ForumBukmacherskiePol.com

2 w 1 na najlepsze mecze weekendu.

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Re: 2 w 1 na najlepsze mecze weekendu.

Pisanie by ultimateteam on 7/5/2018, 20:10

1 raz mi się zdarzyło. Nikogo nie pouczam, tylko nie rozumiem, że ktoś się czepia, skoro mod wyjaśnił sprawę i jest ok.
Jak ktoś mi pisze takie bzdety to mu odpowiadam żeby sobie wygooglował skoro nie zna znaczenia... Nie byłem dla nikogo niemiły, a moje wskazanie co do błędu kolegi było z dobrej woli, aby miał świadomość, że może nie otrzymać nagrody... i tak jej jak widać nie otrzymał, a powód widzę, że jest ukrywany ? ciekawe dlaczego, beznadzieja

ultimateteam

Liczba postów : 57
FBPoints : 13

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 7/5/2018, 20:17

Sam podałeś powód a teraz o niego pytasz?
Zastanów się bo to nie jest przypadek, ze wszędzie widzisz problem. Jakby otrzymał nagrodę to z pewnością też byś miał uwagi, że regulamin miał być nie do ruszenia.
Admin
Admin

Liczba postów : 1466
FBPoints : 262

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by ultimateteam on 7/5/2018, 20:27

Jak to sam podałem powód, skoro fbmod napisał wyraźnie i nawet wkleił screena, że koleś ma zaliczony typ i napisał od razu do niego PW, że się pomylił. Ja się do tego odniosłem, że wszystko gra i gratuluję zwycięzcom, a teraz nagle wbijasz i zmieniasz listę zwycięzców, ze względu na "ten powód".
Na końcu jeszcze robisz ze mnie winnego ? ahahaha rozwaliłeś system w tym momencie... dobra nie mam ochoty na dalsze przepychanki bo to nie ma żadnego sensu, a zarzucanie mi, że "wszędzie widzę problem" to już zostaw dla siebie.
Pisali już ludzie, że dobrze, że ktoś dopytuje czasem, aby mieć pewność, tutaj również chciałem kolesia uświadomić, że może mieć niezaliczony typ ( i jak się okazało miałem rację ) a ty obracasz kota ogonem i robisz ze mnie czepialskiego Very Happy
Dobra pozdrawiam i kończę narka

ultimateteam

Powrót do góry Go down

Pisanie by Piotr Dolny on 7/5/2018, 20:28

@ultimateteam napisał:1 raz mi się zdarzyło. Nikogo nie pouczam, tylko nie rozumiem, że ktoś się czepia, skoro mod wyjaśnił sprawę i jest ok.
Jak ktoś mi pisze takie bzdety to mu odpowiadam żeby sobie wygooglował skoro nie zna znaczenia... Nie byłem dla nikogo niemiły, a moje wskazanie co do błędu kolegi było z dobrej woli, aby miał świadomość, że może nie otrzymać nagrody... i tak jej jak widać nie otrzymał, a powód widzę, że jest ukrywany ? ciekawe dlaczego, beznadzieja
Oto jedna z Twoich wypowiedzi
"Wydedukować można było, ale zawsze lepiej dopytać, aby mieć 100 % pewności. Chyba po to jest forum, aby zadawać pytania jeżeli istnieje choć cień wątpliwości.
Niestety, ale zawsze musi znaleźć się ktoś kto będzie czepiał się bo inaczej nie będzie sobą."

Ewidentnie widać, że masz siebie na myśli.
Nie potrzebuje sprawdzać w google określeń które używam podczas wypowiedzi, ale proszę bardzo

samozwaniec «osoba, która bezprawnie przywłaszcza sobie jakiś tytuł, jakieś prawa» Jakim prawem zwracasz wszystkim w 80% swoich wypowiedzi uwagi skoro to ty jesteś główny prowodyrem szczeniackich zaczepek.

Jak widać nawet z Googlowaniem masz problemy.

Piotr Dolny

Liczba postów : 22
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 7/5/2018, 20:37

Przeginacie Panowie.
Gdzie wcześniej była podana lista zwycięzców i w którym momencie została zmieniona.
Wyniki zostały ogłoszone zgodnie z regulaminem.
Oboje otrzymujecie ostrzeżenie i BANA czasowego na 5 dni. Forum to nie jest śmietnik ani miejsce na leczenie własnych kompleksów.

Wiadomości z formularza trafiają do wszystkich administratorów oraz modów. Gdyby typ @ottd został przez nas edytowany i poprawiony to zostałby zaliczony, tak jednak się nie stało. Proponuje się nie wtrącać i nie wypowiadać na tematy o których nie macie pojęcia. Odpisałem do @ottd około 10 minut po otrzymaniu wiadomości, że typ nie zostanie poprawiony.
Za własne błędy należy ponosić odpowiedzialność.
Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by ultimateteam on 7/5/2018, 20:37

@Piotr Dolny
Z "googlowaniem" nie mam żadnych problemów, a z tego co widzę ty zaś w dalszym ciągu nie zrozumiałeś kim jest "samozwaniec".
Używasz jakichś określeń, nie znając ich sensu albo potrafiąc zastosować ich adekwatnie do sytuacji - nie mój problem...

Jakbyś nie pamiętał kolejności to ci przypomnę, że to ty się do mnie przyczepiłeś a nie ja do ciebie.
Problem masz i to ewidentnym skoro czepiasz się do mnie o to, że kolesiowi zwróciłem uwagę na zapisy w regulaminie by miał tę świadomość.
Trochę kultury i dobrego smaku jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

ultimateteam

Powrót do góry Go down

Pisanie by ultimateteam on 7/5/2018, 20:39

@Admin nie zachowuj się teraz jak atencjusz bo to śmieszne. Dopiero co ludzie pisali, że tworzysz sobie po 20 kont na forum i sam sobie odpisujesz. Patrząc na twoje zachowanie widać, że chyba mają rację.
Faktycznie te forum to jedna, wielka pomyłka Very Happy
Żegnam

ultimateteam

Powrót do góry Go down

Pisanie by ottd on 7/5/2018, 20:42

A wy co bawicie się w moich prawników ?
Czy ktoś was o to prosił?
Jest tak jak napisała administracja, otrzymałem info, że ten kupon nie zostanie poprawiony i nie będzie brany pod uwagę - fakt przeoczyłem wiadomość od Admina dlatego wstawiłem kupon na forum.
Zachowujecie się jak neandertalczyki.
Jeżeli ktoś może mieć coś do powiedzenia to chyba tylko ja a nie samozwańczy adwokaci hehehe Smile i poloniści za dychę.

ottd

Liczba postów : 3
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 7/5/2018, 20:50

@ultimateteam napisał:@Admin nie zachowuj się teraz jak atencjusz bo to śmieszne. Dopiero co ludzie pisali, że tworzysz sobie po 20 kont na forum i sam sobie odpisujesz. Patrząc na twoje zachowanie widać, że chyba mają rację.
Faktycznie te forum to jedna, wielka pomyłka Very Happy
Żegnam
Czyli już wiemy skąd jesteś Smile od bandy multikontowców Pilonków, Speciali itp. tak właśnie dlatego banuje osoby aktywne aby móc sam ze sobą pisać. Żaden problem wracaj sobie do zakompleksionych przyjaciół z db. Jak widać  jest tam kilku największych kombinatorów, których boli, że zostali wywaleni z forum za ciągłe przeginania. Nawet jak dostali 2-3 szanse i zdjęto im bana to dalej kombinowali.
Najbardziej nas bawi, że piszą tam głupoty a kilka minut później piszą na e-mail aby zdjąć im blokady, że już nie będą przeginali itd.
Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by netu91@ on 7/5/2018, 22:09

@ultimateteam napisał:To jednak ta osoba z kursem 30,53 nie zajęła 3-ego miejsca ? Jak to możliwe ? Smile
Z troski o uświadomienie faceta piszesz że mu się nie należy nagroda a następnie płaczesz że nie otrzymał
Hipokryta

netu91@

Liczba postów : 27
FBPoints : 11

Powrót do góry Go down

Pisanie by webmaster on 8/5/2018, 20:44

@ultimateteam gdyby ode mnie to zależało to byś otrzymał bana permanentnego. To ostatnie ostrzeżenie.
webmaster
Admin

Liczba postów : 63
FBPoints : 45

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry