ForumBukmacherskiePol.com
 BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha 088-0013

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

Go down

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Empty BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

Pisanie by Valencia on Czw 8 Mar 2018 - 7:37

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha - Kolejka 1

01.04. 16:00 BATE Smolevichi STI
01.04. 16:00 Din. Minsk Zhodino
01.04. 16:00 Gomel Slutsk
01.04. 16:00 Gorodeja Dnepr Mogilev
01.04. 16:00 Isloch Minsk Krumkachy
01.04. 16:00 Luch Minsk FC Minsk
01.04. 16:00 Neman Vitebsk
01.04. 16:00 Soligorsk Brest
Valencia
Valencia

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 179
FBPoints : 140

Powrót do góry Go down

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Empty Re: BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

Pisanie by wilu1103 on Sob 10 Mar 2018 - 14:59

BATE - Brest (Superpuchar)

BATE

Kurs: 1.73
1xbet

Rozgrywek o Super puchar Białorusi pomiędzy zespołami FC BATE Borisov i FC Dynamo Brest. Ja w tym meczu proponuje typ na zwycięstwo zespołu FC BATE Borisov. Kurs na takie zdarzenie to 1.73, a proponuje go nam Bettson. Mecz rozpocznie się o godzinie 14.30 czasu polskiego na stadionie neutralnym w Mińsku. Faworytem tego meczu jest zespół FC BATE Borisov. Fakt, że liga białoruska nie rozpoczęła jeszcze swoich rozgrywek i tak naprawdę nic nie wiemy, ale oba zespoły rozegrały w tym roku po 2 mecze towarzyskie i tak BATE 1 raz wygrało i 1 raz przegrało. Ich rywale 2 razy grali i 2 razy przegrali z tym, ze zespół ten grał z rywalami mocniejszymi według mnie niż BATE. Ja pisząc ten typ kierowałem się tym, że BATE w tym kraju dominuje nad rywalami. Do tego patrzyłem na ich wspólne mecze i tych pojedynków było 45. Z tego padło tylko 4 remisy i 6 razy wygrywał zespół FC Dynamo Brest. Pozostałe 35 meczów wygrało BATE
wilu1103
wilu1103

Liczba postów : 467
FBPoints : 130

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Pon 28 Maj 2018 - 18:05

FC BATE Borisov - FC Isloch

Powyżej 2.5 bramki

Kurs: 1.74 1xbet

Zdecydowanymi faworytami tego pojedynku są gospodarze, którzy zdobyli do tej pory komplet punktów w lidze - wygrali 8/8 spotkań, w którym strzelili 13goli, a stracili zaledwie 1. Ich dzisiejszy przeciwnik plasuje się na 11 pozycji, a ich średnia zdobywanych pkt na mecz wynosi dokładnie 1. Do tej pory strzelili 5 a stracili 8 goli. W meczach Bate na ich stadionie pada sporo bramek, w 5 ostatnich takich przypadkach padło aż 15 bramek, co daje średnią 3 goli na mecz - czyli liczby bramek jaka nas jak najbardziej zadowala. W spotkaniach wyjazdowych Isloch w 3 z 5 ostatnich spotkań padł over 2.5 bramki. Goście potrafią zagrać dobrą piłkę, szybko zdobyć bramkę co pozwala na bardziej ciekawe spotkania. Gospodarze kilka dni temu przegrali w finału pucharu Białorusi z Brest 2-3 i nie wykluczone, że będą chcieli dziś sobie postrzelać i przedłużyć swoją serię zwycięstw w lidze. Z drugiej strony zespół z Mińska na pewno nie podda się bez walki i liczę tutaj po cichu na ich bramkę, co zdecydowanie zwiększy szansę mojej propozycji. W ostatnich dwóch bezpośrednich spotkaniach obu ekip dwa razy wygrał Bate w stosunku 2-1, dziś taki wynik przyjmę z otwartymi ramionami.
wilu1103
wilu1103

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Pon 11 Cze 2018 - 10:14

Luch Minsk - Neman
Neman
Kurs: 2.18   ASTEKBET, 1XBET, 1XBIT, BetWinner, 22bet

Wracam do analiz dotyczących Piłki Nożnej. Dziś zostaną rozegrane 2 spotkania w ramach 11 kolejki Białoruskiej ekstraklasy. Na analizę wybrałem spotkanie Minska z Nemanem Grodno. Neman bardzo dobrze zaczął tegoroczny sezon, po 10 kolejkach plasuje się w ligowej tabeli na miejscu nr 5 ze stratą 2 punktową do 3 miejsca, które daje prawo gry w europejskich pucharach. Luch Mińsk to drużyna która raczej będzie walczyła do końca o ligowy byt,aktualnie plasuje się na miejscu nr 11 z przewagą tylko 2 punktową nad miejscami spadkowymi. Drużyna z Grodna w delegacji w tym sezonie rozegrała 4 spotkania, aż 3 z nich wygrała, były to spotkania z Gomelem,Islochem oraz Torpedo, remis zanotowali w meczu z Slustskiem, a więc z drużyną która jest w górnej części tabeli. Luch Mińsk przed własną publicznością w tym sezonie rozegrał już 6 spotkań, aż 3 z nich przegrał - były to mecze z Dinamem Minsk,Slutskiem oraz Vitebskiem - czyli przegrywali z drużynami z topu. Natomiast nie przegrali min z drużynami o zbliżonym potencjale - Gorodeja oraz Dnepr M. Neman po serii zwycięstw zanotował porażkę w 10 kolejce przegrywając z Soligorskiem u siebie 0:1, dziś dobra szansa na rehabilitację, Luch w ostatniej kolejce przegrał 1:0 na wyjeździe z drużyną Gomel. Obie drużyny w ostatnich latach nie grały ze sobą w lidze.
wilu1103
wilu1103

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by aciu100 on Sro 26 Cze 2019 - 17:29

dzisiaj o godzinie 17:30 w pucharze bialorusi sputnik podejmie bate borysov i jest to 1/16 finalu.goscie to wielokrotny mistrz kraju a gospodarze to klub z drugiej ligi bialoruskiej ktory gra znakomicie w swojej lidze, na 9 ostatnich meczy maja tylko 2 porazki a reszte zwyciestw.Z racji tego ze czesto faworyt w pucharze a zwlaszcza mistrz ligi grajac na wyjezdzie ze slabsza druzyna odpuszcza spotkanie.Jednak bate powinno wygrac to spotkanie ale ja stawiam tutaj ze obie druzyny zdobeda bramke a kurs jest 1.90

aciu100

Liczba postów : 634
FBPoints : 11

Powrót do góry Go down

Powrót do góry