ForumBukmacherskiePol.com
Boks 2018 - Page 3 088-0021

Boks 2018

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Boks 2018 - Page 3 Empty Boks 2018

Pisanie by wilu1103 on Pon 11 Cze 2018 - 10:09

First topic message reminder :

Po ponad dwóch latach przerwy do ringu wrócił Tyson Fury (26-0, 19 KO). Na gali w Manchesterze Anglik przez techniczny nokaut pokonał Sefera Seferiego (23-2, 21 KO).
Fury do ringu wszedł po raz pierwszy od listopada 2015 roku. W pierwszych rundach zamiast walczyć wolał tańczyć, uśmiechać się i stroić sobie żarty. Z czasem zaczął nieco bardziej angażować się w pojedynek. Na tyle, że jego rywal do piątej rundy już nie wyszedł.
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 469
FBPoints : 132

Powrót do góry Go down

Boks 2018 - Page 3 Empty Re: Boks 2018

Pisanie by Michalski1988 on Pon 29 Paź 2018 - 21:13

On zawsze pajacuje jak zostanie trafiony by pokazać że nie odczuł ciosu. I zawsze go to gubi. Po za tym wrażenie, że Szpilka bardziej zafascynowany jest MMA niż boksem. Prowadza się z zawodnikami KSW, lansuje się na tle klatki. Jeśli przegra tą walkę, to pewnie zamieni boks na oktagon. Nie mam też pewności, że do tej walki przystępuje z jakąś wielką ambicją. On ma plan B i wie że jak mu się nie uda, to KSW chętnie go przywita.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 1340
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Pon 29 Paź 2018 - 21:36

Przeczucie mówi mi że Szpilka wygra decyzją sędziów. Jeden i drugi nie będą chcieli zrobić sobie dużej krzywdy. Szpilka jest szybszy więc punktowo raczej jego stawiałbym w roli faworyta.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on Pon 29 Paź 2018 - 21:40

To jest prawie pewne, że jeśli będzie decyzja sędziów to wygra Szpilka. Podstawą do sukcesu Wacha będzie ciągłe napieranie na Szpilkę i zaganianie do lin. Jeśli uda mu się zamknąć Artura w narożniku i trafić, to może być nokaut. Ogólnie Wach mnie nie przekonuje, ale jego rywal lubi się podpalić gdy zostanie trafiony, a to może być zgubne.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Pon 29 Paź 2018 - 22:05

No tak, bardzo dużo zależy od Wacha bo raczej wszyscy wiemy jak będzie się zachowywał na ringu Szpilka. Wach na pewno będzie musiał szukać nokautu bo inaczej pewnie przegra walkę.

MichW

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by MichW on Nie 11 Lis 2018 - 0:09

Tak jak się tego spodziewaliśmy, pięknie ustawiona walka pod Szpilkę. 97:93 to jakiś nieśmieszny żart.

No ale jak Szpila będzie tak pajacować to szybko się skończy jego kariera.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on Nie 11 Lis 2018 - 3:37

Ja myślę że tą walką już sobie Szpilka zakończył szansę na wielkie pojedynki. Bardziej niż wygrana na punkty przyćmiła ten występ nieudolność Szpilki, pajacowanie i brak argumentów na nokaut na Wachu. Ten drugi tylko sam może odpowiedzieć sobie na pytanie czemu nie znokautował przeciwnika. Ogólnie w telewizji był wielki zachwyt nad tą walką, a dla mnie to było starcie Pana "miękka szczęka" z Panem "paralitykiem". Żaden z nich już nic nie osiągnie, zostaje nadzieja w Kownackim i Izu.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by adrianP on Nie 11 Lis 2018 - 4:31

Dla mnie dziwna sprawa Very Happy gosc ktory lezy w 10 rundzie na deskach wygrywa walke na punkty.. nie znam sie na boksie ale dla mnie dziwna rzecz.. chociaz z drugiej strony szpila to gosc ode mnie z miasteczka wiec spoko ze gosc cos tam osiaga Smile

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 992
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Nie 11 Lis 2018 - 14:50

Punktowo może wygrać nawet jak był liczony. Za każdy nokdaun jest odejmowany 1pkt także Szpilka dużo nie stracił. Na chłodno patrząc to wg mnie tylko jeden werdykt był słuszny 95:94.

Nie skupiałem się aż tak na walce żeby dokładnie podliczyć ale dla mnie wyglądało to tak:

Wach wygrywa 7 i 10 rundę(z nokdaunem). Szpilka zdecydowanie wygrał 2-3 rundy, reszta na remis ze wskazaniem na Szpilkę za ilość ciosów także różnica 3-4 pkt w werdyktach było mocną przesadą.

Będąc obiektywnym chyba jednak Wach powinien wygrać za ten nokdaun, w tak równej walce taki fakt powinien zaważyć o wyniku. Mimo wszystko brawa dla niego bo swoje lata już ma i to było widać. Szpila za to tańczył po ringu, podejrzewam że jak dojdzie do rewanżu to już Wach postara się bardziej o nokaut.

MichW

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by MichW on Nie 11 Lis 2018 - 15:21

Część kibiców podeszła pod ring i coś do Szpilki krzyczeli. Po wywiadzie ponoć chciał ruszyć na nich ale dziewczyna go powstrzymała. Very Happy

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by Janowski on Pią 8 Lut 2019 - 15:30

Czy Adam Kownacki ma szanse na mistrzostwo świata?

Niewiele osób daje mu szanse i przed walką ze Szpilką był dla mnie anonimowym bokserem. Chłop wygląda jak zapuszczony kibic futbolu a jego sylwetka bardziej przypomina stałego bywalca Mac Donalda niż sportowca. Jednak to co zrobił ostatnio to sztuka.
Może zbyt dużo uwagi poświęcaliśmy Gołocie, Adamkowi i Szpilce a tu nagle Kownacki osiągnie sportowy sukces choć nie będzie łatwo bo konkurencja jest duża.

Janowski

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 25
FBPoints : 24

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry