ForumBukmacherskiePol.com

Champions League 2018/19

Strona 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Re: Champions League 2018/19

Pisanie by szydami on 10/3/2019, 19:24

Jak myślicie? Juventus Turyn jest w stanie zrobić to samo co Manchester United z PSG? Zastanawia mnie czy wjechać za większe pieniądze na awans Juventusu Turyn...

szydami

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 70
FBPoints : 21

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kwas on 12/3/2019, 19:23

12.03.2019
Juve - Atletico
Typ: Atletico +1
Kurs: 1.64
Unibet

Wynik pierwszego meczu trochę zaskakujący, ale jeżeli w drugim zobaczymy podobnie to mnie nie zdziwi. Juve musi atakować i będzie musiało się trochę odkryć. Atak Atletico bardzo dobry, choć szkoda, że brakuje Costy bo by byli już bardzo groźni wtedy. Atletico to bardzo dobra, poukładana ekipa, która nie traci bramek, dlatego myślę, że Czarnej Damie będzie bardzo ciężko i myślę, że odpadną z rozgrywek. Goście umieją się bronić dlatego moim zdaniem nie powinni przegrać co najmniej dwoma bramkami.

(p) 3:0

Ostatnio zmieniony przez Kwas dnia 17/3/2019, 19:47, w całości zmieniany 1 raz
Kwas
Kwas

Liczba postów : 254
FBPoints : 93

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kwas on 12/3/2019, 19:29

12.03.2019
City - Schalke
Typ: City -2
Kurs: 1.71
Unibet

City w pierwszym meczu pokazało, że potrafi wyjść z dużej opresji, a Schalke, że nie potrafi utrzymać wypracowanego prowadzenia. Uważam, że mecz w Anglii będzie miał całkowicie inny przebieg niż w Niemczech. Kurs na faworyta bardzo niziutki i nie opłaca się grać go czystego, ale ten jest już całkowicie przyzwoity. City ma potężną siłę ataku, którą na pewno wykorzysta tym bardziej, że gra przed własną publicznością, dlatego myślę, że linia zostanie pokryta, a w najgorszym przypadku zwróci się nam postawiony kapitał.

(w) 7:0

Ostatnio zmieniony przez Kwas dnia 17/3/2019, 19:46, w całości zmieniany 1 raz
Kwas
Kwas

Liczba postów : 254
FBPoints : 93

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 13/3/2019, 13:05

Bayern-Liverpool
typ:1
kurs:2,21
1xbet
Analiza:
W rewanzowym pojedynku 1/8 finalu Ligi Mistrzow,spotkaja sie druzyny Bayernu Monachium i Liverpoolu ale tym razem w Monachiu.Pierwszy mecz w Liverpoolu zakonczyl sie bezbramkowym remisem.Mozna by powiedziec,ze wszystko zaczyna sie od poczatku,jednak Bayern ma przewage swojego terenu i moim zdaniem to zadecyduje o jego zwyciestwie i dalszym awansie.Bawarczycy nie moga sobie pozwolic na zachowawcza gre,stracony gol postawi ich w trudnej sytuacji,musza zdecydowanie zaatakowac i szybko zdobyc prowadzenie,przy tym musza uwazac w defensywie by nie narazic sie na bramkowa kontre.Wazna uwagi jest tez rosnaca forma tej druzyny w przeciwienstwie do przeciwnika.Liverpool ten sezon zaczol rewelacyjnie,w Premiership szybko zdobyl pozycje lidera z dosc wyrazna przewaga punktowa,jednak z czasem,jak wspomnialem,wystapil kryzys,ktory wciaz trwa.Druzyna stracila tez pozycje lidera.Bayern w Bundeslidze z kolei od pewnego czasu gra bardzo dobrze systematycznie awansujac w klasyfikacji a ostatnia wygrana z Wolfsburgiem 6:0 robi wrazenie.Powinien dzisiaj odniesc pewne zwyciestwo.

andrzejszwedzki

Liczba postów : 1861
FBPoints : 221

Powrót do góry Go down

Strona 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Powrót do góry