ForumBukmacherskiePol.com
Liga Typerów   - regulamin i dyskusja. - Page 11 Gifefb10

Liga Typerów - regulamin i dyskusja.

Strona 11 z 26 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Next

Go down

Liga Typerów   - regulamin i dyskusja. - Page 11 Empty Re: Liga Typerów - regulamin i dyskusja.

Pisanie by totalnybet on Pon 11 Cze 2018 - 21:08

Sprawdź sobie jak to wygląda na kompie a wygląda strasznie
Nie kopiuj w takim razie tylko pisz cały tekst
totalnybet
totalnybet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 50
FBPoints : 18

Powrót do góry Go down

Liga Typerów   - regulamin i dyskusja. - Page 11 Empty Re: Liga Typerów - regulamin i dyskusja.

Pisanie by totalnybet on Pon 11 Cze 2018 - 21:12

Myślę też, że wyskakiwanie z tego typu tekstem do administracji wcale nie poprawia Twojej sytuacji
Liga Typerów   - regulamin i dyskusja. - Page 11 Qweret10
totalnybet
totalnybet

Powrót do góry Go down

Pisanie by ney11 on Pon 11 Cze 2018 - 21:20

Nie bede sie płaszczył tez , bo za głupia czcionkę chce juz odejmować punkty czyli praktycznie wykluczyć z konkursu , bez ostrzeżenia

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 627
FBPoints : 63

Powrót do góry Go down

Pisanie by gibsoon on Pon 11 Cze 2018 - 21:32

Przecież dostałeś już wcześniej ostrzeżenie.
Bez przesady z tym płaszczeniem. Mam wrażenie, że kilku osobom na tym forum brakuje trochę dystansu do siebie a jak ktoś zwróci uwagę to ujma na honorze.
gibsoon
gibsoon

Ostrzeżenie : wulgaryzmy - następnym razem 25%
Liczba postów : 162
FBPoints : 74

Powrót do góry Go down

Pisanie by skowron on Pon 11 Cze 2018 - 21:37

Chłopaki wystarczy kliknąć ostatnią ikonę w meni edycji wiadomości jak już wspomniał @MichW i nawet po wklejaniu nie będzie takich jaj.
Jak wklejasz to patrz żeby nie było podświetlone czy wyróżnione ustawienie wyrównania tekstu do prawej,środka itd.
Też kiedyś miałem z tym problem na innym forum do momentu, aż ktoś mnie uświadomił.

skowron

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 416
FBPoints : 388

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Pisanie by ney11 on Pon 11 Cze 2018 - 21:37

Zwrocil uwagę tylko bez ostrzeżenia

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.

Powrót do góry Go down

Pisanie by skowron on Pon 11 Cze 2018 - 21:39

@fbmod napisał:@ney11 otrzymujesz ostrzeżenie
- nie musisz w typach ustawiać size na 18
- nie przestrzegasz regulaminu (w temacie z wynikami nie chcę widzieć, żadnych wpisów od tego jest temat regulamin i dyskusja)
- jeżeli zostałeś pominięty lub twoje punkty zostały błędnie naliczone to najpierw pisz do moderatora konkursu @Astekbet
@ney11
Naprawdę nie otrzymałeś ostrzeżenia?

skowron

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Pisanie by ney11 on Pon 11 Cze 2018 - 21:45

Nie musze , ale zabronione nie jest 
Nie chce mi sie dyskutować juz o tym ,  jak odejmie punkty to poprostu out z konkursu , nie bede płakać

Ostatnio zmieniony przez ney11 dnia Wto 12 Cze 2018 - 11:53, w całości zmieniany 1 raz

ney11

Powrót do góry Go down

Pisanie by skowron on Pon 11 Cze 2018 - 21:48

No to wielka strata Smile
Mniejsza konkrecja czyli większe szanse dla reszty heheh
Myślę, ze takim szantażem emocjonalnym to nikogo nie przekonasz.
Przecież to Ty możesz coś wygrać a nie oni.
Zwrócono ci już raz uwagę to się stosuj  i po sprawie. Teraz wywiązała sie z tego jakaś bezsensowna dyskusja.

skowron

Powrót do góry Go down

Pisanie by Astekbet on Pon 11 Cze 2018 - 21:52

Witam wszystkich.
Widzę, ze aktywność w temacie ruszyła, szkoda tylko, że w tym kierunku.
Mam nadzieję, że uda mi się przekonać @Admin aby punkty zostały zliczone zgodnie z typowaniem.
Proponuje na przyszłość jednak stosować się do zaleceń Administratorów czy Moderatorów.

Support

Zaufanie : Support bukmacher
Liczba postów : 273
FBPoints : 283

Powrót do góry Go down

Pisanie by mazik on Wto 12 Cze 2018 - 6:53

@BozenkaS Zanim zaczniesz oddawać typy w konkursie to zapisz się do konkursu. Na chcwilę obecną nie będziesz miała podliczanych punktów.

Liczba postów : 1045
FBPoints : 165

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Wto 12 Cze 2018 - 23:06

Myślę że nie ma co się burzyć bo to jednak było twoje niedopatrzenie, a tym bardziej że chyba jeszcze punktów tobie nie odjęli. Wink

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Liczba postów : 5283
FBPoints : 194

Powrót do góry Go down

Pisanie by ney11 on Wto 12 Cze 2018 - 23:32

Niedopatrzenie , bo na telefonie wszystko normalnie wyglada , dlatego nie wiedziałem o co chodzi wogole , ale widzialem juz jak to wyglada na kompie i wiem co robic na przyszłość 
Nie ma co drążyć , co zrobią to zrobią

ney11

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Sro 13 Cze 2018 - 8:31

Przecież napisałem Tobie w odpowiedzi na PW, że nie masz o co się martwić. Ale na przyszłość za jakieś złośliwości w kierunku kogokolwiek z administracji będziemy wyciągać konsekwencje. 
Jak dostajesz ostrzeżenie czy jakąś uwagę to na przyszłość dopytaj jak nie wiesz o co chodzi.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1786
FBPoints : 506

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by totalnybet on Sro 13 Cze 2018 - 17:15

Proponuje w meczu Portugalia - Hiszpania stawiać na tych pierwszych.
Hiszpanie dzisiaj zwolnili trenera z powodu podpisania kontraktu z Realem M.
Jak na mój gust to czysty debilizm robić taki numer na dzień przed Mundialem.
totalnybet
totalnybet

Powrót do góry Go down

Strona 11 z 26 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Next

Powrót do góry