ForumBukmacherskiePol.com

Astekbet

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Astekbet

Pisanie by ney11 on 19/6/2018, 20:43

Podesle ktos działający link do astekbet ?

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 50%
Liczba postów : 558
FBPoints : 15

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Re: Astekbet

Pisanie by ney11 on 19/6/2018, 21:41

Przekierowuje mnie ciagle na astekbet10 i nie chce sie załadować
Trudno , to znak Very Happy
Ale dzięki

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 50%
Liczba postów : 558
FBPoints : 15

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on 19/6/2018, 23:04

możesz wpisywać astekbet.eu i zawsze jest ok
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 425
FBPoints : 90

Powrót do góry Go down

Pisanie by adrianP on 12/9/2018, 13:09

Ktos wie czy maja w planach metode wyplaty Trustly ? @Astekbet

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 815
FBPoints : 339

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 12/9/2018, 18:21

Nie mam pojęcia. Najlepiej zapytaj forumowy support. Wink

MichW

Liczba postów : 5013
FBPoints : 266

Powrót do góry Go down

Pisanie by kizior on 9/10/2018, 14:53

Mi zablokowali konto i zabrali tysiąc który na nim zostal. Na dzień dobry limity takie jak w 1xbet... Jakby mieli moje dane wcześniej Smile nie polecam na dłuższą metę.

kizior

Liczba postów : 29
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 9/10/2018, 15:21

Raczej wątpliwe żeby już mieli twoje dane wcześniej bo astek i 1xbet to dwie różne firmy. Może opisz swój problem dokładniej to chociaż będziemy wiedzieć czy możemy coś doradzić.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by kizior on 9/10/2018, 16:42

Miałem konto na 1xbet po jakimś czasie, wypłaceniu trochę gotówki dostałem limit i zwiększoną marzę, więc zarejestrowalem się w astekbet. Limity miałem z miejsca takie same ... Kursy też obniżone jak w 1xbet. Więc nie grałem u nich jeszcze. Kiedy zlimitowano mnie do 0zl na 1xbet postanowiłem skorzystać z astekbet mi o limitow i marzy wygrywałem u nich. Do czasu kiedy chciałem sobie wszystko wypłacić. Zarządzali ode mnie screenów że Skrill... Którego nigdy nie używałem i ecopayz. Wysłałem i dostałem odpowiedź że jestem oszustem i kończą ze mną współprace... A na screenach z ecopayz były tylko wpłaty i wypłaty na 1xbet i astekbet. To jedna firma jest. Raz jak się walnęli na live to wyszło że to 1xbet transmisja tak bylA podpisanA przez, godzinę Very Happy

kizior

Liczba postów : 29
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 9/10/2018, 17:10

Mają te same oprogramowanie i transmisje co 1xbet dlatego pokazuje się logo 1x. Z tego co mówił support asteka to innych powiązań nie mają z nimi. Dziwna sprawa bo jesteś pierwszą osobą na tym forum która ma problemy z tym bukiem, dla dużej liczby osób jest to najlepszy buk. Najlepiej napisz na priv do @Astekbet. Powinien pomóc.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by boywer on 9/10/2018, 21:14

Jezeli ta sytuacja była juz dosć dawno to wątpie ze da radę tu coś jeszcze wskurać,poza tym zazwyczaj bukamcherzy jezeli chcą to powołują się na jakiś tam punkt regulaminu w stylu ze maja podejrzenie oszustwa i koniec,niestety wtedy raczej nic nie mozna z tym zrobić.
boywer

Liczba postów : 456
FBPoints : 21

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 10/10/2018, 00:22

Nie chcę wyrokować ale przeważnie oskarżenia wobec bukmacherów na tym forum kończyły się tym że dana osoba kombinowała z multikontami po bonusy albo zgłaszała błąd i znikała z forum widząc że za dużo nie ugra. Poza tym wątpie żeby taki bukmacher jak astek kombinował żeby nie wypłacić kasy jednej osoby ryzykując utratę sporej liczby klientów. No ale jak mówiłem nie ma co wyrokować. Jak kolega podrąży temat to pewnie się dowiemy gdzie leży wina.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 16/10/2018, 14:39

Ja nie spotkałem się nigdy z sytuacją, że bukmacher nie chce wypłacić środków bez powodu. Jeżeli jest pełna weryfikacja i brak kombinacji z rejestracją wielu kont z jednego IP, to nie powinno być problemu. Zrób zrzuty z kont z których dokonywałeś płatności i wypłat i nie powinno być problemu...

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Liczba postów : 960
FBPoints : 102

Powrót do góry Go down

Pisanie by Chriqui on 18/10/2018, 20:37

Można się tam jeszcze rejestrować z Polski ?  Bo chciałem się zarejestrować, ale wśród krajów Polski brakuje

Chriqui

Liczba postów : 6
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 18/10/2018, 21:39

Zapytaj ich na lc czy możesz zrobić konto. Generalnie przyjmują Polaków a weryfikację robią bodajże od wysokiego obrotu więc problemów być nie powinno.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 29/10/2018, 18:36

Spokojnie. Ten sam ekran pojawił się na 1xbet także pewnie przez nich wszystkie witryny dostały te samo info. Fansport nie wycofuje się z rynku także widać gdzie leży problem.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by boywer on 29/10/2018, 18:53

U mnie juz zadna nie smiga , jedynie mobilnie mozna wejść.
boywer

Liczba postów : 456
FBPoints : 21

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 29/10/2018, 19:05

Dzięki za info. Faktycznie mobilnie można wbić nie tylko na asteka a praktycznie na każdego buka z tym oprogramowaniem. Smile

MichW

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry