ForumBukmacherskiePol.com

Yobetit 10 euro za free i bonus 100% do 50 euro

Go down

Yobetit 10 euro za free i bonus 100% do 50 euro

Pisanie by mamut on 2/6/2018, 12:11

POWITALNY BONUSOWY PAKIET Yobetit!

DARMOWY bonusowy kod o wartości 10€: WELCOME10
100% Powitalny Kod Bonusowy: BONUS50


Darmowe warunki bonusu 10 €:

 • Otrzymasz darmowy zakład w wysokości 10€, kiedy złożysz depozyt na swoim koncie Yobetit w wysokości minimum 10€
 • Minimalny depozyt wynosi €10
 • Musisz mieć rozliczone zakłady do wartości piętnastu razy większej niż depozyt (ograniczona do €10 w przypadku obliczeń kumulacji) i bonus przed wypłaceniem bonusu. Np. jeśli złożysz depozyt w wysokości 10€ i dostaniesz darmowy zakład w wysokości 10€, Twoja kumulacja będzie następująca: 15 x (10 + 10) = 300€
 • Tylko zakłady obstawione kursami 1.55 i wyższymi będą się liczyły do wymogu obrotu
 • Tylko pierwsza selekcja na grę będzie liczyła się do wymogu obrotu
 • Ta oferta nie łączy się z pozostałymi ofertami
 • Warunki obrotu bonusu muszą być spełnione w ciągu 7 dni
 • Zakłady zaczną się liczyć w stosunku do wymagań obrotów po postawieniu zakładu przy użyciu swojego salda bonusowego
 • Maksymalna wygrana gotówkowa z premii WELCOME10 jest ograniczona do 50 EURO po spełnieniu warunków
 • Wszystkie oferty dla klientów są ograniczone do jednej osoby, rodziny, adresu domowego, adresu e-mail, numeru telefonu, tego samego konta, wykorzystywanego przy płatności, połączonych kont Skrill, urządzenia mobilnego (np. tabletu i telefonu komórkowego) i wspólnego komputera (np. biblioteka publiczna lub miejsce pracy). Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności każdej oferty lub wszystkich ofert od dowolnego klienta lub grupy klientów w dowolnym momencie i według naszego wyłącznego uznania. Oferty dotyczą tylko klientów, którzy dokonali rzeczywistej/prawdziwej wpłaty pieniężnej za pomocą Yobetit
 • Ten bonus nie jest dostępny dla graczy z: Uzbekistan, Tunisia, Slovakia, Macedonia, Lithuania, Portugal, Puerto Rico, Netherlands, Montenegro, Lebanon, Croatia, Georgia, Brazil, Bangladesh, Angola i zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany (ostatnia aktualizacja: 10/05/2018)
 • Obowiązuje Regulamin Yobetit.com100% Powitalny Bonus - Warunki:

 • Dotyczy tylko pierwszego kwalifikowanego depozytu
 • 100% kwoty bonusu w tej samej wysokości (ograniczona do €50)
 • Minimalny depozyt wynosi €10
 • Musisz mieć rozliczone zakłady do wartości piętnastu razy większej niż depozyt (ograniczona do €50 w przypadku obliczeń kumulacji) i bonus przed wypłaceniem bonusu
 • Tylko zakłady obstawione kursami 1.20 i wyższymi będą się liczyły do wymogu obrotu
 • Tylko pierwsza selekcja na grę będzie liczyła się do wymogu obrotu
 • Ta oferta nie łączy się z pozostałymi ofertami
 • Warunki obrotu bonusu muszą być spełnione w ciągu 14 dni
 • Zakłady zaczną się liczyć w stosunku do wymagań obrotów po postawieniu zakładu przy użyciu swojego salda bonusowegoPełne regulamin bonusu powitalnego:
[list="text-align: justify;"]
[*]Dokonaj kwalifikującego depozytu w wysokości minimum €10 aby zakwalifikować się do 100% kwoty bonusu w tej samej wysokości. Twój pierwszy depozyt to depozyt kwalifikujący się (ograniczony do €50) po wprowadzeniu kodu oferty.
[*]Maksymalny bonus, który można wprowadzić to €50. . Aby rozwiać wątpliwości, jeśli kwalifikujący się depozyt wynosi €50 lub więcej, kwalifikujesz się do premii w wysokości €50.
[*]Aby obstawić za pomocą bonusu, wprowadź swój kod oferty i dokonaj kwalifikującego depozytu, a następnie przenieś kwotę kwalifikującego depozytu (maksymalnie €50) na wybrane przez siebie kategorie (z zastrzeżeniem warunku 12 poniżej).
[*]Musisz mieć rozliczone zakłady do wartości piętnastu razy większej niż depozyt (ograniczona do €50 w przypadku obliczeń kumulacji) i bonus przed wypłaceniem bonusu (z zastrzeżeniem warunku 8 poniżej).
Na przykład, jeśli złożyłeś depozyt w wysokości €10, i otrzymałeś dodatkowe €10 jako bonus, musisz obstawić €300 ((10+10)*15), aby móc wypłacić swoje bonusowe pieniądze i wygrane. W tym samym czasie, jeśli złożysz depozyt w wysokości €i otrzymasz premię w wysokości €50 musisz obstawić €1500 ((50+50)*15) ponieważ €50 jest limitem.
[*]Jeśli wymagania obrotu dotyczące tej oferty nie zostaną spełnione w ciągu 14 dni od pierwszego depozytu, wszelkie środki znajdujące się na saldzie bonusowym zostaną utracone.
[*]Jeżeli żądanie wypłaty jest wymagane po aktywowaniu bonusu, ale przed spełnieniem warunków:
[list="list-style-type: upper-roman;"]
[*]Jeśli chcesz zachować swój bonus, początkowa wartość bonusu (ograniczona do €50) zostanie zablokowana na Twoim saldzie pieniężnym i nie będzie mogła zostać wypłacona. Rozważ scenariusz, w którym początkowo wpłaciłeś €10 , a system przyznał Ci €10bonusu. Po wielokrotnym obstawieniu Twoje saldo pieniężne wynosi €30 a saldo bonusowe €40. W tym momencie możesz jedynie wypłacić €20 z salda pieniężnego, ponieważ początkowa wartość bonusu €10 jest zablokowana na tym saldzie do momentu spełnienia warunków.
[*]Jeśli chcesz wypłacić więcej niż masz na to prawo, w celu zachowania bonusu, wszystkie środki na Twoim saldzie bonusowym przepadną, a oferta nie będzie już dostępna.
[/list]

[*]Możesz mieć tylko jeden aktywny bonus w tym samym czasie. Aby ubiegać się o kolejny bonus, należy najpierw zakończyć lub zamknąć aktualny aktywny bonus.
[*]Ta oferta nie łączy się z żadną inną ofertą otwartego konta.
[*]Zakłady pojedyncze po kursie niższym niż 1.20 nie będą brane pod uwagę przy obrocie. W zakładach wielokrotnych kursor mnożnikowy musi wynosić przynajmniej 1.20, aby zakład wielokrotny mógł być brany pod uwagę przy obrocie.
[*]Tylko zakłady postawione na pierwszą selekcję w dowolnej kombinacji kategorii będą brane pod uwagę przy każdym obrocie. Wszelkie kolejne zakłady postawione na inne selekcje w tej samej kombinacji kategorii nie będą brane pod uwagę przy rozliczaniu. Warunek ten jest stosowany w połączeniu z innymi ograniczeniami. Przykładowo, po zakwalifikowaniu się do oferty, zakład na Man Utd, który pokona Chelsea na rynku wyników w pełnym wymiarze czasu, po kursie 1.20 lub wyższym, zostanie on wliczony do obrotu, jednak kolejny zakład postawiony na Chelsea na rynku wyników w pełnym wymiarze czasu, w tej samej grze nie zostanie uwzględniony w obrocie. Tam, gdzie twój pierwszy zakład na dowolną kombinację kategorii jest mniejszy niż 1.20, ten zakład i wszelkie kolejne zakłady na tę kombinację nie będą brane pod uwagę przy jakichkolwiek wymaganiach dotyczących obrotów.
[*]Jeśli został zamieszczony zakład wielokrotny, zawierający selekcje z gry X, Y i Z, wtedy jakiekolwiek dalsze pojedyncze zakłady lub zakłady wielokrotne z wyborem z jednej z gier nie będą się liczyć w stosunku do obrotów. Oznaczałoby to, że niezależnie od tego, czy kursy są mniejsze, równe lub większe niż 1.20, tylko pierwszy postawiony zakład będzie brany pod uwagę w stosunku do obrotów.
Na przykład: jeśli użytkownik umieścił zakład wielokrotny, złożony z selekcji z meczów X, Y i Z, a następnie postawił zakład wielokrotny, złożony z selekcji z meczów X, T i U:
[list="list-style-type: upper-roman;"]
[*]Zakład wielokrotny, złożony z selekcji z meczów X, T i U nie zostałby zaliczony do obrotów.
[*]Kolejne zakłady wielokrotne z selekcji z meczów T i U nie będą brane pod uwagę w odniesieniu do obrotów, ponieważ zakład wielokrotny z selekcją z meczów X, T i U byłby pierwszym ważnym zakładem, jeśli chodzi o mecze T i U. Stąd pojedynczy zakład na selekcję z meczu T nie liczyłby się do wymogu obrotu, a także zakład wielokrotny nie byłby dokonywany z selekcji z meczów T, W i R.
[/list]

[*]Jeśli zostanie złożony kupon zawierający zakłady wielokrotne i pojedyncze, tylko pojedynczy zakład zostanie zaliczony do wymagań obrotów. Na przykład, jeśli kupon zakładu zawiera selekcję X, Y i Z, a użytkownik umieszcza zakład wielokrotny, zawierający selekcje X, Y, Z i pojedynczy zakład w selekcji X, tylko pojedynczy zakład z selekcji X zostanie zaliczony do obrotów.
[*]W przypadku naruszenia dowolnego warunku oferty lub promocji, bądź jeśli istnieje dowód na serię zakładów wielokrotnych, obstawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu depozytowego lub innej oferty promocyjnej skutkują gwarantowanymi zyskami klientów niezależnie od wyniku, niezależnie od tego, czy to pojedynczo, czy jako część grupy, Yobetit zastrzega sobie prawo do odzyskania bonusu z takich ofert i według własnego uznania, obrotu zakładów po prawidłowych kursach, unieważnienia wolnych i ryzykownych zakładów lub unieważnienia dowolnego zakładu opłaconego przez bonus depozytowy. Ponadto Yobetit zastrzega sobie prawo do nałożenia opłaty administracyjnej na klienta do wartości bonusu depozytowego, darmowego zakładu, zakładu bez ryzyka lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. Zastrzegamy sobie prawo do poproszenia każdego klienta o dostarczenie niezbędnej dokumentacji dla nas, w celu ustalenia tożsamości klienta do naliczania bonusów, darmowych zakładów, zakładów bez ryzyka lub oferty na konto.
[*]Wszystkie oferty Yobetit są przeznaczone dla graczy rekreacyjnych, a Yobetit może według własnego uznania ograniczyć uprawnienia klientów do udziału w całości lub części każdej promocji.
[*]Wszystkie oferty dla klientów są ograniczone do jednej osoby, rodziny, adresu domowego, adresu e-mail, numeru telefonu, tego samego konta, wykorzystywanego przy płatności, połączonych kont Skrill, urządzenia mobilnego (np. tabletu i telefonu komórkowego) i wspólnego komputera (np. biblioteka publiczna lub miejsce pracy). Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności każdej oferty lub wszystkich ofert od dowolnego klienta lub grupy klientów w dowolnym momencie i według naszego wyłącznego uznania. Oferty dotyczą tylko klientów, którzy dokonali rzeczywistej/prawdziwej wpłaty pieniężnej za pomocą Yobetit.
[*]Zakłady zaczną się liczyć w stosunku do wymagań obrotu po postawieniu zakładu przy użyciu salda bonusowego.
[*]Yobetit zastrzega sobie prawo do zmiany, anulowania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji według własnego uznania.


[/list]
avatar
mamut

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 68
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Re: Yobetit 10 euro za free i bonus 100% do 50 euro

Pisanie by krypton on 11/6/2018, 11:16

Z tego co widać bukmacher szybko zauważył potencjał w graczach z Polski. Wprowadził błyskawicznie język Polski
Szacun

krypton

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 59
FBPoints : 14

Powrót do góry Go down

Re: Yobetit 10 euro za free i bonus 100% do 50 euro

Pisanie by MichW on 12/6/2018, 23:13

Na pewno ciekawy bukmacher pod względem bonusów które rozdają masowo. Na początku miałem podejrzenia że to jakiś scam jednak opinie w internecie są pozytywne. Smile

_________________
Podsumowanie analiz: NBA: 5  ++  6  ---  Pozostałe typy: 491  ++  423  ---  20 ZWROTÓW

Sezon 2017/18 (do 30.07): NBA (od 14.03): 112  ++   62  ---  (64%) Pozostałe typy 149  ++  107  ---  11 ZWROTÓW (58%)


MichW

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 4565
FBPoints : 262

Powrót do góry Go down

Re: Yobetit 10 euro za free i bonus 100% do 50 euro

Pisanie by staniorfp on 21/6/2018, 23:10

Zdecydowanie polecam i nie jest to żaden oszust tylko solidny bukmacher. Co ciekawe zainteresowany Polakami w ostatnim czasie dużo robi w kierunku wejścia na polski rynek. Pojawiła sie nawet polska wersja językowa strony a nawet mailing przychodzi w języku polskim czego nie można powiedzieć o Astekbet czy 1xbet które od kilku lat oferują zakłady dla Polaków.
 W yobetit gram od jakiś dwóch lat i nigdy nie było problemów.

staniorfp

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 8
FBPoints : 7

Powrót do góry Go down

Re: Yobetit 10 euro za free i bonus 100% do 50 euro

Pisanie by Brunobet on 29/6/2018, 14:18

Tak jak @MichW wspomniał. Bukmacher swoją szatą przypominał firmę krzak i sprawiał wrażenie mało wiarygodnego.  Po poszperaniu w necie okazuje się nie tylko, że jest to bukmacher z średniej pułki ale jeden ze solidniejszych.
avatar
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 485
FBPoints : 257

Powrót do góry Go down

Re: Yobetit 10 euro za free i bonus 100% do 50 euro

Pisanie by ney11 on 29/6/2018, 15:13

Opinie maja dobre , ale ich wiarygodność troche spada przez ilość wysyłanych maili i promocji. Codziennie mam od nich maila typu „Ostatnia szansa by otrzymać bonus” , nawet nie sprawdzam juz tego Very Happy

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 50%
Liczba postów : 558
FBPoints : 15

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com