ForumBukmacherskiePol.com

Romania - Liga 1

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Romania - Liga 1

Pisanie by supertyper on Pon Gru 04 2017, 13:04

Poli Timisoara - Gaz Metan Medias
win 1
kurs 1,90 (p)
1xbet

Kolejny mój dzisiejszy typ i kolejny raz jako pierwszy poruszę typy na ligę której nie było na forum.  rumuńska Liga 1 myślę, że poziomem przypomina naszą Ekstraklasę lub nawet przewyższa nasz poziom i często można w niej znaleźć atrakcyjne kursy. Mój wybór padł na wskazanie zwycięscy spotkania  w meczy Poli Timisoara - Gaz Metan Medias  win 1. Poli ma 24 punkty a jego rywal o połowę mniejszy dorobek  mimo to można powiedzieć, że gospodarze w tym sezonie zawodzą  swoich fanów plasując się na 9 pozycji w 14-sto drużynowej lidze. W pierwszym spotkaniu 19.08.2017 r. Poli wygrało na wyjeździe 0-2 i nie sądzę aby przed własną publicznością mieli jakiekolwiek problemy z dzisiejszym rywalem.
supertyper

Liczba postów : 47
FBPoints : 26

Powrót do góry Go down

Re: Romania - Liga 1

Pisanie by Special on Pon Gru 11 2017, 18:17

Din. Bucharest - Voluntari
HT/FT: 1/1
Kurs: 2.06
Unibet

Analiza: Dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się spotkanie 21 kolejki Rumuńskiej - Liga 1. Dinamo Bukareszt na własnym stadionie zmierzy się z ekipą Voluntari,
faworytem w tym spotkaniu według wszystkich bukmacherów jest zespół gospodarzy. Dynamo zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów. Voluntari plasuję się ma 11 miejscu i nie potrafi wygrać w lidze od 5 kolejnych spotkań z rzędu. Myślę, że będzie to łatwy sprawdzian dla zespołu gospodarzy. Moim typem na to spotkanie jest 1/1 (HT/FT),
Special

Liczba postów : 314
FBPoints : 656

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry