ForumBukmacherskiePol.com

BetWinner

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

BetWinner

Pisanie by dominikbolt95 on 9/6/2018, 17:00

Widzę, ze nie ma więc wstawiam ciekawą promocje
Bukmacher sprawdzony przeze mnie i polecam
Wypłata na ecopayz w kilka minut bez weryfikacji

BETWINNER 100% BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT MAKSYMALNIE DO 400 PLN!

Zarejestruj się w serwisie BETWINNER, a podwoimy Twój pierwszy depozyt – maksymalnie do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie) za pierwszy depozyt!

Jak otrzymać bonus?

• 1. Zarejestruj się na stronie internetowej BETWINNER.

• 2. Należy wypełnić wszystkie pola w dziale Moje Konto.

• 3. Doładuj swoje konto kwotą do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie).

• 4. Bonus zostaje automatycznie doliczony po doładowaniu konta.

Regulamin

•  1. Użytkownikowi przysługuje tylko jeden bonus. Minimalna kwota doładowania uaktywniająca bonus to = 5 PLN.

•  2. Bonus zostanie automatycznie doliczony po doładowaniu konta, pod warunkiem, że masz uzupełnione dane osobowe w swoim koncie.

•  3. Należy obrócić sumę bonusu pięciokrotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą mieć kursy 1.40 lub wyżej.

•  4. Wymagana suma postawiona na zakłady zostaje osiągnięta tylko po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach wymienionej kwoty.

•  5. Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa (za wyjątkiem warunków, wskazanych w Załączniku*).

•  6. Cała wartość bonusu musi zostać wykorzystana na zakłady, nim klient będzie mógł wypłacić środki z konta (lub przelać pieniądze do kasyna). W przeciwnym wypadku każdy bonus lub wygrana będzie anulowana.

•  7. Bonusu nie można wykorzystać w połączeniu z innymi promocjami lub ofertami specjalnymi.

•  8. BETWINNER zastrzega sobie prawo do wprowadzania poprawek lub zawieszenia dowolnej oferty promocyjnej.

•  9. BETWINNER zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub odmowy uczestnictwa użytkownikom w tej lub innej ofercie.

•  10. BETWINNER zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji klienta bez podania przyczyny. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego dochodzenia wyniknie, że użytkownik korzysta ze strategii niedozwolonych przez BETWINNER, to firma zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji, jak i do odebrania bonusu.

•  11. Na każdego użytkownika, gospodarstwo domowe, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego, przypada tylko jeden bonus. Łamanie warunków oferty może skutkować zamknięciem konta.

•  12. Użytkownik jest zobowiązany przedstawić na żądanie dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusu i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym momencie.

•  13. Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania brudnych pieniędzy, to BETWINNER zastrzega sobie prawo do zamknięcia i zamrożenia stanu konta podejrzanego użytkownika.

•  14. Po spełnieniu warunków obrotu bonusem, na Twoje konto główne trafi pozostała kwota z bonusu, która nie może przekroczyć łącznej wartości bonusu. Jeśli po obrocie bonusem, stan konta bonusowego jest mniejszy niż minimalna kwota stawki, to bonus zostanie utracony.

Wszystkie wymienione Warunki stanowią część ogólnych Warunków korzystania serwisu BETWINNER.
*Załącznik

•  Użytkownik może wypłacić kwotę (od 0 do całkowitej sumy złożonych depozytów) nim zostaną spełnione warunki oferty, jednak na koncie musi pozostać przynajmniej dwukrotność bonusu (podjęcie środków wynikających z bonusu i wygranych nie jest dozwolone przed spełnieniem warunków oferty).

•  Podjęcie środków z konta nie jest możliwe, jeśli stan konta jest mniejszy niż kwota bonusu i przynajmniej jeden zakład nie został jeszcze rozstrzygnięty.

•  Bonus można wykorzystać w ciągu 30 dni od momentu rejestracji. Po skończeniu tego okresu, bonus i wszystkie wygrane zostaną anulowane.

• Aby otrzymać bonusy, musisz wyrazić zgodę poprzez uruchomienie funkcji "Weź udział w ofercie bonusowej" w dziale Moje Konto.

Użytkownik ma prawo odrzucić bonus zanim zostaną spełnione warunki oferty, ale tylko w przypadku, gdy pozostałe środki na koncie są większe od bonusu. Użytkownik może wypłacić resztę ze wszystkich depozytów. W tym przypadku wszelkie wygrane oraz kwota bonusu zostaną anulowane.
dominikbolt95

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 110
FBPoints : 45

Powrót do góry Go down

Re: BetWinner

Pisanie by Iglo on 9/6/2018, 23:42

Co do tego bukmachera to ja odradzam 
Kilka dni temu napisałem informacje na kilku innych forach jednak z większości została ona usunięta przez Administracje form. Mam nadzieję, ze tu nie będzie tak samo.

Wiadomość o treści  (poniżej tez umieszczam odpowiedź bukmachera)
JA
Nie polecam.
Wpłaciłem ugrałem sporą sumkę i postawiłem około 700 euro na tenisa.
Mecz zakończył się kreczem i zgodnie z regulaminem powinien zostać rozliczony jako wygrany a oni rozliczyli jako porażka. 
Po kilku godzinach udowadniania, ze ja mam racje i braku głupich wymówek pana z support który sprawiał wrażenie, że nie interesuje go moje zdanie bo i tak zrobi jak chce wreszcie się rozłączył. 
Wchodzę na konto i zakład rozliczony jako zwrot.
Zagrałem w nerwach kilka kuponów bo i tak nie wierzyłem, ze jak wygram to wypłacę i przegrałem wszystko. 
Usunąłem konto i przestrzegam wszystkich. Widać, ze nie tylko oprogramowanie ich łączy z 1xbet ale również podejście do graczy.

Bukmacher

BetWinner
Guest

Sprawdziliśmy informację, którą użytkownik rozmieścił, zakład nie mógł zostać rozliczony, ponieważ czekaliśmy na wyniki ze źródeł oficjalnych. O tym użytkownik został powiadomiony oraz uprzejmie był proszony uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozliczenie zakładu, również użytkownik wiedział, że mecz zostanie rozliczony zwrotem według regulaminu, o żadnej wygranej w rozmowie nie chodziło. Użytkowniku to, się bardzo nie spodobało, żadnego niezadowolenia, z jakichkolwiek innych powodów nie było. Sumy, o których on mówi zniekształcone użytkownikiem.

Iglo

Liczba postów : 170
FBPoints : 110

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on 9/6/2018, 23:47

Szkoda bo po rekomendacji @dominikbolt95 chciałem tam wpłacić kilka stówek.
Dzięki za informacje bo mogłoby się okazać, ze to kaska wyrzucona w błoto.
Niestety coraz więcej nowych bukmacherów okazuje się oszustami i po kilku miesiącach zwijają interes. Często na początku wszystko jest ok jak kiedyś z Otobet a po zdobyciu zaufania zwijają interes z pieniędzmi graczy.
Trzeba być czujnym.
Brunobet

Liczba postów : 489
FBPoints : 261

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iglo on 9/6/2018, 23:52

Zobaczymy co teraz wymyśli.
Ogólnie śmieszna sytuacja, że na tym forum którym mi odpisał jest aktywny jako gość a nie zarejestrowany użytkownik.

Dzisiaj mu odpisałem na jego kłamliwą wiadomość

Kolejny raz kłamiecie i się kompromitujecie.
Wypowiadasz się na temat a nawet nie wiesz o jakie konto chodzi.
Stek bzdur to możesz sobie człowieku wypisywać gdzieś indziej ale szczytem chamstw jest wciskanie takich bajek nie mając podstawowych informacji.

W takim razie opiszę to jeszcze raz ze szczegółami 
Postawiłem około 550 euro u tego zakłamanego bukmachera na tenisa w zakładzie pojedynczym co ciekawe postawiłem również to spotkanie w 1xbet w kuponie na którym były 3 spotkania.
Sprawdziłem i regulamin macie taki sam bo żywcem od nich ściągaliście. Mało tego nawet w regulaminie pojawiały się błędy w postaci np. 1xbet zastrzega sobie .....
Na support usilnie twierdzono, że zakład jest poprawnie rozliczony i nie będzie żadnej korekty.
W tym samym czasie 1xbet rozliczył kupon jako wygrany. A to pech.
Ponownie zgłosiłem się do support i znowu to samo jak powiedziałem, że 1xbet rozliczył kupon poprawnie a macie taki sam regulamin to człowiek z support zniknął i nie odpowiadał.
Po jakimś czasie wchodzę na konto i dalej sobie robili jaja kupon zmieniono na zwrot i otrzymałem tylko 550 euro stawki.
Kurs na to zdarzenie wynosił ponad 4.00 czyli powinienem otrzymać ponad 2000 euro 
Zwykli oszuści.
Sprawdziliśmy informacje haha najlepszą obroną jest atak tak?
Na jakiej podstawie sprawdziliście bo z tego co wiem i poszperałem to nie jestem jedyną taką osobą którą oszukaliście. A najlepsze jest pisanie o odczuciach gracza nie wiedząc kim jest 

Gratuluje podejścia.

Iglo

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on 9/6/2018, 23:56

Faktycznie przykra sprawa. Ale to powinno nauczyć graczy aby nie trzymać zbyt wiele kaski na kontach nowych wynalazków. bo nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Pamiętam już innego bukmachera na którego gracze jechali a on zawsze odpisywał, że wina jest po stronie gracza.
Brunobet

Powrót do góry Go down

Pisanie by dominikbolt95 on 10/6/2018, 00:02

Przepraszam ale moja informacja była napisana zgodnie z tym jakie są moje odczucia i wrażenia. Chociaż to zastanawiające bo kilka minut po dodaniu tematu, na skrzynkę wpadła wiadomość o treści "Usuń temat z tym kłamliwym bukmacherem" i nie była to wiadomość od @iglo. Teraz wiem dlaczego wcześniej nie było wzmianki na tema betwinner na tym forum.

Proponuje zgłosić się do @Admin i poprosić o pomoc w  wyjaśnieniu sprawy. Administracja tego forum wielokrotnie pomagała użytkownikom.
dominikbolt95

Liczba postów : 110
FBPoints : 45

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iglo on 10/6/2018, 00:11

Nie zakładałem wcześniej tematu bo nie chciałem aby ktoś po przeczytaniu mimo wszystko sie skusił na grę u nich.
Jednak jak zobaczyłem, że ty umieściłeś temat to postanowiłem ostrzec innych.
Może poproszę forum o pomoc i zaraz opiszę moją sprawę w PW do Admina
W sumie zablokowałem już konto i wątpię aby cokolwiek dało się zrobić Sad a to oznacza, że całkiem zacna kwota poszła się ......

Iglo

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on 10/6/2018, 00:16

Faktycznie to może być trudne w takim przypadku. Ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana Smile
Brunobet

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iglo on 10/6/2018, 00:23

@Brunobet napisał:Faktycznie to może być trudne w takim przypadku. Ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana Smile
Evil or Very Mad Evil or Very Mad wygrana Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad wygrana Sad Sad Sad wygrana Sad

Iglo

Powrót do góry Go down

Pisanie by chobopoczta on 10/6/2018, 00:47

Iglo
Napisałeś że na kilku forach usunięto Twoje wpisy - to oczywiste. Strony internetowe zarabiają na bukmacherach i jak pojawiają się jakieś negatywne opinie to usuwają takie wiadomości bo bukmacher wówczas nie zapłaci lub ten zysk będzie mniejszy.
Przez kilka lat byłem na forum.bukmach...... myślę, ze większość z was wie o jakim forum pisze.
Tam Pan Marcin, władca otchłani wiecznie usuwa posty które krytykują firmy które on reklamuje a każde krytyczne zdanie w kierunku administracji kończy się banem.  Mam nadzieję że na tym forum temat nie zostanie usunięty.
Polecam kontakt z @fbmod bo gość mi kiedyś pomógł załatwić sprawę z którą przez 13 dni walczyłem z bukmacherem. Opisałem mu całą sytuacje i po jakiś 8 godzinach sprawa pozytywnie została zamknięta a kasa wypłacona.

chobopoczta

Liczba postów : 56
FBPoints : 15

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on 10/6/2018, 10:59

Myślę, że jeżeli mieliby usunąć ten wątek to jużby to zrobili.
Sam fakt, ze na większości for nie można dodawać tematów z promocjami lub muszą być zatwierdzone to już duży plus. Kolejna sprawa napisałem kilka dni temu czy mogę dodać promocje bez depozytu.
W odpowiedzi otrzymałem informacje,że
- mogę wstawiać jeżeli osobiście sprawdziłem bukmachera
- jeżeli dokonywałem wypłaty od bukmachera
- jeżeli bukmacher istnieje już jakiś czas a nie jest na rynku od kilku dni.
@webmaster napisał, ze nie chcą zwiększać aktywności na forum poprzez dodawanie informacji o "bukmacherskich krzakach" oferujących kasę za free i zwijających interes po miesiącu lub blokujących konta.
Brunobet

Powrót do góry Go down

Pisanie by nico.bursztyn on 10/6/2018, 12:36

I o to chodzi. Forum ma być miejscem rzetelnych informacji a nie reklamowaniem bukmachera który płaci stronie intranetowej czy forum ale już nie płaci graczowi.
Szkoda bo Betwinner zapowiadało się dobrze. Szeroka oferta i wszystkie inne funkcje znane z Astekbet czy 1xbet. 
Jak widać z 1xbet to mają dużo wspólnego.
nico.bursztyn

Liczba postów : 85
FBPoints : 41

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on 10/6/2018, 13:46

Juz od dluzszego czasu mozna poczytac informacje w necie zeby do buków typu 1xbet nie wplacać większych kwot bo w przypadku wiekszej wygranej mogą robić problemy.
Bardzo często mozna przeczytać ze trzeba wysłac dokumenty do Rosji listem poleconym lol
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 925
FBPoints : 34

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 10/6/2018, 14:45

Najlepiej w takich przypadkach pisać od razu do administracji jeżeli support robi problemy. Miałem mały problem z innym bukmacherem który po opisaniu problemu zwlekał z odpowiedzią kilka dni a z pomocą Admina sprawę udało się załatwić w przeciągu kilku godzin.

Co do 1XBET trzeba z takimi bukami uważać. Mój znajomy był zadowolony dopóki nie wygrał większej kwoty wtedy oczywiście skończyło się zabraniem wygranych.

Sezon 2017/18 (do 30.07): NBA (od 14.03): 112  ++   62  ---  (64%) Pozostałe typy 149  ++  107  ---  11 ZWROTÓW (58%)

MichW

Liczba postów : 4622
FBPoints : 316

Powrót do góry Go down

Pisanie by ney11 on 10/6/2018, 15:00

Dobrze @Iglo , że informujesz tutaj o tym , bo ja na pewno do nich złotówki nie wpłacę po tym co napisałeś , wolałbym od razu wyrzucić w kosmos. Ryzykować swoje pieniądze na zakładach nie będąc pewnym czy wypłaca to absurd

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 50%
Liczba postów : 558

Powrót do góry Go down

Pisanie by BetWinner on 11/6/2018, 03:25

Witam! Jeżeli ktoś ma problemy z BetWinner, to proszę o kontakt. Również odpowiem chętnie na pytania.

Ostatnio zmieniony przez BetWinner dnia 11/6/2018, 03:34, w całości zmieniany 1 raz

BetWinner

Ostrzeżenie : Nie otrzymaliśmy informacji o chęci rejestracji support Betwinner na forum
Liczba postów : 2
FBPoints : 2

Powrót do góry Go down

Pisanie by BetWinner on 11/6/2018, 03:29

@Iglo napisał:Co do tego bukmachera to ja odradzam 
Kilka dni temu napisałem informacje na kilku innych forach jednak z większości została ona usunięta przez Administracje form. Mam nadzieję, ze tu nie będzie tak samo.

Wiadomość o treści  (poniżej tez umieszczam odpowiedź bukmachera)
JA
Nie polecam.
Wpłaciłem ugrałem sporą sumkę i postawiłem około 700 euro na tenisa.
Mecz zakończył się kreczem i zgodnie z regulaminem powinien zostać rozliczony jako wygrany a oni rozliczyli jako porażka. 
Po kilku godzinach udowadniania, ze ja mam racje i braku głupich wymówek pana z support który sprawiał wrażenie, że nie interesuje go moje zdanie bo i tak zrobi jak chce wreszcie się rozłączył. 
Wchodzę na konto i zakład rozliczony jako zwrot.
Zagrałem w nerwach kilka kuponów bo i tak nie wierzyłem, ze jak wygram to wypłacę i przegrałem wszystko. 
Usunąłem konto i przestrzegam wszystkich. Widać, ze nie tylko oprogramowanie ich łączy z 1xbet ale również podejście do graczy.

Bukmacher

BetWinner
Guest

Sprawdziliśmy informację, którą użytkownik rozmieścił, zakład nie mógł zostać rozliczony, ponieważ czekaliśmy na wyniki ze źródeł oficjalnych. O tym użytkownik został powiadomiony oraz uprzejmie był proszony uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozliczenie zakładu, również użytkownik wiedział, że mecz zostanie rozliczony zwrotem według regulaminu, o żadnej wygranej w rozmowie nie chodziło. Użytkowniku to, się bardzo nie spodobało, żadnego niezadowolenia, z jakichkolwiek innych powodów nie było. Sumy, o których on mówi zniekształcone użytkownikiem.
Proszę o numer ID oraz numer kuponu na priv.

BetWinner

Ostrzeżenie : Nie otrzymaliśmy informacji o chęci rejestracji support Betwinner na forum
Liczba postów : 2
FBPoints : 2

Powrót do góry Go down

Pisanie by zacharty on 11/6/2018, 10:28

Widać, że coś kombinujecie
Przd chwilą jeszcze była informacja że kolega @iglo pisze kłamliwe oszczerstwa i podaje nieprawdziwe informacje chwile potem post został edytowany. Co świadczy, ze wy coś kombinujecie.
zacharty

Liczba postów : 198
FBPoints : 91

Powrót do góry Go down

Pisanie by fbmod on 11/6/2018, 10:45

Konto @betwinner zostało zablokowane  gdyż nie otrzymaliśmy żadnej informacji ani prośby ze strony bukmachera  o chęci posiadania takiego konta na forum.
Jak widać to kolejny przypadek przed Mundialem kiedy rejestruje się rzekomy przedstawiciel firmy bukmacherskiej. W nocy usunięto konto bukmachera. Co ciekawe przedstawiciel tego bukmachera podał oficjalny e-mail z gmail.com a nie z domeny bukmachera
f....poland@gmail.com

Uwaga
Pamiętajcie, że forum bierze odpowiedzialność za działania pracowników support tylko w przypadku kiedy mają oni nadaną rangę support

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 274
FBPoints : 171

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on 11/6/2018, 10:58

Po raz kolejny Adminstracja pokazała klasę i staje po stronie graczy a nie kasy (bukmachera)
BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

@zachart nie zdążyłem przeczytać co było napisane na początku ale widzę, że edycja już po kilku minutach. Jeżeli jest tak jak napisałeś, że wina była zrzucona na użytkownika a następnie już w kilka minut bukmacher zmienił zdanie to należy tą firmę omijać szerokim łukiem.

Z drugiej strony miło, ze próbują coś robić aby wyjaśnić tą sytuacje. Miejmy nadzieję, że @Iglo odzyska pieniądze  w co wątpię bo napisał, że to co otrzymał czyli tylko zwrot zostało przegrane.
Brunobet

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iglo on 11/6/2018, 12:51

Szkoda nerwów na nich. Nie będę już się wypowiadał niech każdy podejmuje osobiście decyzje.
Teraz mam ich gdzieś.
Jak wypowiedziałem się na kilku forach to zmienili gadkę i chcą teraz pomagać.
Żenada!!!!!!

Iglo

Powrót do góry Go down

Pisanie by tigertyp on 12/6/2018, 16:35

@Iglo jakieś postępy w sporze bukmacherem?
@Admin lub @fbmod macie jakieś oficjalne stanowisko bukmachera na temat tej sytuacji. Z tego co widzę konto osoby podającej się za support zostało zbanowane a to dość nietypowa sytuacji.
Dlaczego support otrzymał bana?

tigertyp

Liczba postów : 192
FBPoints : 99

Powrót do góry Go down

Pisanie by ney11 on 12/6/2018, 16:42

Masz informacje dlaczego kilka postow wyżej

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 50%
Liczba postów : 558

Powrót do góry Go down

Pisanie by fbmod on 12/6/2018, 16:42

Sytuacja wygląda następująco.
Konto zostało zablokowane gdyż nie otrzymaliśmy informacji od bukmachera o chęci założenia konta support na forum.  Mogę jednak potwierdzić, ze konto zostało założone na e-mail z domeną bukmachera co świadczy, ze tym razem faktycznie było to pracownik firmy a nie osoba podszywająca się pod kogoś.
Wysłałem informacje na zarejestrowany e-mail z prośbą o wyjaśnienie sprawy i potwierdzenie chęci współpracy po przez dodanie tego konta jako oficjalne konto bukmachera - odpowiedzi nie otrzymałem  (email odebrany prawie 30 godzin temu)
Dlatego na chwile obecną przestrzegamy przed korzystaniem z usług tej firmy.

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 274
FBPoints : 171

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iglo on 12/6/2018, 16:50

@tigertyp napisał:@Iglo jakieś postępy w sporze bukmacherem?
@Admin lub @fbmod macie jakieś oficjalne stanowisko bukmachera na temat tej sytuacji. Z tego co widzę konto osoby podającej się za support zostało zbanowane a to dość nietypowa sytuacji.
Dlaczego support otrzymał bana?
@tigertyp Nic nie ruszyło w tej sprawie. Mało tego na innym forum sure... również opisałem sytuacje i to są dwa fora które nie usuwają tej informacji. Tam chętnie odpisywał ich człowiek kilka razy jednak po opisaniu szczegółów również zapad się pod ziemie.
Dostałem kilka PW od was i w ramach wyjaśnienia nie posiadam więcej niż jednego konta, mieszkam sam w wynajmowanym mieszkaniu, internet posiadam wykupiony przez siebie (nowy abonament i komputer) więc nikt mi też nie wmówi jakiś wielu kont u bukmachera.
Zresztą nikt mnie nie pomówił o posiadanie multikont jak jeden obrońca tego bukmachera sądzi tylko niepoprawne rozliczenie zakładu. Jak napisałem strasznie często zmieniają zdanie
1) Rozliczyliśmy dobrze i basta
2) korekta i zwrot stawki (zakład u innego buka z tym samym regulaminem rozliczony jako wygrany)
3) gracz podaje nieprawdziwe informacje
4) na koniec chyba to musiała być wina systemu jak już usunąłem konto

Iglo

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry