ForumBukmacherskiePol.com
===>DARMOWY ZAKŁAD 150 pln> ===> BONUS 400 PLN===>CASHBACK 200PLN

Szwecja

Go down

Szwecja

Pisanie by MichW on Czw Maj 03 2018, 18:35

MECZ: Malmo FF - Djurgarden
TYP: Malmo  (w)
KURS: 1,76
BUKMACHER: fortuna

Malmo średnio weszli w sezon jednak u siebie wydają się wyglądać na mocnych. Remis z liderem i pewna wygrana z Brommajkoparna (mam nadzieję że dobrze napisałem). Parę dni temu Djurgarden ograło Malmo aż 3:0 jednak tamtejsza liga jest tak wyrównana że możemy się dzisiaj spodziewać rewanżu.

MichW

Ostrzeżenie : prowadzenie dyskusji nie na temat - parady bramkarskie.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 1585
FBPoints : 56

Powrót do góry Go down

Re: Szwecja

Pisanie by wilu1103 on Czw Maj 24 2018, 10:23

Dalkurd FF - IF Elfsborg

IF Elfsborg (ah+0) wygra

Kurs: 2.15 Astekbet

Szwedzka Allsvenskan   dzisiaj o godzinie 19.00 mamy pojedynek pomiędzy ekipami Dalkurd FF (15) – IF Elfsborg (14). Gospodarze to młody klub utworzony w 2004 roku, przede wszystkim w celu integracji młodzieży Kurdyjskiej zamieszkującej w Szwecji. Na początku nikt nie marzył o zaszczytach ale z czasem klub awansował i teraz jest w najwyższej klasie rozgrywkowej. Szczerze mówiąc przed sezonem spodziewano się, ze będzie to najsilniejsza ekipa z pośród tych które awansowały, ale rzeczywistość szybko zweryfikowała ich możliwości. Do tej pory maja bilans 1-1-7 bramki 10-18. Jedyna wygrana jeszcze na początku sezonu na własnym boisku z Ostersund. Tutaj dodatkowo mają problemy ze składem, bo dwaj ważni zawodnicy sa zawieszeni . Chodzi o Simon Strand’a i Abdulaziz Demircans’a pierwszego bramkarza zespołu, a Andrew Stadler i Alexander Ekblad sa kontuzjowani. Elfsborg w ostatnich pięciu latach zawsze meldował się w czołówce ligi. Sześć razy zdobywali mistrzostwo kraju, ostatni raz w 2012, wiec jest sporym zaskoczeniem ze do tej pory maja bilans 1-3-5. Strzelili też tylko 7 goli. Delikatnym usprawiedliwieniem jest fakt, ze zagrali w tym czasie ze wszystkimi ekipami z pierwszej szóstki ligi. W ostatnich dwóch meczach, remisy z AIK i Geteborg i zebrali dobre recenzje. Wydaje się, że Elfsborg powoli dostosowuje się do nowego menedżera Jimmy'ego Thelina i mam nadzieję, ze to dzisiaj przyniesie komplet punktów i szczerze nie wiem dlaczego Dalkurd jest tutaj ustawiony jako faworyt.
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 348
FBPoints : 233

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Pon Maj 28 2018, 18:17

Eskiltuna - Norby

Eskiltuna wygra 2 połowe

Kurs: 1.82 1xbet

Moja pierwsza propozycja na Poniedziałek to typ z zaplecza ligi Szwecji. Mamy jutro 3 spotkania w Superettan z godziny 19:00. Ja wybieram z dostępnej listy spotkanie spadkowicza AFC Eskilstuna vs Norrby. W tym spotkaniu faworytem według bukmacherów są gospodarze. Ja również gram w ich stronę. Ostatnio co prawda w dwóch meczach u siebie podzielili się punktami ale jutro wobec meczu ze słabsza z ekipa jestem myśli ze wygrają. Gram po wyższym kursie na 2 polowe odnośnie ich zwycięstwa ( wartość 1.82 w 1xbet). Bedzie to spotkanie 3 ekipy przeciwko 13-stej. Gospodarze maja bilans 5-3-1 15:5 18pkt na koncie . Ich strata to 2pkt do drugiego Falkenbergs i 4pkt do lidera Orgyte który ma mecz więcej na koncie. Norrby z bilansem 2-3-4 8:11. W ostatnim czasie spadkowicz z Allsvenskan 3 zwycięstwa i 2 remisy : kolejno 3-0 u siebie z Degerfors , 2-0 wygrana z Frej na wyjeździe , 2-2 u siebie z Varbergs , 1-0 z Gais w Goteborg i 1-1 u siebie z Gefle gdzie bramkę na wagę 3pkt stracili w 96 minucie z karnego. Goscie w odwrotnej sytuacji 3 porażki i 2 remisy: 1-2 z Jonkopings , 0-0 z Varnamo , 1-3 z Degerfors ,0-0 z Falkenbergs na wyjeździe oraz 0-1 u siebie z Helsingborgs. U siebie gospodarze jak na razie wynik 2-3-0 10:3 , goście w delegacji 1-3-0 4:2 . Mimo mocno remisowej postawy obu ekip jestem skłonny postawić na gospodarzy którzy jak dla mnie są lepsza ekipa z tej dwójki , do tego graja u siebie i wreszcie powinni potwierdzić swoja wyższość. Ryzykuje ze 2 polowa będzie zwycięską.
wilu1103

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Sob Cze 02 2018, 15:26

Degerfors - Värnamo

1-1 podwójna szansa

Kurs: 1.52 Astekbet

Na dzisiaj 1 analiza tradycyjnie z kategorii piłka nożna i wybieram się w podróż do Szwecji gdzie na poziomie Superettan odbędzie się 11 kolejka spotkań. Wybrałem wydarzenie, które zaplanowane jest o godz. 18:00 i zostanie rozegrane na Stora Valla w Degerfors. Na murawę wybiegną gracze miejscowego Degerfors i podejmie ekipę Värnamo. Wg bukmacherów zdecydowanym i naturalnym faworytem tego starcia jest ekipa gospodarzy i ja także bede szedł w ich kierunku. Na ten moment gospodarze zajmują 7 m-ce z dorobkiem 15 oczek i bilansem bramek 14 do 14. Goście sa w zupełnie innych nastrojach i zajmują ostatnia odległą 16-tą pozycje z 5 oczkami na koncie strzelając zaledwie 6 goli a stracili najwięcej razem z przedostatnią ekipą. tj 21 bramek i jak widać ich linia obrony pozostawia wiele do życzenia. Na wyjazdach grają fatalnie gdzie w 5-ciu meczach strzelili zaledwie 1 gola a stracili az 12 co ni wróży dobrze przed tym meczem i uważam, ze nie będą w stanie postawić się gospodarzom i zalicza kolejna przegrana. W ostatnich 5 bezpośrednich starciach co prawda wg statystyk Vanramo wyglądało lepiej ale to są tylko ostatnie dane które nie powinny miedz przełożenia. Stawiam na gospodarzy podwodna szansa po kursie 1.52 pln w Astekbet
wilu1103

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Czw Lip 05 2018, 18:48

Lider reprezentacji Szwecji - Andreas Granqvist przyszły sezon spędzi na drugim poziomie rozgrywek w Szwecji, w drużynie Helsingborgs IF.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on Czw Lip 05 2018, 20:18

To niezłe jaja,będzie grał w drugiej lidze? Gdzie on przeciez jest kapitanem reperezentacji,trochę to dziwne chyba że to jakiś ich wychowanek i chcę pomóc swojemu klubowi.
bmx34

Liczba postów : 836
FBPoints : 57

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Czw Lip 05 2018, 21:37

Urodził się w Helsingborgu i grał u nich w U19 więc można powiedzieć że to jego pierwszy poważny klub. Wrócił do nich jako wolny zawodnik. Pewnie nie było chętnych to wybrał z sentymentu niż miałby się tułać po niższych ligach.

MichW

Powrót do góry Go down

Powrót do góry