ForumBukmacherskiePol.com
Składy i powołania - Page 2 Media315
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Składy i powołania

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Składy i powołania - Page 2 Empty Składy i powołania

Pisanie by ney11 on Pon 4 Cze 2018 - 19:34

First topic message reminder :

Nie mozna nie skomentować decyzji Loewa , który pominął Leroya Sanę. Niezły towar musi miec , niezrozumiała decyzja 
Kadra Niemiec na mistrzostwa świata:






Bramkarze: Manuel Neuer (Bayern Monachium), Marc-Andre ter Stegen (FC Barcelona), Kevin Trapp (Paris Saint-Germain).


Obrońcy: Jerome Boateng (Bayern Monachium), Matthias Ginter (Borussia M'gladbach), Jonas Hector (1.FC Koeln), Mats Hummels (Bayern Monachium), Joshua Kimmich (Bayern Monachium), Marvin Plattenhardt (Hertha Berlin), Antonio Ruediger (Chelsea FC), Niklas Suele (Bayern Monachium).


Pomocnicy: Julian Brandt (Bayer Leverkusen), Julian Draxler (Paris Saint-Germain), Leon Goretzka (Schalke 04 Gelsenkirchen), Ilkay Gundogan (Manchester City), Sami Khedira (Juventus Turyn), Toni Kroos (Real Madryt), Mesut Oezil (Arsenal FC), Sebastian Rudy (Bayern Monachium).


Napastnicy: Mario Gomez (VfB Stuttgart), Thomas Mueller (Bayern Monachium), Marco Reus (Borussia Dortmund), Timo Werner (RB Lipsk).

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 627
FBPoints : 63

Powrót do góry Go down


Składy i powołania - Page 2 Empty Re: Składy i powołania

Pisanie by Brunobet on Wto 5 Cze 2018 - 8:06

Składy i powołania - Page 2 Brazyl10
Alisson BR
Ederson BR
Cassio BR
Danilo OBR
Fagner OBR
Marcelo OBR
Filipe Luis OBR
Thiago Silva OBR
Marquinhos OBR
Miranda OBR
Pedro Geromel OBR
Casemiro P
Fernandinho P
Paulinho P
Fred P
Renato Augusto P
Philippe Coutinho P
Willian P
Douglas Costa P
Neymar N
Taison N
Gabriel Jesus N
Roberto Firmino N
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 544
FBPoints : 361

Powrót do góry Go down

Składy i powołania - Page 2 Empty Re: Składy i powołania

Pisanie by Brunobet on Wto 5 Cze 2018 - 8:11

Składy i powołania - Page 2 300px-10

Kadra Danii na MŚ 2018 :


Bramkarze: Kasper Schmeichel (Leicester City), Jonas Lossl (Huddersfield), Frederik Ronow (Broendby).
Obrońcy: Andreas Christensen (Chelsea), Simon Kjaer (Sevilla), Mathias Jorgensen (Huddersfield), Jannik Vestergaard (Borussia Moenchengladbach), Henrik Dalsgaard (Brentford), Jens Stryger (Udinese), Jonas Knudsen (Ipswich Town).
Pomocnicy: Christian Eriksen (Tottenham Hotspur), Lasse Schone (Ajax Amsterdam), Lukas Lerager (Girondins Bordeaux), Michael Krohn-Dehli (Deportivo La Coruna), William Kvist (FC Kopenhaga), Thomas Delaney (Werder Brema).
Napastnicy: Andreas Cornelius (Atalanta), Kasper Dolberg (Ajax Amsterdam), Martin Braithwaite (Girondins Bordeaux), Nicolai Jorgensen (Feyenoord), Pione Sisto (Celta Vigo), Viktor Fischer (FC Kopenhaga), Yussuf Poulsen (RB Lipsk).
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 544
FBPoints : 361

Powrót do góry Go down

Składy i powołania - Page 2 Empty Re: Składy i powołania

Pisanie by Brunobet on Wto 5 Cze 2018 - 8:21

Składy i powołania - Page 2 Hiszpa10

Kadra Hiszpanii na mistrzostwa świata 2018:

Bramkarze: David de Gea (Manchester United), Kepa Arrizabalaga (Athletic Bilbao), Pepe Reina (SSC Napoli)

Obrońcy: Dani Carvajal (Real Madryt), Alvaro Odriozola (Real Sociedad), Gerard Pique (FC Barcelona), Sergio Ramos (Real Madryt), Nacho (Real Madryt), Cesar Azpilicueta (Chelsea), Jordi Alba (FC Barcelona), Nacho Monreal (Arsenal Londyn)

Pomocnicy: Sergio Busquets (FC Barcelona), Saul Niguez (Atletico Madryt), Andres Iniesta (FC Barcelona), Thiago Alcantara (Bayern Monachium), Koke (Atletico Madryt), Isco (Real Madryt), David Silva (Manchester City), Lucas Vazquez (Real Madryt), Marco Asensio (Real Madryt)

Napastnicy: Diego Costa (Atletico Madryt), Rodrigo Moreno (Valencia CF), Iago Aspas (Celta Vigo)
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 544
FBPoints : 361

Powrót do góry Go down

Składy i powołania - Page 2 Empty Re: Składy i powołania

Pisanie by bmx34 on Wto 5 Cze 2018 - 10:04

KADRA IRANU NA MISTRZOSTWA ŚWIATA


KADRA IRANU

Bramkarze:
Alireza Beiranvand (Persepolis),
Rashid Mazaheri (Zob Ahan),
Amir Abedzadeh (Maritimo).

Obrońcy:
Ramin Rezaeian (Ostende),
Seyed Jalal Hosseini (Persepolis),
Mohammad Reza Khanzadeh (Padideh),
Morteza Pouraliganji (Al-Saad),
Pejman Montazeri (Esteghlal),
Milad Mohammadi (Achmat Grozny),
Roozbeh Cheshmi (Esteghlal).

Pomocnicy:
Saeid Ezatolahi (Amkar Perm),
Masoud Shojaei (AEK Ateny),
Saman Ghoddos (Östersund),
Mahdi Torabi (Saipa),
Ashkan Dejagah (Notthingham Forest),
Omid Ebrahimi (Esteghlal),
Ehsan Hajsafi (Olympiacos),
Vahid Amiri (Persepolis).

Napastnicy:
Alireza Jahanbakhsh (AZ),
Karim Ansarifard (Olympiacos),
Mahdi Taremi (Al-Gharafa),
Sardar Azmoun (Rubin Kazań),
Reza Ghoochannejhad (Heerenveen).
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Składy i powołania - Page 2 Empty Re: Składy i powołania

Pisanie by bmx34 on Wto 5 Cze 2018 - 10:06

KADRA SZWAJCARII NA MISTRZOSTWA ŚWIATA


KADRA SZWAJCARII

Bramkarze:
Yann Sommer (Borussia Mönchengladbach),
Roman Bürki (Borussia Dortmund),
Yvon Mvogo (RB Lipsk).

Obrońca:
Stephan Lichtsteiner (Juventus),
Michael Lang (Basel),
Ricardo Rodriguez (Milan),
François Moubandje (Toulouse),
Manuel Akanji (Borussia Dortmund),
Johan Djourou (Antalyaspor),
Fabian Schär (Deportivo de La Coruña),
Nico Elvedi (Borussia Mönchengladbach).

Pomocnicy:
Granit Xhaka (Arsenal),
Valon Behrami (Udinese),
Blerim Džemaili (Bologna),
Remo Freuler (Atalanta),
Denis Zakaria (Borussia Mönchengladbach),
Gelson Fernandes (Eintracht Frankfurt),
Xherdan Shaqiri (Stoke City),
Steven Zuber (Hoffenheim).

Napastnicy:
Breel Embolo (Schalke),
Haris Seferović (Benfica),
Mario Gavranović (Dinamo Zagrzeb),
Josip Drmić (Borussia Mönchengladbach).
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Składy i powołania - Page 2 Empty Re: Składy i powołania

Pisanie by bmx34 on Wto 5 Cze 2018 - 10:07

KADRA URUGWAJU NA MISTRZOSTWA ŚWIATA



Kadra Urugwaju na Mistrzostwa Świata: 

Bramkarze: Fernando Muslera (Galatasaray), Martín Silva (Vasco da Gama), Martín Campaña (Independiente).

Obrońca: Maxi Pereira (FC Porto), Diego Godín (Atlético Madryt), José María Giménez (Atlético Madryt), Martín Cáceres (Lazio), Sebastián Coates (Sporting), Gastón Silva (Independiente), Guillermo Varela (Peñarol).

Pomocnicy: Cristian Rodríguez (Peñarol), Lucas Torreira (Sampdoria), Carlos Sánchez (Monterrey), Jonathan Urretaviscaya (Monterrey), Matías Vecino (Inter), Giorgian De Arrascaeta (Cruzeiro), Nahitan Nández (Boca Juniors), Rodrigo Bentancur (Juventus), Diego Laxalt (Genoa).

Napastnicy: Edinson Cavani (Paris Saint-Germain), Luis Suárez (FC Barcelona), Cristhian Stuani (Girona), Maxi Gómez (Celta Vigo).
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Składy i powołania - Page 2 Empty Re: Składy i powołania

Pisanie by bmx34 on Wto 5 Cze 2018 - 10:09

KADRA ROSJI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA


Kadra Rosji na Mistrzostwa Świata: 

Bramkarze: Igor Akinfiejew (CSKA), Władimir Gabułow (Club Brugge), Andriej Łuniow (Zenit).

Obrońcy: Władimir Granat (Rubin), Siergiej Ignaszewicz (CSKA), Fiodor Kudriaszow (Rubin), Ilja Kutiepow (Spartak), Andriej Siemionow (Achmat), Igor Smolnikov (Zenit), Mário Fernandes (CSKA).

Pomocnicy: Jurij Gaziński (Krasnodar), Aleksandr Gołowin (CSKA), Ałan Dżagojew (CSKA), Aleksandr Jerochin (Zenit), Jurij Żyrkow (Zenit), Denis Kuzjajew (Zenit), Roman Zobnin (Spartak), Anton Miranczuk (Lokomotiw), Aleksiej Miranczuk (Lokomotiw).

Atakujący: Artiom Dziuba (Arsieniał Tuła), Fiodor Smołow (Krasnodar),  Aleksandr Samiedow (Spartak), Denis Czeryszew (Villarreal).
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Składy i powołania - Page 2 Empty Re: Składy i powołania

Pisanie by bmx34 on Wto 5 Cze 2018 - 10:10

KADRA MAROKA NA MISTRZOSTWA ŚWIATA


KADRA MAROKA

Bramkarze:
Mounir El Kajoui (Numancia),
Yassine Bounou (Girona),
Ahmad Reda Tagnaouti (Ittihad Tanger).

Obrońcy:
Mehdi Benatia (Juventus),
Romain Saïss (Wolverhampton),
Manuel Da Costa (Başakşehir),
Badr Benoun (Raja Casablanca),
Nabil Dirar (Fenerbahçe),
Achraf Hakimi (Real Madryt),
Hamza Mendyl (Lille).

Pomocnicy:
Mbark Boussoufa (Al-Jazira),
Karim El Ahmadi (Feyenoord),
Youssef Ait Bennasser (Caen),
Sofyan Amrabat (Feyenoord),
Younes Belhanda (Galatasaray),
Faycal Fajr (Getafe),
Mehdi Carcela-González (Standard Liège),
Amine Harit (Schalke 04),
Hakim Ziyech (Ajax).

Napastnicy:
Khalid Boutaib (Malatyaspor),
Aziz Bouhaddouz (St. Pauli),
Ayoub El Kaabi (RS Berkane),
Nordin Amrabat (Leganes),

Lista rezerwowych: Oualid El Hajjam (Amiens), Noussair Mazraoui (Ajax) i Youssef En-Nesyri (Málaga)
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Składy i powołania - Page 2 Empty Re: Składy i powołania

Pisanie by bmx34 on Wto 5 Cze 2018 - 10:11

KADRA PORTUGALII NA MISTRZOSTWA ŚWIATA


Bramkarze:
Anthony Lopes (Lyon),
Beto (Göztepe),
Rui Patrício (Sporting).

Obrońca:
Bruno Alves (Rangers),
Cédric Soares (Southampton),
José Fonte (Dalian Yifang),
Mário Rui (Napoli),
Pepe (Beşiktaş),
Raphaël Guerreiro (Borussia Dortmund),
Ricardo Pereira (FC Porto),
Rúben Dias (Benfica).

Pomocnicy:
Adrien Silva (Leicester City),
Bruno Fernandes (Sporting),
João Mário (West Ham),
João Moutinho (AS Monaco),
Manuel Fernandes (Lokomotiw Moskwa),
William Carvalho (Sporting).

Napastnicy:
André Silva (Milan),
Bernardo Silva (Manchester City),
Cristiano Ronaldo (Real Madryt),
Gelson Martins (Sporting),
Gonçalo Guedes (Valencia),
Ricardo Quaresma (Beşiktaş).
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Składy i powołania - Page 2 Empty Re: Składy i powołania

Pisanie by bmx34 on Wto 5 Cze 2018 - 10:13

KADRA NIGERII NA MUNDIAL


Kadra Nigerii na Mistrzostwa Świata: 

Bramkarze: Ikechukwu Ezenwa (Enyimba), Daniel Akpeyi (Chippa United), Francis Uzoho (Deportivo La Coruña).

Obrońcy: William Troost-Ekong (Bursaspor), Leon Balogun (Mainz), Kenneth Omeruo (Kasımpaşa), Bryan Idowu (Amkar Perm), Chidozie Awaziem (Nantes), Abdullahi Shehu (Bursaspor), Elderson Echiejile (Cercle Brugge), Tyronne Ebuehi (ADO Den Haag).

Pomocnicy: Mikel John Obi (Tianjin Teda), Ogenyi Onazi (Trabzonspor), John Ogu (Hapoel Beer Szewa), Wilfred Ndidi (Leicester City), Oghenekaro Etebo (UD Las Palmas), Joel Obi (Torino).

Atakujący: Odion Ighalo (Changchun Yatai), Ahmed Musa (CSKA Moskwa), Victor Moses (Chelsea), Alex Iwobi (Arsenal), Kelechi Iheanacho (Leicester City), Simeon Nwankwo (Crotone).
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Składy i powołania - Page 2 Empty Re: Składy i powołania

Pisanie by bmx34 on Wto 5 Cze 2018 - 10:14

KADRA KOSTARYKI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA


KADRA KOSTARYKI

Bramkarze:
Keylor Navas (Real Madryt),
Patrick Pemberton (LDA),
Leonel Moreira (Herediano).

Obrońcy:
Cristian Gamboa (Celtic),
Ian Smith (Norrköping),
Rónald Matarrita (New York City),
Bryan Oviedo (Sunderland),
Óscar Duarte (Espanyol),
Giancarlo González (Bologna),
Francisco Calvo (Minnesota United),
Kendall Waston (Vancouver Whitecaps),
Johnny Acosta (Aguilas Dorados).

Pomocnicy:
David Guzmán (Portland Timbers),
Yeltsin Tejeda (Lausanne),
Celso Borges (Deportivo La Coruña),
Randall Azofeifa (Herediano),
Rodney Wallace (New York City),
Bryan Ruiz (Sporting CP),
Daniel Colindres (Saprissa),
Christian Bolaños (Saprissa).

Napastnicy:
Johan Venegas (Saprissa),
Joel Campbell (Real Betis),
Marco Ureña (Los Angeles FC).
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Składy i powołania - Page 2 Empty Re: Składy i powołania

Pisanie by bmx34 on Wto 5 Cze 2018 - 10:15

KADRA KOREI POŁUDNIOWEJ NA MISTRZOSTWA ŚWIATA



KADRA KOREI POŁUDNIOWEJ

Bramkarze:
Kim Seung-gyu (Vissel Kobe),
Kim Jin-hyeon (Cerezo Osaka),
Cho Hyun-woo (Daegu FC).

Obrońcy:
Kim young-gwon (Guangzhou Evergrande),
Jang Hyun-soo (FC Tokio),
Jung Seung-hyun (Sagan Tosu),
Yun Yong-sun (Seongnam FC),
Oh Ban-suk (Jeju United),
Kim Min-woo (Sangju Sangmu),
Park Joo-ho (Ulsan Hyundai),
Hong Chul (Sangju Sangmu),
Go Yo-han (FC Seoul),
Lee Yong (Jeonbuk Hyundai Motors).

Pomocnicy:
Ki Sung-yueng (Swansea City),
Jung Woo-young (Vissel Kobe),
Ju Se-jong (Asan Mugunghwa FC),
Koo Ja-cheol (FC Augsburg),
Lee Jae-sung (Jeonbuk Hyundai Motors),
Lee Seung-woo (Hellas Verona),
Moon Seon-min (Incheon United).

Napastnicy:
Kim Shin-wook (Jeonbuk Hyundai Motors),
Son Heung-min (Tottenham Hotspur), 
Hwang Hee-chan (FC Red Bull Salzburg).
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Składy i powołania - Page 2 Empty Re: Składy i powołania

Pisanie by bmx34 on Wto 5 Cze 2018 - 10:15

KADRA SZWECJI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA



KADRA SZWECJI

Bramkarze:
Robin Olsen (FC Kopenhaga),
Karl-Johan Johnsson (Guingamp),
Kristoffer Nordfeldt (Swansea City).

Obrońcy:
Mikael Lustig (Celtic),
Victor Nilsson Lindelöf (Manchester United),
Andreas Granqvist (Krasnodar),
Ludwig Augustinsson (Werder Brema),
Pontus Jansson (Leeds United),
Martin Olsson (Swansea City),
Filip Helander (Bologna),
Emil Krafth (Bologna).

Pomocnicy:
Viktor Claesson (Krasnodar),
Sebastian Larsson (Hull City),
Albin Ekdal (HSV),
Emil Forsberg (RB Lipsk),
Gustav Svensson (Seattle Sounders FC),
Jimmy Durmaz (Toulouse),
Marcus Rohdén (Crotone),
Oscar Hiljemark (Genoa).

Napastnicy:
Marcus Berg, (Al-Ain),
Ola Toivonen (Toulouse),
John Guidetti (Deportivo Alavés),
Isaac Kiese Thelin (Waasland-Beveren).
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Składy i powołania - Page 2 Empty Re: Składy i powołania

Pisanie by bmx34 on Wto 5 Cze 2018 - 10:16

KADRA PANAMY NA MISTRZOSTWA ŚWIATA


KADRA PANAMY

Bramkarze:
José Calderón (Chorrillo FC), 
Jaime Penedo (Dinamo Bukareszt), 
Alex Rodríguez (San Francisco FC).

Obrońcy: 
Felipe Baloy (CSD Municipal),
Harold Cummings (San José Earthquakes),
Eric Davis (DAC Dunajska Streda),
Fidel Escobar (New York Red Bulls),
Adolfo Machado (Houston Dynamo),
Michael Murillo (New York Red Bulls), 
Luis Ovalle (CD Olimpia), 
Román Torres (Seattle Sounders SC).

Pomocnicy: 
Edgar Barcenas (Cafetaleros de Tapachula), 
Armando Cooper (Club Universidad de Chile),
Aníbal Godoy (San José Earthquakes),
Gabriel Gómez (Bucaramanga),
Valentín Pimentel (Plaza Amador),
Alberto Quintero (Universitario de Lima),
José Luis Rodríguez (KAA Gent).

Napastnicy:
Abdiel Arroyo (LD Alajuelense),
Ismael Díaz (Deportivo La Coruña B),
Blas Pérez (CSD Municipal),
Luis Tejada (Sports Boys),
Gabriel Torres (CD Huachipato).
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Składy i powołania - Page 2 Empty Re: Składy i powołania

Pisanie by bmx34 on Wto 5 Cze 2018 - 10:17

KADRA TUNEZJI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA

KADRA TUNEZJI

Bramkarze:
Aymen Mathlouthi (Al-Batin),
Farouk Ben Mustapha (Al-Shabab),
Mouez Hassen (Chateauroux).

Obrońcy:
Hamdi Nagguez (Zamalek),
Dylan Bronn (Gent),
Rami Bedoui (ES Setif),
Yohan Benalouane (Leicester City),
Syam Ben Youssef (Kasımpaşa),
Yassine Meriah (CS Sfaxien), 
Oussama Haddadi (Dijon),
Ali Maâloul (Al-Ahly).

Pomocnicy:
Ellyes Skhiri (Montpellier),
Mohamed Amine Ben Amor (Al-Ahly),
Ghailene Chaalali (ES Tunis),
Ferjani Sassi (Al-Nassr),
Saîf-Eddine Khaoui (Troyes),
Ahmed Khalil (Club Africain),

Napastnicy:
Fakhreddine Ben Youssef (Al-Ittifaq),
Anice Badri (ES Tunis),
Bassem Srarfi (Nice),
Wahbi Khazri (Rennes),
Naïm Sliti (Dijon),
Saber Khalifa (Club Africain).
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
Aplikacja mobilna 1xslot KLIKNIJ TU I POBIERZ
Image hosted by servimg.com
Aplikacja mobilna 1xslot KLIKNIJ TU I POBIERZ
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com