ForumBukmacherskiePol.com

Nice I Liga

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: Nice I Liga

Pisanie by ATR on 11/10/2018, 10:43

@boywer napisał:Podobna sytuacja jak była na początku sezonu z Kiełbem,który tez spokojnie mogłby grac w ekstraklasie a wybrał Termalicę,być moze jakies poza sportowe wartości wchodzą w grę.
Wg mnie akurat Kiełb jest po prostu słaby, zagrał kilka przyzwoitych meczów w poprzednich latach i długo na tym "jechał". Potem w Lechu nie sprawdził się. Szczególnie jego próby dryblingu z przekładaniem nóg nad piłką wyglądały kabaretowo Smile

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 817
FBPoints : 401

Powrót do góry Go down

Pisanie by boywer on 11/10/2018, 10:44

Ogolnie z tego co czytałem jakiś czas temu to Nieciecza to bardzo dobry klub do gry,niezła pensja,fajna baza i spokojne trenowanie dlatego sporo graczy wybiera własnie ten kierunek.
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 456
FBPoints : 21

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by ATR on 11/10/2018, 11:36

Właśnie wygląda na to że aż za dobrze. Presja kibiców minimalna, cisza, spokój, zarobki bardzo dobre... Czy się stoi czy się leży.....

ATR

Powrót do góry Go down

Pisanie by boywer on 11/10/2018, 12:39

Dlatego moze i wyników za bardzo nie ma,presja ze strony kibiców praktycznie żadna,spadek odbył się bez większego echa.
boywer

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 11/10/2018, 18:52

Pewnie kibice się nie spodziewali że dojdą do 1 ligi a co dopiero do ekstraklasy także 1 liga wydaje się być dla nich dobrym miejsce. Jak dalej będą tak się rozwijać to być może z czasem znowu zawitają do Ekstraklasy.

MichW

Liczba postów : 5013
FBPoints : 266

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 11/10/2018, 19:05

Według mnie odnosili wyniki ponad stan przez ostatnie lata. Gdyby fuksem awansowali do 1 ligi i tam co rok się męczyli to pewnie nikt by nie dyskutował o tym dlaczego tak słabo grają.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by ATR on 11/10/2018, 20:57

Myślę przede wszystkim właściciele nie znają się na piłce. Dyrektorem sportowym był tam chyba ktoś z rodziny. Menadżerowie to zauważyli, podłączyli się pod klub ściągając tabuny przede wszystkim przeciętnych Słowaków. Mało tego po spadku skład niewiele się zmienił.

ATR

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 12/10/2018, 00:43

Cóż raczej niedużo ludzi mających w Polsce wpływy w piłce się na niej za dobrze nie zna. Mimo wszystko wolę ludzi którzy się nie znają, ale jednak potrafią słuchać innych. No może coś z tego jeszcze będzie. Wink

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by ATR on 15/10/2018, 14:29

Dariusz Dudek został trenerem GKS Katowice. Umowę podpisano do 30 czerwca 2020. Co by nie mówić o wynikach Zagłębia ich mecze w tym sezonie z reguły nudne nie były. Trudno powiedzieć jak będzie w Katowicach bo tam jest specyficzna sytuacja.

ATR

Powrót do góry Go down

Pisanie by boywer on 15/10/2018, 15:06

W Katowicach od ładnych pary lat sytuacja ma się tak że aspirują do awansu,skład w miarę dobry a nic z tego nie wychodzi.Dudek szybko znalazł klub i to bardzo szybko,nie zdziwiłbym się jakby wczesniej juz był dogadany.
boywer

Powrót do góry Go down

Pisanie by ATR on 18/10/2018, 19:28

Dotychczasowy trener Stomilu Olsztyn Kamil Kiereś rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron. Nazwisko jego następcy ma zostać ogłoszone w piątek.

Kiereś był szkoleniowcem pierwszoligowca od 21 grudnia 2017 roku. 

Ze Stomilu odchodzi również drugi trener zespołu Andrzej Orszulak.

ATR

Powrót do góry Go down

Pisanie by ATR on 18/10/2018, 19:32

Obrońca Stali Mielec Leândro otrzymał polskie obywatelstwo.

34-letni zawodnik urodzony w Brazylii w tym sezonie zagrał w trzech meczach I ligi.

Ja i kibice Stali również w różnych komentarzach dziwią się że nie ma miejsca w składzie. Może technicznie to nie jest wirtuoz ale za to szybkość i wytrzymałość na najwyższym poziomie - przynajmniej tak było w Górniku - i do tego ta asysta w Warszawie do Bonina wrzucona przeze mnie w Najlepszych akcjach:)

ATR

Powrót do góry Go down

Pisanie by ATR on 19/10/2018, 13:54

Piotr Zajączkowski został nowym trenerem Stomilu Olsztyn, zastępując na stanowisku Kamila Kieresia, który wczoraj rozwiązał swój kontrakt z klubem.

Asystentami Zajączkowskiego będą Adam Zejer i Sylwester Czereszewski. Trenerem bramkarzy pozostanie Sylwester Wyłupski.

ATR

Powrót do góry Go down

Pisanie by ATR on 24/10/2018, 10:24

Jeśli dziś Stomil zapunktuje to GKS będzie już na ostatnim miejscu. Tu jednak sytuacja odwrotna niż w Górniku. Kibiców mało - nawert jak byli na najwyższym szczeblu - ale finanse na bardzo dobrym poziomie. Problem w tym że opieranie składu na 35-letnim Wawrzyniaku, dwójce która niedawno spadła z hukiem z Górnikiem - Śpiączce i Piesiu, dwójce niechcianej w przeciętnym Zagłębiu - Woźniaku i Błądzie - to był wyjątkowy optymizm.

ATR

Powrót do góry Go down

Pisanie by kaminskim on 24/10/2018, 13:19

Ciekawe czy Termalica odbije się w końcu wyżej, bo Sandecja raczej się spodziewała spadku i już daje rade od samego początku..
kaminskim

Liczba postów : 100
FBPoints : 96

Powrót do góry Go down

Pisanie by boywer on 24/10/2018, 14:05

Termalica pewnie na wiosnę przyatakuje Smile jestem  ciekaw gdyby taki ŁKS awansował to jego stadion byłby dopuszczony do gry w ekstraklasie?
boywer

Powrót do góry Go down

Pisanie by kaminskim on 24/10/2018, 14:13

Rycerze wiosny? Przed awansem do eklapy raczej byli rycerzami jesieni i tracili na ostatniej prostej awans
kaminskim

Liczba postów : 100
FBPoints : 96

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 24/10/2018, 14:46

Zawsze ŁKS może poprosić Widzew o udostępnienie stadionu. Smile Pewnie mało realne ale alternatywę mają.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 24/10/2018, 14:54

Rakow Czestochowa-LKS
typ:2
kurs:4,20
bet365
Analiza:
Wsrod dzisiejszych meczy 1 ligi w Polsce,najciekawiej zapowiada sie pojedynek lidera klasyfikacji,druzyny Rakowa z Czestochowy i LKS Lodz.Obydwie druzyny od dlugiego czasu pozostaja bez porazki.Mnie osobiscie fascynuje gra Lodzkiej druzyny,uwazam ze jej forma rosnie.Aktualnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli,ma na swym koncie 24 punkty,w porownaniu Rakow ma ich 29.W statystykach tego sezonu lepiej prezentuje sie lider,ktory dotychczas wygral osiem spotkan,piec zremisowal i tylko jedno przegral.LKS wygral siedem meczy,trzy zremisowal i cztery przegral ale to ta druzyna,jak juz wspomnialem gra coraz lepiej,Rakow juz nie prezentuje tak doskonalej formy jak na poczatku sezonu.Ale sa to tylko moje osobiste odczucia.Powiem tak,wierze w dzisiejsze zwyciestwo LKS ale po bardzo wyrownanym meczu,ja ta druzyne w przyszlym sezonie widze w Ekstraklasie i nie ukrywam,ze mocno ja dopinguje.

andrzejszwedzki

Liczba postów : 1321
FBPoints : 1196

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 24/10/2018, 14:56

Odra Opole-Warta Poznan
typX
kurs:3,72
bein
Analiza:
Wsrod dzisiejszych spotkan 1 ligi Polskiej bardzo mnie inspiruje pojedynek,Odry Opole z Warta Poznan.Zarowno eksperci jak i kursy bukmacherskie sugeruja zwyciestwo gospodarzy,czyli Odry Opole.Oczywiscie wynik jest do przyjecia,bo Odra w kilku ostatnich pojedynkach z Warta ma zdecydowanie dodatni bilans.Wygrala zdecydowanie dwa ostatnie mecze,u sieie i na wyjezdzie.Ponadto aktualnie w klasyfikacji generalnej,tez jest wyzej,z 20 punktami zajmuje dziewiate miejsce.W porownani Warta jest na 13 miejscu i ma 17 punktow.Te porownania rzeczywiscie moga wskazywac na wygrana Odry Opole ale zauwazmy,ze Warta Poznan aktualnie chyba notuje wzwyzke formy.To jest moje osobiste spostrzezenie poparte zreszta czterema ostatnimi meczami bez porazki.Czy aby napewno,w takiej stuacji,Odra jest faworytem i czy jest w stanie pokonac Warte? Moim zdaniem nie,ja uwazam,ze to spotkanie bedzie bardzo wyrownane i zakonczy sie remisem,lto wie moze nawet bezbramkowym.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 28/10/2018, 13:04

Chojniczanka-LKS
typ:2
kurs:2,88
bwin
Analiza:
Na zakonczenie 1 ligi w Polsce,LKS Lodz zagra na wyjezdzie z Chojniczanka.Wybralem do oceny to spotkanie bo jestem przekonany,ze Lodzianie odniosa zwyciestwo.Jest ono konieczne by druzyna ta przeskoczyla Sandencje Nowy Sacz i zajela fotel wicelidera.Okazja jest wysmienita bo Chojniczanka nie gra najlepiej i napewno do ogrania.Ta druzyna dotychczas wygrala piec spotkan,siedem zremisowala i trzy przegrala ale trzeba powiedziec,ze dwa poprzednie mecze przegrala w slabym stylu.LKS z kolei wygral dotychczas siedem meczy,cztery zremisowal i cztery przegral ale ma za soba serie spotkan bez porazki no i priorytet przed soba.Moim zdaniem LKS juz na tyle dojrzal by w przyszlym sezonie zagrac w Ekstraklasie.Nie ukrywam,ze kibicuje tej druzynie.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry