ForumBukmacherskiePol.com
Trustly - Page 3 088-0013

Trustly

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Trustly - Page 3 Empty Trustly

Pisanie by MichW on Pią 13 Kwi 2018 - 20:18

First topic message reminder :

Mam pytanie do osób które miały styczność z tym pośrednikiem płatności.

Chciałem sobie wpłacić kasę do betssona jako że pusto było na ecopayz postanowiłem wybrać trustly. Kasę z banku pobrało (data przelewu na dzisiaj, nie idzie anulować), a na buku pusto. Chat buka mówił że dostałem jakiś limit na natychmiastowe wpłaty i żeby kontaktować się z trustly, a u trustly podane jest w termasach info że to odbiorca jest odpowiedzialny za płatność. Kiedyś zdarzyło mi się skorzystać z trustly i problemu nie było ale jak to możliwe że teraz nagle nie można wpłacać natychmiastowo?

Chciałem wysłać potwierdzenie przelewu na chat buka, ale już tacy pomocni nie byli i każą czekać aż kasa dojdzie czyli pewnie zejdzie parę dni jak nie dłużej.

Dla mnie to dziwna sprawa jak buk oferuje taką metodę płatności to powinno iść natychmiastowo a nie czekać ruski rok na kasę, to nie średniowiecze.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5283
FBPoints : 194

Powrót do góry Go down

Trustly - Page 3 Empty Re: Trustly

Pisanie by marcinfks69 on Nie 3 Mar 2019 - 8:02

W moim przypadku nigdy nie miałem problemów  z Trustly , wpłaty zawsze Instant , wypłaty zazwyczaj na kolejny dzień

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 105
FBPoints : 100

Powrót do góry Go down

Pisanie by ledeni on Sro 6 Mar 2019 - 23:29

Zleciłem wypłatę z Unibet na Trustly. Mój bank (mBank) zablokował możliwość otrzymania pieniędzy... Miał ktoś z Was taką sytuację?

ledeni

Liczba postów : 73
FBPoints : 40

Powrót do góry Go down

Pisanie by ziutek11113 on Pon 15 Kwi 2019 - 20:35

Panowie dziwna sytuacja  w środę zleciłem wpłatę do unibet przez trustly z mBanku i do teraz nie ma kasy na koncie unibet, ciągle tylko piszą że kasa dojdzie ale nie wiedzą kiedy, a w unibet pisali ze w piątek będzie , pozniej że w poniedziałek, a teraz już ze nie wiedzą kiedy, ktoś też ma taki problem?
Podobno są jakieś limity  ale miało być w ciągu 2 dni roboczych a już jest 4 dzień roboczy :/

ziutek11113

Liczba postów : 24
FBPoints : 10

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Pon 15 Kwi 2019 - 23:15

Temat przerabiany wiele razy więc wystarczy prześledzić cały wątek.
Z drugiej strony dlaczego niektórzy tak bardzo bronią się przed korzystaniem z ecopayz.
wilu1103
wilu1103

Liczba postów : 464
FBPoints : 127

Powrót do góry Go down

Pisanie by ziutek11113 on Pon 15 Kwi 2019 - 23:48

@wilu1103 napisał:Temat przerabiany wiele razy więc wystarczy prześledzić cały wątek.
Z drugiej strony dlaczego niektórzy tak bardzo bronią się przed korzystaniem z ecopayz.
[size=37]Czytałem cały wątek i nie miał nikt takiej sytuacji żeby pieniądze wsiąkły na tyle dni . [/size]
EcoPayz[size=37] mam zamiar korzystać ale muszę zweryfikować.[/size]
[size=37]Ciekawe czy kasa jutro się pojawi czy nadal nic   zaczyna to być irytujące  czuję się jakby ktoś mnie okradł . [/size]

ziutek11113

Liczba postów : 24
FBPoints : 10

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry