ForumBukmacherskiePol.com
Japonia 088-0013

Japonia

Go down

Japonia Empty Japonia

Pisanie by wilu1103 on Sro 6 Cze 2018 - 8:27

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie 26 Maj 2019 - 15:23, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : wstawianie tabeli live w pierwszym poście)
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 464
FBPoints : 127

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Japonia Empty Re: Japonia

Pisanie by andrzejszwedzki on Pią 15 Mar 2019 - 16:58

Verdy-Tochigi
typ:1
kurs:2,15
1xbet
Analiza:
W Japoni nowy sezon pilkarski dopiero sie rozkreca,druzyny maja za soba trzy kolejki a dzisiaj do oceny wybralem drugoligowy pojedynek pomiedzy druzyna Verdy Tokio,gra u siebie z zespolem Tochigi.Verdy jest moim ulubionym zespolem w 2 lidze i jak widze jegozwyciestwo zawsze staram sie taki mecz opisac.Dzisiaj jest wlasnie moim zdecydowanym faworytem.Ta druzyna jest bardzo stabilna,moze nie gra rewelacyjnie ale zawsze na swoim poziomie i wydaje mi sie,ze nie zalezy jej na awansie do 1 ligi,jest po prostu zapleczem pierwszej druzyny.Co mi sie podoba w tej druzynie to,ze jak potrzeba potrafi wygrac z najlepszym.Wprawdzie ten sezon zaczela od dwoch wyjazdowych porazek ale trzeci mecz u siebie juz zdecydowanie wygrala.Dzisiaj bedzie podobnie,przeciwnik slaby,jeszcze bez zwyciestwa.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 2108
FBPoints : 259

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Wto 2 Kwi 2019 - 19:41

Verdy Tokyo-Mito
typ:1x
kurs:1,80
unibet
Analiza:
W japoni nowy sezon ligowy niedawno sie zaczol,w drugiej lidze mamy dopiero siodma kolejke.Wybram spotkanie pomiedzy druzynami Verdy Tokyo i Mito,chce sie do niego odniesc bo darze wielka sympatia Verdy i przy kazdej okazji jej kibicuje.W ten sezon zespol nie wszedl najlepiej,dopiero odniosl dwa zwyciestwa,przeciwnik znacznie lepiej,wygral juz cztery swoje mecze a dwa zremisowal.Wydawac by sie moglo,ze dzisiaj pokona Verdy ale ja jestem innego zdania.Verdy gra u siebie a tutaj czuje sie znacznie pewniej jak na wyjazdach,mysle,ze powinna wygrac.Przejrzalem tez statystyki bezposrednich,kilku wczesniejszych pojedynkow i tu widac wyraznie,ze Verdy ma zdecydowanie korzystny bilans,w meczzach u siebie.Sympatia plus ta statystyka daja wygrana Verdy a mam nadzieje,ze przynajmniej nie przegra.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Pią 19 Kwi 2019 - 22:14

Verdy-Albirex Niigata
typ:1 DNB
kurs:2,42
1xbet
W 10 kolejce 2 ligi Japoni,druzyna Verdy Tokio podejmuje u siebie Albirex Niigata i sadze,ze nie przegra tego spotkania.W tabeli na dzien dzisiejszy wyzej jest zespol gosci,10 pozycja i 12 zdobytych ptk.Ta druzyna dotad wygrywala,remisowala i przegrywala po trzy swoje mecze.Verdy ma trzy punkty mniej bo ma jeden mecz wiecej przegrany.W takiej sytuacji,bukmacherzy sugeruja zwyciestwo Niigata a ja tym jestem troche zdziwiony.Popatrzmy na bezposrednie kontakty tych druzyn,wyraznie widac przewage Verdy,przynajmniej w tych kilku ostatnich.Czyzby od ubieglego roku az tak sie sklady zespolow zmienily? Nie wiec Verdy nie powinna przegrac a byc moze wygra.Ja jestem fanem tego zespolu a wiec nie pozostaje mi nic innego jak postawic na jego zwyciestwo.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Powrót do góry