ForumBukmacherskiePol.com

x-bet.co bonus 250 euro

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: x-bet.co bonus 250 euro

Pisanie by wpozel on 18/7/2018, 17:57

Z całym szacunkiem ale co mi da zweryfikowanie konta w danej chwili jeśli po,nawet pozytywnej,weryfikacji tego dnia,zaloguję się dzien lub dwa później z IP z którego ktoś klika miesięcy wcześniej już ktoś tam zakładał konto lub się logował. Znowu mają prawo skonfiskować pieniądze? Przecież to jakaś paranoja. Jakie ja mam możliwości i czas za każdym logowaniem dowiadywać się najpierw jakie mi przypadło akurat IP i jeszcze potem u bukmachera czy już ktoś takiego nie miał?

wpozel

Ostrzeżenie : Próba oszustwa.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 15
FBPoints : 12

Powrót do góry Go down

Pisanie by wpozel on 18/7/2018, 18:05

Albo,i tu już w ogóle robi się jakaś tragikomedia,ktoś PO mnie zakłada konto z takiego adresu jak wcześniej ja-bo mu sie akurat trafił. I co? Wspóldzielone IP,konfiskata środków,wszystko zgodne z regulaminem.

wpozel

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iglo on 18/7/2018, 18:09

To, że pierwsze zarejestrowane konto może korzystać z bonusów a kolejne są traktowane jako " łowcy bonusów"
W takim przypadku na Twoim koncie nikt nie anuluje bonusu i wygranych.

Iglo

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 170
FBPoints : 110

Powrót do góry Go down

Pisanie by wpozel on 18/7/2018, 21:12

Z tego co mi przysyłają wcale takie optymistyczne założenie nie wynika,no chyba że mi google coś źle tłumaczy. Nawet wręcz przeciwnie,support tej firmy jasno wskazuje na zakaz używania tego samego ip przez dwie różne osoby podczas korzystania z ich strony. oto przykładowy cytat:
As it is clearly stated in our terms and conditions: https://x-bet.co/terms-and-conditions each person is only allowed to have one account for one IP. Since both of the accounts have been spotted using the same IP address and using active bonus for the first deposit it is considered as a multi accounting and bonus hunting

wpozel

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 19/7/2018, 00:50

Tłumacz sobie każde słowo osobno bo na moje oko to słabo rozumiesz to co oni piszą.

W tym co zacytowałeś jest napisane: każda osoba może mieć tylko jedno konto na jedno IP a nie że różne osoby nie mogą korzystać z ich strony z tego samego ip.

Z tego co dalej podają to na twój adres IP zostały założone 2 konta na każdym był użyty bonus za pierwszy depozyt.

Spróbuj im wytłumaczyć że masz zmienne/dynamiczne IP i zweryfikuj konto. Jeżeli jest tak jak mówisz to te drugie konto robione na inną osobę może być zweryfikowane wtedy byś miał podkładkę że inne dane adresowe są u ciebie a inne u tamtej osoby.

Sezon 2017/18 (do 30.07): NBA (od 14.03): 112  ++   62  ---  (64%) Pozostałe typy 149  ++  107  ---  11 ZWROTÓW (58%)

MichW

Liczba postów : 4565
FBPoints : 262

Powrót do góry Go down

Pisanie by wpozel on 19/7/2018, 10:10

Tłumaczę w google translate.
Próbuję wiele dni ale przysyłają mi wciąż tą samą formułkę z regulaminu. Cała historia zaczęła się od tego,że wysłałem skany i odpisali mi "verification rejected". Czy tamto inne jest zweryfikowane to nie wiem ale zapytam. 
Nie mam swojego adresu IP. Znalazłem strone twojeip.wp.pl która pokazuje jakie jest aktualnie ip i co dwa,trzy dni niektóre się powtarzają. Częsciej w PLAYu który mam w domu ale też i w PLUSie w firmie.

wpozel

Powrót do góry Go down

Pisanie by supertyp on 19/7/2018, 10:20

Ja korzystam od kilku z Redbull Mobile czyli tak naprawdę Play i nigdy nie było problemów.
Dlatego dziwi mnie ta sytuacja.
A jaki to majątek ugrałeś, że bukmacher miałby Ci nie wypłacić ?
supertyp

Liczba postów : 23
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on 19/7/2018, 11:02

Tak naprawdę to patowa sytuacja,bo obie strony tu mają rację.Bukmacher oczywiscie działa według regulaminu (jedno IP na jednego usera itd.) i to jest zrozumiałe a ty jesteś w znacznie gorszej sytuacji bo jezeli zakladałes jedno konto to nie udowdnisz im ze rzeczywiście tak jest a na słowo to raczej nie uwierzą.
Oczywiście wszystko to działa na twoją niekorzyść.
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Liczba postów : 925
FBPoints : 34

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 19/7/2018, 14:11

Faktycznie jeżeli odrzucili skany to brak dobrej woli z ich strony choć oczywiście w takim przypadku mają prawo niestety tak postąpić.

Ciężko coś więcej doradzić w takiej sytuacji. Kiedyś miałem podobną sytuację na innym buku i skończyło się pozytywnie, ale tylko dlatego że support okazał się być wyrozumiały.

Jak się nie uda to napisz priv do admina (po napisaniu 15 postów). Ma swoje kontakty u bukmacherów więc powinni w końcu Ci pomóc a nie wklejać cytaty z regulaminu.

Sezon 2017/18 (do 30.07): NBA (od 14.03): 112  ++   62  ---  (64%) Pozostałe typy 149  ++  107  ---  11 ZWROTÓW (58%)

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by wpozel on 19/7/2018, 17:06

Ugrałem tam ponad 500 eur. Obiektywnie nie jest to może powalająca kwota ale ten x-bet to mój pierwszy bukmacher z jakim mam do czynienia i w jakim założyłem konto więc tym bardziej przykra dla mnie sytuacja. Nie chciało się tyłka ruszyć i płacic 12% to mam piękny początek przygody z bukmacherką. Może przynajmniej dzięki mojej krzywdzie ktoś inny się uchroni przed taką sytuacją.

wpozel

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iglo on 19/7/2018, 17:11

Jak na razie jesteś pierwszą taką osobą w x-bet i do tego trzeba przyznać, że wina trochę po obu stronach. U ciebie z braku wiedzy a u buka brak chęci.
Polecam w takim razie ci Astekbet   gram tam dwa lata bez weryfikacji i wiele razy wypłacałem na ecopayz wypłaty w kilka sekund, maksymalnie do 5 minut.
Zdecydowanie odradzam za to betwinner ale znacie sytuację bo była opisywana w odpowiednim temacie. Jak widzę już pierwsze kroki administracja podjęła bo banery zniknęły z forum.

Iglo

Powrót do góry Go down

Pisanie by ANZELMO on 19/7/2018, 20:03

ach te szczęście nowicjusz i 500e na koncie... bo się marzy nie chce płacić piękna historia

ANZELMO

Liczba postów : 70
FBPoints : 35

Powrót do góry Go down

Pisanie by wpozel on 20/7/2018, 12:21

Teraz zanim założę,nawet w Astekbet,to poproszę taką firmę o informacje na maila,że mogę grac ze zmieniającym się adresem IP,i że nikt mi wygranych nie zabierze. Jeszcze spróbuję poprosić Admina o pomoc,gdy już będę mógł i to juz chyba jedyna nadzieja na pozytywny finał tej dziwnej historii.
Do postu powyżej się nie będę odnosił...zawsze się ktoś taki trafi w erze anonimowych forów w internecie.

wpozel

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iglo on 20/7/2018, 12:49

@wpozel no nie wiem czy @Admin będzie chciał Ci pomóc. Masz konto na forum od kilku dni a Twoja aktywność ogranicza się tylko do załatwienia swojej sprawy. Aktywność w innych tematach czy działach jest zerowa.

Iglo

Powrót do góry Go down

Pisanie by wpozel on 20/7/2018, 17:43

Zdaję sobie z tego sprawę. Niestety moja jakakolwiek styczność z tematyką poruszaną tu,na forum,zaczęła się pechowego 13 lipca od rejestracji na omawianej tu stronie więc nie tworzę nic nie wnoszących postów w innych działach tylko cierpliwie opisuję moją przygodę licząc,że finalnie byc może zainteresuje ona Admina.

wpozel

Powrót do góry Go down

Pisanie by wpozel on 25/7/2018, 09:35

No niestety juz kilka dni nie odpisują nawet na maile. Pozostało mi tylko poprosić o pomoc Admina,a jesli to nic nie da pogodzić się z utratą pieniędzy.

wpozel

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 1/8/2018, 18:12

Po raz kolejny to jednak gracz okazał się nie do końca uczciwy a nie bukmacher.
@wpozel masz odblokowane konto jednak tylko do momentu zlecenia wypłaty dokonanego depozytu.
Na mój gust to i tak duża ugoda jak na zaistniałą sytuacje.
Po dokonaniu wypłaty oba konta zostają zablokowane.
W ramach wyjaśnienie dowody na multikonto są zbyt twarde. To samo IP i adres rejestracji, na obu kontach ewidentnie grała ta sama osoba i stawiała na te same dyscypliny i te same opcje, nawet stawki za jakie gracz grał wskazują na jedną osobę.

Jak już też ustaliliśmy nawet mnie kilka razy wprowadziłeś w błąd (oszukałeś)
- kont nie jest zarejestrowane z naszych linków  (lub jak wcześniej ustaliliśmy pierwsze konto było zarejestrowane z linku więc drugie nie zostało już zaliczone)
- nie jest też prawdą jak twierdziłeś, ze to twój pierwszy bukmacher. 
- Nie będę teraz rozstrzygał czy to Twój starszy brat, matka, ciotka  czy pies.
- na forum również otrzymujesz obniżoną rangę zaufania do minimum. Jeszcze jeden  podobny numer i wylatujesz z forum.
Admin
Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1650
FBPoints : 369

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by piwek on 1/8/2018, 18:30

No to nie ładnie tak kłamać kolego. To było dziwne, że nikt wcześniej nie zgłaszał skarg na bukmachera a Ty z takim hitem wyskoczyłeś.
piwek

Liczba postów : 85
FBPoints : 54

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 1/8/2018, 19:05

Mistrz cwaniactwa, żeby nie użyć mocniejszych słów. Zawracać wszystkim tyłek licząc że admin od razu przyzna Ci rację a i tak bukmacher poszedł po raz kolejny graczowi na rękę pomimo ewidentnego oszustwa.  Evil or Very Mad

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on 1/8/2018, 19:11

Dokładnie poszli mu na rękę na maxa a w sumie nie powinni nawet depozytu oddać.Jeszcze wymyslał jakies dynamiczne IP ze ma a to zwykłe multikonto haha co za ludzie
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Liczba postów : 925
FBPoints : 34

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 1/8/2018, 20:30

Panowie najgorsze jest to, że niefortunnie zbieg okoliczności sprawił, że trafiliśmy na urlop managera x-bet.co
Napisałem pierwszą  wiadomość  jak przeczytałem opisywany problem z bukmacherem około 2 tygodnie temu. Nie otrzymywałem odpowiedzi, więc nabrałem podejrzeń, że opisywana sprawa ma miejsce i bukmacher jest nie fer.  Wysłałem kilka kolejnych wiadomości oraz usunąłem  banery z forum i dalej cisza.
Dwa dni temu agent x-bet odpisał i od ręki zabrał się za wyjaśnianie sprawy. Dzisiaj spędziłem jakieś 3 godziny na wyjaśnieniach i okazuje się, że to nie bukmacher okazał się oszustem tylko gracz.

Mało tego bukmacher  chcąc wyjaśnić tą sytuacje i odzyskać zaufanie chciał wypłacić całą kwotę dla gracza jednak pozostawił podjęcie decyzji nam. Moja decyzja była taka aby zwrócić tylko stawkę i następnie zablokować obydwa konta gracza. Naraziłem  forum na straty zdejmując banery i hiperłącze oraz w jednej z wiadomości nazwałem agenta oszustem. 

Stanęliśmy jak zwykle  po stronie gracza nie mając z tego nic. Zawsze staramy się pomagać naszym użytkownikom.

Nie podejmiemy się już więcej takiego zadania jeżeli użytkownik zarejestruje się na forum  tylko w celu uzyskania pomocy. Od teraz aby skorzystać z pomocy Administracji należy posiadać konto na forum minimum miesiąc i napisać co najmniej 200 postów.
Admin
Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1650
FBPoints : 369

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by tigertyp on 1/8/2018, 20:45

@wpozel napisał:Sprawdziłem co to jest to IP i wychodzi,że ja nawet w ogóle swojego nie mam tylko "dynamic IP" i za każdym razem jak włączam komputer mam inny. Więc jak ktoś mógł się logować z mojego? Nie rozumiem też jak to jest,że się tu tą firmę poleca lub chociaż nie ostrzega przed nią skoro mogą sobie ot tak ukraść czyjeś pieniądze. Czyli co? To są po prostu oszuści i nie da się juz nic a nic zrobić?
Na czerwono mój ulubiony fragment.
Masz internet w plusie Smile  Brawo TY

tigertyp

Liczba postów : 192
FBPoints : 99

Powrót do góry Go down

Pisanie by tigertyp on 1/8/2018, 20:47

Pewnie dlatego, ze nikogo nie zrobiła w ciula Smile
Jak to jest, że na tym forum taka osoba nie otrzymała jeszcze bana Smile  Można się zapytać idąc tropem @wpozel

tigertyp

Powrót do góry Go down

Pisanie by piwek on 1/8/2018, 22:10

A my się dziwimy, że porządne firmy bukmacherskie często nas olewają i wykluczają z bonusów nie tylko bez depozytu ale i tych od depo
piwek

Liczba postów : 85
FBPoints : 54

Powrót do góry Go down

Pisanie by tigertyp on 2/8/2018, 17:08

Ewidentnie widać, że ma coś na sumieniu bo nawet nie próbuje teraz wyjaśnić. Dla mnie zachował się koleś jak buc i powinien zostać usunięty z forum. Mało tego to jak dla mnie zachowaliście się zbyt łaskawie przekazując prośbę o wypłatę  nawet części kasy. Za taką propagandę i antyreklamę bukmachera to powinni mu jeszcze od siebie dowalić za zniesławianie.

tigertyp

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry