ForumBukmacherskiePol.com
Płatne typy  - Page 4 088-0013

Płatne typy

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Płatne typy  - Page 4 Empty Płatne typy

Pisanie by skowron on Wto 21 Sie 2018 - 12:45

First topic message reminder :

Z uwagi, że w ostatnim czasie na fejsa zasypują mnie super oferty od pseudo typerów postanowiłem założyć temat
Oto pierwszy oszołom czyli zwykły oszust nijaki Pablo Typerski

UWAGA!!!!!!!!!!!

Płatne typy  - Page 4 BUWgAAAABJRU5ErkJgggA=

skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 420
FBPoints : 391

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Płatne typy  - Page 4 Empty Re: Płatne typy

Pisanie by preorder on Pią 1 Mar 2019 - 19:49

Z blogabeta albo omnibeta ktoś z was korzysta? Macie tam abo?

preorder

Ostrzeżenie : Umieszczanie linków referencyjnych - niestosowanie się do regulaminu ( kilku razy zwracana uwaga i dalej to samo)
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 79
FBPoints : 52

Powrót do góry Go down

Pisanie by adrianP on Pią 1 Mar 2019 - 20:09

Ja nie korzystałem ale z tego co wiem to blogabet poleca dużo osób. Można tam podobno spotkać bardzo dobrych typerów i to polskich! Podobno to kopalnia dobrych typów Smile ale żeby wiedzieć na 100 procent trzeba spróbować na własnej skórze i pewnie przegrać nie jedna złotówkę Smile

Moim skromnym zdaniem najlepiej samemu sobie analizować i stawiać swoje zakłady. Wtedy jak już jesteś na kogoś zły to tylko na siebie Smile

adrianP

Liczba postów : 992
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by preorder on Sro 6 Mar 2019 - 10:08

Co do polaków to chyba stricte Ominibet. Po za tym ja ogólnie pytam czy miał ktoś abo bo jak nie miałeś to to też nie wiesz jak to z tym jest i na ile się opłąca wydać kasę na, któregoś z tych niby "pro typerów" na Blogabecie. Mam tam konto i follow zostawione na tych kilku, co pokazują się w statystykach jako niby najleposi bo oni czasem dają za free też jakieś typy ale tak spogladałem to czasem jest poprostu podwajany jakiś zakład i potrajany Very Happy To jak oni w taki sposób sobię yield nabili i chcą po 50-100 euro za miesiąc to pozdro, że to ktoś kupuje Very Happy No ale nie wiem może nie wszyscy tak robią jednak widziałem to u osoby, którą obserwuję ponad 1k ludzi no chyba, że followersi też fejkowymi kontami nabici.

preorder

Ostrzeżenie : Umieszczanie linków referencyjnych - niestosowanie się do regulaminu ( kilku razy zwracana uwaga i dalej to samo)
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 79
FBPoints : 52

Powrót do góry Go down

Pisanie by pizdlina on Wto 12 Mar 2019 - 17:33

Fałsz zawsze są niespodzianki i uważam grę za typu lotto, więc najlepiej strzelać samemu. Jedyna różnica według mnie to łatwiej wymyślać systemy

pizdlina

Liczba postów : 68
FBPoints : 26

Powrót do góry Go down

Pisanie by stefan611 on Czw 28 Mar 2019 - 14:08

Płatne typy to jakaś masakra.
Mam konto na fejsie i wpadłem do kilku grup przez co co kilka dni jakiś oszołom wysyła mi oferty płatnych typów za 30 a nawet i 500 zł.

Najlepszy teks płatne po wygranym kuponie a co jak przegram Smile
To znaczy że jak wygram mam się podzielić jak nie dostane kolejny kupon płatny po   hahaha ale biznes jak ktoś się daje naciągać

stefan611

Liczba postów : 36
FBPoints : 36

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Powrót do góry