredina nie spodziewanie wygrała 1:0. Gdy Villareal chce awansować do dalszej rundy musi to spotkanie wygrać przynajmniej dwoma golami. Myślę, że wygrają minimum trzema golami i to jest moim typem na to spotkanie.
Special

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry