ForumBukmacherskiePol.com
Holandia 2 liga 088-0013

Holandia 2 liga

Go down

Holandia 2 liga Empty Holandia 2 liga

Pisanie by andrzejszwedzki on Pią 17 Sie 2018 - 15:44

Volendam-Den Bosch
typ:1
kurs:1,92
1xbet
Analiza:
Dzisiaj 2 liga Holenderska wchodzi w nowy sezon ligowy.Na inauguracje mamy kilka ciekawych spotkan,miedzy innymi pojedynek druzyn Volendam i Den Bosch,ktory postaram sie prawidlowo ocenic.Na poczatku jednak zaznaczam,ze ciezko sie ocenia pierwsze ligowe mecze,nie znajac tak naprawde mozliwosci zespolow.Sugerujemy sie wiec spotkaniami kontrolnymi,towarzyskimi,przygotowujacymi do sezonu.Te jednak nie moga byc adekwatne do spotkan ligowych,gdzie toczy sie walka o punkty.Te druzyny akurat w meczach towarzyskich wypadly fatalnie,cale serie bez zwyciestwa.Ja kierujesie tutaj spotkaniami z poprzednich sezonow,Volendam jest druzyna,ktora punktuje przedewszystkim na swoim boisku,potrafi ten atut wykorzystac,dlatega stawiam ten zespol w roli dzisiejszego faworyta.Moja teorie potwierdzaja odpowiednie statystyki,jak i korzystny bilans spotkan bezposrednich.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2108
FBPoints : 259

Powrót do góry Go down

Holandia 2 liga Empty Re: Holandia 2 liga

Pisanie by andrzejszwedzki on Pią 31 Sie 2018 - 14:07

Den Bosch-Jong Ajax
typ: w meczu bedzie wiecej jak 4,5 gola
kurs:3
fortuna
Analiza:
W trzeciej kolejce 2 ligi Holenderskiej Den Bosch podejmuje u siebie druzyne Jomg Ajax.W dwoch poprzednich spotkaniach te zespoly zgodnie wygraly i przegraly po jednym z nich,z tym,ze zespol Ajaxu mial zdecydowanie silniejszego przeciwnika w meczu przegranym.Dzisiaj teoretycznie jest faworytem i powinien wygrac.Warta uwagi jest tez bramkostrzelnosc tych druzyn,Ajaks w dwoch meczach 6:4,Den Bosch 4:4.Wynika z tego,ze obie druzyny preferuja ofensywny styl gry,duzo bramek zdobywaja ale i duzo traca.W spotkaniach bezposrednich wyglada to podobnie,a moja teorie o zwyciestwie Ajaxu ta statystyka zupelnie potwiedza.Ajax wygrywal piec ostatnich meczy.Mysle,ze nie mle sie w ocenie i tym razem ponownie wygra Ajax po ciegawym bramkostrzelnym widownisku.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2108
FBPoints : 259

Powrót do góry Go down

Powrót do góry