ForumBukmacherskiePol.com
Anglia niższe ligi - Page 6 Betsso13

Anglia niższe ligi

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Anglia niższe ligi

Pisanie by wilu1103 on Wto 20 Lut 2018 - 7:56

First topic message reminder :

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie 26 Maj 2019 - 14:50, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : wstawianie tabeli live w pierwszym poście)
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 471
FBPoints : 134

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by andrzejszwedzki on Sob 28 Wrz 2019 - 14:56

W 1 lidze Angielskiej zagraja dzisiaj przeciwko sobie druzyny Sanderlandu i Milton Keynes Dons.Dla obu zespolow jest to dziesiate spotkanie.Dotychczas Sanderland wygral cztery z nich,cztery zremisowal i jedno przegral,Milton,cztery wygral i piec przegral.Ta statystyka,na dzisiejszego faworyta wskazuje druzyne Sanderlandu i ja sie z tym zupelnie zgadzam.Ogolnie jest zespolem bardziej doswiadczonym,ktory czesto goscil w Premieship.Przejzalem dla pewnosci,tez statystyke bezposrednich pojedynkow tych druzyn,wyrazna przewaga Sanderlandu,na piec ostatnich,piec zwyciestw.W takiej sytuacji nie mam cienia watpliwosci co do tego zwyciestwa.Pamietac tez trzeba,ze Sanderland jest w tym spotkaniu gospodarzem,ten atut potrafi w pelni wykorzystac.Odkad pamietam,Sanderlan u siebie wygrywal z duzo silniejszymi rywalami.Jest to moja ocena a jak bedzie,czas pokaze.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 2293
FBPoints : 433

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by andrzejszwedzki on Pon 7 Paź 2019 - 12:33

Bolton-Blackpool  07.10.2019/21:00
typ:1x
kurs:2,24
forbet
Anglia 1 liga Bolton (23)-Blackpool (5) Ogolnie zespol Boltonu stawia sie na przegranej pozycji w tym spotkaniu.Mozna rzeczywiscie powiedziec,ze faworytem jest Blackpool,biorac pod uwage pozycje druzyn w tabeli ale to wcale nie odzwierciedla wydarzen na boisku.Bolton jest ostatni w tabeli,to fakt,ta druzyna dodatkowo ma minusowe punkty karne nalozone przez zarzad,sytuacja wiec jest delikatnie mowiac niekomfortowa,byc moze jest tez kandydatem do spadku,nie znaczy to,ze dzisiaj musi przegrac spotkanie.Zwroccie uwage na wyniki dotychczasowych pojedynkow Boltonu.tylko jeden mecz przegrany u siebie z liderem,Ipswich Town,pozostale remisy.Ta druzyna wysoko przegrywala ale na wyjazdach.Ja bym nie przekreslal szans na dobry wynik z Blackpool.Jeszcze jedna cenna uwaga,Bolton grajac u siebie,nie traci wiecej jak jedna bramke a wiec typ na mala ilosc goli w meczu,tez jest wskazany.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 2293
FBPoints : 433

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Powrót do góry