ForumBukmacherskiePol.com
Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet 088-0021

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by fbmod on Sob 7 Lip 2018 - 9:18

Panowie.
Czas coś zmienić na forum bo tak przeglądam wasze posty i śmiać się czasami chce.
Uwaga jest skierowana głównie do @ney11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet
Czasami w jednym temacie wstawiacie 5 postów z rzędu przez jednego użytkownika.
Wszystkie posty dotyczą tego samego czyli transferów w danej lidze Smile
Róbcie to w jednym poście a nie sztucznie nabijacie statystyki swoje i forum.
Troszeczkę nadużywacie cierpliwości i hojności forum.
Pomijając fakt, że duża część tych postów jest żywcem skopiowane z innych serwisów. Nie będziemy nagradzać użytkowników za czyjąś pracę. Zmiana dwóch słów w czyimś artykule to nie jest własna praca.
fbmod
fbmod

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 283
FBPoints : 178

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by andree on Sob 7 Lip 2018 - 9:52

Masz rację
No chyba, że dodaje sie do takiego newsa jeszcze swoje przemyślenia.
andree
andree

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 166
FBPoints : 76

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by ney11 on Sob 7 Lip 2018 - 10:22

Ja tam tez jestem zdania , że to nic nie wprowadza na forum , ale skoro inni byli nagradzani za takie posty to tez czasami cos wrzuciłem. Chociaz zazwyczaj nie było to kopiuj wklej i pisalem o transferach , ktore moga zainteresować , a przynajmniej mnie interesowały. Jestem za tym , żeby zakazać kopiowania newsów.

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 627
FBPoints : 63

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on Sob 7 Lip 2018 - 11:06

Zgadza się . Forum to miejsce na dyskusje a nie wrzucanie po kilka postów jeden po drugim co minutę. Za takie posty powinny być odejmowane punkty. Skoro ktoś pisze te informacje co kilkadziesiąt sekund to powinien umieszczać je w jednym wątku czy poście.
Brunobet
Brunobet

Liczba postów : 518
FBPoints : 337

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by Brunobet on Sob 7 Lip 2018 - 18:15

Nie wydaje mi się.
Sprawdź w takim razie czy pisałem 5 postów w jednej lidze jeden pod drugim na temat transferów czy wypowiadałem się na różne tematy. To chyba wielka różnica Smile
Brunobet
Brunobet

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on Sob 7 Lip 2018 - 18:16

Przede wszystkim ja nie kopiuje swoich wypowiedzi i postów z innych serwisów więc uważam twoją uwagę za próbę usprawiedliwianie samego siebie kolego @bmx34
Brunobet
Brunobet

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob 7 Lip 2018 - 18:56

Jestem zdania że jak wytykać błędy to indywidualnie, bo jak się wypowiem na temat innej osoby to znowu zrobi się chaos i rzucanie obelgami w temacie.

Nie wiem jak się odnieść do tego co napisałeś @fbmod. Wszystkie moje posty są pisane przeze mnie. Analizy mogą się znaleźć na innych serwisach, ale i one są mojego autorstwa. Co do tematów z transferami moim zdaniem nie mają one sensu. Każdy może sobie odpalić pierwszą lepszą stronę i dowie się tego samego, ale jak już są to sam staram się aby znalazły się tam bieżące newsy.

PS: Widziałem tylko jedną osobę która wali 5 postów pod rząd a nie czterech userów (poza tematami z transferami) Wink

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob 7 Lip 2018 - 19:04

Tak jak pisałem kiedyś parę zmian by się przydało. Więcej powinno być dyskusji o bukmacherce niż suchych faktów. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by fbmod on Nie 8 Lip 2018 - 20:48

Uwaga była do między innymi pisania kilku postów pod rząd w jednym temacie np. Serie A....
LaLiga itd.
Nie czepiaj się teraz konkretnej liczby. Chodzi ogólnie o porządek jak np. prowadzenia rozmów i zbędnych wojenek w tematach w których ma być dyskusja na konkretny temat. A w transferach również doszukałem się 5 postów pod rząd Twojego autorstwa w tym 2-3 pisanych co minutę.
Teraz każdy praktycznie się wypowiedział w tym temacie i każdy ma do kogoś uwagi tylko nie do siebie.
Pomysł jest taki, że znika jedna z opcji nagród za aktywność.
Faktycznie nie ma sensu płacić 100, 90, 80 pln za napisanie 200 postów przez 30 dni czyli średnio  6-7 dziennie. A tak naprawdę dodając jeszcze wymianę punktów to kolejne 40 pln za te 200 postów.

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 283
FBPoints : 178

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Pon 9 Lip 2018 - 17:40

Jak pisałem w wyjątek wziąłem temat z transferami bo tam jak piszesz zrobił się problem patrząc na przelicznik punktów. Jeśli chodzi o moje wpisy to dużo informacji biorę z facebooka więc raz się trafi kilka informacji w krótkim odstępie czasu a innym razem 1-2 informacje więc to nie jest tak że celowo to rozbijam żeby sobie nabić punktów.

Ogólnie do głowy przyszły mi 2 pomysły jak to rozwiązać:
- Załóżmy że mamy wątek z transferami Serie A. Można wstawić osobny post do każdego klubu i dać opcję żeby każdy mógł edytować te posty wtedy wszystko będzie przejrzyście rozbite.
- Zrobić fbpoint z miejscami dziesiętnymi i za każdy post w takich tematach dawać ileś dziesiątych punktów a nie 1

Trzecia opcja to rezygnacja z którejś z nagród.

MichW

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by MichW on Pon 9 Lip 2018 - 18:15

Ewentualnie można podbić próg wymian do np 1K points i za normalny post dać np 10pkt a za ten z transferami X pkt. Na to samo wyjdzie.

Albo tak jak piszesz zrezygnować z jednej nagrody i będzie mniej zachodu.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by andree on Pon 9 Lip 2018 - 21:44

Ale kto wam będzie siedział i rozliczał ręcznie posty.
andree
andree

Liczba postów : 166
FBPoints : 76

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Wto 10 Lip 2018 - 1:06

A dlaczego ktoś miałby to ręcznie robić? W jednych działach jest 0pkt a w innych 1pkt za post i z tego co widzę rozliczane jest to z automatu.

MichW

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry