ForumBukmacherskiePol.com
Boks 2018 088-0021

Boks 2018

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Boks 2018 Empty Boks 2018

Pisanie by wilu1103 on Pon 11 Cze 2018 - 10:09

Po ponad dwóch latach przerwy do ringu wrócił Tyson Fury (26-0, 19 KO). Na gali w Manchesterze Anglik przez techniczny nokaut pokonał Sefera Seferiego (23-2, 21 KO).
Fury do ringu wszedł po raz pierwszy od listopada 2015 roku. W pierwszych rundach zamiast walczyć wolał tańczyć, uśmiechać się i stroić sobie żarty. Z czasem zaczął nieco bardziej angażować się w pojedynek. Na tyle, że jego rywal do piątej rundy już nie wyszedł.
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 469
FBPoints : 132

Powrót do góry Go down

Boks 2018 Empty Re: Boks 2018

Pisanie by ANZELMO on Sob 21 Lip 2018 - 21:28

Oleksandr Usyk (14-0, 11 KO) i Murat Gasijew (26-0, 19 KO) Usyk na pkt 2,5 ++ Unibet i walka potrwa na całym dystansie 1,5 forBET  ++

Dwa bet walka przeniesiona do Moskwy i kursy oszalały....Murat z doga zrobił sie lekkim faworytem ale napewno na takie wahania kursów wpływ mila kontuzja Ukraińca i to mnie troszkę martwi...myślę ze   Usyk nie zaryzykuje i będzie walczył uważnie spokojnie tak jak z naszym Główka. Usyk  musi  chodzić na nogach byc lotny  bo Gasijew to morderca z potworna silą w obu rekach. Usyk ma dobra   prawa ręka i  zmiany dystansu potrafi  zróżnicować siłę  ciosu.Ma przede wszystkim refleks wielki  instynkt . Z kolei Gasijew jest zimny, chłodny jak morderca snajper:P  świetna walka z Dorticosem i ostatnia runda.... potrafi iść za ciosem gdy poczuje krew  trafiający w momentach w których rywal się nie spodziewa. Dynamit w obu rękach i ta cierpliwość na zasadzie  ze mogę odpuścić parę rund podpuścić rywala który poczuje sie pewnie i...przyjdź do mnie, a ja  sprawie ci brutalne KO . Swietne ciosy na korpus to moze byc klucz....Eksperci podzieleni ale wiekszosc typuje Ukraińca ale wszyscy twierdza ze to moze byc powinna walka , która zostanie w pamięci kibiców na lata. Usyk jest dla mnie lepszym pięściarzem bardziej technicznym potrafi więcej  a Murat to troszkę jeden wymiar ale ta siła ma znaczenie jeśli zaprosi ukraica w półdystans zmusi do bojki to jak  trafi na korpus w początkowej fazie walki będzie miał szanse na skończenie tego w końcówce 10-12 rundy bądź po prostu przez KO TKO .Nic tylko oglądać  i podziwiać.

ANZELMO

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 72
FBPoints : 37

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by MichW on Nie 23 Wrz 2018 - 23:43

10 listopada na gali Knockout Boxing Night Artur Szpila będzie walczył z Mariuszem Wachem.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on Wto 25 Wrz 2018 - 15:05

Jak Szpilka tego nie wygra, a taki scenariusz zakładam, to będziemy mogli podziwiać go w KSW, bo w boksie definitywnie zamknie sobie drogę do wielkich walk Very Happy

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 1340
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Wto 25 Wrz 2018 - 15:19

Myślę że już dawno sobie zamknął drogę do wielkich walk. W boksie trzeba iść krok po kroku na szczyt a nie szukać od razu głośnych walk co zazwyczaj źle się kończy. Wach ma lepsze warunki od Szpilki i jeżeli będzie w formie to myślę że wygra tę walkę.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on Wto 25 Wrz 2018 - 15:29

Znokautuje go... Co by nie mówić, to jest duży, a Szpila ma już naruszoną kilka razy szczękę. Z resztą z Polaków w tej wadze liczą się tylko Kownacki i Izu.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 1340
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob 13 Paź 2018 - 1:14

Wielki bokser choć zdaniem wielu osób niestety odszedł zdecydowanie za późno. Z drugiej stronie zawsze to był ambitny facet także wielkie dzięki dla niego za te wszystkie walki.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob 13 Paź 2018 - 11:04

Pamiętam również jakie były emocje i nadzieje orzed samą walką Adamka z Kliczko.Niestety jak mówisz parametrów idealnych nie miał ale nadrabiał wszystko serduchem.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob 13 Paź 2018 - 14:28

W innych kategoriach brakowało już dla niego rywali więc zrobił słusznie. Samo dojście do walki o pas to był jego ogromny sukces.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob 13 Paź 2018 - 16:12

Zgoda choć patrząc ogólnie to w tamtym czasie nikt nie miał szans z Kliczkami. Nawet z Witalijem który aż tak imponujących warunków nie miał jak jego brat.

MichW

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry