ForumBukmacherskiePol.com
Rozkład startów polaków  600a4010
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rozkład startów polaków

Go down

Rozkład startów polaków  Empty Rozkład startów polaków

Pisanie by hetman6 on Wto 6 Lut 2018 - 11:46

Myślę, że to podstawa aby pojawiła się taka rozpiska
7 LUTEGO (ŚRODA)


3:00, skoki narciarskie, sesja treningowa na skoczni normalnej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)
11:00, skoki narciarskie, sesja treningowa na skoczni normalnej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)

8 LUTEGO (CZWARTEK)

3:00, skoki narciarskie, sesja treningowa na skoczni normalnej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)
12:15, skoki narciarskie, seria próbna na skoczni normalnej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)
13:30, skoki narciarskie, kwalifikacje na skoczni normalnej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)

10 LUTEGO (SOBOTA)

08:15, biegi, bieg łączony 15 km K (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz)
11:00, short track, 500 m K (Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska)
11:10, saneczkarstwo, jedynki M (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz)
12:00, łyżwiarstwo szybkie, 3000 m K (Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska, Karolina Bosiek)
12:15, biathlon, sprint K (maksymalnie cztery, Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
12:20, skoki, seria próbna i konkurs na skoczni normalnej M (ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)

11 LUTEGO (NIEDZIELA)

03:00, narciarstwo alpejskie, zjazd M (Michał Kłusak)
07:15, biegi, bieg łączony na 30 km M (Maciej Staręga, Dominik Bury)
10:50, saneczkarstwo, jedynki M (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz)
12:15, biathlon, sprint M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)

12 LUTEGO (PONIEDZIAŁEK)

02:15, narciarstwo alpejskie, slalom gigant K (Martyna Gąsienica-Daniel)
11:10, biathlon, bieg pościgowy K (maksymalnie cztery, Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
11:50, saneczkarstwo, jedynki K (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk)
13:00, biathlon, bieg pościgowy M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)
13:30. łyżwiarstwo szybkie, 1500 m K (Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska)

13 LUTEGO (WTOREK)

03.30, narciarstwo alpejskie, superkombinacja M (jedna kwalifikacja dla kraju)
09:30, biegi narciarskie, sprint K i M, eliminacje (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz, Maciej Staręga, Dominik Bury)
11:00, short track, 500 m K (ew. Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska)
11:30, saneczkarstwo, jedynki K (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk)
12:00, łyżwiarstwo szybkie, 1500 m M (Zbigniew Bródka, Jan Szymański, Konrad Niedźwiecki)
12:00, biegi narciarskie, sprint K i M, finały (ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz, Maciej Staręga, Dominik Bury)

14 LUTEGO (ŚRODA)

02:15, narciarstwo alpejskie, slalom K (Maryna Gąsienica-Daniel)
07:00, kombinacja norweska, skoki indywidualne na skoczni normalnej M (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
09:45, kombinacja norweska, bieg na 10 km M (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
11:00, łyżwiarstwo szybkie, 1000 m K (Natalia Czerwonka)
12:00, skoki narciarskie, sesja treningowa na skoczni dużej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)
12:05, biathlon, bieg indywidualny K (maksymalnie cztery, Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
12:20, saneczkarstwo, dwójki M (Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski)

15 LUTEGO (CZWARTEK)

03:00, snowboard, cross M (Mateusz Ligocki)
03:00, narciarstwo alpejskie, supergigant M (Michał Kłusak)
05;30, snowboard, cross M, finały (ew. Mateusz Ligocki)
07:30, biegi narciarskie, bieg na 10 km stylem dowolnym K (Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz)
12:00, skoki narciarskie, sesja treningowa na skoczni dużej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)
12:00, biathlon, bieg indywidualny M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)
13:30, saneczkarstwo, sztafeta (reprezentacja Polski)

16 LUTEGO (PIĄTEK)

02:00, snowboard, cross K (Zuzanna Smykała)
04:15, snowboard, cross K, finały (ew. Zuzanna Smykała)
07:15, biegi narciarskie, bieg na 15 km stylem dowolnym M (Maciej Staręga, Dominik Bury)
12:00, skoki narciarskie, seria próbna na skoczni dużej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)
13:30, skoki narciarskie, kwalifikacje na skoczni dużej (Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Stefan Hula, Maciej Kot, Piotr Żyła)

17 LUTEGO (SOBOTA)

03:00, narciarstwo alpejskie, supergigant K (Maryna Gąsienica-Daniel)
10:30, biegi narciarskie, sztafeta 4x5 km K (reprezentacja Polski)
11:00, short track, 1500 m K (Magdalena Warakomska)
12:15, biathlon, bieg masowy K (maksymalnie cztery, Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
13:30, skoki narciarskie, konkurs na skoczni dużej (ew. Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Stefan Hula, Maciej Kot, Piotr Żyła)

18 LUTEGO (NIEDZIELA)

02:15, narciarstwo alpejskie, slalom gigant M (jedna kwalifikacja dla kraju)
12:00. łyżwiarstwo szybkie, 500 m K (Kaja Ziomek)
12:05, bobsleje, dwójka M (Mateusz Luty/Grzegorz Kossakowski)
12:15, biathlon, bieg ze startu wspólnego M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)

19 LUTEGO (PONIEDZIAŁEK)

02:00, łyżwiarstwo figurowe, pary taneczne (Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew)
12:00, łyżwiarstwo szybkie, 500 m M (Artur Nogal, Piotr Michalski, Artur Waś)
12:15, bobsleje, dwójka M (Mateusz Luty/Grzegorz Kossakowski)
13:30, skoki narciarskie, konkurs drużynowy na skoczni dużej (reprezentacja Polski)



20 LUTEGO (WTOREK)

02:00, łyżwiarstwo figurowe, pary taneczne (Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew)
11:00, short track, 1000 m K (Magdalena Warakomska] short track), 500 m M (Bartosz Konopko)
11:00, kombinacja norweska, skoki indywidualne na skoczni dużej (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
12:15, biathlon, sztafeta mieszana (reprezentacja Polski)
13:45, kombinacja norweska, bieg na 10 km (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)

21 LUTEGO (ŚRODA)

02:15, narciarstwo alpejskie, zjazd K (Maryna Gąsienica-Daniel)
09:00, biegi narciarskie, sprinty drużynowe K i M (reprezentacja Polski)
11:00, biegi narciarskie, sprinty drużynowe K i M, finały (reprezentacja Polski)
12:00, łyżwiarstwo szybkie, wyścig drużynowy K (reprezentacja Polski)



22 LUTEGO (CZWARTEK)

02:15, narciarstwo alpejskie, slalom M (Michał Jasiczek, Michał Kłusak)
04:00, snowboard, slalom gigant równoległy K (Weronika Biela, Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz)
08:30, kombinacja norweska, skoki drużynowe na skoczni dużej (reprezentacja Polski)
11:00, short track, 1000 m K (ew. Magdalena Warakomska), 1000 m M (ew. Bartosz Konopko)
11:20, kombinacja norweska, sztafeta 4x5 km (reprezentacja Polski)
12:15, biathlon, sztafeta K (reprezentacja Polski)



23 LUTEGO (PIĄTEK)

03:00, narciarstwo alpejskie, kombinacja K (Maryna Gąsienica-Daniel)
03:30, narciarstwo dowolne, ski cross K (Karolina Riemen-Żerebecka)
05:15, narciarstwo dowolne, ski cross kobiet, finały (ew. Karolina Riemen-Żerebecka)
06:30, narciarstwo alpejskie, kombinacja K (Maryna Gąsienica-Daniel)
11:00, łyżwiarstwo szybkie, 1000 m M (Konrad Niedźwiecki, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski)



24 LUTEGO (SOBOTA)

01:30, bobsleje, czwórka M (Mateusz Luty/Grzegorz Kossakowski/Łukasz Miedzik/Krzysztof Tylkowski)
04:00, snowboard, slalom gigant równoległy K (ew. Polki)
06:00, biegi narciarskie, bieg na 50 km stylem klasycznym M (Maciej Staręga, Dominik Bury)
12:00, łyżwiarstwo szybkie, bieg masowy K (Magdalena Czyszczoń)
12:00, łyżwiarstwo szybkie, bieg masowy M (Konrad Niedźwiecki)

25 LUTEGO (NIEDZIELA)

01:30, bobsleje, czwórka M (Mateusz Luty/Grzegorz Kossakowski/Łukasz Miedzik/Krzysztof Tylkowski)
07:15, biegi narciarskie, bieg na 30 km stylem klasycznym K (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz)
hetman6
hetman6

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 198
FBPoints : 109

Powrót do góry Go down

Rozkład startów polaków  Empty Re: Rozkład startów polaków

Pisanie by MichW on Wto 13 Lut 2018 - 19:56

Ciężkie igrzyska. Jak zdobędziemy 2-3 medale to chyba trzeba będzie uznać to za sukces.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

Rozkład startów polaków  Empty Re: Rozkład startów polaków

Pisanie by verno on Sro 14 Lut 2018 - 14:59

Trzymać kciuki Smile

verno

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 21
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com