ForumBukmacherskiePol.com

APELACJA

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

APELACJA

Pisanie by NASA on Sob 30 Gru - 15:04

Cześć. Zostałem nowym moderatorem na forum i mam prośbę do wszystkich użytkowników , którzy nadal chcą tworzyć to forum. Forum ma ogromny potencjał , rozdawane było do tej pory ponad 2000 zł co tydzień w prostym konkursie. Jak wiadomo sponsor już się wycofał , nie bez powodu , bo aktywność jest naprawdę słaba , a ilość użytkowników niewystarczająca. Można powiedzieć , że dobra praca administratorów nie zwracała się.
Stąd moja prośba , abyście zapraszali znajomych , pisali na portalach społecznościowych , może ma ktoś grupę na fb , gdzie można wypromować forum. Jeśli jest coś co zachęciło by Was do większej aktywności piszcie swoje propozycje

Przypominam, że do końca roku 8,88 euro bezdepozytu do 888winbet dla naszych użytkowników

RAZEM ROZKRĘĆMY TO FORUM
   DOBRO WRACA Wink
NASA
Moderator
Moderator

Liczba postów : 20
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Re: APELACJA

Pisanie by ZIBI89 on Nie 31 Gru - 7:18

Jestem tutaj krótko a widzę również potencjał w tym forum. Za ten konkurs co został już zakończony macie odemnie ogromny (w). - W głowie mi się to nie mieści, że zorganizowaliscie tak bardzo dobry konkurs dla społeczności. Oczywiście również forum będę starał się polecać w miarę możliwości.

ZIBI89

Liczba postów : 3
FBPoints : 2

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kacper9006 on Nie 31 Gru - 11:29

Ja mam pytanie bo chce sie zapisac do konkursu ale w zadnym temacie nie mozna dodac posta, pisze ze tylko moderatorzy.

Kacper9006

Liczba postów : 50
FBPoints : 8

Powrót do góry Go down

Pisanie by marcin8576 on Nie 31 Gru - 12:12

U mnie wszystko ok
przed chwilą się zapisałem

marcin8576

Liczba postów : 8
FBPoints : 1

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Nie 31 Gru - 21:13

Forum nie ma sobie równych w tematyce bukmacherskiej także na pewno szepnę znajomym o was dobre słowo Smile

MichW

Liczba postów : 199
FBPoints : 114

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry