ForumBukmacherskiePol.com
BetWinner  - Page 2 Media311

BetWinner

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

BetWinner  - Page 2 Empty BetWinner

Pisanie by dominikbolt95 on Sob 9 Cze 2018 - 17:00

First topic message reminder :

BETWINNER 100% BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT MAKSYMALNIE DO 400 PLN!

Zarejestruj się w serwisie BETWINNER, a podwoimy Twój pierwszy depozyt – maksymalnie do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie) za pierwszy depozyt!

Jak otrzymać bonus?

• 1. Zarejestruj się na stronie internetowej BETWINNER.

• 2. Należy wypełnić wszystkie pola w dziale Moje Konto.

• 3. Doładuj swoje konto kwotą do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie).

• 4. Bonus zostaje automatycznie doliczony po doładowaniu konta.

Regulamin

•  1. Użytkownikowi przysługuje tylko jeden bonus. Minimalna kwota doładowania uaktywniająca bonus to = 5 PLN.

•  2. Bonus zostanie automatycznie doliczony po doładowaniu konta, pod warunkiem, że masz uzupełnione dane osobowe w swoim koncie.

•  3. Należy obrócić sumę bonusu pięciokrotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą mieć kursy 1.40 lub wyżej.

•  4. Wymagana suma postawiona na zakłady zostaje osiągnięta tylko po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach wymienionej kwoty.

•  5. Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa (za wyjątkiem warunków, wskazanych w Załączniku*).

•  6. Cała wartość bonusu musi zostać wykorzystana na zakłady, nim klient będzie mógł wypłacić środki z konta (lub przelać pieniądze do kasyna). W przeciwnym wypadku każdy bonus lub wygrana będzie anulowana.

•  7. Bonusu nie można wykorzystać w połączeniu z innymi promocjami lub ofertami specjalnymi.

•  8. BETWINNER zastrzega sobie prawo do wprowadzania poprawek lub zawieszenia dowolnej oferty promocyjnej.

•  9. BETWINNER zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub odmowy uczestnictwa użytkownikom w tej lub innej ofercie.

•  10. BETWINNER zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji klienta bez podania przyczyny. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego dochodzenia wyniknie, że użytkownik korzysta ze strategii niedozwolonych przez BETWINNER, to firma zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji, jak i do odebrania bonusu.

•  11. Na każdego użytkownika, gospodarstwo domowe, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego, przypada tylko jeden bonus. Łamanie warunków oferty może skutkować zamknięciem konta.

•  12. Użytkownik jest zobowiązany przedstawić na żądanie dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusu i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym momencie.

•  13. Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania brudnych pieniędzy, to BETWINNER zastrzega sobie prawo do zamknięcia i zamrożenia stanu konta podejrzanego użytkownika.

•  14. Po spełnieniu warunków obrotu bonusem, na Twoje konto główne trafi pozostała kwota z bonusu, która nie może przekroczyć łącznej wartości bonusu. Jeśli po obrocie bonusem, stan konta bonusowego jest mniejszy niż minimalna kwota stawki, to bonus zostanie utracony.

Wszystkie wymienione Warunki stanowią część ogólnych Warunków korzystania serwisu BETWINNER.
*Załącznik

•  Użytkownik może wypłacić kwotę (od 0 do całkowitej sumy złożonych depozytów) nim zostaną spełnione warunki oferty, jednak na koncie musi pozostać przynajmniej dwukrotność bonusu (podjęcie środków wynikających z bonusu i wygranych nie jest dozwolone przed spełnieniem warunków oferty).

•  Podjęcie środków z konta nie jest możliwe, jeśli stan konta jest mniejszy niż kwota bonusu i przynajmniej jeden zakład nie został jeszcze rozstrzygnięty.

•  Bonus można wykorzystać w ciągu 30 dni od momentu rejestracji. Po skończeniu tego okresu, bonus i wszystkie wygrane zostaną anulowane.

• Aby otrzymać bonusy, musisz wyrazić zgodę poprzez uruchomienie funkcji "Weź udział w ofercie bonusowej" w dziale Moje Konto.

Użytkownik ma prawo odrzucić bonus zanim zostaną spełnione warunki oferty, ale tylko w przypadku, gdy pozostałe środki na koncie są większe od bonusu. Użytkownik może wypłacić resztę ze wszystkich depozytów. W tym przypadku wszelkie wygrane oraz kwota bonusu zostaną anulowane.
dominikbolt95
dominikbolt95

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 176
FBPoints : 98

Powrót do góry Go down

BetWinner  - Page 2 Empty Re: BetWinner

Pisanie by BetWinner on Pon 11 Cze 2018 - 3:25

Witam! Jeżeli ktoś ma problemy z BetWinner, to proszę o kontakt. Również odpowiem chętnie na pytania.

Ostatnio zmieniony przez BetWinner dnia Pon 11 Cze 2018 - 3:34, w całości zmieniany 1 raz
BetWinner
BetWinner

Zaufanie : Support bukmacher
Liczba postów : 10
FBPoints : 12

http://bit.ly/APKBetwinner https://www.facebook.com/BetwonnerPol

Powrót do góry Go down

Pisanie by BetWinner on Pon 11 Cze 2018 - 3:29

[Only admins are allowed to see this link] napisał:Co do tego bukmachera to ja odradzam 
Kilka dni temu napisałem informacje na kilku innych forach jednak z większości została ona usunięta przez Administracje form. Mam nadzieję, ze tu nie będzie tak samo.

Wiadomość o treści  (poniżej tez umieszczam odpowiedź bukmachera)
JA
Nie polecam.
Wpłaciłem ugrałem sporą sumkę i postawiłem około 700 euro na tenisa.
Mecz zakończył się kreczem i zgodnie z regulaminem powinien zostać rozliczony jako wygrany a oni rozliczyli jako porażka. 
Po kilku godzinach udowadniania, ze ja mam racje i braku głupich wymówek pana z support który sprawiał wrażenie, że nie interesuje go moje zdanie bo i tak zrobi jak chce wreszcie się rozłączył. 
Wchodzę na konto i zakład rozliczony jako zwrot.
Zagrałem w nerwach kilka kuponów bo i tak nie wierzyłem, ze jak wygram to wypłacę i przegrałem wszystko. 
Usunąłem konto i przestrzegam wszystkich. Widać, ze nie tylko oprogramowanie ich łączy z 1xbet ale również podejście do graczy.

Bukmacher

BetWinner
Guest

Sprawdziliśmy informację, którą użytkownik rozmieścił, zakład nie mógł zostać rozliczony, ponieważ czekaliśmy na wyniki ze źródeł oficjalnych. O tym użytkownik został powiadomiony oraz uprzejmie był proszony uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozliczenie zakładu, również użytkownik wiedział, że mecz zostanie rozliczony zwrotem według regulaminu, o żadnej wygranej w rozmowie nie chodziło. Użytkowniku to, się bardzo nie spodobało, żadnego niezadowolenia, z jakichkolwiek innych powodów nie było. Sumy, o których on mówi zniekształcone użytkownikiem.
Proszę o numer ID oraz numer kuponu na priv.
BetWinner
BetWinner

Zaufanie : Support bukmacher
Liczba postów : 10
FBPoints : 12

http://bit.ly/APKBetwinner https://www.facebook.com/BetwonnerPol

Powrót do góry Go down

Pisanie by zacharty on Pon 11 Cze 2018 - 10:28

Widać, że coś kombinujecie
Przd chwilą jeszcze była informacja że kolega [Only admins are allowed to see this link] pisze kłamliwe oszczerstwa i podaje nieprawdziwe informacje chwile potem post został edytowany. Co świadczy, ze wy coś kombinujecie.
zacharty
zacharty

Liczba postów : 233
FBPoints : 112

Powrót do góry Go down

Pisanie by fbmod on Pon 11 Cze 2018 - 10:45

Konto [Only admins are allowed to see this link] zostało zablokowane  gdyż nie otrzymaliśmy żadnej informacji ani prośby ze strony bukmachera  o chęci posiadania takiego konta na forum.
Jak widać to kolejny przypadek przed Mundialem kiedy rejestruje się rzekomy przedstawiciel firmy bukmacherskiej. W nocy usunięto konto bukmachera. Co ciekawe przedstawiciel tego bukmachera podał oficjalny e-mail z gmail.com a nie z domeny bukmachera
[Only admins are allowed to see this link]

Uwaga
Pamiętajcie, że forum bierze odpowiedzialność za działania pracowników support tylko w przypadku kiedy mają oni nadaną rangę support

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 284
FBPoints : 179

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on Pon 11 Cze 2018 - 10:58

Po raz kolejny Adminstracja pokazała klasę i staje po stronie graczy a nie kasy (bukmachera)
BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

@zachart nie zdążyłem przeczytać co było napisane na początku ale widzę, że edycja już po kilku minutach. Jeżeli jest tak jak napisałeś, że wina była zrzucona na użytkownika a następnie już w kilka minut bukmacher zmienił zdanie to należy tą firmę omijać szerokim łukiem.

Z drugiej strony miło, ze próbują coś robić aby wyjaśnić tą sytuacje. Miejmy nadzieję, że [Only admins are allowed to see this link] odzyska pieniądze  w co wątpię bo napisał, że to co otrzymał czyli tylko zwrot zostało przegrane.
Brunobet
Brunobet

Liczba postów : 529
FBPoints : 346

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by tigertyp on Wto 12 Cze 2018 - 16:35

[Only admins are allowed to see this link] jakieś postępy w sporze bukmacherem?
[Only admins are allowed to see this link] lub [Only admins are allowed to see this link] macie jakieś oficjalne stanowisko bukmachera na temat tej sytuacji. Z tego co widzę konto osoby podającej się za support zostało zbanowane a to dość nietypowa sytuacji.
Dlaczego support otrzymał bana?

tigertyp

Liczba postów : 237
FBPoints : 143

Powrót do góry Go down

Pisanie by ney11 on Wto 12 Cze 2018 - 16:42

Masz informacje dlaczego kilka postow wyżej

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 627
FBPoints : 63

Powrót do góry Go down

Pisanie by fbmod on Wto 12 Cze 2018 - 16:42

Sytuacja wygląda następująco.
Konto zostało zablokowane gdyż nie otrzymaliśmy informacji od bukmachera o chęci założenia konta support na forum.  Mogę jednak potwierdzić, ze konto zostało założone na e-mail z domeną bukmachera co świadczy, ze tym razem faktycznie było to pracownik firmy a nie osoba podszywająca się pod kogoś.
Wysłałem informacje na zarejestrowany e-mail z prośbą o wyjaśnienie sprawy i potwierdzenie chęci współpracy po przez dodanie tego konta jako oficjalne konto bukmachera - odpowiedzi nie otrzymałem  (email odebrany prawie 30 godzin temu)
Dlatego na chwile obecną przestrzegamy przed korzystaniem z usług tej firmy.

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 284
FBPoints : 179

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Pisanie by socjo2007gr4 on Sro 13 Cze 2018 - 10:10

Szkoda, że większość bukmacherów korzystających z tego oprogramowania okazuje się wykładowymi scamami.
Bo oferta jest naprawdę niesamowita, kursy ok ale co z tego jak kombinują z gravczami jak ktoś wygrywa. Do tej pory chyba jedynie Astekbet nie robi żadnych wałów z graczami.

socjo2007gr4

Liczba postów : 12
FBPoints : 5

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sro 13 Cze 2018 - 14:21

Firm które nie robią wałów jest sporo. Astek, grupa betssona, yourbet itd. także aż tak źle to nie jest Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sro 13 Cze 2018 - 19:15

Głównym dostawcą tego oprogramowania jest 1xbet o ile się nie mylę więc nie zdziwię się jak te krzaki to ich kolejne wynalazki. W tym aspekcie tylko astek wydaje mi się być niezależny od tych kombinatorów.

Co do samego tematu. Jak nie masz nic do ugrania to myślę że nie ma sensu się bawić z nimi w przepychanki. Wink

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry