ForumBukmacherskiePol.com
Japonia Ds210
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Japonia

Go down

Japonia Empty Japonia

Pisanie by wilu1103 on Sro 6 Cze 2018 - 8:27

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie 26 Maj 2019 - 15:23, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : wstawianie tabeli live w pierwszym poście)
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 489
FBPoints : 154

Powrót do góry Go down

Japonia Empty Re: Japonia

Pisanie by ATR on Czw 13 Wrz 2018 - 11:10

Cerezo - Jubilo (p) 1-1 standardowo wyrównanie w ostatnich minutach
Typ: 2 
Kurs - 5
Bet365 (jeśli ktoś tam może to tam zdecydowanie najwyższy więc warto)

Gospodarze są tuż za podium ale dopiero w środku sierpnia przerwali serię 7 meczów bez wygranej.
W trudniejszej sytuacji są goście których przewaga nad strefą spadkową wynosi 6 punktów a więc nie mogą czuć się bezpiecznie.
Ich forma nie zachwyca ale ta liga jest bardzo wyrównana i sądzę że po kursie 5 warto co pokazują inne buki gdzieten kurs jest wyraźnie niższy.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
FBPoints : 396

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Pią 15 Mar 2019 - 16:58

Verdy-Tochigi
typ:1
kurs:2,15
1xbet
Analiza:
W Japoni nowy sezon pilkarski dopiero sie rozkreca,druzyny maja za soba trzy kolejki a dzisiaj do oceny wybralem drugoligowy pojedynek pomiedzy druzyna Verdy Tokio,gra u siebie z zespolem Tochigi.Verdy jest moim ulubionym zespolem w 2 lidze i jak widze jegozwyciestwo zawsze staram sie taki mecz opisac.Dzisiaj jest wlasnie moim zdecydowanym faworytem.Ta druzyna jest bardzo stabilna,moze nie gra rewelacyjnie ale zawsze na swoim poziomie i wydaje mi sie,ze nie zalezy jej na awansie do 1 ligi,jest po prostu zapleczem pierwszej druzyny.Co mi sie podoba w tej druzynie to,ze jak potrzeba potrafi wygrac z najlepszym.Wprawdzie ten sezon zaczela od dwoch wyjazdowych porazek ale trzeci mecz u siebie juz zdecydowanie wygrala.Dzisiaj bedzie podobnie,przeciwnik slaby,jeszcze bez zwyciestwa.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 2974
FBPoints : 1108

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Wto 2 Kwi 2019 - 19:41

Verdy Tokyo-Mito
typ:1x
kurs:1,80
unibet
Analiza:
W japoni nowy sezon ligowy niedawno sie zaczol,w drugiej lidze mamy dopiero siodma kolejke.Wybram spotkanie pomiedzy druzynami Verdy Tokyo i Mito,chce sie do niego odniesc bo darze wielka sympatia Verdy i przy kazdej okazji jej kibicuje.W ten sezon zespol nie wszedl najlepiej,dopiero odniosl dwa zwyciestwa,przeciwnik znacznie lepiej,wygral juz cztery swoje mecze a dwa zremisowal.Wydawac by sie moglo,ze dzisiaj pokona Verdy ale ja jestem innego zdania.Verdy gra u siebie a tutaj czuje sie znacznie pewniej jak na wyjazdach,mysle,ze powinna wygrac.Przejrzalem tez statystyki bezposrednich,kilku wczesniejszych pojedynkow i tu widac wyraznie,ze Verdy ma zdecydowanie korzystny bilans,w meczzach u siebie.Sympatia plus ta statystyka daja wygrana Verdy a mam nadzieje,ze przynajmniej nie przegra.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Pią 19 Kwi 2019 - 22:14

Verdy-Albirex Niigata
typ:1 DNB
kurs:2,42
1xbet
W 10 kolejce 2 ligi Japoni,druzyna Verdy Tokio podejmuje u siebie Albirex Niigata i sadze,ze nie przegra tego spotkania.W tabeli na dzien dzisiejszy wyzej jest zespol gosci,10 pozycja i 12 zdobytych ptk.Ta druzyna dotad wygrywala,remisowala i przegrywala po trzy swoje mecze.Verdy ma trzy punkty mniej bo ma jeden mecz wiecej przegrany.W takiej sytuacji,bukmacherzy sugeruja zwyciestwo Niigata a ja tym jestem troche zdziwiony.Popatrzmy na bezposrednie kontakty tych druzyn,wyraznie widac przewage Verdy,przynajmniej w tych kilku ostatnich.Czyzby od ubieglego roku az tak sie sklady zespolow zmienily? Nie wiec Verdy nie powinna przegrac a byc moze wygra.Ja jestem fanem tego zespolu a wiec nie pozostaje mi nic innego jak postawic na jego zwyciestwo.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by aciu100 on Sro 26 Cze 2019 - 10:05

dzisiaj o godzinie 12:00 w rewanzowym starciu 2 rundy pucharu japonii,gamba osaka u siebie na stadionie suita city football stadium w suicie podejmie nizej notowany zespol v-varen nagasaki.Gamba osaka to klub ktory wystepuje w najwyszych rogrywkach w japonii japan league zas ich dzisiejsi rywale graja lige nizej w japan league 2.W pierwszym meczu tego pucharu tydzien temu obu tych klubow obylo sie bez niespodzianki i faworyt spotkania gamba osaka pokonal na wyjezdzie nagasaki az 1:4.Gamba osaka dzisiaj z taka zaliczka na pewno zagra spokojniej a nagasaki nie ma nic do stracenia i na pewno beda chcieli strzelic chociaz jednego gola.Patrzac na ostatnie mecze nagasaki we wszystkich rozgrywkach to na 9 meczy w kazdym zdobyli chociaz 1 bramke a lacznie strzelili 18 wiec srednio 2 gole na mecz.Osaka to druzyna ktora gole traci nie gra autobusem wiec mysle ze dodac do tego ze maja spora zaliczke z 1 spotkania stawial bym dzis w tym spotkaniu BTS czyli ze oba zespoly zdobeda gola kurs 1.80

aciu100

Liczba postów : 707
FBPoints : 13

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Pią 13 Wrz 2019 - 6:43

W 26 kolejce Premier ligi Japoni druzyna Shimizu zagra u siebie z Nagoya.W tym przypadku wytypowac zwyciezce jest trudno,nie ma zdecydowanego faworyta,kazdy rezultat jest praktycznie realny.Obydwa zespoly od kilku spotkan pozostaja bez wygranej,w tabeli jednak wyzej bo na 9-tym miejscu z suma 31 ptk.znajduje sie Nagoya,Shimizu jest na miejscu 13-tym i ma dwa punkty mniej.Mozna wiec tez stwierdzic,ze obydwie druzyny nie moga czuc sie pewne jesli chodzi o pozostanie wsrod najlepszych.Jak juz wspomnialem,wyrokowac tutaj jest trudno,bede sie wiec kierowal bezposrednimi,wczesniejszymi konfrontacjami tych zespolow.W trzech ostatnich widac wyrazna przewage Shimizu,wygrywala dwukrotnie u siebie i raz na wyjezdzie,postawie na jej zwyciestwo ale nie wykluczam remisu.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Pią 13 Wrz 2019 - 7:21

W 26 kolejce Japonskiej Premier liga,druzyna Urawa podejmuje u siebie C-Osaka.Porownujac zespoly,Urawa zajmuje 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktow.Kilka ostatnich pojedynkow bez zwyciestwa,dominuja remisy.Druzyna z Osaki,6-te miejsce w klasyfikacji i 40 zdobytych punktow,trzy zwycieskie,ostatnie pojedynki a wiec wzwyzka formy.Biorac pod uwage te statystyki,teoretycznie faworytem jest C-Osaka,moim jednak zdaniem jest to typowo remisowe spotkanie.Urawa jest taka wlasnie druzyna,bez wzgledu na to czy gra u siebie czy tez wyjazd przewazaja remisy.Podobnie to wyglada w bezposrednich kontaktach tych zespolow.Oczywiscie C-Osaka bedzie chciala wygrac czwarty z rzedu mecz,co pozwolilo by tej druzynie zblizyc sie do grupy premiowanych druzyn,WYDAJE MI SIE JEDNAK;ZE ZNACZNIE LEPIEJ GRA NA SWOIM TERENIE:

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Powrót do góry