ForumBukmacherskiePol.com
Boks  - Page 5 Media311

Boks

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Boks  - Page 5 Empty Boks

Pisanie by wilu1103 on Nie 27 Maj 2018 - 21:31

First topic message reminder :

Bez wątpienia Narodowa Gala Boksu rozczarowała kibiców zebranych na PGE Narodowym w Warszawie, jak i widzów przed telewizorami. Nawet pomimo tego, że swoje walki wygrali Artur Szpilka, Ewa Piątkowska i Izuagbe Ugonoh.

"Szpila" w walce wieczoru na punkty pokonał Alexandra Guinna. Polak na pewno nie był w najlepszej formie, ale pokazał, że do niej wraca i w kolejnym pojedynku powinien otrzymać znacznie lepszego rywala.
Wyrównaną konfrontację stoczyły Ewa Piątkowska i Maria Lindberg. Ostatecznie to Polka pozostała mistrzynią świata WBC. Również i tutaj potrzebny był werdykt punktowy. Dwóch sędziów wskazało na Polskę, a jeden widział remis.
O pojedynkach Izuagbe Ugonoh kontra Fred Kassi i Riharda Bigisa z Marcinem Najmanem lepiej zapomnieć. W walce boksera ze Szczecina mogliśmy oglądać tylko dwie rundy, gdyż po sześciu minutach walki kontuzję zgłosił Kassi. Jest to o tyle dziwne, że nie dostał żadnego mocnego ciosu, a skarżył się na to, że boli go głowa. "El Testosteron", który był współorganizatorem gali, zawiódł na całej linii. W jego walce nie działo się w zasadzie nic, a kontuzję zgłosił Polak
Ponadto Norbert Dąbrowski wypunktował Roberta Talarka, a Robert Świerzbiński po wyrównanym i niezłym pojedynku pokonał doświadczonego Rafała Jackiewicza.
Wyniki gali:
Karta główna (boks):
Artur Szpilka pok. Dominicka Guinna przez jednogłośną decyzję.
Ewa Piątkowska pok. Marię Lindberg przez większościową decyzję.
Izuagbe Ugonoh pok. Freda Kassiego przez TKO (przerwanie przez lekarza), runda 2., 3:00.
Rihards Bigis pok. Marcina Najmana przez TKO (przerwanie przez lekarza), runda 4.
Norbert Dąbrowski pok. Roberta Talarka przez jednogłośną decyzję.
Robert Świerzbiński pok. Rafała Jackiewicza przez większościową decyzję.
Karta wstępna:
MMA: Piotr Hallmann pok. Damiena Lapilusa przez TKO (zawodnik wypadł z ringu), runda 1.
K-1: Wendell Roche pok. Igora Kołacina przez TKO (niezdolność rywala), runda 3.
K-1: Łukasz Jarosz pok. Michała Wlazłę przez TKO (uderzenia), runda 2.
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 489
FBPoints : 154

Powrót do góry Go down

Boks  - Page 5 Empty Re: Boks

Pisanie by stawiamyrazem on Pon 18 Maj 2020 - 9:09

Dereck Chisora wierzy, że wielka gwiazda i były mistrz świata Władimir Kliczko wciąż mógłby zagrozić dzisiejszym mistrzom. Brytyjczyk zaprasza Ukraińca do powrotu do ringu.

Postaw
Kliczko przez blisko dekadę królował w bokserskich rankingach – mistrzem federacji IBF pozostawał od kwietnia 2006 roku do listopada 2015 roku – ale trzy lata temu zawiesił rękawice na kołku.

Jego karierę zakończył Anthony Joshua bijąc Ukraińca na Wembley. Była to druga porażka Władimira z rzędu, który 18 miesięcy wcześniej uległ Tysonowi Fury’emu.

Jednak pojawiły się pewne spekulacje dotyczące możliwego powrotu na ring Kliczki w momencie, gdy wyszło na jaw, że były mistrz zaproponował sparing przygotowującemu się do walki z Chisorą Oleksandrowi Usykowi.

Brytyjczyk uznał, że 44-latek powinien wrócić między liny i dodać rywalizacji kolorytu bijąc kilku poważnych pretendentów do walk mistrzowskich.

„Władimir jest dobrym pięściarzem i ciągle utrzymuje formę. Problem z nim polega na tym, mówiąc wprost, że nie wiem dlaczego on w ogóle przestał boksować” – zastanawia się Dereck.

„Wciąż mógłby wprowadzić sporo zamieszania w wadze ciężkiej. Jaki miał powód do odejścia na emeryturę? Nie rozumiem. Przegrał jedynie z Tysonem Furym i AJ-em, ale gdyby tylko zechciał wrócić, mógłby to z powodzeniem zrobić i wyrzucić z gry kilka nazwisk”.

Tymczasem kurs w 22BET oraz RABONA na triumf Fury’ego w ewentualnej walce z Joshuą wynosi 1.50, a na zwycięstwo Anthony’ego 2.50.

stawiamyrazem

Liczba postów : 169
FBPoints : 168

Powrót do góry Go down

Pisanie by stawiamyrazem on Wto 19 Maj 2020 - 10:25

Mikey Garcia (40-1, 30 KO) rozmawiał z obozem Manny'ego Pacquiao i twierdzi, że ekipa słynnego Filipińczyka jest zainteresowana batalią. Negocjację mają być kontyunuuowane.

Postaw
Garcia w swoim ostatnim pojedynku w lutym zeszłego roku pokonał byłego mistrza świata w dwóch dywizjach wagowych - Jessie'ego Vargasa.

To była dopiero druga walka 32-latka odkąd w 2019 roku przybrał na wadze. Jego wydajność była znacznie większa w porównaniu do jego pierwszego starcia w dywizji półśredniej przeciwko mistrzowi IBF i WBC Errolowi Spence'owi Jr. Ten z łatwością odprawił Mikeya.

Amerykanin, który posiadał tytuły w aż czterech kategoriach, chociaż przyznaje, że 41-letni Pacquiao ma w tej chwili inne opcje, to nie traci pewności, że to on dostanie szanse.

Garcia twierdzi, że rozmawiał z obozem Pac-Mana i weteran jest zainteresowany stoczeniem boju.

Mówi, że po blokadzie będzie kontynuował starania, aby zmierzyć się Pacquiao, mającym rekord 62-7–2, 39 KO.

"To jest walka, którą najbardziej bym się podjął” rzekł Garcia. "To byłaby przede wszystkim wspaniała walka i ekscytująca walka. Pacquiao to żywa legenda, przybywa, by walczyć, i jest najlepszy.

"Zdecydowanie kontynuowałbym rozmowy o wallce i chciałbym ją stoczyć. To tylko dodałoby do mojej spuścizny, żebym mógł dostać się na ring i konkurować z tym facetem.

"Przed moją walką z Jessie'm [Vargasem] rozmawialiśmy już z ekipą Pacquiao o walce. Byli na pokładzie i podobał im się ten pomysł" dodał Mikey.

Tymczasem rywalizujący w wadze piórkowej Carl Frampton w czerwcu zawalczy z Jamelem Herringiem. Kurs w 22BET, FEZbet oraz RABONA na wygraną Framptona wynosi 2.00, a na zwycięstwo Herringa 1.72.

stawiamyrazem

Powrót do góry Go down

Pisanie by stawiamyrazem on Sro 20 Maj 2020 - 12:52

Rywalizujący w wadze półśredniej Vergil Ortiz Jr. w odróżnieniu od reszty świata uważa, że Saul Canelo Alvarez nie musi po raz trzeci walczyć z Gennadijem Gołowkinem, ponieważ pokonał go już dwukrotnie.

Postaw
Ortiz Jr. najwyraźniej jest fanem Canelo (53-1-2 36 KO). Jego zdaniem Meksykanin nie ma nic do udowodnienia i nie musi toczyć trzeicej batalii z mistrzem wagi średniej IBF Gołowkinem (40-1-1, 35 KO).

Twierdzi, że Alvarez pokonał Kazacha w dwóch poprzednich walkach. Problem w tym, że jest on odosobniony i mało kto podziela jego opinię.

Podczas dwóch walk Gołowkin walczył z Canelo jak równy z równym, a momentami nawet go przewyższał, zwłaszcza w pierwszej - zakończonej kontrowersyjnym remisem.

Nie jest tajemnicą, że telewizyjny gigant - DAZN - chce, aby Canelo zmierzył się z Głowkinem po raz trzeci, podobnie jak fani. Po dwóch kontrowersyjnych decyzjach obaj pięściarze nadal mają sobie coś do udowodnienia.

Canelo jest o wiele młodszy od Gołowkina, a wciąż nie był w stanie go rozstrzygnąć jak na mistrza czterech dywizji przystało.

Świat boksu nie zgadza się z Ortizem Jr w sprawie dwóch walk Canelo-Gołowkin, a kibice uważają, że GGG został okradziony ze zwycięstwa w pierwszej walce w 2017 roku.

Rok później Canelo wygrał rewanż, ale dopiero po decyzji sędziowskiej. "Szczerze mówiąc, w tym momencie wiem, że Canelo go pokona” powiedział Vergil Ortiz Jr. dla Fino Boxing.

"Potencjalnie może go zatrzymać. GGG był potworem, lecz walczył z niższymi rywalami od siebie.

Kazach pokonał Daniela Jacobsa i zrobił to w lepszym stylu niż Canelo, co oznacaza, że teoria Ortiza Jr. nt. "niższego” rywala legła w gruzach. W ostatniej walce Gołowkin pokonał Siergieja Derewianchenko, który jest wschodzącą gwiazdą kategorii średniej.

Canelo z kolei ma wiele zwycięstw nad wybitnymi zawodnikami, ale w wielu przypadkach walczył z nimi, gdy byli starsi od niego. Ponadto, ma wiele kontrowersyjnych zwycięstw, co o GGG nie można powiedzieć.

"Nie był w stanie wyglądać jak potwór, a Canelo udowodnił, że jest lepszym bokserem” kontynuuował Ortiz Jr.

"Myślę, że Canelo pokonał go dwa razy. W remisie pochyliłem się trochę w kierunku Canelo, a podczas drugiej walki myślę, że go pokonał".

Jeśli Alvarez nie przystąpi do trzeciej batalii z Gołowkinem, to straci ogromne pieniądze i będzie postrzegany jako tchórz, który boi się i unika swojego najgroźniejszego przeciwnika.

Tymczasem w lipcu doijdzie do walki w wadze ciężkiej pomiędzy Dillianem Whyte'em a Alexandrem Powetkinem. Stawka w 22BET, FEZbet, Campobet
oraz RABONAna wygraną Whyte';a wynosi 1.25, a zwycięstwo Powetkina obstawioane jest po kursie 3.75.

stawiamyrazem

Powrót do góry Go down

Pisanie by stawiamyrazem on Sob 23 Maj 2020 - 10:17

Promotor Eddie Hearn wciąż liczy na to, iż Canelo Alvarez we wrześniu zawalczy z mistrzem wagi średniej WBO Billy Joe Saundersem. Chce, by pod koniec roku zwycięzca stanął do boju z Gennadijem Gołowkinem.

Postaw
Jeden z najpotężniejszych poromotorów bokserskich ma perfekcyjny dla siebie i swojego podopiecznego scenariusz.

Hearn zabiega o to, aby we wrześniu Saunders (29-0, 14 KO) skrzyżował rękawice z Saulem Canelo Alvarezem (53-1-2, 36 KO), a zwycięzca tej walki miałby się zmierzyć się z Gennadijem Gołowkinem w grudniu. Pod warunkiem, że Kazach w sierpniu obroni swój tytuł IBF przed obowiązkowym pretendentem Kamilem Szeremetą z Polski.

Problem w tym, że nie ma podpisanej umowy między Canelo i Saundersem, co oznacza, że meksykańska gwiazda może zrezygnować z tej walki.

W idealnym świecie chcielibyśmy zobaczyć, jak Gołowkin walczy w sierpniu z Szeremetą. Chciałbym też zobaczyć, jak Canelo Alvarez walczy we wrześniu z Billy'm Joe Saundersem.Eddie Hearn
Jeśli tak się stanie, to będzie musiał siedzieć bezczynnie, aż potencjalnie będzie mógł stawić czoła GGG w grudniu, choć oczywiście Canelo mógłby wybrać kogoś innego do walki, jak np. David Benavidez czy Caleb Plant.

Hearn nie uważa, że Canelo zdecyduje się na taki ruch. "Mam taką nadzieję” powiedział Hearn.

"Wiemy, że kiedy DAZN podpisał Canelo, a także Gennadija Gołowkina, to zawsze planowano stworzenie tej trylogii. To jedna z największych walk w boksie.

"Gołowkin wcześniej zaakceptował fakt, że zamierza walczyć z Canelo Alvarezem [po raz trzeci]. Teraz tej walki nie można było rozpocząć. Ale jest plan, by wrócić do tego.

"Szeremeta ma podpisany kontrakt na walkę z Gołowkinem, ponieważ Canelo Alvarez nie zamierzał stawić mu [GGG] czoła. Oczywiście, biorąc pod uwagę wszystko, co się teraz dzieje, DAZN chciałby w idealnym świecie, aby Gołowkin od razu przystąpił do walki z Canelo.

"W idealnym świecie chcielibyśmy zobaczyć, jak Gołowkin walczy w sierpniu z Szeremetą. Chciałbym też zobaczyć, jak Canelo Alvarez walczy we wrześniu z Billy'm Joe Saundersem. Wierzę, że Saunders może wygrać tę walkę. Jeśli nie wygra, to zorganizujemy starcie Canelo przeciwko Gołowkinowi w grudniu" dodał.

Jedno co jest pewne to to, że Canelo i Gołowkin nie zmierzą się ze sobą w sierpniu. Hitowa walka nie odbędzie się bez udziału publiczności, a inna lokalizacja niż USA jest praktycznie wykluczona - Canelo prawdopodobnie nie zgodzi się na występ w Arabii Saudyjskiej.

Tymczasem inny podopieczny Hearna - reprezentujący wagę ciężką Dillian Whyte - już w lipcu ma stawić czoła Aleksandrowi Powetkinowi. Kurs w 22BET, FEZbet, CampoBet na wygraną Whyte'a wynosi 1.25, a na zwycięstwo Powetkina 3.75.

stawiamyrazem

Powrót do góry Go down

Pisanie by stawiamyrazem on Pon 25 Maj 2020 - 12:24

Trener Murata Gassiewa - Abel Sanchez - uważa, że jego podopieczny ma lepsze atrybuty do bycia "cieżkim" niż Oleksander Usyk i chce zemsty na Ukraińcu.

Postaw
Gassiew utracił tytuły mistrza świata federacji IBF i WBA w wadze cruiserweight właśnie na rzecz Usyka, z którym przegrał w finale World Boxing Super Series w 2018 roku.

Oba bokserzy dołączyli teraz do dywizji wagi ciężkiej, a zapytany, czy Gassiev lepiej pasuje do tej kategorii niż jego ukraiński rywal, trener Abel Sanchez odpwoiedział w rozmowie ze Sky Sports: "Oczywiście.

"Zabijał się, żeby przybrać na wadze i dołączyć do cruiserweight . Ale to nie jest wymówka - Usyk tamtej nocy był lepszym zawodnikiem. Nie możemy doczekać się jednak spotkania z Usykem w wadze ciężkiej”.

Rosyjski wojownik, który nie walczył od 24 miecięcy, nadal jest bardzo młody. Ma zaledwie 27 lat. "Zacząłem z nim pracować, kiedy miał prawie 20” wyjaśnił Sanchez. "Miał wtedy 192 funty [87 kg].

"Widziałem jego ramę i dłonie - ma niezwykle duże ręce. Powiedziałem: 'Ten młody człowiek zdominuje cruiserweight, a następnie stanie się bardzo dobrym zawodnikiem w kategorii ciężkiej.

"Dotarcie do wagi ciężkiej zajęło trochę więcej czasu, ale będzie dobry. Spodziewałem się tego, kiedy zacząłem z nim pracować. Jego ręce powiedziały mi wszystko.

"On jest tak wielkim puncherem jak najlepsi w wadze ciężkiej. Tak jak Evander Holyfield ma prędkość zawodnika cruiserweight. Jego szybkość będzie stanowić różnicę w stosunku do innych z wagi ciężkiej, tak samo jak Oleksandr Usyk.

"Ale czy Usyk będzie miał siłę poradzić sobie z ciężkimi? Nie ma wielkiego ciosu. W dziale wagi ciężkiej musisz mieć coś, co powstrzyma ludzi” dodał.

Sanchez wymienił listę nazwisk zawodników, z którymi jego podopieczny mógłby stawić czoła. W tym gronie jest m.in. Polak Adam Kownacki.

"Chciałbym walczyć z Adamem Kownackim, Robertem Heleniusem lub Andym Ruizem Jr. Ale nie walczył od dwóch lat, więc najpierw chciałbym walczyć o dostrojenie”.

Tymczasem w piątek 12 czerwca walczący w super welter Hubert Benkowski stoczy walkę z Maciejem Ważnym. Stawka w 22BET, Rabona, CampoBet na wygraną Benkowskiego wynosi 1.10, a na zwycięstwo Ważnego 6.50.

stawiamyrazem

Powrót do góry Go down

Pisanie by stawiamyrazem on Pią 29 Maj 2020 - 9:03

Teofimo Lopez potrzebuje dobrej strategii, aby pokonać Wasilija Łomaczenko - mówi Jorge Linares. Były rywal Ukraińca twierdzi ponadto, że Loma nie jest już tym samym pięściarzem, co kiedyś.

Postaw
Linares zna z pierwszej ręki rodzaj umiejętności, jake posiada mistrz wagi lekkiej federacji IBF, WBA i WBO Łomaczenko.

Obaj wojownicy skrzyżowali rękawice dwa lata temu - w maju 2018 roku. Linares sprawił mu trochę kłopotów, lecz koniec końców został przez ukraińskiego championa znokautowany w 10 rundzie.

Ale teraz daje Teofimo Lopezowi szansę na pokonanie Lomy, gdy obaj spotkają się jeszcze w tym roku w walce jednoczącej podział dywizji lightweight.

Jeśli Lopez przygotuyje dobrą strategię, być może będzie miał szansę, ale zobaczymy.Jorge Linares
22-letni mistrz organizacji IBF, który natomiast słynie z mocnego ciosu, będzie potrzebował jednak świetnej strategii, aby zniwelować szybkiego i wysoce technicznego rywala - mówi Linares i dodaje, że Łomaczenko nie jest tym samym wojownikiem, jakim by kiedyś.

"Myślę, że będzie to dobra walka” powiedział Linares dla Fino Boxing. "Lopez jest niezwykle trudnym przeciwnikiem i ma cios, a Łomachenko jest najlepszym bokserem na świecie bez podziału na kategorie wagowe i jest bardzo szybki.

"Jest szybki i ma niesamowite kombinacje oraz moc, ale Łomachenko nie jest tym samym Łomachenko sprzed dwóch lat, kiedy z nim walczyłem. Mogłeś to zobaczyć w jego ostatniej walce.

"Myślę, że walka [z Lopezem] jest dla Łomachenko małym zmartwieniem. Myślę, że tak, ale wciąż ma wiele możliwości.

"Myślę jednak, że Łomachenko wygra tę walkę, choć Lopez nie jest bez szans. Ale myślę, że Lopez nie jest jeszcze na niego gotowy.

"[Teofimo] musi obmyśleś dobry plan. Tak jak ja, kiedy walczyłem z Łomachenko. Jeśli Lopez przygotuyje dobrą strategię, być może będzie miał szansę, ale zobaczymy" dodał.

Tymczasem już w lipcu na poziomie dywizji ciężkiej Dillian Whyte zawalczy z Alexandrem Powetkinem. Stawka w 22BET, RABONA, CampoBet na wygraną Whyta wynosi 1.25, a na zwycięstwo Powetkina 3.75.

stawiamyrazem

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Powrót do góry