ForumBukmacherskiePol.com
Betsson bonus powitalny - Page 3 Media210
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Betsson bonus powitalny

+18
Bartosz Róg
Rosana1977
arti1
Janowski
krym
bestia
Barti80
Michalski1988
terorysta
gibsoon
mazik
Brunobet
Niskiziom
grankin824
Piotr Dolny
MichW
Iglo
NASA
22 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Betsson bonus powitalny - Page 3 Empty Betsson bonus powitalny

Pisanie by NASA Sob 14 Kwi 2018 - 15:02

First topic message reminder :

Kliknij w BETSSON i odbierz bonus do 1200 PLN


         Image hosted by servimg.com


[*]1. Oferta jest dostępna tylko dla graczy dokonujących swojej pierwszej wpłaty od 16.03.2021 godz. 16:00.
[*]2. Nagrody z tej promocji są dostępne tylko dla graczy zarejestrowanych z polskim adresem.
[*]3. Oferta podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy z nich to zakład bez ryzyka do 150 PLN, drugim jest bonus 50% od depozytu do 1200 PLN.
[*]4. Wszystkie etapy muszą zostać wykonane po kolei: etap 1, etap 2.
[*]5. Ta oferta jest ważna tylko raz na jednego klienta, jeden adres IP lub jedno gospodarstwo domowe.
[*]Etap 1. Zakład bez ryzyka do 150 PLN
[*]1. Aby otrzymać zakład bez ryzyka, należy jednorazowo wpłacić minimum 60 PLN. Zakłady bez ryzyka zostaną wypłacone następująco:
[*]


Pierwsza wpłataZakład bez ryzyka
300 PLN lub więcej150 PLN
200 PLN – 299,99 PLN100 PLN
100 PLN – 199,99 PLN75 PLN
60 PLN – 99,99 PLN40 PLN
Mniej niż 60 PLNZakład bez ryzyka nie przysługuje

[*]2. Aby zobaczyć zakład bez ryzyka, należy udać się do sekcji zakłady i wybrać swoją selekcję klikając na jej kurs.
[*]3. Aby wykorzystać zakład bez ryzyka, należy zaznaczyć pole na kuponie.
[*]4. Na koncie gracza musi znajdować się kwota, która jest konieczna do pokrycia stawki zakładu bez ryzyka. Na przykład, do postawienia zakładu bez ryzyka 40 PLN, na koncie musi się znajdować minimum 40 PLN, aby go wykorzystać.
[*]5. Tylko zakłady postawione za prawdziwe środki kwalifikują się do wykorzystania zakładu bez ryzyka.
[*]6. Zakład bez ryzyka jest dostępny na wszystkie dyscypliny sportu i musi zostać wykorzystany w ciągu 30 dni od momentu dokonania pierwszej wpłaty.
[*]7. Jeżeli zakład jest przegrany, wtedy cała kwota zakładu bez ryzyka zostanie zwrócona, bez dodatkowych wymogów obrotu.
[*]8. Zakład bez ryzyka musi zostać użyty w całości na jednym kuponie. Nie możesz podzielić zakładu bez ryzyka na kilka kuponów. Należy złożyć zakład za dokładną kwotę zakładu bez ryzyka. zakłady systemowe nie są objęte promocją.
[*]9. Wygrane netto (wygrana minus stawka) z zakładu bez ryzyka zostaną wypłacone jako bonus.
[*]10. Bonus (wygrane z zakładu bez ryzyka) należy obrócić minimum trzy (3) razy po kursie wydarzenia min. 2.00. Zakłady systemowe, zakłady zawarte za pomocą opcji "Zbuduj Zakład", "Bezpieczne AKO", rozliczone przy użyciu funkcji Cash-out nie wliczają się do promocji.
[*]11. Aby środki bonusowe zostały przekształcone w prawdziwe środki, należy spełnić wymogi obrotu w ciągu 14 dni.
[*]12. Środki bonusowe, które nie zostały przekształcone w prawdziwe środki po 14 dniach, zostaną anulowane.
[*]13. Zablokowane środki i środki bonusowe muszą zostać obrócone w zakładach.
[*]Etap 2. Bonus od depozytu 50% do 1200 PLN
[*]1. Gracz może skorzystać z bonusu 50% od depozytu tylko po zakończeniu pierwszego etapu. Jeśli pierwszy depozyt będzie zbyt niski, aby otrzymać nagrodę z pierwszego etapu, Gracz nie może skorzystać z bonusu od depozytu. Gracz dokonujący drugiej wpłaty może dostać maksymalny bonus od wpłaty 50%, nawet do 1200 PLN. Maksymalnie możesz aktywować bonus 1200 PLN po wpłacie minimum 2400 PLN.
[*]2. Aby odebrać bonus, gracz musi przejść do zakładki "Bonusy" i wybrać opcję wpłaty z bonusem, lub odebrać bonus w trakcie dokonywania wpłaty.
[*]3. Jeśli z pewnych powodów graczowi nie uda aktywować bonusu, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta – przed rozegraniem wpłaconych środków. Bonus może zostać aktywowany manualnie, ale tylko, gdy środki są wciąż dostępne na koncie.
[*]4. Minimalna wpłata aktywująca bonus to 40 PLN.
[*]5. Bonus może zostać wykorzystany tylko w Zakładach (nie będzie dostępny na innych produktach).
[*]6. Kwota bonusu musi zostać obrócona w Zakładach co najmniej 12 razy w przeciągu 10 dni zanim możliwa będzie jego wypłata lub przeniesienie do innego produktu. Bonus należy obrócić po następujących kursach:
[*]- zakłady pojedyncze - minimalny kurs zdarzenia 2.00;
[*]- zakłady akumulacyjny - każdy kurs składowy min. 1.50;
[*]- zakłady systemowe, zakłady zawarte za pomocą opcji "Zbuduj Zakład", "Bezpieczne AKO", rozliczone przy użyciu funkcji Cash-out nie wliczają się do promocji.
[*]7. Wpłata zostanie zablokowana w bonusie. Wypłata środków będzie niemożliwa do momentu spełnienia warunków obrotu.
[*]8. Przykładowo – jeśli wpłacisz 200 PLN, dostaniesz bonus w wysokości 100 PLN. Na Twoim koncie dostępne będzie 300 PLN. Do obrotu będzie co najmniej 1200 PLN (oznacza to, że musisz zagrać za 1200 PLN lub więcej po odpowiednich kursach, aby uwolnić wszystkie środki).
[*]9. Bonus może zostać wykorzystany zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo. Gracz będzie miał 10 dni na spełnienie warunków obrotu. Jeśli tego nie zrobi, bonus, jak i wszystkie wygenerowane wygrane zostaną anulowane.
[*]10. Po dokonaniu drugiej wpłaty gracz otrzyma dodatkowo 100 darmowych spinów na grę Starburst. Wszystkie darmowe spiny ważne są przez 3 dni od momentu dodania ich do konta gracza.
[*]11. Kolejność wykorzystania środków: prawdziwe pieniądze, środki bonusowe.
[*]12. Po aktywowaniu drugiego bonusu gracz otrzyma dodatkowo 100 darmowych spinów na grę Starburst. Wszystkie darmowe spiny ważne są przez 3 dni od momentu dodania ich do konta gracza.
[*]13. Wszystkie wygrane z darmowych spinów muszą zostać obrócone 25 razy w ciągu 3 dni w Kasynie Betsson, zanim możliwa będzie ich wypłata lub wykorzystanie w innych produktach. Wygrane z darmowych spinów, które nie zostaną obrócone w ciągu 3 dni, wygasną.
[*]14. Jeśli użytkownik anuluje swój bonus, straci zarówno bonus, jak i wszystkie wygrane zdobyte za jego pomocą.
[*]Ogólne warunki i zasady oferty
[*]1. Betsson zastrzega sobie prawo do zażądania od każdego klienta dostarczenia niezbędnych dokumentów, a także do rozmowy z każdym klientem wedle własnego uznania, przed dodaniem do konta gracza jakiegokolwiek bonusu, Darmowego zakładu, zakładu bez ryzyka lub innej oferty.
[*]2. Każdy oferowany przez nas bonus może zostać wykorzystany tylko jeden raz przez każdego klienta, wliczając w to jedno konto na adres IP, komputer lub urządzenie, kartę kredytową/debetową, konto bankowe, numer telefonu lub gospodarstwo domowe.
[*]3. Oferujemy promocje w dobrej wierze graczom, którzy korzystają z naszych usług w celach rozrywkowych. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania lub usunięcia dostępu gracza do tych gier w przypadku podejrzenia nadużycia oferty, a także w stosownych przypadkach do zamknięcia konta użytkownika dopuszczającego się nadużycia oferty ze skutkiem natychmiastowym. W przypadku zamknięcia konta użytkownika dopuszczającego się nadużycia oferty, Betsson nie jest zobowiązany do pokrycia kosztów wszelkich strat poniesionych przez gracza w dowolnych grach ani zwrotu wysokości wszelkich sald na koncie użytkownika. Nadużycie obejmuje, ale nie ogranicza się do korzystania z oprogramowania i/lub otwierania wielu kont. W przypadku stwierdzenia nadużycia Betsson zachowuje prawo do konfiskaty wszystkich wygranych i środków pozostawionych na koncie/kontach klienta.
[*]4. Wszystkie oferty promocyjne w Betsson są przeznaczone dla graczy rekreacyjnych i/lub jako dowód uznania dla naszych graczy, dlatego też Betsson zastrzega sobie prawo, wedle własnego uznania do ograniczenia udziału w całości lub części jakiejkolwiek promocji oferowanej przez Betsson.
[*]5. Oprócz powyższych zasad obowiązują również ogólne Betsson.
NASA
NASA

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 316
FBPoints : 244

Powrót do góry Go down


Betsson bonus powitalny - Page 3 Empty Re: Betsson bonus powitalny

Pisanie by remikhuby Sob 28 Mar 2020 - 8:23


Od betsson fajna promocja

Oferta specjalna na Esport
Na Twoim koncie znajduje się specjalna oferta na Esport! Wpłać jednorazowo co najmniej 500 PLN i odbierz zakład bez ryzyka o wartości 160 PLN ważny na Esport. Wykorzystaj go na Rozgrywki Counter Strike, League of Legends, FIFA i wiele innych!

remikhuby

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 3
FBPoints : 5

Powrót do góry Go down

Betsson bonus powitalny - Page 3 Empty Re: Betsson bonus powitalny

Pisanie by gandziaar Sob 28 Mar 2020 - 9:40

Różne kwoty każdy może otrzymać, ja mam informację o zakładzie bez ryzyka w wysokości 40 PLN za wpłatę stówki. 

Oprócz tej promocji Betsson przygotował też oferte na dzisiejszą galę FAME MMA,
Fame MMA - podkręcony kurs i kasa za walki!
Już tej soboty odbędzie się kolejna edycja freakowej gali Fame MMA! Postaw przedmeczowo 40 PLN na dowolne wydarzenie z tej walki (min. kurs 1.5) i zgarnij 10 PLN za każde KO/TKO i poddanie podczas gali. Dodatkowo, nowi gracze mogą postawić na zwycięstwo Najmana z Bestią po kursie 5.00.

gandziaar

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 364
FBPoints : 395

Powrót do góry Go down

Betsson bonus powitalny - Page 3 Empty Re: Betsson bonus powitalny

Pisanie by bestia Pią 10 Kwi 2020 - 10:49

Dziś miałem mały problem z wypłatą z Betsson. Powód logowanie się przez VPN co dziwne
bo domena Betsson jest blokowana. Dlatego korzystajcie przynajmniej w trakcie realizacji z domeny z cyferką z przodu jak ktoś nie wie jaka jest obecnie to widzę że jak klikam na forum w betsson lub baner po prawej to bez VPN działa.


Poniżej wiadomość od betsson


Betsson bonus powitalny - Page 3 Qaz10
bestia
bestia

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 326
FBPoints : 19

Powrót do góry Go down

Betsson bonus powitalny - Page 3 Empty Re: Betsson bonus powitalny

Pisanie by radasdj Wto 29 Gru 2020 - 10:05

W takim razie może kilka słów na temat Betsson czyli solidnego bukmachera, kasyna i pokera aczkolwiek trochę zapomnianego w PL.
W latach 2007-2017 Betsson funkcjonował w Polsce jako bukmacher, a także operator kasyna online i pokera online. Betsson może nigdy nie miał takiej rozpoznawalności, jak Bet365 i Bet-at-home, ale w środowisku typerów jest znanym bukmacherem. W przeszłości sponsorował Piotra Gruszkę i Agatę Mróz – reprezentantów Polski w siatkówce. Przed Euro 2016 w kampanię promocyjną zaangażował byłego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski, Jacka Gmocha.

Betsson jest solidną marką bukmacherską, a także pokerową. Do dziś logo Betsson pojawia się przy okazji wielu turniejów pokera „na żywo”.

radasdj

Zaufanie : 50%
Liczba postów : 49
FBPoints : 39

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
>
Image hosted by servimg.com