ForumBukmacherskiePol.com
Campobet bonus 750 PLN - Page 2 Media214
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Campobet bonus 750 PLN

Napisz nowy temat   

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Campobet bonus 750 PLN - Page 2 Empty Campobet bonus 750 PLN

Pisanie by fbmod on Wto 31 Lip 2018 - 22:36

First topic message reminder :

>> ZAREJESTRUJ SIĘ <<

Kliknij w campobet i odbierz bonus

Campobet oferuje bonus 100% od pierwszego depozytu do 750 PLN
Aby otrzymać bonus należy postawić kwotę depozytu na zakład z kursem minimum 1.50
Minimalna kwota depozytu  aby otrzymać bonus wynosi 80 PLN
Aby aktywować bonus należy wejść w zakładkę profil, napisać do support lub poprosić na LC
Bonus należy obrócić minimum 8 x 1,50
Czas na wykonanie obrotu wynosi 30 dni

Bukmacher należy do grupy do której należą tacy bukmacherzy jak Malina oraz casiniabet
fbmod
fbmod

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 284
FBPoints : 179

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Campobet bonus 750 PLN - Page 2 Empty Re: Campobet bonus 750 PLN

Pisanie by zibi on Wto 8 Sty 2019 - 14:37

Dzięki @ADMIN zanim zdążyłem przeczytać  podpowiedź to już wszystko się zaktualizowało. Kaska na koncie.
zibi
zibi

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 110
FBPoints : 76

Powrót do góry Go down

Pisanie by stefan611 on Czw 28 Mar 2019 - 13:59

Campobet podobnie jak malinasport nie posiada apki a chyba włodarze tych merek nie doceniają zalet takiego rozwiązania

stefan611

Liczba postów : 37
FBPoints : 36

Powrót do góry Go down

Pisanie by takken on Sob 29 Cze 2019 - 21:56

Teraz aplikacja moblna to podstawa i dziwie się że taki buk jak Campobet jej nie posiada. To chyba jedyny minus tej firmy.

takken

Liczba postów : 18
FBPoints : 18

Powrót do góry Go down

Pisanie by manieczki1 on Czw 8 Sie 2019 - 12:56

Dla mnie obecnie najlepszy bukmacher. Może dlatego, ze wczoraj wygenerowałem najwyższą wygraną od kiedy gram. Postawiłem 500 euro i wygrałem prawie 5000 euro czyli około 50% moich rocznych zarobków z PITu  Smile

manieczki1

Liczba postów : 3
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by mlody9 on Sob 31 Sie 2019 - 17:28

Ostatnio skusiłem się na wypróbowanie czegoś nowego i pograłem w White Lion i juz tam chyba nie wrócę. Czas na powrót do gry w Campobet i Malinasport moim zdaniem niedoceniani bukmacherzy ale prawda jest taka że nigdy z nimi nie miałem problemów.

mlody9

Liczba postów : 20
FBPoints : 15

Powrót do góry Go down

Pisanie by gandyma on Wto 26 Lis 2019 - 21:07

Witam

Chciałem zwrócić się o pomoc czy tez poradę z następującym problemem. Jakis czas temu otworzyłem konto na stronie Campobet.com.Cierpliwie stawiałem zakłady,a gdy wykonałem obrót bonusem zweryfikowałem konto i zleciłem wypłatę. Wtedy otrzymałem maila od tej firmy,że nie wypłacą mi ani grosza ponad mój depozyt ponieważ ktoś logował się na stronę z takiego adresu ip jak mój. 
Postanowiłem zgłębić temat i okazało się,że w Polsce praktycznie wszyscy korzystają z dynamicznych adresów IP czyli jest możliwe,że korzystając zwłaszcza z internetu od operatora komórkowego taki adres może się powtórzyć bardzo szybko.Na moje uwagi,że nie mam żadnych możliwośći sprawdzić takich informacji,i że raczej ta strona powinna dać mi znać,że taki adres został uzyty zamiast brac moje pieniądze i przyjmować zakłady,nagle okazało się że juz nie adres IP jest problemem tylko jakieś tajemnicze inne powody,których firma nie ujawni bo nie i koniec. Dziwne jest to,że posadam konta w siostrzanych stronach tej firmy
i tam moje konto nie jest podejrzane ani zawieszone. Bardzo proszę o podpowiedź co mogę zrobić w tej
sprawie i jak walczyć o moje uczciwie wygrane pieniądze. Z góry dziękuję

gandyma

Liczba postów : 1
FBPoints : 1

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Wto 26 Lis 2019 - 21:12

Nikt wcześniej nie zgłaszał podobnych problemów zCampobet, Malinasport, Casinia czy Librabet a więc bukmacherami należącymi do tej samej grupy.
Proszę kontakt na PW. Przypominam, że aby odblokować możliwość pisania prywatnych wiadomości należy na forum napisać minimum 20 postów. Ostrzegam przed bezsensownym nabijaniem postów.
Pozdrawiam.

Admin

Liczba postów : 2014
FBPoints : 772

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by skowron on Pon 30 Mar 2020 - 18:27

Campobet bonus 750 PLN - Page 2 2Campo_EoM_pl_bpgfa6

Maciej,

Еxtra to pozytywne słowo, szczególnie gdy używasz go w jednym zdaniu z CampoBet: dodatkowa zabawa, dodatkowa gotówka, dodatkowe niespodzianki… A może jedna dodatkowa oferta, która zakończy miesiąc w najlepszy możliwy sposób? Dokonaj wpłaty w CampoBet i ciesz się premią 120% aż do 500 PLN, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną!

I to nie wszystko! Możesz także skorzystać z naszej wyjątkowej codziennej promocji, która może przynieść ci 20% do 800 zł premii każdego dnia! Wykorzystaj to i spędź dobry czas w domu!

Liczba postów : 623
FBPoints : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Pisanie by bukmacher2017 on Sro 1 Kwi 2020 - 12:20

@skowron Ty chyba naprawdę poza zakładami to nic w życiu nie robisz Smile

bukmacher2017

Liczba postów : 9
FBPoints : 9

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry